2014/15 Transfer Sezonu
2014/15 Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2014/15 Transfer Sezonu Burada Forza'daki gibi taransfer haberlerimiz olacaktır.... şimdiden iyi transferlere....

0 Üye ve 173 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2014/15 Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3730904 defa] 2014/15 Transfer Sezonu
güler misin ağlar mısın?Ericssondan sonra Yalçın'da fesih bedeli olarak 1milyon Euro istiyormuş.
:D adam haklı ! ingiltereye kadar götürürken akılları nerdeydi.

Loukas Vyntra alındı herhalde heryerde yazmaya başlanmış 33 yaşında kaymış yıldız

Çevrimdışı ilhan mansız

:D adam haklı ! ingiltereye kadar götürürken akılları nerdeydi.
kesinlikle haklı, adamı rezil ettil

Çevrimdışı Efe

Bu ay transfet beklemiyorum ben gelecek ay 1-2 oyuncu alip transferi kapatiriz marinin gelmesini istiyorum inşallah olur sag beke yabanci tercihi cok mantikli gelmiyor ama onuda alacaklar gibi
Şampiyon Beşiktaş JK

Çevrimdışı ahmetx

Yalçın'ın parasını neden kulüp ödesin ki,kulübe bu zararı yapan,imzayı attıran yöneticilerimiz ödesin.Ericssonun parasını Tamer Kırana ödettirmişlerdi.
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2014, 21:13:25
  • Beşiktaş / Bodrum
  • 2015/16 (✔) - 2016/17 Sezonları Şampiyonu Beşiktaş
güler misin ağlar mısın?Ericssondan sonra Yalçın'da fesih bedeli olarak 1milyon Euro istiyormuş.

İsteyemez yalçın imza atmış başka kulübe eğer bize imzaladıysa bizde ondan isteyebiliriz şuan tazminat diye tahmin ediyorum
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2014, 21:14:55
  • Beşiktaş / Bodrum
Sanırım bu Yunan da sağ bek olarak değil stoper olarak alındı. O zaman Yalçın'ı neden yaşlı diye istemedi Bilic de Özen'i yedi? Ben gerçekten anlayamıyorum artık olan biteni.
Varlığımız; Marakeş'te fiyatları rastgele konmuş bir dükkan gibi. İncik boncuk fahiş fiyatta, değerli taşlar indirimde.
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Bu ay transfet beklemiyorum ben gelecek ay 1-2 oyuncu alip transferi kapatiriz marinin gelmesini istiyorum inşallah olur sag beke yabanci tercihi cok mantikli gelmiyor ama onuda alacaklar gibi
EFe hocam maalesef transferde çok geç kaldık. O yüzden bir Türkiye klasiği olarak ihale hocaya çıkartılacak gibi. Geçen yıl yaşanan sakatlıklar yüzünden çok sıkıntı çektik. Üzerine 6 maç sahamız kapandı. Buna rağmen gayet balarılıydık. Ancak bu yıl kadro an itibarıyla geçen yıldan daha dar. Üstelik Avrupa kupası maçları da oynayacağız. Allah yardım etsin. En sonunda gidip 33 yaşındaki adamı aldılar öyle mi?

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2014, 21:17:33
  • Beşiktaş / Bodrum
EFe hocam maalesef transferde çok geç kaldık. O yüzden bir Türkiye klasiği olarak ihale hocaya çıkartılacak gibi. Geçen yıl yaşanan sakatlıklar yüzünden çok sıkıntı çektik. Üzerine 6 maç sahamız kapandı. Buna rağmen gayet balarılıydık. Ancak bu yıl kadro an itibarıyla geçen yıldan daha dar. Üstelik Avrupa kupası maçları da oynayacağız. Allah yardım etsin. En sonunda gidip 33 yaşındaki adamı aldılar öyle mi?

Bilic giderse arkasından yönetim de gider hocam yırtamazlar sadece Bilic'e yıkıp herkes suçlu olacak
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Gökhan'ı bile alamadık. Daha ne yazayım bilmiyorum.

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2014, 21:21:42
  • Beşiktaş / Bodrum
Şener inanılmaz etkili oynuyor benim saydığım orta ile biten 4 bindirmesi var
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli

Çevrimdışı ilhan mansız

Bilic giderse arkasından yönetim de gider hocam yırtamazlar sadece Bilic'e yıkıp herkes suçlu olacak
ben kimsenin gitmesi için yazmıyorum ama şu dönemde yapılan hatalar bize çok pahalıya patlar. Allah korusun iki oyuncumuz sakatlansa yerlerine oynatacak doğru düzgün adam yok. Özellikle orta sahada , orta saha çökerse işimiz biter.kaç gündür yazıyorum hala Gökhan'ı bile alamadık hergün netleşiyor. Allah korusun en sonunda feyenord bize bi netleştirecek göreceğiz hanyayı konyayı.

Çevrimdışı saricasi

İsteyemez yalçın imza atmış başka kulübe eğer bize imzaladıysa bizde ondan isteyebiliriz şuan tazminat diye tahmin ediyorum
Yalçın knştu bgn ole bir tazminat olayı yok hele 1 milyon palavra haber.
İlklerin takımı Beşiktaş'a Türkiyenin ilk akıllı Stadyumu yakışır!

Çevrimiçi murat

SLAVEN BILIÇ BRYAN RUIZ'İ İSTİYOR

Lanzini için oldukça uzun süren pazarlıklar, River Plate yönetiminin her gün yeni bir istekte bulunmasının ardından tıkanma noktasına gelmiş ve başkan Fikret Orman bu transferden vazgeçtiklerini açıklamıştı. 10 numaraya mutlaka bir transfer yapacak olan siyah beyazlılarda ilk etapta daha önce de görüşülen Bryan Ruiz ve Marko Marin ismi ön plan çıkıyor. Teknik direktör Slaven Bilic, Marko Marin'e çoğunlukla sol tarafta oynadığı için soğuk bakarken, tecrübesinden dolayı Bryan Ruiz'de daha ısrarcı görünüyor. Bunun yanında başkan Fikret Orman'ın daha önce birkaç kez söylediği, "10 numara kimsenin bilmediği bir isim de olabilir" sözleri camiayı sürpriz bir transfer beklentisine de sokuyor.

SLAVEN BILIC: ''UEFA LİSTESİNE OYUNCU YETİŞTİRMEK İÇİN ACELE ETMEYİN''

Şampiyonlar Ligi 3. Ön Eleme Turu'nda 30 Haziran'da Feyenoord ile karşılaşacak olan Beşiktaş, UEFA'ya bu tur için takım listesini yarın saat 01.00'e kadar teslim etmek zorunda. Listeye yeni bir oyuncu yetiştirmek için acele etmeye gerek olmadığını söyleyen Slaven Bilic'in Gökhan Töre haricinde gelecek bir futbolcuyu zaten 4 günde takıma adapte edip kadroya almasının zor olduğunu açıkladığı öğrenildi. Takımın sistemini ve oyun yapısını bilen Töre'nin, Ümraniye'de çalışmalarına devam ettiği ve imza atıldığı anda takımda oynayabilecek seviyede olduğu ifade edildi.
DHA

bu arada ben hiç beğenmiyorum şeneri.büyük takım oyuncusu olamaz.

Çevrimdışı Anıl

Mevcut kadro kesinlikle yeterli olmadığı gibi olası elenmenin sorumlusu da kesinlikle bilic değil bir bütün olarak herkestir. Henüz maç oynanmadan olası elenmede teknik heyeti nasıl suçlayabiliyorsunuz çok tuhaf
Nedeni mevcut kadronun bu turu geçmek için yeterli olması.

Çevrimdışı ilhan mansız

Adamı Ümraniye'de çalıştırıyoruz ama hala imzalatamadık şaka gibi. Ayrıca bilic tecrübeli oyuncu istemekte  çok haklı. Mutlaka tecrübeli oyunculara ihtiyacımız var. Ruiz marin ve töreyi almış olsaydık iş bitmişti

Çevrimdışı Anıl

Yalçın tazminat istediği haberlerini yalanladı, o konuda bir sıkıntı yok :)

Çevrimdışı ahmetx

Yalçın knştu bgn ole bir tazminat olayı yok hele 1 milyon palavra haber.
Kaynak nedir hocam doğruysa çok sevinecem
40903 kapasite/2019 koltuklu 147 loca/2493 vip koltuk/Küfeki Taşlı Dış Kabuk/BJK müzesi/KRTLYVS/Moda Merkezi/VIP Restoranlar/Açılır Kapanır Raylı Koltuklar/İklimlendirmeli SIS Hibrit Çim/Atex 5000 Trl&Fiberflon Ptfe Mesh membranlı,EFA Asma Germe Çatı/Huawei Stadium Vision/Yeşil Stadyum

Çevrimdışı Anıl

Adamı Ümraniye'de çalıştırıyoruz ama hala imzalatamadık şaka gibi. Ayrıca bilic tecrübeli oyuncu istemekte  çok haklı. Mutlaka tecrübeli oyunculara ihtiyacımız var. Ruiz marin ve töreyi almış olsaydık iş bitmişti
Hem Ruiz hem de Marin gelmez sadece ikisinden biri gelir :ok:

Çevrimdışı ilhan mansız

Hem Ruiz hem de Marin gelmez sadece ikisinden biri gelir :ok:
benimki hayal zaten, aslında gelse öyle bir gelir ki o kadar iyi olur ki

Çevrimdışı Anıl

Kaynak nedir hocam doğruysa çok sevinecem
Haber1903 özel röportaj yapmış :ok:

Aslında ben çok ümitliydim projelerden, planlamalardan tam işte profesyonellige dogru gidiyoruz diye ama bilmiyorum birseyler oldu kulupte sene boyunca scoutlar tarafindan izlenenler, gonullu scoutlarin onerdikleri takip edilen oyuncularin ben transfer sezonu acilana kadar anlaşmaları yapılır diye tahmin ediyordum ama sampiyonlar ligi gibi Çok onemli bir organizasyon oncesinde bile hala bitirilemedi, bitirilmesi gerekiyordu. Onder hocada gitti ben bir sikintinin oldugunu dusunuyorum yonetim, bilic ve onder hoca arasinda...
En büyük Aşk BeşiktAŞK.

Aslında ben çok ümitliydim projelerden, planlamalardan tam işte profesyonellige dogru gidiyoruz diye ama bilmiyorum birseyler oldu kulupte sene boyunca scoutlar tarafindan izlenenler, gonullu scoutlarin onerdikleri takip edilen oyuncularin ben transfer sezonu acilana kadar anlaşmaları yapılır diye tahmin ediyordum ama sampiyonlar ligi gibi Çok onemli bir organizasyon oncesinde bile hala bitirilemedi, bitirilmesi gerekiyordu. Onder hocada gitti ben bir sikintinin oldugunu dusunuyorum yonetim, bilic ve onder hoca arasinda...

iddaa bayilerinden gençler bile gündemdekilerden daha iş yapacak takım kurarlar eğer varsa scout ekibimiz. futbol direktörlüğü falan takımda işlemedi açıkça görülen franco dışında faaliyet yok.

Çevrimdışı Anıl

Yeni takım otobüsümüz :super:

Çevrimdışı Çağrı

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2014, 22:03:26
  • Beşiktaş / Bodrum
Hakemler rezalet Şener'i öyle bir attı ki gülmekten ölürsünüz
Batmamız an meselesi.

Twitter/cagriasarli