Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

pinehitman, Serdar3444, BlackEagle16, sting1981 ve 194 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1800629 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı cursedofdragon

Bak getirmişler ama sadece bize uygulanıyor. Getirmeseler daha iyiydi  :tabe:

o da doğru.

Çevrimdışı tangaz

Bak getirmişler ama sadece bize uygulanıyor. Getirmeseler daha iyiydi  :tabe:

ffp bile bir tek bize işliyor yabancı ffp yerli ffp hepsi bizim ensemize vurmak için icat edilmiş

haa ffp.yi takmasan bişey mi oluyor dersen. yooo hiç bişey olmuyor bi saf biziz renkliler yabancı ffp.yi silkeledi bişi olmadı fener taze taze yerli ffp.yi tokatlıyor bişey olmuyor nihat diğer yanağını uzatıyor burayı da öp alicim diye nihatın yanak kesmiyor hooop zek. yanağını uzatıyor.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

ffp bile bir tek bize işliyor yabancı ffp yerli ffp hepsi bizim ensemize vurmak için icat edilmiş

haa ffp.yi takmasan bişey mi oluyor dersen. yooo hiç bişey olmuyor bi saf biziz renkliler yabancı ffp.yi silkeledi bişi olmadı fener taze taze yerli ffp.yi tokatlıyor bişey olmuyor nihat diğer yanağını uzatıyor burayı da öp alicim diye nihatın yanak kesmiyor hooop zek. yanağını uzatıyor.

adamlar çözüm üretiyor ha fenerin en son muhabbetten ceza yemesi gerek orası ayrı.
ama bizimkilerde söyleneceklerine çözüm üretmeleri gerekli.

adamlar çözüm üretiyor ha fenerin en son muhabbetten ceza yemesi gerek orası ayrı.
ama bizimkilerde söyleneceklerine çözüm üretmeleri gerekli.

onların çözümü devlet destekli.

gs için vergi borcu silerler tesisleri pahalıya alırlar sonra gs ucuza alır yalan dalan bir sürü iş.

Çevrimdışı tangaz

onların çözümü devlet destekli.

gs için vergi borcu silerler tesisleri pahalıya alırlar sonra gs ucuza alır yalan dalan bir sürü iş.

adamlara toki 500 milyon verdi boru değil çakıl taşı değil 500 milyon!!! git takım kur şampiyon ol şl.ye git ordan da 40 milyon yuroyu cukka yap demektir bu resmen sonra bi şampiyonluk daha geliyor haliyle ne de olsa para var kadro kuruyor filan sonra gelen paralarla gelirler zirveye çıkıyor ne güzel istanbul. 1 milyar tl devlet eliyle fetösarayın cebine atıldı .
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

Umarım bize gelmez. En son isteyeceğim, futbolcu bile değil zaten :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Umarım bize gelmez. En son isteyeceğim, futbolcu bile değil zaten :money:

isteğin kabul olmuş keşke başka bir şey isteseydin  :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

FB kazmanın transferini açıkladı  :evillol:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

İlk defa dont go diye bir transfer hareketi gördüm  :lol:
İnşallah comoli reizin kasayı boşaltmaya devam ettiği bir transfer olmuştur.

Çevrimdışı mylife1903

İlk defa dont go diye bir transfer hareketi gördüm  :lol:
İnşallah comoli reizin kasayı boşaltmaya devam ettiği bir transfer olmuştur.
Genelde boyle elestirilen tiransferler iyi katki verir
Beklenti de dusuk
Cikip tikir tikir oynar topunu

Çevrimdışı worns

Genelde boyle elestirilen tiransferler iyi katki verir
Beklenti de dusuk
Cikip tikir tikir oynar topunu

Hiç tanımıyorum da iki sene önceye kadar fransa'da ve bundesliga'da full sezon oynadığı yıllar var. iki senedir de yedek oyuncu olarak devam etmiş frankfurt'ta fena takım değildi son dönemde sonuçta.

niye bu kadar gömdüler anlayamadım. neyse iş yapmaz umarım

Çevrimdışı tangaz

Hiç tanımıyorum da iki sene önceye kadar fransa'da ve bundesliga'da full sezon oynadığı yıllar var. iki senedir de yedek oyuncu olarak devam etmiş frankfurt'ta fena takım değildi son dönemde sonuçta.

niye bu kadar gömdüler anlayamadım. neyse iş yapmaz umarım

184 boy 89 kg imiş çok ağırmış tekniği de facia imiş diğer taraftan geçen sene bu zamanlar sadık s.aziz alındı yazın zanka rami alındı orada jailson da oynadı baya arada sırada maç içinde l.gustavoda oraya çekildi. stoper bolluğu yaşanırken ve NET SOL BEK eksikliği ortadayken alınması gömmek için yeterli değil mi  :D bizimkiler yapsa bu hamleyi ben topuklarından vururdum  :D

comoli nerde çöp varsa kaktırıyor fenere :D  :evillol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sıkıntıda olan ve iyi bir ücrete bir kulübe satmak için anlaşan oyuncuyu ayartarak kadrosuna katan GS'yi tebrik ederim. Karakterlerini bir kez daha gösterdiler  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Sıkıntıda olan ve iyi bir ücrete bir kulübe satmak için anlaşan oyuncuyu ayartarak kadrosuna katan GS'yi tebrik ederim. Karakterlerini bir kez daha gösterdiler  :money:

hangi karakter ? olmayan şeyden bahsediyoruz :)

Adamların tarihi şaibeli şampiyonlukları şaibeli maçları şaibeli oyuncuları da şaibeli olacak tabi ki :)

Çevrimiçi MUSTAFA_

hangi karakter ? olmayan şeyden bahsediyoruz :)
Eskişehir gibi bir takımdan bahsediyoruz gerçi. Yarın lige çıksalar ve durumları düzelse GS'ye yamanırlar hemen  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Eskişehir gibi bir takımdan bahsediyoruz gerçi. Yarın lige çıksalar ve durumları düzelse GS'ye yamanırlar hemen  :tabe:

Orası öyle tabi bu şikeciler küme düştüğü için çok sevinmiştim bir kaç tane daha var ankaragücü filan bunlarda düşerse güzel olacak akhisar da az satmadı zamanında o da düşebilir. :tabe:

Çevrimdışı mylife1903

Gs ciban basi babeli gondermis
Cabuk uyandi herifler
Fulhami kume dusurdugu gibi gsyi de bankasyalik yapacakti

Çevrimiçi MUSTAFA_

Gs ciban basi babeli gondermis
Cabuk uyandi herifler
Fulhami kume dusurdugu gibi gsyi de bankasyalik yapacakti
Yine maaşını kitledi ama

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Yine maaşını kitledi ama
Ondan kacis yok zaten
Maasi cakar en azindan zehirleyemez kalanlari
Simdi donk falan hazirola gecmistir fetenin karsisinda
Sirada bakalim kim var
Para para diye tutturani gonderiyorlar galiba

Maasini odeyip gondereceklerse bi falkao yardiminda bulunalim fb kupayi almasin yani

Çevrimiçi MUSTAFA_

Hangi fantastik dünyanın kahramanısın sen? Övünmenin de bir adabı vardır. Sirk gibi ülkeyiz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Cidden böyle ülkede adına futbol denilen şey  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Cidden böyle ülkede adına futbol denilen şey  :money:

imPARAtor buna çok kızacak :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

imPARAtor buna çok kızacak :D
Yiyorsa Pirlo'ya kızsın ilk önce

Beşiktaş Tarihi
★★★