Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 226 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2732417 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimiçi underworld

Bu kadar kötü bir oyunla tur atlamak gecenin tek güzel şeyi..

Savunma acaip dağınık..
Orta saha sadece yan pas yapıyor..
Forvet hattı maç boyunca tek isabetli şut çekti, o da gol oldu..

Takımın tek hücum planı, kanat ortalasın, forvet vurmaya çalışsın..

Via badem

Çevrimdışı mylife1903

Negredo turu getirdi hemen 3 sene uzatalim sozlesmesini 4.35ten

Çevrimiçi balkan-kartal

Ne yaptı da ben kaçırdım?
Skoru kabullenmeyin oyunculardan birisi olmasi benim icin yeter
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı caner.eryigit

Hocam yalnız nasıl sövdü öyle ya.tolgay arslan hep yazıcam kardeşim seni yaptığın işi 100 bin Euro ya yapacak bir dünya oyuncu var ama sen 2.5 alıyorsun snr tasarruf

Çevrimdışı caner.eryigit

Negredo turu getirdi hemen 3 sene uzatalim sozlesmesini 4.35ten
Yaparlarsa şaşırmam öyle bir futbol aklımız var 3+1 opsiyonu da olsun...

Çevrimiçi 38life

Gol atıp turu getirince tatlı oldu negredo
Hayırlısı olsun.

Yoo, Bu forum için konuşursak Negredo için olumlu yorum yapan bir iki kişi var. Biri benim. Ben hep olumlu şeyler yazıyordum onun hakkında zaten. Negredo yetmez daha iyisi alınmalı ama eldekilerin içinde "açık ara" en iyisi Negredo.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı f_madida

Rocoyu erken den tu kaka yapmayalım
Kumaşı iyi oynadıkça açılacak
Ama orada vida oynar gorunen bu

Saygılar

Ne kumasi yahu, adam musamba cikti maalesef. Gordugumuze de mi inanmayalim.
2 gol yedirdi, ucuncuyu de yediriyordu ki zenci cocuk vuramadi, karsi karsiya kalip havadan vurdu. Tek basina Avrupa gelirinden ediyordu bizi neredeyse. 
The world is better in black and white, and red.

Çevrimiçi tolga1903

Skoru kabullenmeyin oyunculardan birisi olmasi benim icin yeter

Yahu skoru kabullenmeyip ne yaptı onu söyleyin bari trivela mı?

Çevrimiçi 38life

Bu sezon sonu hocanın ve başkalarının kaderi belli olur

Başkanın kredisi hocadan daha çok benim gözümde. Tüm bu akıl almaz saçmalıklara, hezeyanlara, mantıksızlıklara rağmen başkanın gitmesini isteyemem.

Çevrimiçi Kapkarakartal

Töre sakat değilmiş yokmuydu benmi göremedim ?

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

partizan eslesmesinde ilk maç bizim sahada degildir insallah

Çevrimiçi Umutcan Kaya

Santrafor transferi yapılmayacaksa bu takımın net birinci santraforu negredodur ayakta duramayan love ile genç larinle olmuyor işte zorlamaya gerek yok
akhisar macında da kanıtladı kendini love umarım bir daha görmeyiz
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı EMİR EMRE

Başkan artik olayin ciddiyetini gormustur umarim az kaldi bu kadroyla sokacakti bizi lige Avrupaya...

Çevrimdışı ozankarakoc

Bir yerden sonra 'bunlar bilerek oynamıyorlar herhalde' dedim kendi kendime... Paralarını mı alamadılar, birini mi protesto ediyorlar... Böyle takım mı olur, böyle oyun mu olur, böyle ruh mu olur! 90 dakika boyunca BİR tane pozisyonumuz yok gol dışında... Tam bir utanç gecesi...

Bizim için önemli olan kazanmak değil 'haketmek'tir. Bugün HİÇ haketmedik. Sonuna kadar hakeden taraf Linz'di, emeklerine yazık oldu.
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi BJKTÜRK23

Bir yerden sonra 'bunlar bilerek oynamıyorlar herhalde' dedim kendi kendime... Paralarını mı alamadılar, birini mi protesto ediyorlar... Böyle takım mı olur, böyle oyun mu olur, böyle ruh mu olur! 90 dakika boyunca BİR tane pozisyonumuz yok gol dışında... Tam bir utanç gecesi...

Bizim için önemli olan kazanmak değil 'haketmek'tir. Bugün HİÇ haketmedik. Sonuna kadar hakeden taraf Linz'di, emeklerine yazık oldu.

hakemi de almışlar arkalarına pislik takımın tekiydi topla mopla işleri yok. bulmuşlar tolga-tolgay-roco helva gibi takım san marino da zorluk çıkarırdı bize bugün yenilip elememiz iyi oldu ayakları yere basar herkesin bakma.
Ne Mutlu Türk'üm Diyene...Kemal

Çevrimiçi 38life

Oyuncular neye uğradığını şaşırdılar. Top ayaklarında durmadı ki oynasınlar. Böyle bir baskıya karşı önlem alınmamış. Halbuki bu oyunun sinyallerinini görmek zor değildi.

Çevrimiçi 38life

Beşiktaş kapanan takımlara karşı yok.
Beşiktaş önde basan takımlara karşı yok.
Eee? neye karşı var bu takım?

Çevrimdışı ozankarakoc

Oyuncular neye uğradığını şaşırdılar. Top ayaklarında durmadı ki oynasınlar. Böyle bir baskıya karşı önlem alınmamış. Halbuki bu oyunun sinyallerinini görmek zor değildi.

Baskı da baskı olsa! Genç adamlar, kondisyonları iyi, kolay kolay yorulmuyorlar, o kadar... Başka da bir şey yok! Bu baskı karşısında iki top yapamıyorsan, Başakşehir'den 5 yersin. Düpedüz rezillik!
"Ben; sporcunun, zeki, çevik ve ahlaklısını severim." - Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

şu forumdaki herkes rakibin maça önde baskıyla başlayagını biliyordu. dediğin gibi tahmin edilmesi zor değildi.

zaten şöyle önde basıp, sert oynayan rakip oldu mu tamam kafası kesilmiş horoz gibi oluyoruz.

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Çevrimdışı Orhan_

Beşiktaş kapanan takımlara karşı yok.
Beşiktaş önde basan takımlara karşı yok.
Eee? neye karşı var bu takım?

Kalecimiz kötü, stoperimiz kötü, bekler kötü, orta saha kötü, ileri uç kötü...

Hadi büyük takımlara karşı zorlanacağız ve sebeplerini oyuncu yeterliliği ile açıklayacağız. Peki ya Akhisar maçı 2. yarısı? Ya da bu maç? Ya da geçen seneki lig maçları? Hep mi oyuncular kötü?

Çevrimdışı Ömer Kaan

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimdışı Ömer Kaan