Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu
Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Beşiktaş Forum|Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu 2018/19 sezon başlığında transfer konusu hariç Beşiktaş ile ilgili her konu forum kuralları çerçevesinde tartışılabilir. Başlıktaki

0 Üye ve 78 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu  [Okunma sayısı 2775533 defa] Beşiktaş Futbol Takımı 2018/19 Sezonu

Çevrimdışı kyiv

O kadar sinirliyim o kadar sinirliyim ki...Başkan kulübü sahipsiz bıraktı/bırakıyor/bırakacak...Böyle başkan olmaz olsun! yazık değil mi Beşiktaşa? Biz bu kadar sahipsiz miyiz?Bizim hakkımızı Fikret Orman korumayacaksa kim koruyacak? Ona yalvaralım, yakaralım.

Çevrimdışı f_madida

olsun bu fetöcülerden daha kötü olamaz herhalde.

ben de Ridvan'i gs mafyasina tercih ederim..
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

Fikret Orman nerede? Neden konuşmuyor? Neyi bekliyor?

Seçim için birileri sus mu dedi? Koltuğu kaybetmemek için mi susuyor? Kimin hakkını kimden sakınıyor Fikret Orman?

Şimdi konuşmayacaksın da ne zaman konuşacaksın Başkan!

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Baskan gs lobisine teslim olmus, gs deplasmanina bile gidemiyor
Boyle rezalet yd donemlerinde bile yasanmadi

Dedik ama sampiyon olurken bu yonetim unal aysal gssine donecek diye
Gecen sezon yazdim bunlar sitada giremeyecek diye
Cicim senesi falandi herhalde
Nopost mod yiyorduk
Simdi elestiriyoruz kimse mod nolost vermiyir
Baskan herkesi uzaklastirdi kendisinden

Bu donem son donemi ya anisiyla ya anasiyla anilacak duzgun seyler yapmali son doneminde hersey kendi elinde. Bu sene sampiyon bile olsak besiktaslinin fikri degismeyecek, fikret orman basarili olmak zorunda son doneminde yoksa yd gibi sitada giremeyecek

Çevrimdışı mylife1903

O kadar sinirliyim o kadar sinirliyim ki...Başkan kulübü sahipsiz bıraktı/bırakıyor/bırakacak...Böyle başkan olmaz olsun! yazık değil mi Beşiktaşa? Biz bu kadar sahipsiz miyiz?Bizim hakkımızı Fikret Orman korumayacaksa kim koruyacak? Ona yalvaralım, yakaralım.
Erzurum macinda penaltin verilmiyor
Erzurum kadar agirligin yok ki erzurumu hakemler bizden beter biciyirlar

Çevrimdışı f_madida

Ali Koç konuşuyor Fikret Orman susuyor...Fenerli de olsan adamsın ulan Ali Koç !!!

Ancak karı gibi konuşanların peşine düşsün Fikret Orman!

Ali Koc'ta ailesinden gelen bir G.ame.O.T.hrones var.. Ben Ali Koc olsam daha neler neler derdim, zaten Koc ailesinin ogluyum kimsenin bir tarafi yemiyor bana laf etmeye, cik takir takir saydir. Fikret Orman tabi cap olarak karsilastirilamaz, o yuzden ancak sartlar olusursa belki konusur. Ama Ali Koc'la ortaklasa hareket etmesinde fayda var, bu gs mafyasini bitirsinler de gerekirse fener alsin bir sene.

Çevrimdışı mylife1903

Ali Koc'ta ailesinden gelen bir G.ame.O.T.hrones var.. Ben Ali Koc olsam daha neler neler derdim, zaten Koc ailesinin ogluyum kimsenin bir tarafi yemiyor bana laf etmeye, cik takir takir saydir. Fikret Orman tabi cap olarak karsilastirilamaz, o yuzden ancak sartlar olusursa belki konusur. Ama Ali Koc'la ortaklasa hareket etmesinde fayda var, bu gs mafyasini bitirsinler de gerekirse fener alsin bir sene.
Rize baskani nasi konusuyor abi
Koc olmaya gerek yok
Erkek olacaksin
Bi kere oleceksin
Heriflere bisi diyemiyorsan fetocu de yahu nolcek hakan sukurdne gir arifin oendisini atmasindan cik
Ne bilem sabri celike hica deme gsrip penaltilar vermisligi vardir gsnin fetocu topxularina, dersin m

Baskanin gucu bize yetiyor bize posta koyuyor bize atarlaniyir
Yahu gs orda ona atarlan bakalim erkeksen, kari gibi car car bize bagiriyin adam gibi gsye atarlar

Erkeklik nedir be, onu bilmezler

Koyunlarla kavga edip hergun dovecegine kurtlarla kavga edip dayak ye

Çevrimdışı cursedofdragon

Eski yöneticimiz Candaş Tolga: "Türkiye'de lig bugün itibariyle 'ahlaken' bitmiştir. Kime ne kupası istiyorsanız verebilirsiniz."

Çevrimdışı mylife1903

Eski yöneticimiz Candaş Tolga: "Türkiye'de lig bugün itibariyle 'ahlaken' bitmiştir. Kime ne kupası istiyorsanız verebilirsiniz."
Gunaydin yani
Bugun mu uyanmis bu konuya
30 senedir ayni
Sabri hica dedikleri serkan cinardan iyi mi yonetiyordu saniyor bu
Yusuf abi dedigi az ki aglatti anamizi bulo gibiydi
Muhittin bisatin emekliligini hatirlamiyor mu nasi besiktasli bunlar

Ali palabiyik anamizi aglatirken neredeydi bu beyfendi

Bunlarin besiktasliligi tartismali ya da hafiza sorunlari var

Çevrimdışı caner.eryigit

Geçmiş ve yrn büyük ihtimalle seçilecek yönetim yok hükmündedir.
Yazıp yazıp siliyorum hiç mi utanma duygunuz yok sizin arkadaş neler oluyor çıt çıkmıyor. Küme düşme mücadelesi veren fb konuluyor öyle ya da böyle yarışta olan bizim yönetim üç maymunu oynuyor.
Yazıklar olsun!!!

Çevrimdışı cursedofdragon

Gunaydin yani
Bugun mu uyanmis bu konuya
30 senedir ayni
Sabri hica dedikleri serkan cinardan iyi mi yonetiyordu saniyor bu
Yusuf abi dedigi az ki aglatti anamizi bulo gibiydi
Muhittin bisatin emekliligini hatirlamiyor mu nasi besiktasli bunlar

Ali palabiyik anamizi aglatirken neredeydi bu beyfendi

Bunlarin besiktasliligi tartismali ya da hafiza sorunlari var

bu mevcut yönetici değil eski yönetici halen mevcut yönetimden çıt yok.

Çevrimdışı mylife1903

bu mevcut yönetici değil eski yönetici halen mevcut yönetimden çıt yok.
Yonetimdeyken konusaymis
10-15bin tl ceza aliyorlar onu odeyecek capta degiller o sebeple konusamiyorlar herhalde
Avisine otopark ayarla falan kulube fatura kes
Konusunca aman ceza alarim bilmem ne
Alanya macinda cucu piroveke ederse cok degisik seyler olur o mac

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fikret Orman korkaktır kendi laflarıyla konuşayım “karı” gibi kıvırtmıştır Cengiz’in ve MHK karşısında.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı mylife1903

Fikret Orman korkaktır kendi laflarıyla konuşayım “karı” gibi kıvırtmıştır Cengiz’in ve MHK karşısında.
Gecen sezon fb bursa macinda cildirmistim ben
Bu mactan hatta bizim gs macindan bile daha faciaydi cikip konusmadilar cl gitti

Çevrimdışı kyiv

Ciddi ciddi soruyorum kinaye yok, birisine atıf yok. Beşiktaşın haklarını kim koruyacak?Galatasarayın rezilliklerine dur diyecek bir Allahın kulu yok mu?

Çevrimdışı AigleBordeaux

Gecen sezon fb bursa macinda cildirmistim ben
Bu mactan hatta bizim gs macindan bile daha faciaydi cikip konusmadilar cl gitti
.
Fikret Orman ileride belki TFFye geçme ihtimalim olur , belediye başkanı olurum diye Beşiktaş ı sadece ilişki kurmak için kullanıyor iki senedir gezdiği yerlerden belli.

Çevrimdışı f_madida

Ciddi ciddi soruyorum kinaye yok, birisine atıf yok. Beşiktaşın haklarını kim koruyacak?Galatasarayın rezilliklerine dur diyecek bir Allahın kulu yok mu?

Ali Koc'un belki de babasina duydugu sevgiden oturu Besiktas'in haklarini korumasi Besikltasliyim diye gecinen baskanindan, kongre uyesine, divan kurulundan, eski futbolcusuna yazarina kadar Besiktas camiasindan cikacak birilerinin korumasindan daha olasi..Oyle bir kimsesizlik, oyle bir yokluk var ortada. Taraftar zaten "omo conordon cokto top, golotosoroy hokkotto" diyen beyin ozurlu eziklerinden bile kurtulamamis durumda. 

Çevrimdışı f_madida

.
Fikret Orman ileride belki TFFye geçme ihtimalim olur , belediye başkanı olurum diye Beşiktaş ı sadece ilişki kurmak için kullanıyor iki senedir gezdiği yerlerden belli.

Fikret Orman bitik bir sahsiyet, hicbirsey olamaz.. Maksimum bulunabilecegi yer Besiktas klup baskanligidir, onun da degerini bilmedi, bilmiyor.

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fikret Orman bitik bir sahsiyet, hicbirsey olamaz.. Maksimum bulunabilecegi yer Besiktas klup baskanligidir, onun da degerini bilmedi, bilmiyor.
Onu hesap edemiyor zaten, Demirören geçti diye kendiside geçer sanıyor Demirören ailesi kim sen kimsin?
Belediye başkanlığına  zaten sadece belki 23 Nisan da oturturlar küsmesin diye.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Rizespor Başkanı Arabanın kaputuna vura vura konuştu sen nerelerdeydin Beşiktaşin hakkı yenirken ey Fikret Orman ???

Bu arada olağanüstü tepki var her kesimden , Hakem Rizenin aldığı maçı alenen Gs ye verdi bunu 80 milyonun gözü önünde yaptılar üstelik daha geçen hafta bizi dogramislarken inanılır gibi degil gerçekten

Rıdvan bile isyan etti milleti sokağa dökeceksiniz resmen bilerek yapıyorsunuz böyle şey olmaz dedi
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

.

:bandit:   :claps: :claps: :claps: :claps:
Yorgo

Çevrimdışı caner.eryigit

Beşiktaş diye derdi yok adamların kendi iktisadi çıkarları daha önemli.Beşiktaş araç onlar için.
Rahmetli optik başkan gerekeni söylemişti zamanında. BEŞİKTAŞ tan menfaat bekleyen....

Çevrimdışı caner.eryigit

Besiktas yoneticileri taraftara kufur etti,telefonla konum atti, tel nolarini verip parka kavga etmeye cagirdi, kendi hocasina karsi tweet attirdi, basin toplantilariyla taraftarina ayar verdi
Ama şu Galatasaray ve federasyona tek kelime soylemedi!!
Budur abiler fazla konuşmaya gerek yok.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Ancak yedek üye olabilecek birini getirip başkan yaparsan bu olur.
Zaten o mevkiyi de hangi ilişkiler için işgal ettiği 2 senedir apaçık ortada.

Çevrimdışı mellfred

Kümede kalma mücadelesi veren Fener’in başkanından teknik patronuna kadar bugünkü şikeli maçın ayıbını konuşuyor
Geçen hafta dövüle dövüle şampiyonluğu alınan beşiktaşlı bir tane adam çıkıp konuşamıyor
Kafayı yiyecem arkadaş akıl alır değil
Delirttiniz delirttiniz !!!

Çevrimdışı mellfred

Trainspotting’de  tommy ile renton arasında şöyle bir muhabbet  geçer
-İngilizler öyle (Hakaret Yasak)₅ böyle namussuz der tommy
Öteki de
-ben İngilizlere kızmıyorum der, sömürmek için bizden daha iyi bir millet  bulamazlardı, İngilizler tarafından hala söndürülen tek ülkeyiz, der
Şöyle bakıyorum da iki senedir adamlar pata küte döve söve şampiyonluğumuzu çalıyorlar
Bizim yönetime bakıyorum tebrik ediyor
spor yorumcumuz hücum hattının fakirliğinden bahşediyor
taraftar desen hala hakemi de yeneceksin romantizminde
Camia olarak bazen bunlar bize müstehak diyorum