2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 61 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2748605 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı mylife1903

Ben formalari begenemedim. Siyah sadece siyah diye yuruyor fikrimce.

Beyaz olana gelince zaten hazirda omuzlardan uzun uzun cubuklar mevcut,

bir de zamanin mor formasinin cubuklarindan bile kotu olan( Net siyah,beyazdi en azindan)

bir cubuk dizisi ile oyuncak etmisler formayi. Hayir, bir suru cubuk!! hepsini onune diz, cubuklu forma yap!
Bu avrupaya tatile gelen rus sonradan gormeler var
Kapriyo araba kiraliyorlar sortla suruyorlar onu ama kemer takiyor denyolar
1-2 saat geziyorlar arabaylan sonra sahile yururken sunnet cocugu gibi masallah damgasi parliyor onlarin forma kirmizi masallah beyaz oluyor tabi
Hayatta almam o beyaz formayi

Çevrimdışı 38life

TRT Spor Fiorentina'dan Vitor Hugo'yu kiralamak üzere olduğumuz haber yapmış. 1 yıl kiralık opsiyonlu. 
Bu oyuncunun gelişini Vida'nın gideceğine yoranlar var.  (sağ stoper olduğu için)

https://www.transfermarkt.com.tr/vitor-hugo/profil/spieler/149752

Hugo sağ stoper değil sol stoper.
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2019, 00:15:28 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı haluk.m

Öyleymiş evet, sağ ayaklı sol stoper. Abdullah hoca ısrarla sol ayaklı istiyordu ama ne olur bilemiyoruz.
Belki transferi bile gerçekleşmeyebilir sadece haber olarak verdiler. Ayrıca bonservisinin düşük olduğunu sanmıyorum seneye Karius için 8m € vereceğiz daha..

Çevrimdışı 38life

Öyleymiş evet, sağ ayaklı sol stoper. Abdullah hoca ısrarla sol ayaklı istiyordu ama ne olur bilemiyoruz.
Belki transferi bile gerçekleşmeyebilir sadece haber olarak verdiler. Ayrıca bonservisinin düşük olduğunu sanmıyorum seneye Karius için 8m € vereceğiz daha..

Kim diyor onu?  :lol:

Çevrimdışı haluk.m

Kim diyor onu?  :lol:

Karius mu ?  Zorunlu opsiyonlu olarak alındı diye biliyorum.  Resmi açıklama yok ama tüm muhabirler öyle haber yapmıştı.

Çevrimdışı savaş altay

Ic sahaya beyaz forma siyah sort beyaz konc sabitle

Fb gs deplasmanlarina beyaz forma siyah sort siyah konc sabitle

Deplasman ve 3. Forma ile oyna istedigin gibi. Umbro'nun beyazinin

Yaninda gri kalacak forma neredeyse ama havalarindan gecilmiyor.

En bilim kurgu forma bizi buldu bu sene.

Çevrimdışı sozkul

Cubuklu forma cikartmak bukadarmi zor ?????
Besiktas armasi oldugu hersey güzel diyoruzda, bukadarda degil artik :akuma: :s20:

Bende bir terslik var galiba formaları beğenmedim, son iki sene çok eleştiri vardı en azından bir tane çok beğendiğim vardı içinde, bunyıl ümidim üçüncü formada artık.

Çevrimdışı mylife1903

Bende bir terslik var galiba formaları beğenmedim, son iki sene çok eleştiri vardı en azından bir tane çok beğendiğim vardı içinde, bunyıl ümidim üçüncü formada artık.
Caresizlikten abi ucuncu formaya ahaha oyi guldum valla
Mor diyirlar forma icin
Gs fb deplasmaninda tokatldiktan sonra bir mahsun mor menekse agliyor mu ne diye de dalga gecerler

Çevrimdışı 38life

Karius mu ?  Zorunlu opsiyonlu olarak alındı diye biliyorum.  Resmi açıklama yok ama tüm muhabirler öyle haber yapmıştı.

Yanlış hatırlıyorsun.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Beyaz bedava verseler alinmaz siyah mutis bence ama zevk meselesi bu isler birisi cikip beyaza hasta olduk 3 tane aldik da diyebilir ne diyecez.

Ben sabit beyaz forma soyah sort istiyorum ve bu beyaz formada da radikal degisiklikler yapilmamali

Bayernin kirmizi formasi cok mu degisiyor herifler her sene ayni giyiyir gibi farki anlayamiyorsun
Abi haklısın ama dört sezondur düz beyaz forma çıkıyordu bu sezon biraz değişiklik yapıp beyaz forma satışını artırmak istemek normal
Dediğin Bayern bile düz kırmızıda değişiklik  yapıyor 
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2019, 00:01:48 AigleBordeaux ]
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi mellfred

TRT Spor Fiorentina'dan Vitor Hugo'yu kiralamak üzere olduğumuz haber yapmış. 1 yıl kiralık opsiyonlu. 
Bu oyuncunun gelişini Vida'nın gideceğine yoranlar var.  (sağ stoper olduğu için)

https://www.transfermarkt.com.tr/vitor-hugo/profil/spieler/149752
Sol ayaklı sol stoper olduğunu ısrarla vurgulayan Scoutlar var twitterda

Çevrimiçi mellfred

Şu Tigreli elemanı çok övüyorlardı, hedef mi şaşırtıyorlar acaba

Çevrimdışı 38life

Vitor Hugo sol ayaklı. Kesin bilgi. Transfermarkt "her zamanki gibi" yalan yanlış bilgilerle insanları yanıltmaya devam ediyor.

Çevrimdışı haluk.m

Karius bu sezon kiralık ama sene sonunda bonservisini almak zorunda kalabiliriz. Çok iyi performans göstersin kalsın.
Twitter scoutlarının bir kısmı tanımıyor bile bakalım izledikten sonra fikirlerini yazacaklar  :evillol:

Çevrimdışı Erman1903

Vitor Hugo gayet iyi bir oyuncu, keşke olsa. Sol ayaklı sol stoper bulmak hiç kolay bir şey değil. Kolodziejczak iyi iş yapardı ama yattı sanırım yüksek para istendiği yazıyor etrafta.

FM'de yüksek potansiyelli sol stoperlerden Sebastiano Luperto'yu kiralamak mümkün olabilir gibi geliyor bana.
https://www.transfermarkt.com.tr/sebastiano-luperto/profil/spieler/278531

Premiere çıkan Sheffield'dan Jack O'Connell diye bir oyuncu var yine sol ayaklı olarak fakat ilk defa Premier Ligde mucadele etme fırsatını bıraktırıp buraya getirtemezsin.
https://www.transfermarkt.com.tr/jack-oconnell/profil/spieler/212829

Pedro Henrique adlı bir oyuncu daha bulunuyor yine sol ayaklı. İzlediğim kadarıyla oyun kurmada çok başarılı, temiz oynayan biri. Vit. Guimares kaptanı.
https://www.transfermarkt.com.tr/pedrao/profil/spieler/164015

John Souttar sağ ayaklı olan ama sol ayağınıda iyi kullanabilen, topla ilişkisi epey iyi bir oyuncu. Büyük potansiyel vaadediyor, kimilerine göre 22 yaşında olmasına rağmen en iyi İskoç defans oyuncusu. Sol tarafta oynuyor mu bilemiyorum. Fiyatı şahane :)
https://www.transfermarkt.com.tr/john-souttar/profil/spieler/235767

Ve son olarak bir dönem adı transfer haberlerinde çok geçen, ardından Malatya'ya gelip giden Doria var sol ayaklı stoper.
[ Son Düzenleme: 13 Temmuz 2019, 02:12:12 Erman1903 ]

Çevrimiçi levitate

acaba timothee sol bek hugo stoper mi olacak
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi mellfred

?s=21

Çevrimdışı AigleBordeaux

acaba timothee sol bek hugo stoper mi olacak
Timothee sol bekte ofans konusanda biraz eksik kalır
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi levitate

Timothee sol bekte ofans konusanda biraz eksik kalır
ofans olmasada olur. geçen sene sol taraf delik deşik edildi iyi bir savunmacı lazım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Tiransferi tarafatar yapiyor tabi boykoyu kim aldi
@Yunus Emre Dökmeci aldi
Arasi da ben aldim
Bah noldi
Hiç girme şimdi oralara abi ne melazim :tabe: :evillol: :evillol:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Cubuklu sevmiyom bende sifo mehmet model 10 nomero bi cubuklum var antika tek o
Suoer cubuklu formalar oldu son 20 senede ama bana fbyi animsatiyor simdi parcali soyah beyaz forma yapilsa alir misin?
Abi her zaman söylüyorum , her ne kadar Üstünde çubuklu formalar vardı diye marşımız olsa da Çubuklu daha çok Fb ile özdeşleşmiş bir forma

Keza parçalı Gs ile

Bizim de Beyaz forma siyah sort bu kadar basit

Her yıl düzenli olarak sade Beyaz formamız çıkması lazım ve bu forma içlerinde en ozeli olmasi lazim , en güzel tasarıma sahip olması lazım 👍

Çevrimiçi mellfred

Hiç girme şimdi oralara abi ne melazim :tabe: :evillol: :evillol:
Yalan mı kardeş sen getirttin

Ic sahaya beyaz forma siyah sort beyaz konc sabitle

Fb gs deplasmanlarina beyaz forma siyah sort siyah konc sabitle

Deplasman ve 3. Forma ile oyna istedigin gibi. Umbro'nun beyazinin

Yaninda gri kalacak forma neredeyse ama havalarindan gecilmiyor.

En bilim kurgu forma bizi buldu bu sene.
:claps: :claps: :claps: :ok: