Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 109 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1842569 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimdışı 'TaNeR'

Fb-rize maçında rize takım olarak satmıs macı kaleci gökhanın yediği gol evlere şenlik orta sahadan.

Türkiye de futbol oynanmıyor tiyatro dönüyor.

Aynen, kalecinin rahatlıkla çıkarabileceği bir top. İlk gol zaten yine Rize ikramı; biz yırtalım kendimizi !
Bu 19/20 sezonu da ömrümüzden törpülüyor...
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi levitate

city abdullah avcı sendromuna yakalanmış
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

city abdullah avcı sendromuna yakalanmış
Orada da sistem oyuncuları değersiz hale getirdi. Onlar da kapanan takımlara gol atamıyorlar. Avcı niye hala onlara öykünüyor anlamıyorum  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Orada da sistem oyuncuları değersiz hale getirdi. Onlar da kapanan takımlara gol atamıyorlar. Avcı niye hala onlara öykünüyor anlamıyorum  :tabe:
Yaw ne sistemi 300-400 harcarlar vururlar kirbaci
Sanki adam 50 milyonluk takima sistem yapip kupa topluyor
En kotu 4-5 adamini bize gonderse 10 puan fark koyariz ikinciye

Çevrimiçi MUSTAFA_

Yaw ne sistemi 300-400 harcarlar vururlar kirbaci
Sanki adam 50 milyonluk takima sistem yapip kupa topluyor
En kotu 4-5 adamini bize gonderse 10 puan fark koyariz ikinciye
Adam yıldızlarıyla sistemini yürütemiyor. Biz elimizdeki eksik yetenekli oyunculardan kurulu kadroyla aynı sistemi oynamaya çalışıyoruz.

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Adam yıldızlarıyla sistemini yürütemiyor. Biz elimizdeki eksik yetenekli oyunculardan kurulu kadroyla aynı sistemi oynamaya çalışıyoruz.
Pep kovulma hissiyati duyuyor mu acaba

Çevrimiçi MUSTAFA_

Pep kovulma hissiyati duyuyor mu acaba
Pep kovulmaz. Savunmayı komple değiştirmeyi düşünüyorlar transfer döneminde  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı cursedofdragon

ünal karaman zu Beşiktaş yapsak :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi levitate

iyi parselliyorlar
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaş Tarihi
★★★

Olmasın, ben beğenmiyorum fazla tercihlerini  :tabe:
haydaa :D

en azından hücum oynatıyor :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

haydaa :D

en azından hücum oynatıyor :D
Avcı dışında ülkede herkes hücum oynuyor. Özellikle mi seçtik anlamıyorum. İşi gücü savunma ama onu da beceremiyor. Bugün biz neden uzaktan şut çekmiyoruz hiç diye düşündüm ve üzüldüm. Elneny gibi bir adamımız var ve şut çekmiyor  :money:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Avcı dışında ülkede herkes hücum oynuyor. Özellikle mi seçtik anlamıyorum. İşi gücü savunma ama onu da beceremiyor. Bugün biz neden uzaktan şut çekmiyoruz hiç diye düşündüm ve üzüldüm. Elneny gibi bir adamımız var ve şut çekmiyor  :money:

hoca kaynaklı zaten oyuncular kötü de ama o kadar da kötü değiller hepsi geri gitti bizde avcıyı göndermeliyiz yoksa işimiz zor  :tabe:

Çevrimiçi MUSTAFA_

hoca kaynaklı zaten oyuncular kötü de ama o kadar da kötü değiller hepsi geri gitti bizde avcıyı göndermeliyiz yoksa işimiz zor  :tabe:
Hala savunanlar var Avcı'yı. Onlara da saygı duyuyorum ama bu kadronun berbat olduğu fikrine de katılmıyorum. Bu kadro ile kazanmamız gereken maçları kaybettik. Şanssızlık çok yaşadık ama şanssızlığımızı aştığımız dönemde de Avcı'nın tercihleri yüzünden puanlar kaybettik. Bu yetersiz oyuncuların çoğu kendi döneminde alındı. Bence Avcı'nın da suçu var en az yönetim kadar. Sözünü geçiremiyorsa gidebilirdi. Her gelen yönetime boyun eğiyor ki bu da kendilerine laf etmemiz için önümüzü açıyor. Şu anda transfer yapacakmış gibi de görünmüyoruz. Bakalım neler olacak. Sanki acı bir son bizi bekliyor gibi  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
abd başkanı da bekleniyor  :lol:

Çevrimiçi MUSTAFA_

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
abd başkanı da bekleniyor  :lol:
EMliyet müdürü bile gitmiş. Ne olmuş da gitmek istiyor Karaman acaba  :alala:

Beşiktaş Tarihi
★★★

EMliyet müdürü bile gitmiş. Ne olmuş da gitmek istiyor Karaman acaba  :alala:

Bende anlamadım ki, konya maçından sonra başkanları işte ts öne geçtiği maçlarda hep puan kaybediyor savunma yapaamıyor tarzı bir şey demiş galiba. ünal karamanda buna alınmış bu akşam istifa etmiş falan diyorlarda döner herhalde bu istifadan sonra. fake istifa doldu lig geçen de ersun yaptı aynısını moda oldu.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bende anlamadım ki, konya maçından sonra başkanları işte ts öne geçtiği maçlarda hep puan kaybediyor savunma yapaamıyor tarzı bir şey demiş galiba. ünal karamanda buna alınmış bu akşam istifa etmiş falan diyorlarda döner herhalde bu istifadan sonra. fake istifa doldu lig geçen de ersun yaptı aynısını moda oldu.
Ligde o kadar hızlı değişiyor ki trendler, artık takip edemez oldum  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı mylife1903

Ya bu tsnin derdi nedir
Belki yakindan takip etmedigimiz icin bilemiyoruz sikintiyi
Bir suru subyan oynatiyor unal hoca. Birilerinin hosuna mi gutmedi acaba baska partili olmasi illa iktidar partisi yalamasi mi calismali superligde
Baskanla kavga falan mi ettiler acaba
Fikra gibi

Ya bu tsnin derdi nedir
Belki yakindan takip etmedigimiz icin bilemiyoruz sikintiyi
Bir suru subyan oynatiyor unal hoca. Birilerinin hosuna mi gutmedi acaba baska partili olmasi illa iktidar partisi yalamasi mi calismali superligde
Baskanla kavga falan mi ettiler acaba
Fikra gibi

tepelerden emir gelmiş diyorlar.

ts de ünal karaman dönemi bitti kendi ayaklarına sıktılar.

#SONDAKİKA
Trabzonspor'da Ünal Karaman dönemi sona erdi.

Tüm alacakları ödenen tecrübeli teknik direktör ile karşılıklı olarak yollar ayrıldı.

Hemen ünal hocaya çökelim :D

Çevrimiçi MUSTAFA_

ts de ünal karaman dönemi bitti kendi ayaklarına sıktılar.

#SONDAKİKA
Trabzonspor'da Ünal Karaman dönemi sona erdi.

Tüm alacakları ödenen tecrübeli teknik direktör ile karşılıklı olarak yollar ayrıldı.

Hemen ünal hocaya çökelim :D
Eldekinin tazminatını öde çökelim  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
★★★