Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2745186 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı 38life

Beşiktaşın yönetiliş kalitesi bizim köşedeki bakkalın yönetiliş kalitesinden kat kat aşağı seviyede. Ama buna rağmen bir tane ciddi bir başkan adayı çıkmıyor meydana.
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2019, 19:37:45 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Yönetimin "skandal" hataları saymakla bitmez. Ama bunların en büyüğü Şenol Güneşle hala devam ediliyor olması. Bu skandalların skandalıdır.

Çevrimdışı uğur07

Bana en çok koyan şey her seferinde GS denen camianın altında kalmak. Buna sebep olanlara lanet olsun

Redmi 5 Plus cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı yoruk

Beşiktaş başkanı olarak eski futbolcularımızdan birini görmek isterim. Rasim Karaya geçmişten bir borcumuz var. Neden olmasın?
Yapamaz.Yaptırmazlar.Rasim Kara'yı yerler yani.Adam sessiz sakin polemik yapmayan biri sevilmez.

Çevrimdışı Librarius

Mayis bilancolsrinda 2017 bilancolsrinda da temlikler vardi
Her geliri temlikli kulubun
Necmi abi inanmak ostemiyordu kesip yapistiriyorduk rapordan
Kendi donemi temligi cekip kullanmis diyordu
Yahu 100milyona 70 cekiyorsun
Pektonjn maliyeti 1.7 degil 2 oluyor diyordum anlatamiyordum kimseye
Yonetim gucsuz yonetim yonetici finansmani yok olay orda patliyor
Mesel 20milyon dolar verdin sene sonunda 20 myon dolarini aldin kulup buyuk karda
Bu yonetimde cikarip 20yi kim verecek umut mu ezik diyen mi metin mi avukat safak mi
Burda 5 sene civari cakmislar localari abi
Ayvayi yedik degil
Hep ona buna soktugumuz gumus semsiye vardi ya
Hah onu bize sokup acmislar

Bu gidişle Fikret Orman ve adamları camiaya Yıldırım Demirören’i özlettirecekler.
Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

biz zaten erzurumdanda kötü takımız o yüzden erzurumu kendi sahamızda yenemiyoruz.
şimdi burda hocanın suçu ne. Ligde svas gibi erzurum gibi antalya gibi klas takımlar varken
biz messiyi almadığımız için yönetim suçlu.

2 senelik başarının üstüne konma kavgası kulübü iflas noktasına getirdi. Rahmetli babam israfla pintilik arasında gidip gelenler için bir cümle kullanırdı. Biraz ırkçı bir anlam içerdiği için sansürleyerek yazacağım: varken A....... gibi, yokken Ç........ gibi. Varken görmemişçesine müsrif, yokken pinti ve aç gözlü olma durumuna vurgu yapan bir ifade. Tam olarak Beşiktaş yönetimini anlatan bir söz. İki şampiyonlukla öyle havalandılar ki astronomik maaşlar ödemeye, özel uçaklarla güya oyuncu izlemeye, taraftara diklenmeye, atarlanmaya başladılar. Başarısızlıkta ise takımı tarumar ettiler, maaş ödeyemediler, transfer yapamadılar, neredeyse kulübün kapısına kilit vuracak hale geldiler. Tebrik ediyorum kendilerini. 

Çevrimdışı caner.eryigit

Yönetimin "skandal" hataları saymakla bitmez. Ama bunların en büyüğü Şenol Güneşle hala devam ediliyor olması. Bu skandalların skandalıdır.
Paratoner görevi görüyor çünkü.gönderirlerse bütün oklar onlara dönecek.şimdi bi kesim hocaya yürüyor bir kesim yönetime.hoca giderse yalnız kalacaklar akıllıca davranıyorlar.

Çevrimdışı mylife1903

2 senelik başarının üstüne konma kavgası kulübü iflas noktasına getirdi. Rahmetli babam israfla pintilik arasında gidip gelenler için bir cümle kullanırdı. Biraz ırkçı bir anlam içerdiği için sansürleyerek yazacağım: varken A....... gibi, yokken Ç........ gibi. Varken görmemişçesine müsrif, yokken pinti ve aç gözlü olma durumuna vurgu yapan bir ifade. Tam olarak Beşiktaş yönetimini anlatan bir söz. İki şampiyonlukla öyle havalandılar ki astronomik maaşlar ödemeye, özel uçaklarla güya oyuncu izlemeye, taraftara diklenmeye, atarlanmaya başladılar. Başarısızlıkta ise takımı tarumar ettiler, maaş ödeyemediler, transfer yapamadılar, neredeyse kulübün kapısına kilit vuracak hale geldiler. Tebrik ediyorum kendilerini.
Bu isin benzeri 2003 yilinda oldu
Deplasmandaki gencler macinda acayip bir sitrez baski vardi tesvikler hakemi ayarlamalar falan
Herkes herseyin farkinda ama elden bisi gelmiyordu
Dobra bi soktu buraz rahatladik bur daha soktu sende 150mden ben diyim 220mden fuzeyi
Herkes helva gibi oldu

Ne olduysa o an oldu iste
Serdar bilgili yumruk sov yapmaya basladi adamin da siniri bosaldi tabi onu da anliyorum ama bohunu cikarmamasi lazimdi
Mac sonu sahaya inmeye calisirken ibrahim altinday bunu ceketinin eteginden tutmaya calisiyordu falan, beceremedi tabi kibar adam altinsay. Bu sahaya indi seref turu gibi bisiler oldu ortamda.
Sonra gs macina gelindi bu bosalma olayi devam etti
Ana avrat sulalesinde kimseyi birakmadan mactan once kufurw basladik organze. Anonscu tek tek anons etti gslileri hepsine ana avrat sovduk bilgili reyiz gerine gerine oturuyordu. Efsaneydi vallahi ftyi tukuruk yagmuruna tuttuk boyle bir anons daha gormedim. Bulent korkmaz diyor anonscu bekliyor aovuyoruz ana avrat tum sulalesind nufus kontrolu bitince obur oyuncuya geciyor
Neyse sergen bi koydu 90da saha falan karisti muzeden kupa getirildi o kelli felli yoneticiler neredeyse kavgaya tutuldu.
Futbolculari itil footoya girmeye calisiyorlardi
Birbirini eziyordu herifler
Neyse sampiyon olmustuk
Sonra samsun maci var
Ouan 82 camiada kimsenin umrjnda degil mac lucescu haric. Adam puan remoru var maci kazanmamiz lazim falan derken adami tek biraktilar herif kendi cebinden pirim falan verdi futbolculara da puan reklrunj kirdik.
Sonraki sene ne oldu ayni bu olaylar
Basariyi paylasamayan bir gurup yinetici
Lucescunjn isine karismalar
Maaslari odememeler
Luceyi yakniz birakmalar
Hakem katliamlarina sessizlik derken zor bela devreye girdik
Sonrasi meshur zaten cem papila denen bir denyo
Sonraki hafta daha da facia bir bulent uzun ankaragucu macinda
Basindan baski ve algi
Ozamanjn basbakanjnin fb sampiyon olacak laflari falan derken
Serdar bilginin sitadta kufur yemesi ile nokta koyulan bir surec
Kufuru ilk defa duydu sanki hemen kacmisti sonra

Çevrimdışı mylife1903

Bu gidişle Fikret Orman ve adamları camiaya Yıldırım Demirören’i özlettirecekler.
Bunlari dedik seneler once sen sonra serhatla birbirine girdin

Çevrimdışı mylife1903

Ben aslında tolgay gidip fenerde beşiktaştakine oranla daha başarılı olunca merak ediyorum şenol hocayı.tolgay bu kadar kötü bir oyuncumu yada ozi.yaşı kemale ermiş olanladan bahsetmiyorum.
5 gol atarsa basarili sayariz abi

Çevrimdışı 38life

Paratoner görevi görüyor çünkü.gönderirlerse bütün oklar onlara dönecek.şimdi bi kesim hocaya yürüyor bir kesim yönetime.hoca giderse yalnız kalacaklar akıllıca davranıyorlar.

Kendilerinden kendileri de ümit kestiyse normal böyle davranmaları. Ama hala Beşiktaş için birşey yapabileceklerine inanıyorlarsa biryerden başlamak zorundalar.

Çevrimdışı ekrembaser

İnanılmaz doğru bir tespit olmuş. Ne zaman rant girdi bu kulübe dağıldık.

Çevrimdışı Librarius

Bunlari dedik seneler once sen sonra serhatla birbirine girdin

Serhat’la anlaşamadığımız konu başarıları görmezden gelmediydi. Mütemadiyen eleştirdiği için samimi gelmiyordu. Fakat geldiğimiz noktada adam haklı çıktı. Hakkını helal etmesini isterdim.

Çevrimdışı Kursad_Duran

Yönetimin ve antrenörün misyonu doldu. Yeni antrenör gelirde yeni yönetim gelmez maalesef.

Çevrimiçi murat

5 gol atarsa basarili sayariz abi
atiba medel kaç gol atıyor?2

o bölge oyuncularımı sıkıntılı oyunda mı birşeyler var onuda göreceğiz.

Çevrimiçi Akil Emre

Kafamda deli sorular var da neyse...
Meydan yine imPARAtor ve tayfasına kaldı, adamlar herzaman en kötü krizden bir şekilde çıkıyorlar bizler ise en küçük durumda tepetaklak oluyoruz.

Çevrimdışı EMİR EMRE

biz zaten erzurumdanda kötü takımız o yüzden erzurumu kendi sahamızda yenemiyoruz.
şimdi burda hocanın suçu ne. Ligde svas gibi erzurum gibi antalya gibi klas takımlar varken
biz messiyi almadığımız için yönetim suçlu.

buna katilmiyorum abi... su andaki kadro kalitesi Basak Gs Ts Kasimpasanin net gerisinde Malatya Sivas ile de yarisir durumda. Bence takimin yeri kadro kalitesine gore ideal pozisyonda. En fazla 4. oluruz bu kadroyla.

Lens, Mustafa, Necip, Roko, Larin, Töre, Tolga... bu adamlar yukaridaki hangi takimda yer bulur konusup tartisalim.

Elde değeri olan satilabilecek bir Vida var, Adriano sezon sozu kaçar. Gönül, Atiba yas sebebiyle daha fazla verimli olamaz.

Dorukhan belki Oğuzhan ve Güven var. Başka bir şey konusmaya gerek yok.Sat hepsini doldur gençleri (yerli ve yabanci) baska bir sey mumkun degil. Love i transfer eden adamlar bize maasini odeyemeyecekseniz Adrianoyu da verin diyorsa Beşiktaş kadrosu bitmiştir.

not: hoca faktorune girmedim kendisi de kafa olarak gittigi icin..

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Hocayı kovmanın zamanı geldi.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimdışı caner.eryigit

Kendilerinden kendileri de ümit kestiyse normal böyle davranmaları. Ama hala Beşiktaş için birşey yapabileceklerine inanıyorlarsa biryerden başlamak zorundalar.
O son cümleyi geçeli çok oldu.herkes almak için geliyor kimse vermek için orada değil.

Çevrimiçi Akil Emre

Hocayı kovmanın zamanı geldi.

Silkinmek için birşeyler yapmak lazım , yabancı boşta hangi hocalar var, eğer yerli bi hocaya gidersek iyice afallarız ne Tamer ne sergen bu işi kaldıramaz

Çevrimiçi ferdi1903

Gerçekten bir şeyi merak ediyorum: 2 sene üst üste şampiyon olduk, gelir rekorları kırdık, oyuncu satışından tonlarca para kazandık. Fakat borçlar azalmamış, bir senedir oyuncu maaşları ödenmemiş, iyi oyuncu da transfer edilmemiş. Peki kardeşim o paralarla ne yapılmış?
Benim aklim almiyor, 2 sene icinde tonla para kaldirdik, 2 sene birtane büyük para harcayarak transfer yapmadik, ne okdu paralara? Rakibin biri bugün büyük para harcayarak forvet aldi, baskan cikip aciklamak zorunda nerde bu paralar, öle kur yüksekdi falan hikayeleriyle aciklanamaz bu olay

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Silkinmek için birşeyler yapmak lazım , yabancı boşta hangi hocalar var, eğer yerli bi hocaya gidersek iyice afallarız ne Tamer ne sergen bu işi kaldıramaz

Benim istediğim hoca Abdullah Avcı, plase Aykut. Yabancı hoca şampiyon olamaz artık bu ligde. Bu dediğim diğer takımlar için de geçerli.

Çevrimiçi Akil Emre

Benim istediğim hoca Abdullah Avcı, plase Aykut. Yabancı hoca şampiyon olamaz artık bu ligde. Bu dediğim diğer takımlar için de geçerli.

Aykut şu taç işinin bokunu çıkarmasaydı bi ihtimaldi

Çevrimiçi sozkul

hem başkan hem hoca çok başarısız kabulde söylediğin şey biraz abartı olmuş Librarius.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Senol Gunes'i Besiktas'ta en cok gormek isteyenlerden ve sevenlerdendim.

Ancak gecen yillarda anladik ki; kendi bildiklerini her zaman icin dogru olduguna inaniyor ve gelisime tamamen kapali bir insan. Medya ve spor yazarlarina inat yanlis yoldan donmeyen, inatci bir insan.

Ayrica durust olucam, aklimdan geceni soylerim diye insan/futbolcu iliskilerini baltalayan bir yapisi var. Dorukhan duz bir oyuncu olsa bile, bunu dile getirip orataya soylemenin bu cocuga, Besiktas'a ne gibi yarari olacak cozemiyorum.

Zaten butun konusmalari Besiktas'a zarar vermistir.

Suan Yonetim/Senol Gunes inatlasmasi var. Senol Gunes istifa etmeyecektir. Kovulmayi bekleyip, magdur olan taraf olmayi bekliyor kendisi.  Fikret Orman'da kovan kisi olmak istemiyor.