Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2750852 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Atalay kardeşim, Fransa veya Belçika liginden tavsiye ettiğin takip edilsin diyebileceğin isim veya isimler var mı?

Çevrimiçi Koa_lAA

Enflasyin degildir abi o
Yapilan da zam degildir, duzeltmedir

güncelleme...

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

UEFA takım sıralamasına bakıyorum güncellemiş adamlar..
+GS'nin puanı 6 olmuş ŞL'den grup puanı 4 + 2 puan da galibiyet.. Yani ŞL'de kazananlar 6 puan, berabere kalanlar 5 puan, kaybedenler de 4 puan olarak gözüküyor.
+Ama Avrupa Ligi takımların galip gelenlerde 2, berabere kalanlarda 1, kaybedenlerde 0 puan gözüküyor. Yani Beşiktaş'ın şu an 2 puanı var bu sene kazanılan..

Bu da benim Ağustos başında yazdığım teoriyi kanıtlıyor. Yani ŞL'de gruplara kalana kardeşim al sana 4 puan diyorlar.. Ama Avrupa Lig'inde farklı..AL'de 3 puan veriliyor gruplara kalana ama üzerine ekleme olmuyor. Emaneten veriliyor. Alıntı yapayım o zamanki mesajımdan:

Alıntı
"Clubs are guaranteed a minimum of three points in the group stage of the UEFA Europa League even if the number of points actually obtained during this stage is lower."
--Kulüplere AL grup aşamasında daha az puan hak etseler bile minimum 3 garanti puan verilir.
"This guaranteed minimum is not added to points actually obtained in the group stage and is not included in the association coefficient calculation."
--Bu garanti puanlar grup aşamasında elde edilen puanlara eklenmez ve ülke puanı içinde yer almaz.

Diyor ki grup aşamasına kalırsan sana minimum 3 puan garanti..  Bu sana verdiğim puanın üzerinde puan alırsan üzerine eklemem diyor.. Diyelim ki 4 galibiyet 2 beraberlik aldık.. Ne yapar? 8+2=10 puan.. +3 puan vermiyor.. 10 puanla hadi eyvallah diyip üst tura gönderiyor seni.. Yani ŞL'de verilen grup puanı hesaplara eklenirken, AL'de verilen grup puanı avans gibi bir şey. Şimdi benim buradan çıkardığım şu.. 6 maç yaparak AL gruplarına kalacağız ve bize "3 puan verilecek". Ancak Türkiye kupasını kazanan Akhisar'ın da hiç maç yapmadan alacağı puan da bu. Üstelik Akhisar tüm maçlarını kaybetse 3 puanla elveda derken biz 2 maç kazansak 4 puanla elveda diyeceğiz..

Yani grupta 6'da 6 yapsak bile üst tura elimizde 12 puanla gidicez. +3 diye bişey yok.. O dandik takımlara, sıfır çekenlere teselli puanı..

Çevrimdışı atalay

Var. Lakin yazmamın bir espirisi yok. @kyiv

Çevrimdışı atalay

Alıntı yapılan: atalay
06 Haziran 2018, 02:44:28 »
Monaco'da 2013-2016 arası kendi tabiri ile altı süper scout'u ile yaptıkları eşsiz. Düşük bedelli oyuncular alıp-büyük satışlar yaptırdı ve halen yapacaklar var. Lille'de kısa vadede tatmin edici iş sunmadı. Fakat orta vadede sonuç alabileceği bir-iki önemli hamlesi var. Kadro mühendisliği ile ilgili görüşleri ve transfer ettiği oyuncunun gelecek projeksiyonunu iyi çizebilmesi bana göre etkileyici.

Lille şu anda ikinci sırada. Oynadıkları oyun ile beraber Campos'un eklediği çok önemli üç-dört asset oyuncu görüyorum. Sezon sonu yüksek bedelleri görebilirler.

Çevrimdışı cursedofdragon

babel'in yeni imajı.

Tabi rakipler ezberledi Babel'i kılık değiştirmesi iyi oldu  :lol:

Çevrimdışı tuncaboylu

babel'in yeni imajı.

"Sene sonunda sözleşmesi biten Babel Galatasaray'a/Fenerbahçe'ye göz kırpıyor" haberlerini okuruz yakında.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Serdar Ali Çelikler: Şenol Güneş çok formda. Yeni bir takım kuruyor. İyi bir şeyler görüyorum Beşiktaş'ta. Artık az gol yiyen bir takım haline dönecek Beşiktaş. Quaresma artık ceza sahasına giriyor. Beşiktaş, devre arasında Graziano Pelle'yi alırsa çok değişik bir takım olur.

Çevrimdışı tuncaboylu

3 hafta önce Mourinho ilan edilen Kemal Özdeş, bugün kovulmuş.

Ülkemizin dinamikleri, hiç bir fizik yasasına uymuyor.

Orada bi Fenerbahçe hamlesi olabilir. Çünkü Kasımpaşa Sportif Direktörü biz kalsın istiyoduk demiş. Kemal Özdeş kabul etmemiş..

Çevrimdışı abdusta

Bugun neşeliyiz

Eger Quaresmanız varsa..

Hergün neşeliyiz.

Saygılar

Çevrimdışı Orhan_

Bugun neşeliyiz

Eger Quaresmanız varsa..

Hergün neşeliyiz.

Saygılar

:duman:

Çevrimdışı kyiv

Bugun neşeliyiz

Eger Quaresmanız varsa..

Hergün neşeliyiz.

Saygılar

Quaresma tek top oynayıp  :bandit: orta yapmazsa  :bandit: bir de ceza sahasına daha fazla girip :bandit: gol konusunda takıma destek olursa :bandit:  Böyle quaresmaya can kurban.  :pray: Teorideki quaresmaya kimse hayır demez/diyemez biz pratikteki quaresmaya hayır diyoruz. Hoş desek de birşey değişmiyor.  :)

Çevrimdışı mylife1903

Gecen sezon da kovmuslardi galiba sonra yeniden almislardi falan kafalar super kasimpasada
Yeni gelen sanki sampiyon yapacak

Bugun neşeliyiz

Eger Quaresmanız varsa..

Hergün neşeliyiz.

Saygılar

Şu mesajı görene kadar neşeliydim..  :lol:

Bugun neşeliyiz

Eger Quaresmanız varsa..

Hergün neşeliyiz.

Saygılar

bütün neşem kaçtı abi :D

saygılar

Çevrimdışı kyiv

Bizim Fenerbahçeden ve Galatasaraydan en büyük farkımız tahamül. Samet Aybaba ile her şeyi sıfırdan inşa etmeyi kafaya koyup her türlü sonuca rağmen Olcay Şahan,Oğuzhan Özyakup, Hasan Türk, Mehmet Akgünlerle yola çıktık öyle veya böyle belli bir seviyeye ulaştık. Bunlar hop diye herşey bir anda bizim olsun istiyor.İnşallah hiçbir zaman istediklerine kavuşamazlar. Önce sabır etmeyi öğreneceksin! Burunlarından kıl aldırmazlar ama pozisyonları ortada.

Çevrimdışı annoca

Bugun neşeliyiz

Eger Quaresmanız varsa..

Hergün neşeliyiz.

Saygılar
abi naptın yav. okuyunca hüzün kapladı beni  :bawling:

Yönetim kurulu görev dağılımı belli olmuş : http://bjk.com.tr/tr/cms/yonetim/3/

Umut Güner yine Vodafone Park'tan sorumlu yönetim kurulu üyesi olmuş. Stat zemini başarısından sonra tekrar görevi hak etmişti zaten :lol:

Yönetim kurulu görev dağılımı belli olmuş : http://bjk.com.tr/tr/cms/yonetim/3/

Umut Güner yine Vodafone Park'tan sorumlu yönetim kurulu üyesi olmuş. Stat zemini başarısından sonra tekrar görevi hak etmişti zaten :lol:

asbaşkan ve ayrıca transfer komitesi başkanı kendisi onları niye yazmadın  :bandit:

Karius  ve ljajic gibi oyuncuları izliyebiliyorsak o adamın payı büyük  :bandit:

Bir şey dikkati mi çekti benim belki de yanılıyor olabilirim.

Fakat ANÇ gittikten sonra Şenol hoca kendine geldi.

Ahmet kavalcı futbol A takımı ve nevzat demir tesislerinin başına getirmişler severim kendisini doğru işler bunlar.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Bir şey dikkati mi çekti benim belki de yanılıyor olabilirim.

Fakat ANÇ gittikten sonra Şenol hoca kendine geldi.

Benim de bi suredir uzerinde dusundugum konu yalniz degilmisim. Ama anlam veremiyorum.. Ne olmus olabilir aralarinda ya da bizim kuruntumuz mu bu durum..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mrred

Bizim Fenerbahçeden ve Galatasaraydan en büyük farkımız tahamül. Samet Aybaba ile her şeyi sıfırdan inşa etmeyi kafaya koyup her türlü sonuca rağmen Olcay Şahan,Oğuzhan Özyakup, Hasan Türk, Mehmet Akgünlerle yola çıktık öyle veya böyle belli bir seviyeye ulaştık. Bunlar hop diye herşey bir anda bizim olsun istiyor.İnşallah hiçbir zaman istediklerine kavuşamazlar. Önce sabır etmeyi öğreneceksin! Burunlarından kıl aldırmazlar ama pozisyonları ortada.
Dün Önder Özen biz monchi buluruz da ülkede sevilla var mı falan diye sordu. Bence bizde o potansiyel var yönetimin ilk senesi hariç yaptığı çoğu transfer doğru. Bunu bilerek mi yapıyorlar yoksa el yordamı ile mi yapıyorlar bilmiyorum ama bir takım yılda toplam ortalama 7 transfer yapıyorsa ve bunların 2 tanesi tutsa bence  başarılıdır. Hele ki geri kalan 5 tanesi bonservissiz ya da çok ucuza alınmışsa pahalı alınsa bile piyasası olduğu için elden çıkarabiliyorsa bence transferde çok başarılısındır. Marcelo, Töre, Sosa, Olcay, Oğuzhan, Karius, Gomez, Talisca, Aboubakar, Demba , Adem, Cenk, Atiba, Medel, Gönül. Bir çırpıda 15 isim sayabiliyoruz. 6 senede 15 tane başarılı transfer hamlesi yapmışız. Bu ister el yordamı ister sistemli bir şekilde yapılsın yine de başarıdır. Şimdi bunu sürekli hale getirmemiz gerekiyor.
The great gig in the sky