Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 191 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1804473 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı tangaz

Bu kadar akıllı yöneticiler bu ülkeye fazla  :ebebe:

nerede açıklayacaksa adresi yollayın çokomel yollayacam kendisine
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

aynen reis portoya bu kiraları başka ödeyen olmadı 500bine oynayan oyuncuya 3,5 mio maaş verende olmadı başkanımız die koruma kalkanı açıyorduk ama arsen lupen filan derken belli ki spor kamuoyunda dönen dolapları görüp bilip ona göre konuşuyorlarmış :(
Herkes herseyin farkinda abi
Belge yok falan diye taraftari dizginlediler
La tusvetin belgesi mi olur zaten, olmaz da kokusu vardir kokusu iste o kokuda ustuen yapistimi yikasan da cikmaz
Daha tff baskani olarak beyfendi dusunuyor sizi diye kandirilmasina gelemedik
Nihat ozdemir orda dururken buna inanacak kadar da kendini nimetten sanan bir saf

Çevrimdışı tangaz

Herkes herseyin farkinda abi
Belge yok falan diye taraftari dizginlediler
La tusvetin belgesi mi olur zaten, olmaz da kokusu vardir kokusu iste o kokuda ustuen yapistimi yikasan da cikmaz
Daha tff baskani olarak beyfendi dusunuyor sizi diye kandirilmasina gelemedik
Nihat ozdemir orda dururken buna inanacak kadar da kendini nimetten sanan bir saf

reis hatırlarsın nihat özdemir tff başkanı oldu bile fikret daha neyin hesabını yaapıyor die ilk yazan bendim aldığım duyum sağlamdı burada daha seçime çok var köprünün altıdan çok sular akar cb.nin son sözü belirler diyorlardı ben cb zaten son sözü söylemiş derken yokyok daha dur deniyordu. hem o aşamalara gelene dek fulya otoparkı var X inşaat şirketinden alınan 11 daire var var da var o daire konusunda en son avukat millete kafa filan atıyordu kafelerde yöneticiye bak arkadaş kimlerle sınanıyoruz
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi MUSTAFA_

GS'ye öyle kıyaklar yapıldı ki herhalde sözleşmeli 30 yabancı falan olacak ellerinde transfer dönemi bittiğinde. Hala deli gibi transfer yapıyorlar. Şimdi de Murillo'yu almışlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tangaz

GS'ye öyle kıyaklar yapıldı ki herhalde sözleşmeli 30 yabancı falan olacak ellerinde transfer dönemi bittiğinde. Hala deli gibi transfer yapıyorlar. Şimdi de Murillo'yu almışlar  :tabe:

mesele almak değil gönderebilmek herifler bi şekil yolluyorlar nzonzi seri babıl  biz bir boydu lensi diabiyi bile yollayamıyoruz

Çevrimiçi MUSTAFA_

mesele almak değil gönderebilmek herifler bi şekil yolluyorlar nzonzi seri babıl  biz bir boydu lensi diabiyi bile yollayamıyoruz
Hala yönetimin transfer konusunda karar veremediği ve toplantı yaptığı söyleniyor. İnşallah transfer sezonu sonlanmadan transfer sihirbazları iş yapar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

Hala yönetimin transfer konusunda karar veremediği ve toplantı yaptığı söyleniyor. İnşallah transfer sezonu sonlanmadan transfer sihirbazları iş yapar  :tabe:

bunlar daha çok toplantı sihirbazı gibiler :)

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

merih demiral sezonu kapatmış
ulan sanki Beşiktaştan bir futbolcu gitmiş gibi üzüldüm  :bawling:

Çevrimiçi MUSTAFA_

merih demiral sezonu kapatmış
ulan sanki Beşiktaştan bir futbolcu gitmiş gibi üzüldüm  :bawling:
Böylece milli takım da bir bardak soğuk su içebilir. Türklerin nazarının nasıl olduğunu da görmüş olduk. Geçmiş olsun...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Birileri sadece tasarruf ile düzlüğe çıktıklarını düşünmemizi istiyor. Daha geçen gün ekonomi bakanıyla ben fotoğraf vermedim. Komik adamlarsınız anladık da aklımızla da alay etmeyin  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

Bu kadar akıllı yöneticiler bu ülkeye fazla  :ebebe:

:kop:

Böylece milli takım da bir bardak soğuk su içebilir. Türklerin nazarının nasıl olduğunu da görmüş olduk. Geçmiş olsun...

milletçe çok kem gözlüyüz herkesin gözü göz değil.

Çevrimiçi levitate

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)?s=19
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

havasından mıdır suyundan mıdır nedir temiz hava çarpıyor galiba :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Buz Lazlar çok komik adamlar ama ben hiç gülmüyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Buz Lazlar çok komik adamlar ama ben hiç gülmüyorum  :tabe:

Bi dal fıkralarlar Türkiye vereyim  :iblush:

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

Bi dal fıkralarlar Türkiye vereyim  :iblush:

nassssssssssssiiiiiiiiiiii
uyyyyyyyyyyyyyyyyyyy

Çevrimdışı mylife1903

Merih cok kotu olmus ne sansizliktir
Tam formayi kapmisken
Keske izlemeseydim maci
Gol atinca sanki besiktas fbye 7. Golu atmis gibi sevinmistim

Çevrimiçi MUSTAFA_

Merih cok kotu olmus ne sansizliktir
Tam formayi kapmisken
Keske izlemeseydim maci
Gol atinca sanki besiktas fbye 7. Golu atmis gibi sevinmistim
Ben de gol attığını duyunca açtım, sakatlanıp çıkınca kapattım maçı. Sakatlandığı pozisyonda saçma sapan bir pozisyon. Saha zemini çok kötüydü olacağı belliydi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı tangaz

herif 75 milyonluk hollandalıyı amsterdama şutlamak üzereydi çok yazık oldu :(

herif 75 milyonluk hollandalıyı amsterdama şutlamak üzereydi çok yazık oldu :(

75 milyon luk balon  :clever:

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

2020
TFF GS'nin harcama limitini 100 milyon TL arttırdı!

say say bitmiyor.