Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 87 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2776217 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı savaş altay

necmi abinin kafkas değil laz olduğunu düşünmeye başladım ondaki inat şenol hocada yok  :D
Demin sen de dedin abi pozisyona giremiyoruz diye nasıl olcek?

Çevrimiçi Necmi

Iki farkli tip adami karsilastiriyosun abi iki gundur
Love kotu golcu degildir sokar topu kaleye atacaktir gol zaten ama gomez baskadir.
Love gomez oynasa mesela cenk gomezden daha da fazla katki alirsin

Posisyona sokamoyoruz falan cok goreceli isler, santrafor da duzgun kosu yapsin dogru pozisyon alsin diye cevap gelir. Senin ortasahanda oynayan tolgay ve ozzi ustuste binip stoper arasina kactikca onlarin alanlarina otomatik santraforun geliyor. Gomez olsa el kol yapar ozziye geri gitmez takimi ileri ceker.

Lideri yok takimin ozziye kaptanlik falan veriyoruz ona kayik teslim edilmez

ben karşılaştırmıyorum iki oyuncu arasında dağlar var bir kere oyun anlayışları farklı
ben ikiside atar diyorum sorun burda kalite farkı değil ikiside 20+ yapacak kaliteye sahip
bunu süperlig ölçülerinde tartıyorum sen bundesligada gomez love mukayesesi yaparsan
yanlış olur ama burda lig kalitesinden dolayı sınırı geçen her oyuncu aynı seviyedir.
gomez aynı dönemlerde aynı ligde gol kralı olmuş 26 golle love bir sezon sonra 23 golle
gol kralı olmuş burda gomezi loveden farklı kılan kalite nerde gomez kabul edelim Beşiktaşın
mükemmel hücum kadrosunda oynadı alanyada love ın etrafındaki oyuncularda o kalite varmıydı.
birde love maç ayırtmaksızın gelene geçene atmış bir gomis değil büyük maçlarda yokları oynamamış
burda mukayese iki oyuncu arasındaki fark değil love in işe yaramaz oyuncu sözüne karşı
konuşuyorum değilde demiyorum bunu tahlil edecek bir oyun oynamıyoruz diyorum.
iyi golcü demiyorum gomeze verilen şansı bulamadı diyorum. gomeze bütün takım çalışdı.
şimdi love da değil hiç bir forvet oyuncumuza çalışan tek bir oyuncumuz bile yok
neyi neyle mukayese edelim. herkes gomez olsa şöyle olur böyle olur diye mukayese ediyor aslında
ama gomez bu takımda ne yapardı diye sorgulayan yok gomez top getiren top karşılayan kendi golünü yaratan oyuncu
değildiki atması için birinin getirmesi gerekiyordu. mesela bana göre yetenek olarak dembaba gomezden daha iyi bir oyuncu
onun çok daha artı özellikleri var.

Çevrimiçi Necmi

necmi abinin kafkas değil laz olduğunu düşünmeye başladım ondaki inat şenol hocada yok  :D
lazlar kafkas kökenlidir.

Çevrimiçi Necmi

neyse ben çıkıyorum forum size emanet.

Çevrimdışı savaş altay

Posisyona sokamoyoruz falan cok goreceli isler, santrafor da duzgun kosu yapsin dogru pozisyon alsin diye cevap gelir. Senin ortasahanda oynayan tolgay ve ozzi ustuste binip stoper arasina kactikca onlarin alanlarina otomatik santraforun geliyor. Gomez olsa el kol yapar ozziye geri gitmez takimi ileri ceker.

Lideri yok takimin ozziye kaptanlik falan veriyoruz ona kayik teslim edilmez
Gomez'in eline koluna kaldıysa Beşiktaş Şenol Güneş ne iş yapiyir?

İyi fw bunları sahada işler kötü gittiğinde yapar ama maç içinde bölüm bölümdür,

Santradan bitiş düdüğüne kadar maç yönetecek transfer zor abi. Maçın sonlarına doğru

kendini oyundan alacak, sikor koruyacak olanı da daha mevcut değildir  :icool:

Çevrimdışı savaş altay

Devre arası gelecek artık hissediyorum  O0

Çevrimdışı Orhan_

Takım boyu olmuş 60m, bloklar arasında bağlantılar kesilip atılmış, bireysel işler tavan yapmış, günün futbol anlayışından uzaklaşılmış, fizik olarak vasat altındayız ama hala 1980'lerin tartışması yapılıyor. Love mu Gomez mi? Cevap Messi, neyi tartışıyorsunuz? :D.

https://futbolanalisti.blogspot.com/2018/08/hucum-girisimlerinde-kenar-ortas-ve.html

https://futbolanalisti.blogspot.com/2018/08/besiktas-baskda-neden-daglyor.html

Çevrimdışı savaş altay

Takım boyu olmuş 60m, bloklar arasında bağlantılar kesilip atılmış, bireysel işler tavan yapmış, günün futbol anlayışından uzaklaşılmış, fizik olarak vasat altındayız ama hala 1980'lerin tartışması yapılıyor. Love mu Gomez mi? Cevap Messi, neyi tartışıyorsunuz? :D.

https://futbolanalisti.blogspot.com/2018/08/hucum-girisimlerinde-kenar-ortas-ve.html

https://futbolanalisti.blogspot.com/2018/08/besiktas-baskda-neden-daglyor.html

Tşk  :pes

Çevrimdışı savaş altay

neyse ben çıkıyorum forum size emanet.
Ben olsam bize bırakmazdım, @cursedofdragon dahiliye'ye çağırılıyorsunuz  :upto:

Çevrimdışı yoruk

2,5 senedir sağ bek bulamadın 3 oluyor..
1,5 senedır orta saha bulamadın sımdı buldun etkisi yok ,yedeği yok..
1 senedır forvet bulamadın gelen adamların ne verdiği belli değil
Alınan yerlı genc ısımlerın hepsı yetersız cıktı oraya buraya kıralık gıdıyor yedek kalıyorlar..

Senın eksıklerı tamamlaman gerekıyordu oysa.Senın oynayan kadroyu daha da yukarıya tasıyacak bunu yaparken de araya umut veren ısımler atman gerekıyordu..Oynayanları ve eldekı ıyılerı gonderdın.Hem gençleştirme yapmadın hem yapı olarak hem kalıte olarak eksık kadron var sımdı elde

Yarın Atiba Adriano GG  da gidince iyice kalacaksın öyle .Takım iyiyken yerini dolduramadığın ,yedekleyemediğin adamları bu saatten sonra bu kadar eksık varken mı dolduracaksın

Al oyuncu Senol hoca oynatır yaww de.Oldu canım

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Senin Ülkenin CL yayını için ödediği para önemli bir parametre galiba, öyleyse hiç mümkün olmayabilir.

Marketpool denen yayın geliri sponsor vs gibi gelir havuzu paylaşımını araştırıcam bi ara. Kesinlikle ülke ile alakası var ama neye göre dağıtılıyor anlamıyorum.
+Güney Kıbrıs takımı Apoel grubunu 2 beraberlikle 0 galibiyetle tamamlamış, ülkenin gruplara kalan tek takımı, 2 milyon Euro almış..
+Yunanistan takımı Olympiacos grubunu 1 beraberlik 0 galibiyetle tamamlamış, ülkenin gruplara kalan tek takımı, 15,8 milyon Euro almış..
+Portekiz takımı Benfica grubunu 0 beraberlik 0 galibiyetle tamamlamış, ülkenin gruplara 3  takımından biri, 4,7 milyon Euro almış..

Olympiacos 1 beraberlikle grubu 1 puanla bitirip Beşiktaş kadar para almış, üstelik Yunanistan'ın bizim kadar futbola para harcadığı, sponsorluk ve yayın hakkı ödediğini sanmıyorum.. Benfica,Porto ve Sporting takımlarının toplamı da neredeyse 13,5 milyon ediyor. Bu da garip. Performansla da çok alakalı değil. Mesela Manchester United 13,5 milyon alırken Tottenham 33 milyon almış.. Üstelik ikisi de son 16'da elenmiş, ikisi de ingiliz takımı.. Araştırmak lazım. Tabi Beşiktaş insanda futbol keyfi bırakmadığı için biraz vakit alır.

Çevrimdışı Ömer Kaan

Gsnin geçen sezon yaptığı büyük değişimi yapmak zorundayız. Hatta daha büyüğünü.

Çevrimdışı Jimexi

maçı idman tvde izliyorum en güzel yorumlar:

Beşiktaş'ın defansı han kapısı gibi..
Beşiktaş hücumsuz oynuyor..
Beşiktaş'ın ileri düzgün çıkamadığını kastederek "Karius'la bari ileri çıkalım dediler" diyor...
Türk takımları iyi futbolcularını kaybetti. Genel bir sorun bu...

Çevrimdışı Orhan_

maçı idman tvde izliyorum en güzel yorumlar:

Beşiktaş'ın defansı han kapısı gibi..
Beşiktaş hücumsuz oynuyor..
Beşiktaş'ın ileri düzgün çıkamadığını kastederek "Karius'la bari ileri çıkalım dediler" diyor...
Türk takımları iyi futbolcularını kaybetti. Genel bir sorun bu...

Geri ne kaldı ki zaten :)... Çok borçları da var deselermiş.

Çevrimdışı Jimexi

3. golü amatör küme takımları yemiyor.

Çevrimiçi levitate

yolun sonu baküydü güya norveçten ileri gidemiyoz
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Jimexi

4. gol artık diyecek sözüm yok. Çok uçtuk son yıllarda kafamıza vurulmadan farkına varamadık artık uçmadığımızın.

Çevrimiçi levitate

sol kanat geleceğimden daha boş
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi MUSTAFA_

yolun sonu baküydü güya norveçten ileri gidemiyoz
Çok iyi oynuyoruz. Şanssızlıklar başımızı bırakmıyor. Bu tür sorunlar bütün takımlarda var. Bla bla...

Bahane üretmek kolay çözüm üretmek çok mu zor? Bakü hayaldi hayal olarak kalacak bu gidişle...

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

Çok iyi oynuyoruz. Şanssızlıklar başımızı bırakmıyor. Bu tür sorunlar bütün takımlarda var. Bla bla...

Bahane üretmek kolay çözüm üretmek çok mu zor? Bakü hayaldi hayal olarak kalacak bu gidişle...
maça cenabet çıkıyoruz ondan

Çevrimiçi levitate

Çevrimdışı yoruk

YÖnetime yazdım yıne..

3 senedir Avrupa’da isim yapmışsın kendını gostermıssın nıhayet.Gerisi gelmedı..3 senelikmiş.Avrupa neyımıze biz Türk takımların..ancak bır sey yarıstırırız böyle kendı aramızda ,yok Uefa kupası yok Vardar yok Östörus .

5-6 senedır bır gelen ceyrek fınaller ıle de bir yerımız kalkar ,sonra otururuz yine

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Transferi ben yaparım diyen başkanın kurduğu takım bu işte.  :claps: :claps:

Çevrimiçi levitate

bunun daha tesislere gelişi var

Çevrimdışı mellfred

Sezonun 1/3’ü geride  kalmış  daha bir Çimen yeşertemeyen adamlardan şampiyonluk için oynayacak takım organizasyonu bekliyoruz
ben bu seneyi, yönetimin geçen yılın  hasadını  toplayıp göçme sezonu olarak görüyorum