4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş
4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş

Beşiktaş Forum|4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş Skor : Bursaspor 1-1 Beşiktaş Tarih : 02.09.2018 Saat : 21:45 Stadyum : Bursa Büyükşehir Belediye Stadyumu Hakem : (H) Cüneyt ÇAKIR (Y)

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş  [Okunma sayısı 34355 defa] 4. Hafta Bursaspor 1-1 Beşiktaş

Çevrimdışı kyiv

kalecileri yok 1 şut çeksek gol olurda.

Duran toplarda bile zorlayamadık kaleciyi sanki kaleci çalıştıran ortalar.

Çevrimdışı cursedofdragon

caner giricek ortalara başlıcaz.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

en kötü ihtimal Pepe ile Medelin yerini değiştir, bir şey dene iyi veya kötü.

Çevrimiçi Necmi

Şart ama kime?
karius ve vidayı alır kenara geri kalan hepsine girerim

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Senol hocanin ezberlerini birakip kendini bi yenilemesi gerekiyor.
Vasat takimlar bizi sahamiza hapsediyor hale geldi, daha guclu takimlara karsi kendimizi Gs'nin dun dustugu durumdan daha kotusunde bulabiliriz.
3 tane yardımcı hoca var yanında kimseyi dinlemiyor sanırım.. Herkesin gördüğünü nasıl göremez yoksa?

Çevrimdışı EMİR EMRE

caner giricek ortalara başlıcaz.

valla bu oyundan kat be kat iyidir

Çevrimdışı cursedofdragon

tolgay ve babel oynamasın bi daha mümkünse.

Çevrimiçi Zafer55

Sanki yakar top oynunda gibi orta saha...topu ayağına alan top atacak adam bulamıyor..herkes biyere saklanmış

Çevrimdışı yoruk

Yine yazacağım arkadaş..
 Yapımız bozuk.Kadromuz bozuk.Sahada Babe-Q7 hariç kötü oynayan yok ama Tolgay da Ozi de kötü Medel de kötü görünüyor.Aslında değiller.Bu oyunda bu rotasyonlara uygun değiller o kadar.Tüm mesele bu.
  İleride tek aklı başında adamın tek forvetin verimli olabileceği 45 dk çöpe attık resmen.Şimdi Negredo'nun 10-20 dk daha oynayacağı kaldı.Adam oyundan düşüyor çünkü. Tolgay iyi ama yazdım işte uygun değil.Tolgay-Medel olmayınca bu oyun olunca da Oğuzhan da olmuyor gibi görünüyor.Pepe tamam uzun top atıyor ama orta saha yok ki ? 3-5 sefer vereceği varsa da veremiyor ? Bakın Medel bile kaç sefer aralarına karıştı da orta alan iyice boşaldı. Geçen sene Atiba 'nın berbat görünmesinin nedeni de tam buydu işte.Yoksa Atiba 1 yıl daha yaşlandı diye performans olarak o kadar düşecek adam değil.Ama işte bazıları görmedi bunu.Atiba 35 yaşında ya diye zırlamaya yazmaya başladılar.Ki geçen sene Talisca da vardı.Onun açıklarını da kapatıyor idi.Şimdi yine açık veriyoruz kapatan yok bir de gol atan da yok  :D
  Tamam Töre oynamıyor malum sakatlandı yavaş yavaş takıma sokacaksın buna tamam Şenol hocam.Ama Lens ? Maç içinde 4 kere haşladın uyardın ama olmuyor işte.Sorunu hoca da görüyor ama oyuncuların yapması lazım kafasında ,düşüncesinde olduğu için çözümü kenardan çözmüyor.Oyuncudan bekliyor yani.
  Sıkıntı Negredo Atiba değil sıkıntı uyumsuzluk.Pepe-Vida uygun değil (Vida halen yavaş yavaş takımı anlıyor) Medel orta sahada oynayacaksa yanına toparlayıcı bir adam şart kere şart.Hem Pepe hem Medel yanına bir yapıştırıcı süpürge rolünde adam şart.Bu adam orta saha için Atiba olur.Ama bu sefer Atiba-Medel-Adem yaparsan da Oğuzhan ne olacak dersin ?
  Umarım GG çıkmak zorunda kalmaz.Boşuna değişiklik hakkımızı harcamış olacağız.

Çevrimiçi underworld

Oyuncuları ayırır sadece en başta başındakini severim.
Temsili
karius ve vidayı alır kenara geri kalan hepsine girerim

Çevrimdışı Sercan62

Bir parantez de Babel'e açmak lazım. Tamam oynayınca çok katkı veriyor ama oynamayınca hiç çekilmiyor. Sırtı dönük aldığı her topu tekrar geriye doğru yolluyor ya da bir,iki kez dürtüp rakibin yerine yerleşmesine neden oluyor. Topu hızlıca alıp ileriye doğru hamleler yapması lazım. Sırf ilk arıda iki,üç tane hızlı pozisyon şansımızı engelledi.

Çevrimdışı KAP

TD’nin de suyu ısındı iyice umut vadettirecek bir müdahalesi bile yok kaç maçtır.
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı Karabay

Oyuncu değişelim değişmesine de hakkımız 3 tane.  :s20:

Çevrimiçi matias_27

Defalarca yazdım kötü oyunu oyuncuya indirgemekten nefret ediyorum ama tolgay ın ne oynadığını o kadar izledim maçlarda ne yaptığını çözemedim şut atarken bile sinirimden şutta önce tepki veriyorum biliyorum çünkü saçma sapan şut tekniği var pardon teknik dedim. Ozzy tolgay medel hangi maç rakibe oyununu kabul ettirdin şenol hoca?  Ya bişeyler dene bişeyler orta sahada farklı bişeyler dene. Ne bilim pepeyi koy geriyi medel vida yap. Bir tane şut yok bir tane. Ha maçı 1-0 alacağız o ayrı :)
4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimdışı Orhan_

hoca tolgay ozi orta sahasıyla olmayacağını görmesi için daha ne gerekiyor merak ediyorum

5000 deneme daha lazım hocaya. Belki bir şeylerin yanlış gittiğini anlar ve incelemek ister. Anlaması için 7000 maçın geçmesi lazım. Süresi mi kaldı bu işin? Ben hala bu takımın neden bu adamın elinde olduğunu anlamlandıramıyorum! Beşiktaş'ın geleceği bu saplantıya bırakılır mı?

Çevrimdışı İsmail Özyurt

3 tane yardımcı hoca var yanında kimseyi dinlemiyor sanırım.. Herkesin gördüğünü nasıl göremez yoksa?
Bu durum defalarca ifade edildi ama insanlar transferle problemlerin çözüleceğini düşündü hep. Asıl sıkıntı kendinde ve sisteminde en ufak bir hata görmeyen ve bunda inat eden hocanın kendisi.

GT-I8552 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

En Güzel Beşiktaş'ın Çocukları Sever.

Çevrimdışı kartal190321

babel  de  iyice  sevimsiz olmaya başladı, zam istedi  alamayınca   sahada yok  ne oynadıgı  belli değil   surat  iki karış ruhsuz  ruhsuz  dolaşıyor,  verecen para cezası   2  3   hafta    kadroya  almayacan     bu  ne böyle  ya   futbolcu çiftliğine dönmüş  istediği  olmayınca  oynamam yok böyle birşey  yokk  :s20:
“Ne yani, üstümde Beşiktaş forması varken yalan mı söyleyecektim!”

Çevrimiçi Liquidator

Gg çıktı Caner girdi

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı Fikret

Enkaz is loading .....................!

Beşiktaş top falan oynamıyor. Şenol Güneş takımı ve oyuncuları heba etti. Kulübün ciddi bir futbol aklı olsaydı, bu adamı 2 dakika daha tutmazdı takımda.
Senol Hoca da giderse iyice dagilacak takim.
Hala daha oyunun sorumlusu olarak hocayi, quaresma'yi yok babel'i vs gostermek anlamsiz.

Realite ortada. Oyuncu kadrosu bu oyunu dikte ediyor.
Kadro iyi diyoruz ama kadro bilgisayar oyunu icin iyi.Pasli oyun defanstan baslar.
*Marcelo'dan Pepe'ye pas kalitesi dususu cok acik.
*Atiba'dan Medel'e kisa pas, verkac, al ver oyunu sekteye ugradi. Medel topu kanada acacak olayi o.
*Sosa gibi ileride top tutacak sonra o topu dagitacak adam yok.
*Marcelo-Atiba-Sosa-Gomez gibilerinin yoklugunda Oguzhan da tek basina saskin saskin dolaniyor. Aboubakar gibi araya kaciracak biri de yok.

Pasli oyuna donmemiz oldukca zor. Bursa kendi sahasinda bilenmis, bizimkilerse yorgun.
Bu ortamda maci alacak Talisca-Aboubakar yerine statik Negredo var. Juventus-Chelsea tipi buyuk takimlar gibi maci almak en buyuk umudumuz.
2. yari soyle 10ar dakikalik tempo yapacaksin pozisyon bulacaksin yada atacaksin duran toptan 1-0 falan zor deplasmandan 3 puani aldim diyeceksin.

Ljajic'ten de mucize beklemeyin. Kendisi bir Sosa maestroluguna sahip degil. Gol atma, pozisyon yaratmada degerli olacak ama o pasli oyunu tek basina geri getiremez. Bakalim Oguzhan'i rahatlatsa bir nebze bize yetebilir.
Ama bu sene bu defans ve ortasahayla oyle her mac oyun dominasyonu saglamamiz zor.
Ha takim yorgun olmadigi zaman, icsahada derbide Avrupa macinda konsantre oldu mu gecen seneki GS-Fener maci gibi oynayabilir. Ama yorgun cikilan, rakibin hirsli oldugu deplasmanda buyuk takim galibiyeti almamiz gerekecek.
Ljajic mi atar Babel mi yoksa kornerden Vida-Pepe mi bilemiyorum.

Guardiola gelse su kadroyu tiki-taka ya donduremez. Hoca da oyle kendini paralamasin. Tolgay-Oguzhan koyayim pas yapayim demek yerine birini cikarip 2.forvet, forvet arkasi yada Babel i ortaya alip Lens'i kenara alma gibi hamleler daha efektif olabilir.
15-16 sezonuna donus zor.

Çevrimdışı Sedat.Y

Arkadaşlar merak ettiğim bir konu var.....
Bu Erman Toroğlunun Beşiktaşımla ve Şenol Hocayla bir alıp veremediği var.....Renklilerin dün yenildiğinde bile eleştirisinde sınırlı olan bu zat-ı muhterem her maçımızda hem Şenol hocaya hem Beşiktaşıma saydırmaktan geri kalmıyor....Dün renklilerin maçını yorumlarken bile konuyu Utkuya bağlayacak kadar tuhaf bir adam......Nedir bu hakem eskisinin bizle alıp veremediği?

Çevrimdışı mrred

Caner giriyor umarım yerden oynarız
The great gig in the sky

Çevrimdışı Orhan_

Bu Beşiktaş hangi takımdan gol yemez? Bizim halı saha ekibinden yemez, onu söylemeyin.

Çevrimdışı balkan-kartal

Gg çıktı Caner girdi

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
corba yapmaya baslicaz
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı abdusta

devre sonuna dogru kanatlardan gelemeyince
q7 ve Babel içeri dogru girdiler.
zaten çizgiye girip orta yapsa  kime gidecek 1 tek negroda var cercevede.
top bizdeyken orta alan ve forvetler ileride kayboluyor Bursada 5 adamla top ve forvetlerimizin arasına girince
takım tamamen şişiriyor.
orta alanda çok yumuşak kaldık forvette defans yapmayınca hiç bir şey üretimiyoruz.
umarım Bursa yorulup 2ci devrede oyundan düşer

saygılar

Çevrimdışı fani madida

gökhan yine yamulmuş vay arkadaş ya
biz 11 arkadaşız, lakin arkamız daha var...

Etiketler: