Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 69 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2775392 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

GS’a gol atmıştı en azından :)
Tsyd maçı falandı galiba ama olsun

Galatasarayın kalecisi Mehmet miydi neydi adı kafasını direklere vurmuştu.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Bu akşam Tolgay'ın golü var diye hissediyorum :lol: Valla ben maçtan çok çimleri merak ediyorum. Tadım tuzum kalmadı son haftalarda.

Çevrimiçi Necmi

Abi senin ilginc tartismalarindan biri de bu oluyor
Azicik farkli tip oyuncu bunlar
Gomez en kotu 1.5 porsiyon lov eder
Lige dedigin oyuncu da berazilya milli takiminda oynuyordu. Buraya biraz  yatmaya gelmis isin acikcasi adam berazilyali top istop edemiyo beton gibi geldi bize. Sebebini bilemiyorum belki gelirken bi sakatligi vardi belki rahati buldu yatti bizde kacirdiklarini genelde atan bir oyuncu love.
Mesela goztepe macinda caprazdan girdi hasirt diye vurdu onu normalde atan oyjncu bu
Son maclarda ise bir hareketlenme var love efendide. Birilerine patlayacak gibi duruyor
love ve gomez arasındaki kalite farkından bahsetmiyorum almanyada ingilterede italyada oynarsan o
kalite farkı gerekli olur süper lig seviyesinde ikisinin birbirinden farkı yok diyorum ikiside 20+ bırakmış işde
bunu yapabilecek kapasitedeler love a işe yaramaz futbolcu müsvettesi muamelesi yapılıyor.
hoca hatalı sen forvetsiz çıkıyorsun bu adamı gene oyuna almıyorsun şu takımda love yada negredo kulübede
otururken onların yerini dolduracak bir oyuncu yok. takımda şu anda kaleyi düşünen iki oyuncu var biri love
diğeri babel bunların reflekslerinde gol atmak var kaçırır bilemem ama abou için söylemişdim kaçırmak için önce pozisyona girmek lazım. hoca oyuncuya o güveni veriyormu önce elindekini tukaka yapıyor sonra mecbur kalınca
sarılıyor. yada takıldığı oyuncu taraftar baskısı varsa olmadık maçta olmadık zamanda sürüp harcıyor bunun
örneklerini defalarca yaşadık. neyse sonuçta love ı sen bizden iyi tanırsın burda anlatmak istediğim tamam 20+ atmasın
ama bu adam tukaka edilecek yeni alınmış bilinmeyen elde patlamış bir oyuncu değil bunu biliyorsun
yeteneklerini biliyorsun kullanmıyorsan bu sorgulanmalı sadece love değil biz abouyuda kullanmadık taliscayıda kullanmadık negredoyuda kullanmadık hücum hattın forvetinin yeteneklerine göre kurulur sen hücum hattını
kafana göre oynatıp forvet buna uysun diyemezsin. bizim hocanın elinde süt var pirinç var hoca bu malzemeyle
revani yapmaya uğraşıyor.

Çevrimiçi Necmi

şöyle ağız tadıyla atiba(medel) - oğuzhan - ljajic orta sahasını izleyemedik. şu an kadroda forvetlere en efektif desteği bu orta saha verir.
izleyemezsin bu oyun kafasıyla onlar sahada olsa bile birşey olmaz.
ben geçen sene söyledim bunu taliscaya laf edenlere gelsin iyi bir on numara görün bakalım ne değişecek diye
sorun on numarada değildi sorun merkez orta sahayı bypass eden oyun sisteminde
hiç farkında değilmisiniz hoca panikle oyuncu değişiklikleri yaptığında orta saha çıkarıp hücum oyuncusu
salıyor sahaya kaç maç orta sahayı komple boşalttı. bu kötü oynuyorla falan açıklanamaz hocanın kafasında
merkez oyunu diye bir olgu yok ihtiyaç duyduğunda en gereksiz oyuncu merkez oyuncuları oluyor.
yenik duruma düştüğümüzde merkezi boşaltarak maçı kazanabileceğini düşünüyor işde merkez oyunu onun için bu kadar gereksiz.

UEFA 17/18 sezonunda kulüplere dağıtılan parayı açıklamış.. 43 milyon 272 bin euro almışız..

Çevrimdışı emre_1978

Galatasarayın kalecisi Mehmet miydi neydi adı kafasını direklere vurmuştu.

Aynı maçta Sergen de o çocuğun ayarlarıyla baya oynamıştı yanlış hatırlamıyorsam  :D.
Bu arada, Orhan iki sezon önce hemen hemen her maça geliyordu. İki sıra önümde oturuyordu.

Grup sonuncusu Monaco bizden fazla para almış.. Yayın geliri heralde..

Çevrimdışı underworld

En fazla parayı Roma götürmüş
83 milyon

Çevrimiçi Necmi

Bu sene Vagner Love veya Larin ne gol kacirdi ama ya diyebileceginiz pozisyon sayisi 3'u gecmez. Necmi abiye katiliyorum, adamlari pozisyona sokamiyoruz ki kotu golcu veya les yakistirmasi yapalim.

Buraya Gomez'in kacirdigi golleri koysan 5 dakikalik video olur 1 sezon icin. Ama o kadar cok pozisyona sokuyorduk ki, adamda gerekeni yaparak %60-70 gol yapiyordu. Bu da gol krali yapti onu.

Love, Gomez'den iyi oyuncu demiyor kimse. Ama gol atamama sorunu basli basina forvet kalitesiyle aciklanamaz. Love'i sokarsin pozisyona o da atamazsa sonra dersin ki Love cop. Bizim su an forvet Suarez olsa 4-5 golu vardi en fazla bu oyun yapisiyla.

SM-N910C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
gomezin maç başına pozisyonu gole çevirme ortalaması 3,5 yada 3,8 di bizim pozisyon ortalamamız 6 civarıydı
şimdi bizim maç başına pozisyon ortalamamız 1 değil forvetleri 0 pozisyona sokuyoruz.
sonrada forvetten gol bekliyoruz. artık öyle duruma geldikki ceza sahasında bir şekilde sekip gelen sarhoş topa pozisyon diyoruz vuramadığındada kaçırmış oluyor. sen love dada 3,5 3,8 gibi pozisyona sokma ortalaması tuttur oda birini gole çevirir çeviremedimi işde o zaman linçi birlikte yapalım.

Çevrimdışı kyiv

En fazla parayı Roma götürmüş
83 milyon

Real Madrid 88, Liverpool 81, juve 80 götürmüş. Bu adamlara yetişmek mümkün mü?

Real Madrid 88, Liverpool 81, juve 80 götürmüş. Bu adamlara yetişmek mümkün mü?

Her sene istikrarlı bir şekilde katılır ve gruptan çıkarsak mümkün. Ama istikrar Türk futbolunda pek bulunmayan bişey.

Çevrimdışı kyiv

Her sene istikrarlı bir şekilde katılır ve gruptan çıkarsak mümkün. Ama istikrar Türk futbolunda pek bulunmayan bişey.

Geçen sene ne yapıp edip ligi 1. veya 2. bitirecektik. Hadi diyelim geçen sene geçmişte kaldı.Bu sene mutlaka şampiyonluk lazım.Mevcut durumdan şampiyonluğa nasıl yürüyeceğiz muamma. Şampiyonlar liginde sürekli göz önünde bulunma ve gelir elde etme hayal.Gerçekçi olalım. :isad: Şu geberik takıma yetişemiyoruz.
[ Son Düzenleme: 25 Ekim 2018, 16:28:54 kyiv ]

Çevrimiçi Necmi

Grup sonuncusu Monaco bizden fazla para almış.. Yayın geliri heralde..

türkiyenin elde ettiği en büyük geliri elde ettik sanırım bir dahada olmaz herhalde
yayın gelirleri bu seneden itibaren düşüyor takımlar sıralamalarına göre para alacak artık üst sıralarda
olmak ciddi önem taşıyor avrupa ligide öyle ama şl sıralaması ciddi para demek oluyor havuzdaki parayı büyük takımlara aktarmanın en iyi yolunu
bulmuşlar senin yayın gelirin bile onlara gidiyor artık

Çevrimdışı kyiv

türkiyenin elde ettiği en büyük geliri elde ettik sanırım bir dahada olmaz herhalde
yayın gelirleri bu seneden itibaren düşüyor takımlar sıralamalarına göre para alacak artık üst sıralarda
olmak ciddi önem taşıyor avrupa ligide öyle ama şl sıralaması ciddi para demek oluyor havuzdaki parayı büyük takımlara aktarmanın en iyi yolunu
bulmuşlar senin yayın gelirin bile onlara gidiyor artık

Top takımları gelirlerde yakalabileceğimiz tek alan ürün satışı.O da çok kolay değil ama en azından ihtimal var. Forma satışları ne alemde? 400 bini bulduk mu acaba?

Çevrimdışı tangaz

Top takımları gelirlerde yakalabileceğimiz tek alan ürün satışı.O da çok kolay değil ama en azından ihtimal var. Forma satışları ne alemde? 400 bini bulduk mu acaba?

forma satışında da bişey yapamayız adamlar daha peşin 40-50 milyon kaldırıyor formadan ürün satışında yakalasan ne olacak ki, sonra sen satıyorsun 189 tl 25-30 yuroya adamlar satıyor 100 yuroya ve üzerine her iki tarafta misal %25 kar etse sen 5 yuro kar ederken adam 20-25 yuro kar ediyor sen adamların 5-6 katı satsan ancak ürün satışı bazlı karı yakalarsın aldığın hava parasını hiç yakalayamazsın. ne naklen yayın ne forma ne bilet satışı hiç bir kalemde rekabet etme şansın yok top takımlarla.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

biz eski kurlarla gerek döviz gerek tl gelirlerini 200 milyon yuroya zorlayabilirdik ama gelinen noktada tl bu denli değer kaybetmişken ŞLden 50 milyon yuro bile kaldırsak 150-160 milyon yuro zor toplarız totalde
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

gomezin maç başına pozisyonu gole çevirme ortalaması 3,5 yada 3,8 di bizim pozisyon ortalamamız 6 civarıydı
şimdi bizim maç başına pozisyon ortalamamız 1 değil forvetleri 0 pozisyona sokuyoruz.
sonrada forvetten gol bekliyoruz. artık öyle duruma geldikki ceza sahasında bir şekilde sekip gelen sarhoş topa pozisyon diyoruz vuramadığındada kaçırmış oluyor. sen love dada 3,5 3,8 gibi pozisyona sokma ortalaması tuttur oda birini gole çevirir çeviremedimi işde o zaman linçi birlikte yapalım.
Iki farkli tip adami karsilastiriyosun abi iki gundur
Love kotu golcu degildir sokar topu kaleye atacaktir gol zaten ama gomez baskadir.
Love gomez oynasa mesela cenk gomezden daha da fazla katki alirsin

Posisyona sokamoyoruz falan cok goreceli isler, santrafor da duzgun kosu yapsin dogru pozisyon alsin diye cevap gelir. Senin ortasahanda oynayan tolgay ve ozzi ustuste binip stoper arasina kactikca onlarin alanlarina otomatik santraforun geliyor. Gomez olsa el kol yapar ozziye geri gitmez takimi ileri ceker.

Lideri yok takimin ozziye kaptanlik falan veriyoruz ona kayik teslim edilmez

Çevrimdışı mylife1903

forma satışında da bişey yapamayız adamlar daha peşin 40-50 milyon kaldırıyor formadan ürün satışında yakalasan ne olacak ki, sonra sen satıyorsun 189 tl 25-30 yuroya adamlar satıyor 100 yuroya ve üzerine her iki tarafta misal %25 kar etse sen 5 yuro kar ederken adam 20-25 yuro kar ediyor sen adamların 5-6 katı satsan ancak ürün satışı bazlı karı yakalarsın aldığın hava parasını hiç yakalayamazsın. ne naklen yayın ne forma ne bilet satışı hiç bir kalemde rekabet etme şansın yok top takımlarla.
Abi real barca formalari var replika boylem korsan urun kalitesinde falan onu 50-75 yuro civarina bile gordum cocuga alacaktim vazgectim

Çevrimdışı tangaz

Love kotu golcu degildir sokar topu kaleye atacaktir gol zaten ama gomez baskadir.

Posisyona sokamoyoruz falan cok goreceli isler, santrafor da duzgun kosu yapsin dogru pozisyon alsin diye cevap gelir. Senin ortasahanda oynayan tolgay ve ozzi ustuste binip stoper arasina kactikca onlarin alanlarina otomatik santraforun geliyor. Gomez olsa el kol yapar ozziye geri gitmez takimi ileri ceker.

necmi abinin kafkas değil laz olduğunu düşünmeye başladım ondaki inat şenol hocada yok  :D

Çevrimdışı tangaz

Abi real barca formalari var replika boylem korsan urun kalitesinde falan onu 50-75 yuro civarina bile gordum cocuga alacaktim vazgectim

bak onlar bile bizimkinin 2-3 katı işte reis zaten esas malı hava parasıyla kaldırıyorlar 50 milyon civarı keş koyuyor masaya adidas

Çevrimdışı tangaz

lokomotif oyuncu eksikliği diyorsun ya çok doğru bu ortasahalar çok geride kalmayı seven tipler bu sefer öndekilerde geriye geliyor top almak için ilerde çoğalamıyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

lokomotif oyuncu eksikliği diyorsun ya çok doğru bu ortasahalar çok geride kalmayı seven tipler bu sefer öndekilerde geriye geliyor top almak için ilerde çoğalamıyoruz.
Abi ileride top tutabilen iki adam var zaten quaresma ve babel
Bunlar tutarken geridekilerin yaklasmasi lazim
Gomez oynarken gomeze pozisyon yaratirken de 2 fazla oynamiyorduk
Soldan olcay giriyordu sagda quaresma sosa hatta taliska gibi iceri degil saga gidip iceri orta kesiyordu geride ozzi ve atiba vardi
Gomezin kapladigi alan ile diger santraforlarin kapladigi alan da ayni degil
Negredonun karesini alip integrale soksan falan gomeze yaklasir anca
Ayrica bu oyuncularin gittikleri yerler aldiklari pozisyonlar oyun bilgileri ve hissiyatlari da cok farkli

Mesela fbdeki fernandao vardi aka hayvandao onunla lovu beraber oynatacan stoperleri altipastan cikartmazlar

Çevrimiçi sozkul

Senin Ülkenin CL yayını için ödediği para önemli bir parametre galiba, öyleyse hiç mümkün olmayabilir.

Çevrimiçi Necmi

yakalayamayız böyle bir ihtimal yok. Bu bizimle alakalı değil ülkeyle alakalı
forma satışları iyi bile olsa o rakamı en erken martta yakalarsın şu anki satışlar 200-250 arasıdır tahminim

Çevrimdışı savaş altay

Geriden alıp öne gitmeyi sevmiyor muydu bizim maestro'lar!

Ben ne gelen görüyorum ne de GİDEN! Devre arası Fernandes gelsinde

bu er Godzilla meydanında topu kaleye götürse götürse ondan başkası götüremez.

Stoperler ile fw arası bir 10 metre daha açılsın o yine bildiğini okur  :bandit:

Gel ulan kadıköy'de döviz yağıyor, extra moda girer galibiyetimizi alırız  :kop: