Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 122 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1829745 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi sozkul

Ameliyat olacakmış. Kimse böyle ciddi bir sakatlık içindeki oyuncuyu almak istemez. Prensip anlaşması varsa bile iptal olmuştur  :tabe:

Yalnız daha adamın 6 milyonluk bonservisinin takistleri duruyor...

Çevrimdışı cursedofdragon

Ameliyat olacakmış. Kimse böyle ciddi bir sakatlık içindeki oyuncuyu almak istemez. Prensip anlaşması varsa bile iptal olmuştur  :tabe:

Devre arası başka satabilecekleri oyuncuları da yok, eğer tabi bir katakulli yapmazlarsa :tabe:

Yalnız daha adamın 6 milyonluk bonservisinin takistleri duruyor...

6 milyon € değil abi :)

3 milyon € kiralama ücreti.Bonservisi 5 milyon €.Toplam 8 milyon €.FFP'yi dele bilmek için hülle yapmışlardı :)

Çevrimdışı mylife1903

Gs bu yahu
Adami aldiniz sakatlandi
Hem o 14.5u vereceksiniz hem de biz faydalanamadik o bizim odememiz gereken 6yi da odeyeceksiniz oyuncunun maasini da aradan cikartiverin derler
Sonra birileri katarlilari arar hayaller gercek olur falan filan

Adam 120 donumluk yerin 20donumune sahip onu satip oarayi alip yuyor 120donume oturuyor cikmiyor orayi verip alacagi yeri de istiyor
Yahu devletin malinda kirada otururken devlete sitad yaptirabilen adam bunlar
Arsiz yuzsuz ustune kurnaz

Kiraci evden cikmiyom 5 sene kontratim var bana surada bi villa fikersen cikar evinden doyecek, alamanyadan enistem geliyor lan bosalt dersin evi

Çevrimdışı tangaz

Şu Galatasaray bizi insanlığımızdan çıkarıyor vallahi, biz aslında bir futbolcunun sakatlanmasına sevinceck taraftar değiliz ama bizi bile bozdu GS..

ben küçüklüğümde çözmüştüm bu geseyi o gün bugün geseye karşı böyleyim zaten  gese yansa cebimdeki son kuruşa kadar gazyağı alır yardıma koşarım :icool:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı Sir Alex Ferguson

"Okan Buruk, Galatasaray'a karşı kazanamıyor

Okan Buruk, teknik direktörlük kariyerinde Galatasaray'a karşı çıktığı maçlarda kazanmakta zorlandı. Genç teknik adam, çalıştırdığı takımlarla Galatasaray'a karşı çıktığı 10 maçta 2 kez kazanırken, 8 defa sahadan mağlubiyetle ayrıldı."

O hırslanma olayı sadece bizim Beşiktaş hocaların da oluyor yarın bizim rıza çalımbay ile maçımız olsa misal 2 ay önce den başlıyor demeçlere :)

Aynen haklıymışsın, benim gs olarak aklımda kalmıştı da fbyi full yeniyordu. Herşeyin bir ilki vardır o zaman  :lol:

Çevrimiçi levitate

@tangaz  oyuncunun geleceği ile oynadın. Mutlu musun  :ebebe:

severdim bunu yazık olmuş

şimdi gs yandı ama gör cümbüşü
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Ben sakatlanmasına sevindim. Ellerinde patladı. Adam da daha genç, iyileşir nasılsa. İyileşemezse de dünyalığını yapmıştır zaten, yine hepimizden iyi yaşar merak etmeyin :)

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Bu arada bence gs defansını iyi kötü ayakta tutan adamdı, beğendiğim bir oyuncuydu.

Bu arada bence gs defansını iyi kötü ayakta tutan adamdı, beğendiğim bir oyuncuydu.

Defanslarını toparluyordu  :tabe:

Şimdi kaldılar marcao,donk,ahmet çalığa :)

Çevrimiçi Necmi

@tangaz  oyuncunun geleceği ile oynadın. Mutlu musun  :ebebe:

mutludur sanırım :D

Çevrimiçi Necmi

Şu Galatasaray bizi insanlığımızdan çıkarıyor vallahi, biz aslında bir futbolcunun sakatlanmasına sevinceck taraftar değiliz ama bizi bile bozdu GS..
nasıl değiliz her hangi bir zamanda sevinmeyen Beşiktaşlı varmıydı :D

Çevrimiçi sEuL

Kadrolara bir goz gezdiriyim dedim, Basakcity bu maci rahat alamazsa kume dussun bi zahmet  :tabe:

Kadrolara bir goz gezdiriyim dedim, Basakcity bu maci rahat alamazsa kume dussun bi zahmet  :tabe:

hakem ve okan buruk var :)

Robinho gibi adam nasıl oynamıyor aklım almıyor :)

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gs yine çirkeflikle oyunu soğutmaya çalışıyor
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı ilhan mansız

Başakşehir sahaya öylesine çıkmış. Şimdi küfür edeceğim Necmi abi kızacak

Hakem gs'ye güzel kıyaklar geçti ;

*Mariano'nun kaydığı direk rakibie sarı kartlık pozisyonu es geçildi.
*Marcao'nun kaleciye yaptığı müdahele sarı kart kaleciye müdahele.
*Topalın temiz müdahalesi başakşehirin hücumunu uydurma faul ile kesti.Ömer bayramın oscarlık oynamasınıda es geçmeyelim.
*Adem büyükün yaptığı hareket sonrası sadece ademe kart vermesi gerekirken mahmuta da kart uydurması.
*İrfancana komik faul daha komiği sarı kart.

İlk yarı da akılda kalanlar bunlar bol bol hakem.gs'nin top oynadığı filan yok penaltı filan kovalayacaktır.Başakşehirin bu kadar eksik gs karşısında ise neden böyle isteksiz oynadığını da sorgulamak gerekir.Visca filan yürüyor.

Başakşehirin yedekleri sahada ki oyunculardan daha iyi neden acaba :) Okan buruk şanslar eşitlensin herhalde demiş :)

Ba
Robinho
Gudbrandsen
Elia
Arda

Çevrimiçi murat

Başakşehirin yedekleri sahada ki oyunculardan daha iyi neden acaba :) Okan buruk şanslar eşitlensin herhalde demiş :)

Ba
Robinho
Gudbrandsen
Elia
Arda

arda hariç katılıyorum

Çevrimiçi levitate

irfan vizyon 200

adam geleceği gördü herhalde o nasıl pas be
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı MUSTAFA_

:)

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı MUSTAFA_

Hakemler ne çok itelemiş  :money:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Hakem ve Okan Buruğa rağmen Başakşehirli futbolcular kazandı tebrikler :)  :claps:
[ Son Düzenleme: 22 Kasım 2019, 22:33:03 cursedofdragon ]