Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 43 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1843756 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi levitate

Günün en iyi haberi  :D

seneye süper lig maçı izleyemeyeceğim...

neyse yapcak bişi yok maçı izlemeyenler için ts ikiyi atınca emre bildiğin ağladı :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

Mutluyuz  :)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

seneye süper lig maçı izleyemeyeceğim...

neyse yapcak bişi yok maçı izlemeyenler için ts ikiyi atınca emre bildiğin ağladı :D
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi Necmi

Gerçekten çok iyi oldu. 😁😁😁😁
yeniyorduk bunları ne güzel

Çevrimiçi Samet Demir

Enese üzülmekle beraber şuan milli takımda forvette oynayabilecek sadece Semih ve Cenk kaldı.
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

Enese üzülmekle beraber şuan milli takımda forvette oynayabilecek sadece Semih ve Cenk kaldı.

Bertuğu geri çağırabilirler.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Semih varken gider Cenk'i oynatır. Ülkece kanser oluruz. Zamanında İlhan'ı Şenol Güneş'in oynatmaması gibi.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi Samet Demir

Semih varken gider Cenk'i oynatır. Ülkece kanser oluruz. Zamanında İlhan'ı Şenol Güneş'in oynatmaması gibi.
Cenk artık oyuncumuz olmadığı için gayet makul..
Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi Sefa Kara

terzic ne top oynatıyor be.

Çevrimiçi Samet Ç

Dortmund kaçırdıklarını çok arar Madrid bir tane sıkıştırınca

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Barış Alperi oynatır.

Çevrimiçi levitate

dortmund iyi hazırlanmış ama ikinci yarı yerler

Çevrimiçi Talisca1903

vinicius jr adamı rezil eder

Çevrimiçi Samet Ç

Dortmund kaçırdıklarını çok arar Madrid bir tane sıkıştırınca
adamlar winner

Çevrimiçi levitate

Çevrimiçi Talisca1903

Çevrimiçi levitate

bellingham yine büyük bir maçta daha ortada yok

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Geçmişe bakmayacaksın  Reus oyuna girdiğinde Dorrmundun bütün ayarı bozuldu.

Çevrimiçi Talisca1903

vini jr keşke bizmde olsa böyle bir tane

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Reus = Sarı kafalı Cenk

aman diyeyim sakın ha.

Çevrimiçi Samet Ç

Adamlar 18 finalde 15 CL kupası aldı :D

Çevrimiçi Samet Ç

Adamlar 6 yılda 1 Türkiye kupası almış başkana maçta yapmadıkları tezahüratı yapmışlar bizden daha kötüleri de varmış

Çevrimiçi Necmi

Adamlar 6 yılda 1 Türkiye kupası almış başkana maçta yapmadıkları tezahüratı yapmışlar bizden daha kötüleri de varmış
bizim sinerjimiz etki etmiştir 😂