Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2776288 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı worns

9 maçta 15 puan korkunç kötü bir performans. Ligde herkes bol puan kaybettiği için hala herşey mümkün gözüküyor. Yoksa normalde 9da 23 falan toplayan birileri çıkıyordu. Bu gerçekleşsse şu sıralar ligden kopmak üzere olurduk.

Oyun olarak bakıldığında da puan durumunun söylediğinden daha fazlasının olduğunu iddia edemeyiz.

Gelişme var mı? Vaatkar bir kurgu var mı? Bunlar bir yana giderek daha kötü hatalar da yapmaya başlayan bir takımla karşı karşıyayız.

Takım bütünlüğü, iletişim, sahaya yayılma bunlar bir parça pozitif olsa kimi müdahaleler daha fazlasını ortaya çıkarabilir derdik. Bizim için bu alanlar neredeyse en kötü olduklarımız.

Bu iş radikal bir müdahale gelmeden farklı bir rotaya girmeyecek. Değişiklik ne kadar geç yapılırsa o kadar şey kaybetmiş olacağız.

Çevrimdışı worns

Şu an takım son üç sezonun epey gerisinde olması bir tarafa 14-15 Tolgalı, İsmailli, Opareli, Francolu takımın bile gerisinde.

Çevrimdışı Orhan_

9 maçta 15 puan korkunç kötü bir performans. Ligde herkes bol puan kaybettiği için hala herşey mümkün gözüküyor. Yoksa normalde 9da 23 falan toplayan birileri çıkıyordu. Bu gerçekleşsse şu sıralar ligden kopmak üzere olurduk.

Oyun olarak bakıldığında da puan durumunun söylediğinden daha fazlasının olduğunu iddia edemeyiz.

Gelişme var mı? Vaatkar bir kurgu var mı? Bunlar bir yana giderek daha kötü hatalar da yapmaya başlayan bir takımla karşı karşıyayız.

Takım bütünlüğü, iletişim, sahaya yayılma bunlar bir parça pozitif olsa kimi müdahaleler daha fazlasını ortaya çıkarabilir derdik. Bizim için bu alanlar neredeyse en kötü olduklarımız.

Bu iş radikal bir müdahale gelmeden farklı bir rotaya girmeyecek. Değişiklik ne kadar geç yapılırsa o kadar şey kaybetmiş olacağız.

Puan olarak değil ama oyun! ve mental olarak kopuğuz zaten.

Çevrimdışı 38life

Şuanda puan tablosunda olduğumuz yeri arayacağız. Seneye Avrupa Ligine katılma ihtimalimiz bence yok. Bu kadroyla bunu başarmak gerçekten müthiş bir iş. Tebrikler Şenol Güneş!
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimiçi MUSTAFA_

Şuanda puan tablosunda olduğumuz yeri arayacağız. Seneye Avrupa Ligine katılma ihtimalimiz bence yok. Bu kadroyla bunu başarmak gerçekten müthiş bir iş. Tebrikler Şenol Güneş!
Kayıp seneyi 1 mi 2 mi yapacağız bence önemli olan bu. Oturup acilen karar vermemeliler artık.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Alkışlar GEMİSİNİ BATİRAN Büyük Kaptana :claps: :claps: :claps:
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu nedir ya? Küfür edip ceza yememek için bi süre yazmayım ben en iyisi..

Çevrimdışı Orhan_

Bugün hala kazançlı olabilir bizim için. Güzel bir istifa haberi neden olmasın?

Çevrimdışı Ömer Kaan

Başkandan başlayarak camiada değişim gerekli. Bu değişimi haziranda yapmalıydık ama hala geç sayılmaz.

Çevrimdışı caner.eryigit

Oyuncu , hoca, başkan...
Taraftar kadar istemeyen, telâşlanmayan kim varsa Beşiktaş için kararını vermeli . İstifaysa istifa , kadro dışıysa kadro dışı...
Deniz bitti!!!

Çevrimdışı savaş altay

Kayıp seneyi 1 mi 2 mi yapacağız bence önemli olan bu. Oturup acilen karar vermemeliler artık.
Geçen sezondan başlar o kayıp sezon, şu an ikincideyiz zaten.

Çevrimdışı kyiv

Fikret Orman kararını vermeli. Şenol Güneş ile devam etmek hem bu seneyi hem de seneyi çöpe atmak demek. Şenol Güneşin yerine kim düşünülecekse bu sene getirilsin. Belli oldu bu senede hayır etmeyecek.Hiç olmazsa düşünülen Hocanın da lige adaptasyonu sağlanır. Ayrıca önümüzdeki yılın planlaması yapılır. Finanasal Fair Play bitti şimdi yaşlanan takım nasıl gençleşecek göreceğiz. 1,2 değil en az 7,8 futbolcu gerekecek. Tüm bunları uzun soluklu düşündüğün hocayla planlarsın. Enerjisi bitmiş Şenol Güneş ile değil. Şenol Hoca 2 kere şampiyon oldu şampiyonlar ligindede iyi işler yaptı. Kariyerindeki tepe nokta burasıdır. Geçen seneden daha iyisi Şenol Güneş ile asla olmaz.Kendisine verdiği emekler için teşekkür ederiz.Buraya kadarmış.

Sahada takımını her maç 10 kişi oynatan , yanındaki adama pas atamayan , aklınca taraftara gider yapan , sorumsuz , vurdum duymaz , Gol atamayan , Asist yapamayan , Sut çekmesini bilmeyen , penaltı atmayı bilmeyen bir adam düşünün

Hah işte o adam Beşiktaşin 10 numarası ve kaptanı soyleyeceklerim bu kadar

Koy Sergeni koy Guti yı şu halleri ile bundan iyi oynamazsa NAMERDİM.

Yönetim sorumsuz vurdum duymaz KAPTANIMIZI kadro dışı bırakmak için daha neyi bekliyor ?

Çevrimdışı AigleBordeaux

İki senedir aynı kaseti izliyoruz sonuçta aynı olacak 4lük
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı EMİR EMRE

bir kayip sezon daha. bir insan dusunun iki sezonda verdiklerini silsin basa sarip rezalet sonuclar ortaya cikarsin. Şenol hocam vaktin doldu Lucescu da yolcu gec su Milli Takimin basina artik. Gonlum istifa diyemiyor iki sezon bize yasattiklarimdan dolayi itibarinla git iyi analim hep seni. Bu kadar karanlik Besiktasi hak etmiyoruz hocam. Milli takima cuk oturursun artik sen de zorlaniyorsun...

Çevrimdışı 38life

Bugün hala kazançlı olabilir bizim için. Güzel bir istifa haberi neden olmasın?

Keşke hayata bukadar umutla bakabilsem. Sinir hastası olmazdım ozaman belki.

Çevrimdışı savaş altay

Madem Şenol Güneş değişmiyor, şu ŞL performansı detaylarını bize bir bıraksın ardından Guti devralsın takımı  :D

Guti ile daha güzel hucum ederiz lan. Vereceksin otoriteyi, ağzını açan kadro dışı. İç saha maçında da kaos istiyorum az,

Bunlar Beşiktaş taraftarının diğer yüzünü unutmuş anlaşılan  :bandit: 

10 numarada rahat değiliz diyen iki tane mıymıntıdan sıyrılıp formasyon değiştiremeyen adamın yeri yok bizde, seneler oldu diyeli seneler

Çevrimdışı Orhan_

Yönetim sorumsuz vurdum duymaz KAPTANIMIZI kadro dışı bırakmak için daha neyi bekliyor ?

Quaresma ne zaman kaptan oldu ki?

Çevrimiçi ferdi1903

Bu kadar rezil bir mac cokdan beri izlememistim, bir tane pozisyon yok. Söylenecek cok sey var, ama görünen oki takim hic iyi durumda deil hoca hic biseyi düzeltmedigi gibi takim kötüye gitmis, 2 hafta takimi bukadarmi hazirladin hocam. Artik güle güle deme vakti geldi

Çevrimdışı 38life

Fikret Orman Beşiktaşın çıkarı için göndermiyorsa kendi çıkarı için göndersin Şenol Hocayı.

Besiktas elden gidiyor taraftar ve kongre uyeleri ne gerekiyorsa gereğini yerine getirmeli

Beşiktaş forması giymek , Beşiktaşin 10 numarası ve kaptanı olmak bu kadar Kolay değil

Sut çekmeyi bilmeyen , penaltı kullanmayı bilmeyen adamı Penaltı için 1.cı sıraya yazan Hocamiz var

Yazık herkes kendine gelmeli Tolgay ve Oğuzhan derhal kadro dışı bırakılıp Hoca ile de özel olarak görüsülmeli ve kendine gelmesi gerektiği söylenmeli
[ Son Düzenleme: 21 Ekim 2018, 21:21:57 Yunus Emre Dökmeci ]

Çevrimdışı 38life

İki senedir aynı kaseti izliyoruz sonuçta aynı olacak 4lük

4.cülüğü rüyamızda görürüz diyorum ben. Bekleyelim görelim...

Çevrimiçi Samet Ç

Herkes kafasına göre takılıyor saha içinde Quaresma beyimiz takımı yedek kaldığı için girdiği dakikadan itibaren sabote etti.