Muhabbet Cafe
Muhabbet Cafe

Beşiktaş Forum|Muhabbet Cafe Konuların dışında sohbetlerimizi burada yapalım konularıda dağıtmamış olalım

0 Üye ve 33 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Muhabbet Cafe  [Okunma sayısı 2291401 defa] Muhabbet Cafe

Çevrimdışı mylife1903

Universiteye  mini etekle girebiliyorsun ama mini short[etek] ile almiyorlar mesela :)
Makyajla da almiyorlar abi.

Benim kafami bozan ogrenci kiyafeti kizi nasil liseye gonderecem tam bir pedofil ruyasi.
Sizde d aynidiR

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Makyajla da almiyorlar abi.

Benim kafami bozan ogrenci kiyafeti kizi nasil liseye gonderecem tam bir pedofil ruyasi.
Sizde d aynidiR
en azından burada değilsin abi, buradakiler ne yapsın Kayseri'de 6 7 yaşındaki çocukların kafası kapalı abi  :bandit: aynı şekilde taciz,tecavüzde bir hayli var,çok enteresan gerçekten.

Çevrimdışı mylife1903

en azından burada değilsin abi, buradakiler ne yapsın Kayseri'de 6 7 yaşındaki çocukların kafası kapalı abi  :bandit: aynı şekilde taciz,tecavüzde bir hayli var,çok enteresan gerçekten.
Valla benim kiza yan bakanin ayaklarini kollarini keserim, agzini burnunu kirarim.
Iki sene once anaokulunda bir cocuk elini kaldirmis, bu bana soyledi. Hop okuldayim cektim oglani kenera, dedim sen kimin kizina el kaldiriyorsun ulan, elini kirar kolunu keserim senin. Bir daha olmasin, dedim. Sonra okuldan hanimi aramislar bunlarda adet baskaymis ogretmene soylemek gerekiyormus. Ben nerden bilecen. Skandal oldu burda cocugu psikologanfalan gostermisler ana babasi falan benim hanima cikismis. Uln onlara da postayi koydum. Cocuk evde goruyor herhalde kadina el kaldiriyor dedim. Dedim siz ogretiyorsunus sizin de bacaklarinizi kirarim. Cocugu baska okula aldilar.

Hanim iki ay konusmadi benle ama olsun.

Hani tecavus falan dusunemiyorum tek onu degil sulalesini keserim adamin genini kuruturum. (Hakaret Yasak)₅ bak ya. Ben el bebek gul bebem buyutecem, sinirimi bozdun gene @Mehmet Ali C.

Heriflere bak ya. Tamam ben okuzum hanimi cocugu doverim ama ben doverim yani baskasi kakdiramaz elini. Hanim nerde benim ya valla dovmeyecem bir daha   :bawling:

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

@mylife1903  haklısın abi valla kızının saçının teline zarar gelse dünyayı yakarsın  :bandit:  elin iti, sapığı, Pedofili herifi dokunacak, zarar verecek benim çocuğuma yapsalar, evini başına yıkarım, Pedofili de kesin çözüm belli bence kesip atmaları lazım abi  :bandit:

Çevrimdışı mylife1903

Ben mi dogru bilmiyorum anlamadimki. Arabistana okadar gittim onlarin kucuk kiz cocuklari keyif yapiyor yahu. Onlarda da var sapiklar ama bizden az herhalde.

6-7 yasindaki kiz cocugu kapatilmaz ki cok bilmedigim bir konu ama cocuk doguracak safhaya geldiginde olmali oyle seyler.

Gavur da ne gerizekali be kardesim hic kucuk gelin almiyorlar. Bu butun sapikliklar nedense hep bizde.
Sonra kitaba uyduruyoruz. Iran da falan hayat kadini ile nikah yapiyorlarmis ki zina olmasin. Oyle olunca yaratani kandirmiyorsun yani

Ne desem bos. Yahu sapiklik bu.

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903  haklısın abi valla kızının saçının teline zarar gelse dünyayı yakarsın  :bandit:  elin iti, sapığı, Pedofili herifi dokunacak, zarar verecek benim çocuğuma yapsalar, evini başına yıkarım, Pedofili de kesin çözüm belli bence kesip atmaları lazım abi  :bandit:
Cocuklari da gerizekali saniyorlar.

Iki hafta oluyor cicekciye yanastim arabaylan, cocuk istemedi cikmak hava soguk ya.
Dedim otur kaldirimda cicekci. Hanimi taze taze dovup hastanelik etmisim, yoksa cicek falan alan adam degilim, adam da degil okuzum iste.
Dedim hasta zoyaretidir alayim bir cicek.

Ciktim araba gozumun onunde calisiyor. Kontrol ediyorum.

Dondum para ustunu aldim, gittim oturdum arabaya.

Cocuk diyor baba kimdi o dayi, kapiyi acti bana bakti. Ulan dedim kim olabilir kendi kendime.
Dedim nasil bakti, kapiyi acti iceriye bakti sonra beni gordu telaslandi kapadi kapiyi kacti dedi.

Ulan ben ne desem cocuga. Dedim yok yok o saka yap mistook benim tanidigim o dedim, salak mi inanmadi tabi. Gittim dilekce verdim polise alkoligij tekiymis, paketlediler hemen.

Cocuk hala ara ara hatirliyor soruyor. Arabada birakiyorum bazen markete girerken falan, baba sen arabayi kapat o dayi acmasin kapiyi diyor.

Ulan bak titreme geldi gene.

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

ahahah bu ne   :kop: :kop: :kop:

Ekşi'de rastladım beynim yandı yahu :lol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

adam hangi adınızı kullanıyorsunuz sorusuna bile cevap veremiyordu az daha  :D
ilk soruda elenmek istemiyorum ama dedikten sonra elendi adam  :evillol:

Çevrimdışı raichu

ilk soruda elenmek istemiyorum ama dedikten sonra elendi adam  :evillol:
yurdum insanı  :D

Çevrimdışı mylife1903

@tuncaboylu @tuncaboylu @tuncaboylu
Telefonunuz var lutfen muhhabet kafeye.

Yahu @tuncaboylu sen bilgisayar dilinden anlarsin. Bu fatsap programi var ya onu @tangaz reisin komputere ogretmeye calisiyoz, bi elimizden tutiver artik

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Çevrimdışı mylife1903

@mylife1903 abi burada detaylı anlatmış https://www.whatsapp.com/faq/tr/web/28080003
Bu deeeel. @tangaz da akilli telefon yok. Ona fatsap yukleyecen ayni telefon gibi kodu normal cevirmeli telefonuna mesaj giddcek o kodumun kodunu koyacak komputere ve vollla

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

Bu deeeel. @tangaz da akilli telefon yok. Ona fatsap yukleyecen ayni telefon gibi kodu normal cevirmeli telefonuna mesaj giddcek o kodumun kodunu koyacak komputere ve vollla
pardon abi onu bilmiyorum  :bandit: @tangaz abim alsın bir akıllı telefon bu kadar uğraşmaya değer mi  :D

Çevrimdışı mylife1903

pardon abi onu bilmiyorum  :bandit: @tangaz abim alsın bir akıllı telefon bu kadar uğraşmaya değer mi  :D
Komputerden daha esnek fatsap yavas yavas alisir

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

O soldaki gitarın sapına gıcık oluyorum her izlediğimde. :bandit:

Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı gastrula

Abi o iş olmuyor. Whatsapp'ın çalışması için öncelikle telefona uygulamayı indirmek gerekiyor, o uygulama üzerinden telefon numarasıyla cihaz arasındaki ilişki kuruluyor. Whatsapp'ın tarayıcı üzerinden de kullanımı aslında biraz sanal, telefonun internete bağlı olduğu sürece bilgisayar üzerinden kullanabiliyorsun. Zaten sen de deneyebilirsin, whatsapp web açıkken telefonun interneti kapatınca bağlantı koptu diye uyarı verir. O yüzden akılsız telefonla o iş pek mümkün değil bildiğim kadarıyla.

Çevrimdışı tangaz

AP Türkiye ile müzakereleri dondurdu...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

O soldaki gitarın sapına gıcık oluyorum her izlediğimde. :bandit:

ne kadın ama :D

Çevrimdışı cursedofdragon

Etiketler: muhabbet muhabbet cafe