4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş
4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş Skor : Bursaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 02.09.2018 Saat : 21:45 Stadyum : Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakem : (H) Cüneyt ÇAKIR (Y)

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 34660 defa] 4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş

Çevrimdışı Fikret

Enkaz kısmı hariç bu yazdıklarımı 3 senedir yazıyorum. Hangi realite? Oyunu geliştirmek yerine tam tersine oyundan vazgeçtip oyuncu eline teslim ettik takımı. Sonra her birinin performansını sorgular hale geldik. Ayrıca bu yazdıklarını boşa çıkaran maçlar var elimizde. Her defasında bu saçmalığa dönüş yaptı Şenol Güneş.
Ya bu kadro da iyi mac oynar. Iyi maclardan sonraki kotu maclari hocaya bagliyorsunuz ama bence form, kondisyon, motivasyonla alakali. Partizan gibi zayif takima karsi iyi gozukur sonra Bursa 45dk sert oynar kotu gozukur.

CL maclari, derbiler, ic sahada falan ust duzey oynuyoruz.
Ama iste orada cosku, tempo ust duzey oluyor. Donen toplari falan toplayip rakibi 30 metreye hapsediyoruz. 30 yas ustu kadroyla her mac oluru yok.

Bursa deplasmanina cikiyorsun adamlar icin yilin en buyuk maci. Senin icinse yorgun gidilen mac. Kadrodaki uyumsuzlukta olunca sonuc bu.
Ha Bursa'lilar bir an yorgunluk, konsantrasyon eksikligi yasadi birakti Oguzhan'i tak gol geldi.
Su maci kapamayi basarsak yeterli.

Man City gibi her maci forse edecek yapimizi 15-16 sezon sonunda elimizin tersiyle ittik. Transferlerde hep ters yonde oldu.
Guardiola bile tiki taka icin uygun kadroyu olusturarak ise basliyor.

Çevrimdışı savaş altay

Gol atiyoruz, sevinirken herkesin surat bes karis. Bir huzursuzluk var takimin icinde cok belli.
Milleti azdırmamak için de yapmış olabilirler. Sessiz sakin deleceğiz  :bandit:

Bursa'nın bekleri ileri de çıktı. Tam Töre'lik maç  :icool:

Çevrimdışı Liquidator

Beşiktaşa VAR yok

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı kyiv

1 gol yetmez 2 yi bulmak şart. 70 de Lens girmeli

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

oha topu kesti adam, elini havaya kaldirip/

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Milleti azdırmamak için de yapmış olabilirler. Sessiz sakin deleceğiz  :bandit:

Bursa'nın bekleri ileri de çıktı. Tam Töre'lik maç  :icool:

Olabilir, mantikli.

Çevrimdışı abdusta

Bursa yı çok koşturmuşuz
Yorulmaya başlamışlar

Saygılar

Çevrimdışı Fikret

Beşiktaşa VAR yok

Antalya macinda belli oldu zaten.
Bu haftalari iyi gecsek de kirilgan gozukmesek cok iyi olacak.
Yoksa hakemlerin operasyona hazir hep.

Gecen sene Turkiye Kupasindaki Fener eslesmesi bizi bitirdi.
Ilk mac Q7'yi haybeye atan F.Aydinus. O mac taktik faullere, sertlige izin verende gene kendisiydi. Onceki macta Fener galibiyeti tum lige goz dagiydi ama iste durdular.

Çevrimdışı Orhan_

Iyi maclardan sonraki kotu maclari hocaya bagliyorsunuz

Böyle bir şey yok.

Çevrimdışı solar

Hocam, son bir kaç maçta işledi de, tüm duran top organizasyonlarımız Ricardo'nun topu Pepe'ye kesmesi olmasa da olur.

Çevrimdışı Orhan_

Karius kaleci vuruşunu kullanıp orta sahayı 20 metre geçirince şaşırdım. Tolga'dan kalan öğrenilmiş çaresizlik.

Çevrimdışı Liquidator

Yahu ne Necipi yaaaaa ?   Soksana Ljajici

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Oguzhan fena degil bu mac, ayakta kaliyor :)

Çevrimdışı Fikret

Böyle bir şey yok.
15-16 sezonunda sanki baska hoca varmis gibi anlatiyorsunuz. Ben icsahada Fener ve GS'ye gecen sezon gibi 3er attigimiz en son sezon hangisiydi hatirlamiyorum mesela. Bilic'in 8de 8 yenilgisini hatirliyorum.

"Takimi bu saplantiliya nasil birakiyoruz?"
Boyle laflar ediliyor cok anlamsiz.

Karius transfer oldu yok iste 1 ay oynamaz diyenler vardi. Pepe'yi, Babel'i nasil ilk mactan koyduysa hak eden oyuncuyu koyuyor.
Orkan Cinar, Aras gibi Anadolu takimlarinda forma bulamayan adamlari oynatmadi diye bile takintili oldu adam.
Negredo-Lens-Medel kilo fazlasiyla gelmis oynatmayinca takintili...
Hocanin da hatalari vardir da gunah kecisi yapmak anlamsiz.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

bu necipte benim göremedigim birseymi var?
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı Orhan_

15-16 sezonunda sanki baska hoca varmis gibi anlatiyorsunuz. Ben icsahada Fener ve GS'ye gecen sezon gibi 3er attigimiz en son sezon hangisiydi hatirlamiyorum mesela. Bilic'in 8de 8 yenilgisini hatirliyorum.

"Takimi bu saplantiliya nasil birakiyoruz?"
Boyle laflar ediliyor cok anlamsiz.

Karius transfer oldu yok iste 1 ay oynamaz diyenler vardi. Pepe'yi, Babel'i nasil ilk mactan koyduysa hak eden oyuncuyu koyuyor.
Orkan Cinar, Aras gibi Anadolu takimlarinda forma bulamayan adamlari oynatmadi diye bile takintili oldu adam.
Negredo-Lens-Medel kilo fazlasiyla gelmis oynatmayinca takintili...
Hocanin da hatalari vardir da gunah kecisi yapmak anlamsiz.

Neyi eleştirdiğimi bilmeden, uydurduğun senaryodan beni eleştiriyorsun. Çok anlamsız.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

VAR da penaltı var yok bilmiyorken kendisine gelen topa Tolgay'ın o kadar laubali vurması affedilemez.

Çevrimdışı abdusta

Necip hamlesi dogru
Orta sahada direnç yok
Medel sarı kartla oynuyor

Atiba olsaydı o girerdi.

Saygılar

Çevrimiçi sEuL

Madem oyunu kendi yari alanimizda kabullenip kontralarla pozisyon uretneye calisacaktik neden maca Tolgay, Q7 ve Negredo ile basladik?
Cok mantiksiz, hocamiz elindeki oyunculari bile tanimiyor.
Kontraya cikip pozisyona gireceksen koy orta sahaya Necip'i, sag tarafa Lens'i, forvetede Love'u.

Çevrimdışı Serkan_KaNaDa

Necip sagolsun yedirecek golu zorla

Çevrimdışı abdusta

Q7 kenara gelmeli

Saygılar

Çevrimdışı kyiv

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimiçi sEuL

Vida bir hava topunuda al be kocum =/

Etiketler: