Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 90 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2777900 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi underworld

Vida nın el pozisyonlarıyla ilgili ne düşünüyorsun reyis?
valla  ha.. En iyisini Goksel Silvermountain yapti. Macin hemen ardindan taze taze  "hasirtdi blekbord" yapti herkese

Çevrimdışı tangaz

valla  ha.. En iyisini Goksel Silvermountain yapti. Macin hemen ardindan taze taze  "hasirtdi blekbord" yapti herkese

olması gerekeni yaptı.

ben başkanı son dönem 3-4 defa gördüm

1 sahur programı
2 maliyeti 85 den 50 düşürmeliyiz küçüleceğiz söylemi
3 taraftar çok konuşmasın bana mesaj atmasın askerlik arkadaşım mı
4 şenol hoca boş yapmasın fikstürü fatih hocam yaparken bende ordaydım ifadesi
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı caner.eryigit

ariflerin hakan şükürlerin çantalarını taşıyan adam uzun adam sayesinde şimdi nerelerde ah ulan güç sen nelere kadirsin.

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Vida nın el pozisyonlarıyla ilgili ne düşünüyorsun reyis?
Vida'nin pek  de  masum  olmadigini  dusunuyorum, aynisini gecen sene fener kupa macinda yapmisti diye hatirliyorum ama eline carpmamisti sanirim gol olmustu , orada ilk  hareketinde  bence  kayiyor, ancak ikinci hareketi  tamamen bilincli. Insan topun onune atarken kendini eller havada girmez o topa, ellerinden birini illa ki  yere yapistirir icgudusel olarak guvenlikli dusmek icin .. Bence Ozturkun verdigi  tek dogru karar o mac boyunca !
[ Son Düzenleme: 09 Ekim 2018, 15:16:46 yorgo_d(geodem) ]
Yorgo

ariflerin hakan şükürlerin çantalarını taşıyan adam uzun adam sayesinde şimdi nerelerde ah ulan güç sen nelere kadirsin.
aynen.. O yuzdendir ki  bu "hasirt di blekbord" aduke etkisi yaratti  :D
Yorgo

Çevrimdışı tangaz

yakında devlet eliyle doğurtup büyüttüğü başaksitiyi iyi paraya yabancılara satıp servetine servet katacak üstüne birde ülkeye döviz girdisi sağladı die madalya bile alır
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

Ondaki akrabalar falan bende olsa besiktas hersene sampiyon ustune  ne kadsr saglam musluman topcu var bizde, peygamber ocagi gibi takim yapardim benzema salah pogba riberi mesut

yine  taraftardan girdi  Orman  :ebebe:
Yorgo

Cildiricam ya, bu nasil is arkadas  :alala:  cikmis  oraya kendi camiasinin buyuk taraftarina laf yetistiriyor ya :s20:
Yorgo

Çevrimdışı zafkan

Mutlu olmak için 1-Kendinize karşı dürüst olun, 2-Asla pişman olmayın, 3-Sevgi dolu olun, 4-Anı yaşayın ve 5-Aldığınızdan fazlasını verin.

Çevrimdışı mylife1903

K. Paşa - Rize maçındaki hatalı kararından sonra bırakmış.
Ama kafasında büyük ihtimal önceden bırakmak vardı hazır ortamda uygunken iyi şov yapmış.
Rıza hoca yayıncı kuruluşa açıklama yaparken araya dalarak güzel edebiyat parçalamış.
Rizayla beraber sarilip aglamislardi
Hint filmi gibi

Çevrimdışı tangaz

Cildiricam ya, bu nasil is arkadas  :alala:  cikmis  oraya kendi camiasinin buyuk taraftarina laf yetistiriyor ya :s20:

taraftara gider yapma volüm.1234567890

haaa  simdi pirlanta gibi cocuklar  diyecek galiba dedim ki  hakemlere geldi nihayet
Yorgo

Çevrimdışı mylife1903

olması gerekeni yaptı.

ben başkanı son dönem 3-4 defa gördüm

1 sahur programı
2 maliyeti 85 den 50 düşürmeliyiz küçüleceğiz söylemi
3 taraftar çok konuşmasın bana mesaj atmasın askerlik arkadaşım mı
4 şenol hoca boş yapmasın fikstürü fatih hocam yaparken bende ordaydım ifadesi
Abi subyan taraftara da posta koydu vatsap gurubune ekleyip baskani tiransfer istiyorlarmis. Bugun tiransfer isteyen yarin ekleyip kufur eder, numarayi degistirsin baskan hic keyfi kacmasin

Yorgo

Çevrimdışı zafkan

Ha şöyle başkan. Azcık konuş şöyle.
Mutlu olmak için 1-Kendinize karşı dürüst olun, 2-Asla pişman olmayın, 3-Sevgi dolu olun, 4-Anı yaşayın ve 5-Aldığınızdan fazlasını verin.

Yurrruuu buyuk baskaaaann!!  Allalaahhh beeaaaa !!!!  :steamed:
Yorgo

Çevrimiçi ferdi1903

helal olsun baskan iyi koyuyor

Çevrimdışı tangaz

hah şöyle yaaa, bana bunlarla gel başkan  :claps:

Çevrimdışı mylife1903

Iyi niyet  aramadigimizin altnin cizilmesi iyi oldu  .. Yurtdisindan  hakemleri raporlama fikri de  cok ii fikir !!!
Yorgo

Çevrimdışı yoruk

Sıkıntılı başladı iyi gidiyior.

Bence Ali Koc u da  arkasian alir  baskanbu aiklamalardan sonra..O zamn gorelim FetoSarayin himmetcilerini  ne yaparlar .. 
Yorgo

Çevrimdışı tangaz

Ozet verin yahu izleyemiyiz

önce taraftara hafif giydirdi ardından konyaya filan hafif dokandırdı şimdi VARı yönetenlere sokuşturuyor

Çevrimiçi ferdi1903

Ozet verin yahu izleyemiyiz

artik hakemler hakinda iyi niyetli düsünmüyorum bitti o is dedi, iyi niyet yok ortada dedi