2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaş'ın 2019/20 sezonuna ait transferleri bu başlık altında konuşulacaktır. Üyeler transferlerle ilgili önerini, düşüncelerini ve

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 2828473 defa] 2019/20 Beşiktaş Transfer Sezonu
Anket
Yeni teknik direktörümüzün kim olmasını istersiniz?
Sergen Yalçın
42 [%26.6]
Rıza Çalımbay
8 [%5.1]
Samet Aybaba
11 [%7]
Mircea Lucescu - Sergen Yalçın
30 [%19]
Diğer
13 [%8.2]
Aykut Kocaman (:
15 [%9.5]
Ziya Doğan
3 [%1.9]
Mustafa Reşit Akçay
6 [%3.8]
Rasim Kara
14 [%8.9]
İbrahim Üzülmez
3 [%1.9]
Gutiérrez Hernández
13 [%8.2]

Toplam Oy Verenler: 158

Çevrimdışı cursedofdragon

fernandesin efsane maçlarından biridir quaresmayı pas geçin :D

Çevrimdışı mellfred

Tatildeydim son iki maçı izleyemedim
Udinese maçını İtalyanların özetinden izledim tek bir atağımız yok
3 gol yemişiz 1’i ofsayt bir topları da direkten dönmüş
vida iki maçta da berbat etmiş
Bir o kadar da sakatlık falan çıktı
sıkıntılı bir başlangıç olacak

Çevrimdışı savaş altay

@cursedofdragon  daha once attigim bu video da yakin zamandan bilgi veriyor

Izlememis ziyaretciler varsa onlar da bakar. Yahu kim yazdi +fernandes diye gecen iletilerde.

Hepsi senin sucun. Kiprasmadan duruyordum ne guzel  :alsaa:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Izlememis ziyaretciler varsa onlar da bakar. Yahu kim yazdi +fernandes diye gecen iletilerde.

33 yaşına gelmiş yıllar hızlı geçiyor :D

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı levitate

Dunyaya yayilirsa herkesin gorusu degisir. Canli izledin mi bizde sen fernandesi  :D
izledim ama son senelerinden dolayı gıcığım :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı savaş altay

33 yaşına gelmiş yıllar hızlı geçiyor :D

Aynen oyle. Bu arada bu topcu videolari icin en kotu muzigi nasil bulup dilleri disarida editliyorlar

anlam veremiyorum. Hasta herifler.

Çevrimdışı Arthur Dayne

Birakmadilarki oynasin adam. Para mevzulari olmasaydi yillar boyu 8 aramazdik.

Dusunsenize atiba fernandes yan yana oynayabilirlerdi  :D

Gomez talisca yakinligi kadar cildirtici bsy bu.

Her sey yolunda gitseydi

Atiba  Fernandes

Talisca

Gomez

Kodese girmeyecek olsam bir sey yazardimda  :steamed:

Ben Beşiktaş'ta Fernandes kadar güzel korner kullanan adam görmedim.Çok iyi top saklar,hızlı sayılır,fiziği şahane,ayağı çok iyiydi.Gerçekten acaba atiba ile oynasa nasıl olurdu hep merak etmişimdir

Çevrimdışı AigleBordeaux

Ben Beşiktaş'ta Fernandes kadar güzel korner kullanan adam görmedim.Çok iyi top saklar,hızlı sayılır,fiziği şahane,ayağı çok iyiydi.Gerçekten acaba atiba ile oynasa nasıl olurdu hep merak etmişimdir
Atibanın ilk senesinde oynadılar birlikte
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

yok artık ne lamina diattası yav :D

Vidanın ayağının iyi olmadığına hepimiz hem fikiriz zaten bu yüzden vida topsuz oyunda top rakipte iken oldukça iyi yanına sol ayağı iyi oyun kurabilen stoper  gelmesi gerekiyor defansta ki herkesin ayağının iyi olması çok zor öyle oyuncular bulmak zor.

Vida'nın yanına ayağı iyi  sol stoper alırsak vida o kadar sırıtmaz kesme işini yapar oyun kurma işini sol stopere ve beklere bırakır :)
Apaci sitoper icin cok maas almiyor mu?
Bunun oynadigini toroman bu yasta oynar arpasi cok

Çevrimdışı mylife1903

Herhalde gönderilirken bir şeyler yaşandı para için vs olacağını sanmıyorum başka bir durum var ama oyunculuğunda efsane olan birinin hoca olunca bir camia da gazoz hatta gazoza kapak olması üzücü bir durum.
Oyunculuguna nlaf eden yok zaten sevmeyeni azdi, efsane kaptandir
Kaptan riza efsanedir
Td riza ise capsizdir
Besiktasliligi tartismaya acilacak yakinda

Renklilere gucu yetmiyor, bir tane faul poozisyonuna 2 sene agliyor adam renkliler bununtokatliyor hakemlerle tek kelime etmiyor

Çevrimdışı mylife1903

senin kadro yaşlı ve sakatlar ile dolu :D

benim kadro ilk yarı da sana 3 atar :D
Senin o kadro bilemedin 7 bildin 8 mac 3 ve ustu gol atar
Kim gol atacah o kadroda abu mu
Abunun finisink senol gunesle 7 falandi avci ile 3 olur

Çevrimdışı mylife1903

Aslında cevap belli ama hangisine tribünlerden tepki önce gelecek Fikret Orman mı? Abdullah Avcı mı?
Baskan onu kovar tepki kendisine donmeden, muhabirimsi parazitlerle de adamin arkasindan haber yaptirir, camia da gundem degisir, sergen gelir baslar falan
Yonetici olarak guzel manevra tabi
Sonra apo hojaammm vidyosunu koyar baskani elestiririz neden getiridn neden kovdun diye
Sonra sezon basi 15 tane adam yazar sergen
3 tane alinir
Sergen konusmaya baslar
5. Hafta sergen icsaha maglubiyetinden sonra yapacaginiz ise tukurem der
1. Maddeden isimler degisir dongu tekrsr eder

Çevrimdışı mylife1903

kendi adıma ilk 7 hafta civarı belli olur diyorum hoca ile olup olmayacağı. taraftar abdullah hoca ya destek vermeli ve bunu hissettirmeli bence.kendi adıma umutsuz kelimeleri şimdiden kullanmayacağım.evet olumlu görünen bişey yok ama daha hazırlık maçlarına bakıpta tü kaka yapmanında faydası yok.ilk lig maçı hazırlık maçlarından çok farklı görüntü verebilir.bunları çok yaşadık.yönetime olan kızgınlıkla hıncını şuan hocadan çıkarmanın bir mantığı yok.yine eski sabırsız hallere dönüyoruz hissi oluştu bende maalesef.

transfere gelirsek bu takımın ileri hattına 3 tane NET adam gerektiğini düşünüyorum öncelik olarak.stoper bek vs ilk öncelik olmamalı.ilerdeki 3 adamın da bireysel yetenekle hiç birşey üretemez durumda.bu lig hücum gücüyle kazanılır.örnek abu talisca cenk babel.bunlar aynı anda sahadayken kötü oynasakta maçı alıyorduk.
Hoca zaten gormustur olayi, adam yillardir futbolun icinde
Oyuncuyla yatip kalkiyor oturuyor yemek yiyor
7 haftada 10 puanda falan kalirsa onu orda kimse tutamaz oyle bir kiredisi oyle bir kariyeri yok
Kendi cizecek yolunu
Azicik rahat etmek istiyorsa sivasa yenilmeden donup galibiyet benim icin supruz o macta icerideki 2 maci kazanmali sonrski deplasman magluo de olsa fazla ses cikmaz 4 haftada 7 puan yapar iyi baslangic
Sivasa yenilip icerde maglubiyet slip obur macta telasla oynadigi oyundan vazgecip gene berabere kalirsa homurdanma baslar

Çevrimdışı mylife1903

4 milli maç dönüşü olacakmış bu sezon biz tamamında deplasmana gidiyoruz
bilin bakalım kim milli dönüşlerin tamamında içeride oynayacak ?
(Kaynak:Ankaralıatiba)
biz Türk onlar Fransız hakikaten cephede kazanıp masada kaybetmek bu olsa gerek
Fikisturu bizim baskan yapiyor

Çevrimdışı mylife1903

Moskvayi birakip gelmez turkiyeye sadece arpasi az olacak diyirlsr 1.3 civari 4 aliyordu son sene o para yetmez orda bunun menejeri 2.5 civarindan 2 senelik istiyor, loko 1 sene veriyor
3 senelik emeklilik verirsen 2 milyondan sivassipora bike gelir

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

yanlış hatırlamıyorsam mustafa denizlinin oynattığı 2 defansif ortasaha yani teknik becerileri çok az yetenekleri sınırlı oyunculardan sonra gelmişti fernandes. O yüzden inanılmaz büyük bir etki bırakmıştı, normalde pas bile yapamayan ortasaha oyuncularımız bir anda böyle alıp topu saklayan korneleri penaltı gibi kullanan bir oyuncu görünce ipler kopmuştu  :lol: Twitterdan yok bilmem ne yap biz bilmem ne yapalım fernandes falan diye şiirler methiyeler düzülüyordu hep, adam sadece görevini yapıyordu aslında ama uzun zaman sonra bizim o zamanki döneme göre farklı ortasahamıza böyle biri gelince alışkın olmadığımız için adama da alışkın olmadığı şeyler yaşatıyorduk  :lol: Hattta bi programda böyle laptopu önünemi ne almıştı twitterı açmışlardı okuyodu böyle tek tek onun hakkında ne yazılmış falan o dönem büyük kulüplerle adı geçyordu falan  :lol: Hey gidi günler ya, portekizli çetesinden içlerinde en sevdiğim adam fernandes ve simaoydu. Ama artık dönemi geçti, içip içip eski sevgiliyi aramamalıyız. :lol:

Portekizli çetesi diyince bi reizde aklıma geldi

Ne goller atıp, ne goller kaçırıyordu ya, inanılmaz fizikli ama fiziğini kullanamayan uzun ama kafa toplarında iyi olmayan biriydi, çok değişik birisiydi :lol:

Çevrimdışı mylife1903

yanlış hatırlamıyorsam mustafa denizlinin oynattığı 2 defansif ortasaha yani teknik becerileri çok az yetenekleri sınırlı oyunculardan sonra gelmişti fernandes. O yüzden inanılmaz büyük bir etki bırakmıştı, normalde pas bile yapamayan ortasaha oyuncularımız bir anda böyle alıp topu saklayan korneleri penaltı gibi kullanan bir oyuncu görünce ipler kopmuştu  :lol: Twitterdan yok bilmem ne yap biz bilmem ne yapalım fernandes falan diye şiirler methiyeler düzülüyordu hep, adam sadece görevini yapıyordu aslında ama uzun zaman sonra bizim o zamanki döneme göre farklı ortasahamıza böyle biri gelince alışkın olmadığımız için adama da alışkın olmadığı şeyler yaşatıyorduk  :lol: Hattta bi programda böyle laptopu önünemi ne almıştı twitterı açmışlardı okuyodu böyle tek tek onun hakkında ne yazılmış falan o dönem büyük kulüplerle adı geçyordu falan  :lol: Hey gidi günler ya, portekizli çetesinden içlerinde en sevdiğim adam fernandes ve simaoydu. Ama artık dönemi geçti, içip içip eski sevgiliyi aramamalıyız. :lol:
Yahu oyle kadro kurup santrafor almeyda yapmak bi yd basyapitiydi tabi
Teknik direktorler de super secim tabi
Sonra yd soruyor bana neden kufur ediyon diye ne diyem kufursuz anlatamiyorumki yaptigini

Çevrimdışı mylife1903

Portekizli çetesi diyince bi reizde aklıma geldi

Ne goller atıp, ne goller kaçırıyordu ya, inanılmaz fizikli ama fiziğini kullanamayan uzun ama kafa toplarında iyi olmayan biriydi, çok değişik birisiydi :lol:
Hah beklenen vidyo geldi
Malimsiydi bu azicik

Çevrimdışı mylife1903

Bize bir sok bir uyanis lazim
Bu kopuk halde ne o sitat dolar ne tffye mhkye baski yapilir ne de top oynanir arkadas
Sinerji sifir camiada

Gondersinler butun maasi yuksekleri
Falkaoya bassinlar farkini monakoyduk besiktasiz biz diye camia dunya gundemi otursun
Gg vida caner roko medel lens quaresma gonder
Ozziyi falan da gonder 1.5a yeni sozlesme imzalamazsa
Al falkao ile abuyu
Yanina koy gomezi
3-5 tane firansa ikinci liginden adini soyadini yazabilen adam al aktarmayi da ligden yap cik topunu oyna
Adini soyadini yanlis yazana ilk imzayi attirin arkadas

Daglis mirin nejip solbek
         Atiba dodo
Koy boyle kalanlari torbadan cek sal sahaya
Icerideki maclarda boyle al gulum ver gulum pas yaprsin bunlar anadoku takimi gelip baski yapacak falan mi saniyor herif 1 puana razi zaten sen orda top cevir mis gibi isine geliyor basmadan doner gider kendi sahasina

Bize bir sok bir uyanis lazim
Bu kopuk halde ne o sitat dolar ne tffye mhkye baski yapilir ne de top oynanir arkadas
Sinerji sifir camiada

Gondersinler butun maasi yuksekleri
Falkaoya bassinlar farkini monakoyduk besiktasiz biz diye camia dunya gundemi otursun
Gg vida caner roko medel lens quaresma gonder
Ozziyi falan da gonder 1.5a yeni sozlesme imzalamazsa
Al falkao ile abuyu
Yanina koy gomezi
3-5 tane firansa ikinci liginden adini soyadini yazabilen adam al aktarmayi da ligden yap cik topunu oyna
Adini soyadini yanlis yazana ilk imzayi attirin arkadas

Daglis mirin nejip solbek
         Atiba dodo
Koy boyle kalanlari torbadan cek sal sahaya
Icerideki maclarda boyle al gulum ver gulum pas yaprsin bunlar anadoku takimi gelip baski yapacak falan mi saniyor herif 1 puana razi zaten sen orda top cevir mis gibi isine geliyor basmadan doner gider kendi sahasina

Yusufu askere gönderdikleri gibi quaresmayı medeli falan da biz gönderelim böyle askere gider gibi. Havalimanında meşalelerle uğurlama falan ve hazır ordayken falcaoda gelsin git gel yapmadan hem masraftan hem de diğer şeylerden kurtuluruz. Reklam geliri vs ne varsa falcaonun üstüne yapsınlar, gomez etkisi yaratır kesinlikle.

Çevrimdışı mylife1903

Yusufu askere gönderdikleri gibi quaresmayı medeli falan da biz gönderelim böyle askere gider gibi. Havalimanında meşalelerle uğurlama falan ve hazır ordayken falcaoda gelsin git gel yapmadan hem masraftan hem de diğer şeylerden kurtuluruz. Reklam geliri vs ne varsa falcaonun üstüne yapsınlar, gomez etkisi yaratır kesinlikle.
Soyle26-27 yasinda olaydi sitadi ustune yapardik

Çevrimdışı Liquidator

Ali Ece: Fikret Orman'a göre Beşiktaş taraftarı dışında herkes onun için pırlanta. Avusturya kampında Orhan Ak'a yapılan tepki Beşiktaş semtindeki maçta çok daha kötü hissedilebilir. Yorganın altına saklan olmaz öyle. Taraftar ile bu kadar uyumsuz sezona girilmez.

https://publish.twitter.com/?query=https%3A%2F%2Ftwitter.com%2Fkartalanalizcom%2Fstatus%2F1158136319136227328&widget=Tweet
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tolgakgonul

Kimsenin geleceği yok ama bekliyoruz işte :s20:

Çevrimdışı Akil Emre

Kimsenin geleceği yok ama bekliyoruz işte :s20:
Bu saatten sonra tarafarında içine sinen en az 5 transfer lazım ama umudum kalmadı , ölü taklidi yapıp beklemeye devam