Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 83 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2775646 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Fikret Orman Beşiktaşın çıkarı için göndermiyorsa kendi çıkarı için göndersin Şenol Hocayı.
Ondan daha önce gitmesi gerekn bir oyuncumuz var

Gol atamayan , asist yapamayan , yanındakine pas veremeyen , Penaltı atmasını bilmeyen , sut çekmesini bilmeyen , takıma maç kaybettiren , sahada takımı 10 kişi oynatan..
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı ALDENYX

Adam topçu parlatır, satarlar.
Adam kiralık oyuncu parlatır almazlar.
Ne yapacak Şenol Hoca çıkıp gol mü atacak?  :ebebe:
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı yoruk

Maç sonu takım taraftarın yanına gider gibiydi ? Sonra geri döndüler sanki,ne oldu ki orada ?

Çevrimdışı kyiv

Hoca delikanlı adamdır. Genk maçında protesto olduğu anda film kopar. Para falan da isteyeceğini hiç sanmıyorum. Fikret Orman kovmaz/kovamaz. Şenol Güneş kendi istifa eder.

Herkes kafasına göre takılıyor saha içinde Quaresma beyimiz takımı yedek kaldığı için girdiği dakikadan itibaren sabote etti.
Takimi sabote eden biri varsa 10 numorali formayı giyen oyuncumuzdur başka suçlu aramaya gerek yok

Kaybetttirdigı kaçıncı maç bu ? Ben sayamadım

Top kaptırir Gol yedirir , penaltı atamaz maç kaybettirir , penaltı atamaz Kupa kaybettirir , Gol atamaz , asist yapamaz

Bu adam ne iş yapar ne ise yarar ? Açıklayabilecek biri var mı?

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Pepe, Vida, Adri, Ljacic yok. Bunlar olduğunda ve devre arasında çok iyi bir golcü aldığımızda yine şampiyonuz. En büyük şansımız rakiplerin de kötü olması ve fazla puan farkı olmaması. Bu haftadan sonra düzeliriz, karamsarlığa gerek yok bence
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı tugozcan

Adam topçu parlatır, satarlar.
Adam kiralık oyuncu parlatır almazlar.
Ne yapacak Şenol Hoca çıkıp gol mü atacak?  :ebebe:
Yahu ne denir simdi.

Bugun cikan ilk 11'in acin kariyerlerine bir bakin. Sonra birde goztepe icin yapin aynisini.

En son tribunler 3 3 3 diye bagiriyordu.

Hakediyoruz vallahi su durumu.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Quaresma ne zaman kaptan oldu ki?
10 numaralı formamızı giyen oyuncudan bahsediyorum

Sergenin - Sifonun - Delgadonun formasını giyen adamdan yazık kimlere kaldı koskoca Beşiktaşin 10 numaralı formasi..

Çevrimdışı tugozcan

Pepe, Vida, Adri, Ljacic yok. Bunlar olduğunda ve devre arasında çok iyi bir golcü aldığımızda yine şampiyonuz. En büyük şansımız rakiplerin de kötü olması ve fazla puan farkı olmaması. Bu haftadan sonra düzeliriz, karamsarlığa gerek yok bence
:)

Galatasaray sampiyonlar ligi oynuyor. Haftalardir forvetsiz cikiyor sahaya. Stoperde altyapi oyuncusu falan oynuyor. Su an 4 puan onumuzde.

Ligin 2. Yarisinda onlarin su anki halinden daha kotu olabilecegini dusunmek cok iyimser kacar.

Çevrimdışı 38life

Beşiktaşın savunma organizasyonu Bilic'in gidip Şenol Güneşin geldiği günden beri, yani 3 buçuk sezondur her gün daha geriye gidiyor. Bu kadar istikrarlı bir grafik eğrisi müthiş!
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı 38life

Ondan daha önce gitmesi gerekn bir oyuncumuz var

Gol atamayan , asist yapamayan , yanındakine pas veremeyen , Penaltı atmasını bilmeyen , sut çekmesini bilmeyen , takıma maç kaybettiren , sahada takımı 10 kişi oynatan..

olur

Çevrimdışı worns

Sadece şu sıralar yayıncı kuruluşta konuşan teknik direktörümüzü dinlemek bile bu hocayla bu iş yürümeyecek demek için yeterli.  Yine hakkımızı alamadık. İlk golü kötü yedik onun etkisiyle ikinci golü yedik, üzgünüz. Her puan kaybından sonra aynı şeyler. Niye yedin o golleri? Şu amatör yerleşim hatalarını niye yapıyoruz? Niye haftalardır üretemiyorsun? Takım yaşlı olmasına karşın niye bu kadar geniş alanda oynamakta ısrar ediyor? Tek bir ciddi tespit, tek bir cevap yok. Belli ki bu tahlillerde yok.

Çevrimdışı tugozcan

Adam hala 2-0i haketmedik falan diyor. Delirmemek icin antidepresan falan almamiz lazim.

Bir hoca su oyundan nasil memnun olabiliyor ya?

Çevrimdışı f_madida

Beşiktaşın savunma organizasyonu Bilic'in gidip Şenol Güneşin geldiği günden beri, yani 3 buçuk sezondur her gün daha geriye gidiyor. Bu kadar istikrarlı bir grafik eğrisi müthiş!

Yahu yarim yamalak seyler yazmayin. Bilic'le her mac son 5 dk gol yiyip sampyonlugu kaybettigmizi bilmiyormus gibi. Sanki cok duzgun bir savunma organizasyonu vardi Bilic efendinin. Takimi 90 dk defans yaptirip kontradan gol bulmak uzerine kuran kucuk takim hocasiydi.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı kyiv

Pepe,Vida,Adem takımda olduklarında iyi futbol oynayamıyoruz ki. Çok iyi golcüyü devre arasında nereden bulacağız?Kim satar iyi futbolcusunu?
Futbolun gerçeği bir kere tepe taklak olmaya gör kolay kolay toplayamazsın asla eskisi gibi olmaz. Beşiktaş buradan zor da olsa çevirir fakat Şenol Güneş çeviremez. Trabzonda ya da başka bir yerde çevirdi mi ki şimdi çevirsin?Hoca şampiyon olduğu yıllarda bile seri yapmasını beceremedi şimdi kötüye giden oyunu nasıl çevirecek? Şımarttığı quaresma ile mi yoksa üvey evlat yaptığı Lensle mi?

Çevrimdışı birolbjk

zamanında tek transfer yapmamışsın hepsi ağustos sonu yapılmış en önemli eksik santraforken santrafor almamış üstünede elindeki en iyi santraforu transfer dönemi kapanınca yollamışsın sonra hoca suçlu morinho gelse ne yapacak

Çevrimdışı 38life

Herkes kafasına göre takılıyor saha içinde Quaresma beyimiz takımı yedek kaldığı için girdiği dakikadan itibaren sabote etti.

Bunların olması gayet normal. Çobansız sürüden ne bekleyebilirsin? Takımda en son penaltı atması gereken kişi topun başına geçiyor. Hocada ses seda yok. Yok eğer zaten hoca söylediyse bunu o çok daha büyük facia. Serbest vuruşları, kornerleri oyuncular kendi kafalarına göre belirliyorlar. Caner milyonuncu kez kanadında rakibe maden yaratıyor. Müdahele yok. Hoca Caneri uyarmıyorsa facia. Yok eğer uyarıp da laf dinletemiyorsa daha büyük facia. Başarısızlığın sorumlusu benim açımdan çok net.

Olay vuku bulduktan sonra çıkan tablodaki görüntüye bakmayın. Olayın nasıl vuku bulduğuna, sebeplerine bakın.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Pepe,Vida,Adem takımda olduklarında iyi futbol oynayamıyoruz ki. Çok iyi golcüyü devre arasında nereden bulacağız?Kim satar iyi futbolcusunu?
Futbolun gerçeği bir kere tepe taklak olmaya gör kolay kolay toplayamazsın asla eskisi gibi olmaz. Beşiktaş buradan zor da olsa çevirir fakat Şenol Güneş çeviremez. Trabzonda ya da başka bir yerde çevirdi mi ki şimdi çevirsin?Hoca şampiyon olduğu yıllarda bile seri yapmasını beceremedi şimdi kötüye giden oyunu nasıl çevirecek? Şımarttığı quaresma ile mi yoksa üvey evlat yaptığı Lensle mi?
Devre arasını görüp konuşmak lazım. İyi oynamıyoruz ama bir şekilde ilk devreyi atlatmamız gerekiyor. Ben umutluyum. Haftaya gese ile puan farkı bire inerse ne olacak. Sabır şimdilik
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı savaş altay

Alıntı yapılan: f_madida - Bugün, 21:15:58

Son 4 sezonda, her sene cok farkli stillerde oynuyoruz. Oyuncu yapisi bunu gerektiyor, ilk 11 taslagindan surekli oyuncu satip, bu kadar buyuk rotasyon yasayan bir takimda tek bir taktik dizilis ustunden oyun gormeyi beklemek mantikli degil. Abou'nun yaptigini Vagner yapamiyor, Mario'nun yaptigini Abou yapamiyor vs. Biraz da bu yuzden surekli arayis icinde geciyor sezonlarin en az 10-12 haftasi.

Talisca farkli isler yapiyor, Sosa farkli isler yapiyor. Sosa'nin yaptigi dikine oynama isini Talisca ayni sekilde yapamiyor ama Talisca'nin skora katkisini da Sosa veremiyordu. Talisca ustunden pas baglantisi yapmaya calismak da islemedi mesela.

Ben;

İşte bundan bahsediyorum, oyuncuya göre sistemi yapamıyor, yapmak istemiyor. Sanki hala Talisca varmış gibi

olabildiğince çizgiye açılıp orta bombardımanı yapılılıyor, dönenler Atiba'nın ya da Medel'in insan üstü performansına

bırakılıyor ve kibrit ozzy! Takım boyu godziila diyorum ya hep bu devasa alanda ne gönderdiğini sokabiliyorsun ne de

rakibi karşılayabiliyorsun. Ben özellikle son 2 sezondur bunu görüyorum, değişmiyor! Öne geçsek geriye de düşsek değişmiyor.

Adam sabitlendi entresandır.. Yani sen değişen bir şey görüyorsun ben bu kadar oyuncu değişiyor hiç bir şey değişmiyor görüyorum  :D

Çevrimdışı 38life

Yahu yarim yamalak seyler yazmayin. Bilic'le her mac son 5 dk gol yiyip sampyonlugu kaybettigmizi bilmiyormus gibi. Sanki cok duzgun bir savunma organizasyonu vardi Bilic efendinin. Takimi 90 dk defans yaptirip kontradan gol bulmak uzerine kuran kucuk takim hocasiydi.

Yazdığın şeylerin savunma organizasyonuyla ilgisi yok. Benim yazdığım şeyin de Bilicle alakası yok. Anlamamışsın.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ohoooo biz ne diyoruz hoca ne diyor?

Şenol Güneş kendine bir dünya yaratmış onun içinde antrenörcülük oynuyor.
Açıklamalarından bunu anlıyorum çünkü bu açıklamaların başka izahı yok.

git hocam lütfen git, yoksa bu stadta yuhlanarak gitmek zorunda kalacaksın.

Çevrimdışı 38life

Hoca delikanlı adamdır. Genk maçında protesto olduğu anda film kopar. Para falan da isteyeceğini hiç sanmıyorum. Fikret Orman kovmaz/kovamaz. Şenol Güneş kendi istifa eder.

Hocayı ıslıklayacak bir taraftar kitlesi göremiyorum ben. Her ne kadar yazıp çizen tayfa hocanın gitmesini istese de çoğunluk suçlunun hoca olmadığını düşünüyor.

Çevrimdışı savaş altay

Şenol Güneş 'in dünya orta açıyoruz, topu sokamıyorlar açıklamasından sonra sizi daha ne şaşırtabiliyor ben de ona şaşırıyorum  :D

Diyorum Ferguson hesabı bir şey buldum, bu 10 yıl Lige damga vuracak sanıyor  :kop:

Çevrimdışı savaş altay

Hocayı ıslıklayacak bir taraftar kitlesi göremiyorum ben. Her ne kadar yazıp çizenler hocanın gitmesini istesede çoğunluk suçlunun hoca olmadığını düşünüyor.
Şenol Güneş ıslıklanmaı hak etmiyor çünkü bu iş masada çözülür ama Fikret Orman bey bir parlayıp bir söndüğü için belirsiz  :bandit:

Çevrimdışı alperenn58

Fikret Orman Beşiktaşın çıkarı için göndermiyorsa kendi çıkarı için göndersin Şenol Hocayı.

hocam ıznınle  profıl fotonu calıyorum  hakkını helal et :D :D