2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 7 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2771449 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yapılan açıklamaya bak. Yahu başka hangi takimin başına gelmiş böyle bir şey? Dalga mı geçiyorsunuz? Yaptırım yok mu?

Ayrıca başıma iş gelmeyecekse formaları da beğenmedim. Olmamış bence.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Başına ne iş gelecek  :ebebe: 3. formayı (lila rengi olan) gördükten sonraki tepkini merak ediyorum. Bu arada bence formlar iyi. Fikrine  de saygı duyuyorum. Zamanla gözün alıştıkça, formayı eline alıp denediğinde seveceğini düşünüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 38life

Cubuklu forma cikartmak bukadarmi zor ?????
Besiktas armasi oldugu hersey güzel diyoruzda, bukadarda degil artik :akuma: :s20:

Ben çubuklu sevmiyorum. Çubuklu forma çıkartmaları için bir sebep yok.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Savaş

Yaptırım olmayacak bence.Keske forma başına aldığımız pay artsa.Forma konusunda beyaza ben de pek ısınamadım ama siyah forma baya guzel duruyor.Zaten forma konusu öznel bir konu olduğundan böyle farklılıklar mutlaka olacaktır.Ama umarım 3. forma gördüklerimiz gibi olmaz.Mor olduğunu ve statda mor rengin nasıl bir atmosfer oluşturacağını düşündükçe umarim çıkmaz diyorum.
Duz forma seviyorum ben. Mesela Fabri'nin şu forması benim için efsanedir. Ama bunu da satışa çıkartmadılar

Çevrimdışı sosyalkartal

Normalde söz konusu beşiktaşsa gözüm kör olur en kötü şeyi bile güzel görme eğilimim vardır ama formaları hiç beğenmedim ama futbolcuların üzerinde nasıl durur bir görmek lazım
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı 38life

Formalar çok güzel. Özellikle beyaz olan müthiş.

Çevrimdışı KAP

Yazıp yazıp siliyorum belki 20 paragraf olmuştur  :s20:  Her geçen gün takıma olan inancım kayboluyor, sonumuz iyi değil.  :by2: 

Şu kurumsallığa bakın:

" Kulübümüzün henüz tanıtımını yapmadığı iç saha ve deplasman formalarımız, Adidas'ın resmi internet sitesi üzerinden satışa sunuldu!"

Siyaha karsi afinitem var herhalde her sene en sevdigim forma siyah renklisi oluyor. Yalniz serbest stildeki formanin caps i alinmamis mi goremedim linkte?
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı ALDENYX

Beyaz forma degisik geldi gozume ,duz beyaza alisik oldugumdan dolayi sanirim , siyah forma tarz olmus , oglan kesin istiyor , kiz 3 forma icin bekliyor ...
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Tyler da sorun yok. Açıklanması eli kulağında. (via. Murat Özen)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

şenol güneşe bağlamak yd ye bağlamak evet senin açından suçlu yaratma peki fikret ormana bağlanmasıda aynı değilmi
senin fikirlerini doğru yapan ne tersini düşünenlerin fikirlerini yanlış yapan ne.
takımı dağıttı kötü yapılandırdı diyorsunuz eyvallah doğru diyelim peki bu dağılan takım kötü yapılanan takım şl de nasıl
gruplardan na mağlup çıktı diyoruz kimse daha cevap veremedi bunu yaşlı kötü yapılanan takım neden ilk yarı dağıtıp ikinci yarı normal üzeri puan alıyor diyoruz yine cevap yok sürekli yapılanma kötü transferler kötü ama bu takım bir iyi bir kötü nasıl oluyor
kötü kötüdür kötüyü iyi yapamazsın bu mümkün değil ama iyi olanı kötü yapabilirsin bir takımın iyi olduğu dönemler varsa
kalkıp köklü sorunlar aramamak lazım demekki idarede yanlışlar yapılıyor evet biz sürekli farklı şekillerde kusur aradık
yanlış gideni çözmeye çalışdık bunun için teoriler geliştirdik ama hiç bir zaman yönetim günah keçisi demedik
çünkü işaretler takımın kötü gidişinden yönetimi işaret etmiyordu. yönetimmi diyordu acaba her maç 40 orta açın
diye acaba yönetimmi diyordu savunma yapacak bir sistemi uygulamayın herkes kafasına göre takılsın
ülkedeki en iyi orta saha oyuncuları üç yıldır hep bizde ama bu takım orta saha merkezli oyun oynamıyor
ne zaman ikinci yarı orta saha merkezli oyuna döndü yönetim suçlayanlar hemen işde atiba form kazandı geç anlaştılar
ljajic geç gelmişdi form tutamadı demeye aslında konu bu değildi biz topu ortada oynamaya başladık otomatikman orta saha oyuncuları parlamaya başladı. ilk yarı 40 orta açan quaresma ikinci yarı oynadığı maçlarda 5-10 arası orta ile oynuyordu
ha öyle orta açtığı maçlar oynamadıkmı ikinci yarı oynadık oturup o maçlara bakın nasıl takımın ilk yarıya döndüğünü görürsünüz.
ha birde yönetim maaşları ödemedi o yüzden takım oynamıyordu ikinci yarı gömü buldular herhalde takım birden oynamaya başladı.
yönetimin yanlışları yokmu kamyonla yük olur. ama sahadaki performans yönetim yanlışı değildi
yönetimin yanlışını eleştirisini başka yerden yapmak gerekiyor her yanlış için günah keçisi yapmak doğru değil
şenol güneşi aklamak kaçan iki şampiyonluğu geri getirmiyor malesef sorun ben haklıyımmı demek yoksa
Beşiktaşın esas sorunlarının nerde olduğunun doğru tahlilini yapmakmı.
sürekli kötü gidişattan sahayı kasdediyorum yönetimi suçlarsan sadece sahaya çıkan oyuncuların hocanın eline mazeret vermiş olursun.
tabiki bunların hepsinden ana faktör yönetim suçlu ama bu sizin gösterdiğiniz nedenlerden değil
sonuçta sahadaki olaylara izin verende bu yönetim disiplinin kaybolmasına göz yumanda yönetim bunlardan suçlu elbet.
idari açıdan kötü yönetti başkan güç sarhoşluğu yaşadı herşey düzelirken uçuruma gitmesine sebep olanda yönetimdi
ama işin saha kısmında suçlu falan değil bu takım iki sezonda kolayca şampiyon olurdu. olamadıysa bunun ana sorumlusu şenol güneştir.
önceki sene avrupadan elendikten sonra artık lige döneceğiz diyen yönetim değildi avrupamı önemliydi ligmi
Beşiktaş gibi şampiyonluğun şart olduğu durumda şampiyonluk gittikten sonra lige döneceğiz demen dalga geçmektir
bu sezon imzayı attıktan sonra basının karşısına çıkıp Beşiktaş taraftarına borcum var deyip birden takımı oynatmaya başlaması
ne oluyor aklı daha önce nerdeydi ne oldu birden maaş alamadığı için oynamayan oyuncularada oynamaya başladılar
sen ilk yarı 26 puan almışsın ikinci yarı ne borcu ödüyorsun.
nasıl yönetim eleştirirken kendinin haklı olduğunu düşünüyorsun tersini düşünenlerde senin gibi yapıyor aslında
herkesin yanlış gidişe kendisi açısından yaptığı tahliller. neden yönetim krunuyor diye zorunuza gidiyor
sizde hocayı korurken karşınızdakiler aynı şeyi düşünüyor. siz hocayı haklı gördüğünüz için doğrusunuz ama karşı
taraf yönetimi aklayıp hocayı hedef yapınca suçlu
herkesin futbolu yorumlama şekli var. zaten bu kadar farklı bakış açıları olmasa futbol bu kadar popiler olmazdı.
Ya abi ciddi sasiriyorum bazen
Clden ciktin cenk oynuyordu ligde puan kaybettigin maclara bak mesela lens icine etmis negredo oynamis hakem kesmis bicmis falan
Taliska da baslarda hazir degildi ikinci yari iyice sazi eline aldi cocuk

49 orta diye tutturdun senin ortasahanda oynayan ozzi ile tolgay pisirik kalirsa sorumluluk almazsa babel sut ceker karijma orta yapar baska bisi beceremiyor bu cocuklar da iste ellerinden bu geliyordu
Ha negredo yerine afili futbolcuya benzer bi santraforun olsaydi da ahlar vahlar icinde belki ikinci olurdun
Ha gecen sezon da ikinci yari neden puan aldin santraforun vardi da ondan aldin, yok pas oyunu bilmemne hepsi hikaye sen topu kaleye sokacak adam bulduracan yonetime once. Istedigin kdar oas yap santarforun pekto falan

Çevrimdışı mylife1903

Yazıp yazıp siliyorum belki 20 paragraf olmuştur  :s20:  Her geçen gün takıma olan inancım kayboluyor, sonumuz iyi değil.  :by2: 

Şu kurumsallığa bakın:

" Kulübümüzün henüz tanıtımını yapmadığı iç saha ve deplasman formalarımız, Adidas'ın resmi internet sitesi üzerinden satışa sunuldu!"
Bu ne ya gercek mi bu

Çevrimdışı mylife1903

Keşke şaka olsa

https://www.adidas.com.tr/tr/search?q=be%C5%9Fikta%C5%9F&sitePath=tr

(Kaldırabilirler şu an itibariyle satışta 20:25)
Arkadas link acilmadi rezalet var galiba vaziyet alin

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu ne ya gercek mi bu
Malesef doğru. Şu an satıştan kaldırıldı formalar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Adidasa tazminat davasi açılmalı ya da forma satışından pay alınmalı
Adidas gibi firma sozlesmeyi okumaz mi yahu
Bu islerde olagan supheli bizim yonetimin icinde hukuk ben falan birisi varsa odur

Çevrimdışı haluk.m

Siyaha karsi afinitem var herhalde her sene en sevdigim forma siyah renklisi oluyor. Yalniz serbest stildeki formanin caps i alinmamis mi goremedim linkte?

Arkadas link acilmadi rezalet var galiba vaziyet alin

Mor formalar satışa çıkmadı, tanıtımda göreceğiz artık. Ayrıca olanlarda satıştan çekildi.
[ Son Düzenleme: 12 Temmuz 2019, 23:16:55 jokerhm ]

Çevrimdışı mylife1903

Sadece 250 milyon liralık yapılandırma konuşuluyor.Umarim doğru değildir.Ayrica biz halka açık bir şirketiz neden şeffaflık yok?
Devlet sirri o isler fazla burnunu sokma taraftarsin sen kirani ode telefon parani ver

Çevrimdışı mylife1903

Başka çıkışımız yok. Mevcut yönetim kurtuldu. Sonraki yönetim borçları ödeyecek  :tabe: İnşallah bu iki seneyi kupasız geçirmeyiz.
Kayyumdan almistim adliyeden almistim aldigim gibi biraktim

Çevrimdışı mylife1903

Yapılan açıklamaya bak. Yahu başka hangi takimin başına gelmiş böyle bir şey? Dalga mı geçiyorsunuz? Yaptırım yok mu?

Ayrıca başıma iş gelmeyecekse formaları da beğenmedim. Olmamış bence.

Beyaz bedava verseler alinmaz siyah mutis bence ama zevk meselesi bu isler birisi cikip beyaza hasta olduk 3 tane aldik da diyebilir ne diyecez.

Ben sabit beyaz forma soyah sort istiyorum ve bu beyaz formada da radikal degisiklikler yapilmamali

Bayernin kirmizi formasi cok mu degisiyor herifler her sene ayni giyiyir gibi farki anlayamiyorsun

Çevrimdışı mylife1903

Ben çubuklu sevmiyorum. Çubuklu forma çıkartmaları için bir sebep yok.
Cubuklu sevmiyom bende sifo mehmet model 10 nomero bi cubuklum var antika tek o
Suoer cubuklu formalar oldu son 20 senede ama bana fbyi animsatiyor simdi parcali soyah beyaz forma yapilsa alir misin?

Çevrimdışı mylife1903

Malesef doğru. Şu an satıştan kaldırıldı formalar  :tabe:
Taraftari olmasan fikra gibi camia yemin ediyorum

Çevrimdışı haluk.m

TRT Spor Fiorentina'dan Vitor Hugo'yu kiralamak üzere olduğumuz haber yapmış. 1 yıl kiralık opsiyonlu. 
Bu oyuncunun gelişini Vida'nın gideceğine yoranlar var.  (sağ stoper olduğu için)

https://www.transfermarkt.com.tr/vitor-hugo/profil/spieler/149752

Çevrimdışı savaş altay

Ben formalari begenemedim. Siyah sadece siyah diye yuruyor fikrimce.

Beyaz olana gelince zaten hazirda omuzlardan uzun uzun cubuklar mevcut,

bir de zamanin mor formasinin cubuklarindan bile kotu olan( Net siyah,beyazdi en azindan)

bir cubuk dizisi ile oyuncak etmisler formayi. Hayir, bir suru cubuk!! hepsini onune diz, cubuklu forma yap!

Çevrimiçi murat

Cubuklu sevmiyom bende sifo mehmet model 10 nomero bi cubuklum var antika tek o
Suoer cubuklu formalar oldu son 20 senede ama bana fbyi animsatiyor simdi parcali soyah beyaz forma yapilsa alir misin?
çubukluyu hiç sevmem hele ince çubukludan nefret ederim kalın çubuklu toyotalar güzeldi özellikle beyaz ağırlıklı olan.

Çevrimdışı saricasi

TRT Spor Fiorentina'dan Vitor Hugo'yu kiralamak üzere olduğumuz haber yapmış. 1 yıl kiralık opsiyonlu. 
Bu oyuncunun gelişini Vida'nın gideceğine yoranlar var.  (sağ stoper olduğu için)

https://www.transfermarkt.com.tr/vitor-hugo/profil/spieler/149752
Adam sol stoper zaten, Vida bu sene çok zor gitmesi.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimdışı 38life

Beyaz forma degisik geldi gozume ,duz beyaza alisik oldugumdan dolayi sanirim , siyah forma tarz olmus , oglan kesin istiyor , kiz 3 forma icin bekliyor ...

Ben genelin aksine 3. formanın en az 2 senede bir kadınlara yönelik çıkarılması taraftarıyım. Satışları artıracağından şüphem yok.

Çevrimdışı 38life