Sentetik & Selülozik
Sentetik & Selülozik

Beşiktaş Forum|Sentetik & Selülozik Bu başlıkta sporla ilgili olmayan her konu forum kuralları gözetilerek konuşulabilir. Sentetik, selülozik ayrımı yapmak kesinlikle yasaktır.

0 Üye ve 4 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Sentetik & Selülozik  [Okunma sayısı 151491 defa] Sentetik & Selülozik

Çevrimdışı cursedofdragon

Adım adım sokağa çıkma yasağına doğru gidiyoruz...

geliyor gelmekte olan.

Çevrimiçi MUSTAFA_

geliyor gelmekte olan.
BU gece vaka sayısında baya bir artış göreceğiz herhalde  :alala: Umarım ölüm görmeyiz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

BU gece vaka sayısında baya bir artış göreceğiz herhalde  :alala: Umarım ölüm görmeyiz.

Bilemiyorum.

Çok değişik günler bizi bekliyor dünya da kaos hakim olmaya başladı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bilemiyorum.

Çok değişik günler bizi bekliyor dünya da kaos hakim olmaya başladı.
En saçma karar İngilizlerden geldi. Herhangi bir önlem alma çabasına girmediler. Hastalanıp bağışıklık kazanalım dediler. Kalan sağlar bizimdir mantığını güttüler  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

En saçma karar İngilizlerden geldi. Herhangi bir önlem alma çabasına girmediler. Hastalanıp bağışıklık kazanalım dediler. Kalan sağlar bizimdir mantığını güttüler  :tabe:

Doğal seleksiyon yaptı adamlar bence mantıklı olan o kalan sağlamlar bağışıklık kazanacak bu virüsün türevleri geldiğinde pas geçecek onları :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Doğal seleksiyon yaptı adamlar bence mantıklı olan o kalan sağlamlar bağışıklık kazanacak bu virüsün türevleri geldiğinde pas geçecek onları :D
Aşısı bulunur veya salgın önlenirse ölüm olmadan kurtulacağız. Bir insan bile fazladan hayatta kalsa iyidir. İnsan hayatına saygı duymak lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Aşısı bulunur veya salgın önlenirse ölüm olmadan kurtulacağız. Bir insan bile fazladan hayatta kalsa iyidir. İnsan hayatına saygı duymak lazım  :tabe:

Her insan dahil değil buna kötü insanlar mevcut tecavüzcüler,hırsızlar vs. keşke onları alıp götürse.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Her insan dahil değil buna kötü insanlar mevcut tecavüzcüler,hırsızlar vs. keşke onları alıp götürse.
Kimin iyi kimin kötü olduğuna ben karar veremem, niyet okuyamam. Onun için bana saçma geliyor. Hem kötülere bir şey olmaz  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19

eski profil resmini değiştirmekle tupac ve arkadaşlarının davasını terk ettiğini söyleyebilir miyiz ?  :lol:

vaka sayısı artmış gece 12 den önce acıklanacakmış.

3 kişinin durumu kritikmiş.

İngiltere, İsviçre, Suudi Arabistan, Mısır, İrlanda ve Birleşik Arap Emirlikleri'ne de uçuş yasağı getirildi.

Son bilgiler bunlar.

İtalya çöküyor;

Bir günde: 3.233 yeni vaka
Bir günde: 349 ölüm
Toplamda: 27.980 vaka
Toplamda: 2158 ölüm

Çevrimiçi MUSTAFA_

Adana'da hastahaneler dolup taşmış. Bir hastahane corona hastahanesi yapılmış.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Adana'da hastahaneler dolup taşmış. Bir hastahane corona hastahanesi yapılmış.

daha yeni yeni yayılıyor bizde.

Çevrimiçi MUSTAFA_

daha yeni yeni yayılıyor bizde.
Ülkede yayılma nedenini öğrendim. Umreden gelen ilk 10 bin kişiyi evde karantina görsün diye bırakmışlar ama bunlar dikkate almamışlar. Akrabalarıyla görüşmüşler. Bu da Türkiye'de virüsün yayılmasına neden olmuş. Sıkıntı büyük. İşiniz olmadığı müddetçe sokağa çıkmayın.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Ülkede yayılma nedenini öğrendim. Umreden gelen ilk 10 bin kişiyi evde karantina görsün diye bırakmışlar ama bunlar dikkate almamışlar. Akrabalarıyla görüşmüşler. Bu da Türkiye'de virüsün yayılmasına neden olmuş. Sıkıntı büyük. İşiniz olmadığı müddetçe sokağa çıkmayın.

umreden gelenlere 14 gün evden cıkmayın denir mi ziyarete gidecekleri belli komsuları direk karantina altına alınması gerekiyordu bizim ülkenin IQ ortalamasını düşündüğün de hata kaldırmaz.

Bakalım bugün rakam kaça çıkacak.

Çevrimiçi MUSTAFA_

umreden gelenlere 14 gün evden cıkmayın denir mi ziyarete gidecekleri belli komsuları direk karantina altına alınması gerekiyordu bizim ülkenin IQ ortalamasını düşündüğün de hata kaldırmaz.

Bakalım bugün rakam kaça çıkacak.
Daha yeni göndermişler test kitlerini. Test yapılma sayısı arttığında hastalık bulaşanların sayısı artabilir. Umarım çok fazla artmaz bu sayılar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Millet tırtlatmaya başladı :D

Bakan Koca vaka sayısının 47'ye yükseldiğini açıkladı.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bakan Koca vaka sayısının 47'ye yükseldiğini açıkladı.
Bu rakamın hızlı artmaya başladığını gösteriyor. Dışarı çıkamamak lazım  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Bu rakamın hızlı artmaya başladığını gösteriyor. Dışarı çıkamamak lazım  :tabe:

biz bu hızla gidersek italya,iranı geçicez çini bile geçeriz.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Eğer sokağa çıkma yasağı gelecekse bu toplantıdan sonra gelir  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

İtalya gibi devam ederse sıkıntı büyük  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★