Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar
Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Beşiktaş Forum|Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar 2018 DK’nda Avrupa elemeleri kura çekimi bu akşam 18:00′de TRT Spor’da yayınlanacak. Türkiye 4. torbada yer alıyor.

0 Üye ve 64 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar  [Okunma sayısı 1820641 defa] Süper Lig ve Diğer Organizasyonlar

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha bütün totemcilere tebrikler.
Evde çay almadan, ayağımın şekline kadar psikopat seviyesinde olduk artık.

Çevrimdışı cursedofdragon

Ömer Ali Şahiner çıktığına üzülmüştür, Terim hocasına borcunu tam ödeyemedi.

ömer ali çıktı konya şaha kalktı bi de orta sahada sarı kelleli cocuk Jönsson çıksa konya kazanırdı.

ucta bombos adam varken fofana atmaya calıstı Jönsson denen adam.

linneslinin memleketlisi imPARAtor talimat vermiştir linnes haber çak hocamız seni izliyor seneye bizim takımda görmek istiyor filan diye.

himne cimbom olamazsın şampiyon bu akşam sizi bi ayrı sevdim konya taraftarı  :icool:

Çevrimdışı AigleBordeaux

Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimiçi Samet Demir

Aleyküm selam :)

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi levitate

totem işe yaradı auuuuuuuuw
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi murat

ömer ali çıktı konya şaha kalktı bi de orta sahada sarı kelleli cocuk Jönsson çıksa konya kazanırdı.

ucta bombos adam varken fofana atmaya calıstı Jönsson denen adam.

linneslinin memleketlisi imPARAtor talimat vermiştir linnes haber çak hocamız seni izliyor seneye bizim takımda görmek istiyor filan diye.

maçın ilk yarısı 2 pozisyonu heba etti.çıkmadan önce bende içimde ömer ali çıkarsa konya maçı alır diye düşünmüştm.byük ihtimal gs li bu ömer ali.

totem işe yaradı auuuuuuuuw

böyle uluya uluya bize cup'u aldır :D  :evillol:

maçın ilk yarısı 2 pozisyonu heba etti.çıkmadan önce bende içimde ömer ali çıkarsa konya maçı alır diye düşünmüştm.byük ihtimal gs li bu ömer ali.

var bir şeyler.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Resmen fazia.

Bakalım dirsek şovları konuşacak mı parator yalamaları.

Çevrimdışı 'TaNeR'

Hahaha aynen, tek ayağım yerdeydi öyle maç sonuna kadar kaldı, katladığım ayak uyuştu ama naptım ettim çift ayak yere değmedi  :naughty:
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi ferdi1903

Haftaya maci nasil izlicez? Kalp dayanmaz

Çevrimdışı 'TaNeR'

Adamlar resmen boks, karate bütün dövüş sporlarından bir demet sundular... Kart var mı tabii yok ;)
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Adamlar resmen boks, karate bütün dövüş sporlarından bir demet sundular... Kart var mı tabii yok ;)

üstüne hakem diye ağlarlar.

Böyle bir ağlak camiadır galatasaray.

rahmetli kemal sunal bile yıllarca önce dile getirmiştir.

[ Son Düzenleme: 29 Nisan 2019, 22:21:50 cursedofdragon ]

bunların hiç birisini konuşmayacaklar!

Çevrimiçi MUSTAFA_

YalakaSpor kanalını izlemediğime twitterda şunu gördükten sonra bir kez daha sevindim  :money:

Serkan Korkmaz: Sural’ın vefatı GS’nin performansını etkiledi!

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

YalakaSpor kanalını izlemediğime twitterda şunu gördükten sonra bir kez daha sevindim  :money:

Serkan Korkmaz: Sural’ın vefatı GS’nin performansını etkiledi!

TV izlemeyi 10 yıl önce bıraktım.

Kaleye şutu olmayan takımın hocası üzerine oyuncularına sarı kırmızı kart çıkarmadı diye hakem Mete Kalkavan’a sitem ediyor.

küfür edemiyoruz ki edebilsem neler diyeceğim..

Çevrimiçi levitate

böyle uluya uluya bize cup'u aldır :D  :evillol:
abi daha maç başlığında uluyacağım dur :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

TV izlemeyi 10 yıl önce bıraktım.
Ben TV üzerinden en son ne zaman bir şey izlediğimi hatırlamıyorum  :) Bunları görünce de izleyenlere şaşırıyorum. Özellikle de YalakaSpor'u  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı 'TaNeR'

Cücü zaten bilerek VAR'a atandı ve görevini tamamladı.

VAR'da bizim nano milimlik olayları görüyor da diagne'nin yumruğunu, nagatomo'nun takadını, fernando'nun yerdeki oyuncunun baldırına basmasını, lyundama'nın dirseğini nedense hiç fısıldamadı ;)

Haftaya da orta hakemi olur demedi demeyin ;)
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Cücü zaten bilerek VAR'a atandı ve görevini tamamladı.

VAR'da bizim nano milimlik olayları görüyor da diagne'nin yumruğunu, nagatomo'nun takadını, fernando'nun yerdeki oyuncunun baldırına basmasını, lyundama'nın dirseğini nedense hiç fısıldamadı ;)

Haftaya da orta hakemi olur demedi demeyin ;)
bu maçın VAR hakemi de mi cücü idi  :alala: