Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1842495 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Sorarlarsa ülkemizde yaptırım var deriz  :ebebe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı tuncaboylu

Her şeyin bir bedeli var ama bu bildiğin takımı Falcao üzerine yapmak  :tabe:

Ahah, asıl buradan başlıyormuş.

https://m.aksam.com.tr/spor/son-dakika-haberi-radamel-falcaonun-sozlesme-detaylari-ortaya-cikti-falcao-ne-kadar-kazanacak/haber-1002877

2 milyon peşin, 3 milyon euro 10 taksitle ödenecek. Toplam 5 milyon Euro.

5 maçta ilk 11 çıkarsa 500 bin Euro,

10 maçta daha ilk 11 çıkarsa 500 bin Euro.

14 maçta daha ilk 11 çıkarsa 600 bin Euro.

29 maça ilk 11 çıkarsa 1.6 milyon Euro.

Bu nasıl bir sözleşme, yuh.
[ Son Düzenleme: 04 Eylül 2019, 14:49:58 tuncaboylu ]

Çevrimiçi levitate

boş transfer

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

Iyi para daha vergisi menejeri ek masrafi evinin kirasi falan vardir
10 milyon verecekler yillik
Larin pekto negredo lens parasina falkao

Risk buyuk elde patlarsa cok guleriz rakiplere patlarsa cok kufur ederiz
Ortasi olmayan bi tiransfer

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Şunu sevabına biri toplasin yıllık kaç yapıyor :D

Çevrimdışı tuncaboylu

Nasıl oynarsa oynasın, bu ülkede tekrar satmayacağın 33 yaşındaki bir adama 3 sene boyunca senelik 10 milyon Euro vermenin rasyonel bir tarafı yok.

Sözlükteki Galatasaray'lılar bile kudurmaya başlamışlar, herifin daha imza töreni yapılmadan homurdanmalar başladı.

Çevrimdışı tuncaboylu

Şunu sevabına biri toplasin yıllık kaç yapıyor :D
Bu sene 29 maç ilk 11 oynarsa, kemiksiz 6.6 yapıyor.

Galibiyet primleri vs ile, şampiyon olmasalar ve CL'de gruptan çıkamasalar bile 7 milyon Euro cepte.

%15 vergisi ile 8 milyon Euro.
%10 menajer komisyonu ile 9 milyon Euro.

@mylife1903'ün Lens ve Negredo hesabında yaptığı ıvır zıvır harcamalarla 10 milyon Euro.

Falcao'yu 1 sene boyunca oynatmanın maliyeti bu. Sözleşme 3 senelik bu arada.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu sene 29 maç ilk 11 oynarsa, kemiksiz 6.6 yapıyor.

Galibiyet primleri vs ile, şampiyon olmasalar ve CL'de gruptan çıkamasalar bile 7 milyon Euro cepte.

%15 vergisi ile 8 milyon Euro.
%10 menajer komisyonu ile 9 milyon Euro.

@mylife1903'ün Lens ve Negredo hesabında yaptığı ıvır zıvır harcamalarla 10 milyon Euro.

Falcao'yu 1 sene boyunca oynatmanın maliyeti bu. Sözleşme 3 senelik bu arada.

Azıcık akıllı olsalar 3 yıl 30 milyon vererek bonservisi ile geleceği parlak bir genç oyuncu alıp daha sonra daha yüksek fiyatlara satmayı deniyebilirlerdi  :tabe: Neyse bu durum bizim işimize gelir. Herkes kendi işine baksın. Türkiye'de futbol bu kafayla daha çok batağa gider...

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

https://twitter.com/FuzeSpor  Var mi  bunun bunun asli astari??  Var  ise  eger sarisinlardan kirmizli olanin evinde isler kizisacak ..Gecen biyerde twitterda UEFAnin bu  pizzaboy sarisini incelemeye alacagi soyleniyordu ama  bilemiorum ne kadar dogru  ..  :money:
Yorgo

Çevrimdışı worns

Fabri Mallorca'ya kiralanmış. Yeni farkettim. Umarım orada ilk 11 oynar da biraz toparlar. Fulham serüveni için bildiğin üzüldüm adamın yazık etti çok iyi gitmekte olan kariyerine. Gözümde Adrian'dan filan iyi kaleciydi.

Çevrimiçi levitate

Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı mylife1903

xd
Sevgi kelebegi herif insallah revivo gibi bir gs macerasi olur falkaonun 3 golle baslar

Çevrimdışı mylife1903

https://twitter.com/FuzeSpor  Var mi  bunun bunun asli astari??  Var  ise  eger sarisinlardan kirmizli olanin evinde isler kizisacak ..Gecen biyerde twitterda UEFAnin bu  pizzaboy sarisini incelemeye alacagi soyleniyordu ama  bilemiorum ne kadar dogru  ..  :money:
Yaw bisi cikmaz
Uefa belgeye bakar belgeler tikirinda
Ustelik fazia reyiz kendi parasinfan monako baskanina azicik verse kimseyi ilgilendirmez, uefaya da fazia reyizin banka hesabini kimse elletmez cok baska eftler falan da gozukur orda, ameriga baskani bile araya girer hala uzun uzun dusunup vazgecmediyse tabi yani

Bizim taraftar bagiriyir adamlar rodolfoyu nasi gonderdiniz derse?

Çevrimdışı mrred

Sevr anlaşması daha makul kalır.
30 değil 50 milyonluk olmuşlar. Paranın yatırım maliyetini kimse hesaplamamış. O 30 milyon yüzünden diğer futbolcular maaşları geç ödenecek bazen hiç ödenmeyecek ayrıca bir sürü genç ucuz yetenekli oyuncu kaçırılacak maaş dengesi bozulacak bu liste uzar gider. 50 milyonluk bir maliyet var. İsterse 30 gol atsın. Futbol takım oyunu
[ Son Düzenleme: 05 Eylül 2019, 08:01:35 mrred ]
The great gig in the sky

Çevrimdışı Erman1903

Sevr anlaşması daha makul kalır.
30 değil 50 milyonluk olmuşlar. Paranın yatırım maliyetini kimse hesaplamamış. O 30 milyon yüzünden diğer futbolcular maaşları geç ödenecek bazen hiç ödenmeyecek ayrıca bir sürü genç ucuz yetenekli oyuncu kaçırılacak maaş dengesi bozulacak bu liste uzar gider. 50 milyonluk bir maliyet var. İsterse 30 gol atsın. Futbol takım oyunu

İşler sıkışırsa Babel, Belhanda gibi adamlar ne yapacak onu merak ediyorum ben. Marcao 800Bin euro alıyor senelik, Luyindama 1100.  Zaten Donk'un 1800 almasından rahatsızdır bu oyuncular. Oynasınlar bakalım şimdi de görelim... Abuk subuk maaş politikalarının üzerine mum diktiler bu transferle. Açıkçası ben gelmesini istiyordum Falcao'nun. Tam bir kakafoni takımı oldular ve çok riskli bir işe girdiler.

Bana göre şampiyon olamayacaklar ve Terim sezon sonunda emekli olarak ayrılacak. Eee her şeyin bir sonu vardır  :bandit:
[ Son Düzenleme: 05 Eylül 2019, 16:36:31 Erman1903 ]

Çevrimdışı mylife1903

İşler sıkışırsa Babel, Belhanda gibi adamlar ne yapacak onu merak ediyorum ben. Marcao 800Bin euro alıyor senelik, Luyindama 1100.  Zaten Donk'un 1800 almasından rahatsızdır bu oyuncular. Oynasınlar bakalım şimdi de görelim... Abuk subuk maaş politikalarının üzerine mum diktiler bu transferle. Açıkçası ben gelmesini istiyordum Falcao'nun. Tam bir kakafoni takımı oldular ve çok riskli bir işe girdiler.

Bana göre şampiyon olamayacaklar ve Terim sezon sonunda emekli olarak ayrılacak. Eee her şeyin bir sonu vardır  :bandit:
Falkao 3-5 mac gol atamasin babel kasinmaya baslar donku da alir yanina
Ama golleri siralarsa babel ariza cikarmaz
Orada asil benim bekledigim jigulinin dagilmasi
Cok fazla mac oynadi sasirdim bi rezilligi de cikmadi ya da baya kontrol ediyorlar onu kafeste falan tutuyorlar herhalde

Golleri siralarsa kimse agzini acamaz kariyeriyle dover hepsini
Markao ne diyecek ben 800 aliyom mu
Ha goller gelmeyince keyifle izleyecez haberleri ellerimizi avustururken

Çevrimdışı Erman1903

Falkao 3-5 mac gol atamasin babel kasinmaya baslar donku da alir yanina
Ama golleri siralarsa babel ariza cikarmaz
Orada asil benim bekledigim jigulinin dagilmasi
Cok fazla mac oynadi sasirdim bi rezilligi de cikmadi ya da baya kontrol ediyorlar onu kafeste falan tutuyorlar herhalde

Golleri siralarsa kimse agzini acamaz kariyeriyle dover hepsini
Markao ne diyecek ben 800 aliyom mu
Ha goller gelmeyince keyifle izleyecez haberleri ellerimizi avustururken

Ciguli'nin karakteri bu Bebel, Belhanda tipi adamlar gibi değil, hiçbir zaman yıldız profilinde olmadı onun çok sorun çıkaracağını sanmıyorum. Donk neredeyse iki stoperlerinin toplamı kadar maaş alıyor + tahminim bu sene yedek klübesinde olacak çoğunlukla, ne kadar performans verecekler, canlarını dişlerine takacaklar mı onu demek istiyorum. Geçen sene hadi ilk seneleriydi oynadılar. Bu sezon şu ana kadarki lig maçlarında hayalet gibiydiler. Düşün bir de Falcao geldi şimdi, bu adam performans veremezse arkadaki Marcao 1/6'sını bile kazanamıyor önde o atamazsa bunlar hiç oynamaz, öyle bir dünya yok.

Falcao için 3-5 maç gol orucunu geçtim şöyle 3 maçta 1 gol falan atması bile diğer papaz tipleri bitlendirecektir.

Çevrimiçi MUSTAFA_

Güzel zamanda güzel ceza kitlemişler  :tabe:

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimiçi MUSTAFA_

Matih Merim hocamın olmadığı maçlar  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
★★★

Çevrimdışı Erman1903

8 kişi kalan rakibini anca yenen beceriksiz adama maç sonunda yaptığı saçma sapan konuşma sonucunda 4 maç ceza geldi.  :steamed:

https://www.ntvspor.net/futbol/fatih-terim-e-4-mac-ceza-5d71326873555319005fc3e2

Çevrimdışı mylife1903

Popkorn emecisi nerde la
Ga aciklamasi geliyor birazdan onu izleyem

Ah beaa ah
Aziz basgaan olaydi bornozlu basin toplantisi yapardi

Çevrimdışı Arthur Dayne

Spor kanallarına bakın sabahtan beri magandanın aldığı cezayı konuşuyorlar.Cezanın 19.05'de verilmesi ne anlama geliyormuş diye tartışıyorlar :lol: Bizim Beşiktaş'lı bildiklerimiz de objektiflik ayağına terim övsün böyle bravo :claps:

Çevrimdışı mylife1903

Spor kanallarına bakın sabahtan beri magandanın aldığı cezayı konuşuyorlar.Cezanın 19.05'de verilmesi ne anlama geliyormuş diye tartışıyorlar :lol: Bizim Beşiktaş'lı bildiklerimiz de objektiflik ayağına terim övsün böyle bravo :claps:
Gizel magduroyet cikar ordan sezon sonuna oadar konusurlar
Biz 19:05te ceza verildi

Çevrimdışı Arthur Dayne

Gizel magduroyet cikar ordan sezon sonuna oadar konusurlar
Biz 19:05te ceza verildi
Ikına ıkına,hakemle zar zor şampiyon yapıldıkları sezonda bile 'hepinizi üst üste koyduk' diyorlar.Bu sene daha ne mağduriyetler çıkacak bakalım

Çevrimdışı cursedofdragon

Matih Merim hocamın olmadığı maçlar  :tabe:

ne dedi bu fatoş yine ?