2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 53 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3529188 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Tolgay Şener takasinda kazanan biz oluruz.

Roko da kiralik gitmiş ilk gunden beri rengim belliydi zaten Beşiktaşin oyuncusu değil. 0 gol ortalamasiyla oynayan 4 gol hedef koyan Tolgay da öyle.

Lakin Dorukhan Medel olmaz. Artik zaten koptuk bari Oğuzhan oynasin da belki Dorukhanla tutar.
Tolgayin gitmesi bence ozziye yArayacak ayrica babelin gitmesinin de ozzi ve lense yarayacagink dusunuyorum gece gezmeleri azalir bunlarin biraz ayaklari tutar.

Çevrimdışı mylife1903

Şu an kimse gol atamıyor takımda bütün işler onun gayretine kalıyor. Yarın takım oynamaya başladığında onun sadece görevini yapması yeterli olacak. Oyuncuyu rakamlarla değerllendirmek yalnış. Hedefi takım ile şampiyonluklar, kupalar kazanmak olmalı  :tabe:
Su kadrodada 10 gol atAr dedigin kac adam vAr?

Çevrimdışı mylife1903

göbek nerede  :alala:
boyu uzar daha 17 yaşında çocuk daha.

U15 - 25 maç 25 gol
U16 - 13 maç 21 gol
U17 - 12 maç 10 gol
U17 Elit Lig - 21 maç 24 gol
Ooooo askerden gelmis gibi atiyor bu cocugu komurle boyayak siyaha nivyork havhav gelsin baslasin
Gol sansi gol aliskanligi Ayri seylwr yetenekle akilla alakasi yok gol olayinin ya vardir ya yoktur
Bu varya bu geciktirici surerken bosalir actir bu ac
Salacan bunu rakibe son 20 dakika versin kuskuyu versin kirbaci
Tipi nasil? Yakisikli mi?

Çevrimdışı mylife1903

sene sonu sözleşmesi bedava bitecek oyuncuyu takasta kabul ettik.
Burdan bakarsan fazia tabi
Devre arasi elifi alip sene sonu seneri belese kandirmak vardi

Çevrimdışı mylife1903

Yolu açık olsun ama tapusu ile gitsin mümkünse  :money:
Aslinda 5 senelik kiralamak lazimdi geri donerse 10 milyon yuro aliriz diye de tanzimat koyacaktik
Belese gonderip bonservisle Aliyoz geri
Yapilmisi var

Çevrimdışı mylife1903

Tek sorun kilo olsun. Yetenek ve gol vuruşu olduktan sonra kiloyu bir şekilde verir.
Hormoni oturmamis cocugun abi daha
Kokar bu cocuk
Tifil daha
Kontrollu vereceksin ekibe mis gibi fit yapacaklar bunu
Sonrasina bakariz
Gol sayilari onemli
Gol yetenekle atilsa gomez atamazdi akilla atilsa taliska atamazdi abi o konu baska teorisi falan yok atabilen var atamayan var

Çevrimdışı mylife1903

Anlasilan transferin son gununde en az 3-4 oyuncu ile resmi olarak yollar ayrilip (Q7, Roco, Tolgay, Vida*) 2-3 yeni transfer yapilacak.

Yine buyuk bir yonetim basarisi. Devre arasi kampina yetistirilmesi gereken oyuncular belkide 22. haftadan itibaren forma sansi bulabilecekler. Yazik
Senol gunes elestiriliyor adamin hocaligini sorgulayanlar falAn var da
Her 6ayda bir adam kadro kuruyor
Buyuk takimsan boyle sirkulasyon olmaz lige yeni cikmis yonetimi ac anadolu takimi gibi saldiriyoz tiransfere
Ilk sampiyon olan kadrodan atiba haric kim kaldi bi de ozzi galiba kac ay gecti mesela sampiyon oldugumuz osmanli macinin ustunden

Çevrimdışı mylife1903

Abi bu çocuk her zaman ilgi en az 5 golle bitirir evelallah. Arıyor çünkü. Gücü kuvveti yerinde oldukça gol katkısı alırız ondan.
Yahu gitti vurdu kafAyi iste
Tolgaya hoca mi dedi aman girme duran toplarda iceri, doye
Valla ben hoca olsam derdim tolgaycigim zatdn atamiyin gol bi gusul al ortasahada bekle duran tiplarda geleni indir yok top sana gelirse iki feynk yApar 4 sefer duzeltip yanindaki arkadasina verirsin

Çevrimdışı mylife1903

Valla arkadaslar  sevkinizi kirmak istemem ama benim videolardan ve whoscored dan gordugum Clinton Njie de Simon Falette de oldukca vasat adamlar.. Guven in ustune dussek  Guven 5 gomlek daha kaliteli bir forvet
300binlik adam iste abi
Ronaldo mu cikacak 300bine

Çevrimiçi ferdi1903

Hedefim 4 gol demesin de tolgay abisi gibi ayaklarinu kirarim onu
Ben sadece lige bakarim tolgay sezon icin diyordu 4 gol la 50-60 mac yapacan da 4 gol ney besiktasin ortasahasinda oynuyon
Efenim gol sayisina neden bakiyoniz diyenler var
Yahu adam her sene 1-2 atsa bunlari kiritik maclara getirse bakmayacaz 0 oldugu icin bakiyoruz
Atiba bile 2-3 atiyir nejipjan atiyir
Yemin ediyorum okuz baglasan o bile Atar hatta daha da gelistirelim ismael bile 2 gol stmisti
Tolgayin istatistiki skandal abi baska söze gerek yok

Çevrimiçi Liquidator

İyi günler her kese. Sabh kalktım cin conun Diagne transferini okudum, ve açık söylemek gerekirse kıskandım. Hiç kimse renkli sevici diye üstüme gelmesin. Doğru neyse ben onu söylerim. Yahu arkadaş herifler uefa kıskacında Ozan kazmasını 11-e satıp pat diye Diagneye 13 milyonu saydılar. En eksik bölgeleri forvetdi ve ligin gol kralını aldılar.

Şimdi gelelim bize, geçen sezon Cenki 22 milyona satıp gidib 1ci dünya savaşı veteranı ( @mylife1903 abi Türkceye çevirir veteran kelmesini ) vagner love aldık. yahu 22 milyona adam satıp yerine kazma bir adama 3 milyon vermek neyin nesi? 22 milyonun 10 milyonuna genc, dinamik, ve gol ata bilen bir adam ala bilirmiydik? alırdık. Misal Aboubakar. yazılası çizilesi o kadar şey var ki.  :akuma: :akuma: :akuma:
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı mylife1903

İyi günler her kese. Sabh kalktım cin conun Diagne transferini okudum, ve açık söylemek gerekirse kıskandım. Hiç kimse renkli sevici diye üstüme gelmesin. Doğru neyse ben onu söylerim. Yahu arkadaş herifler uefa kıskacında Ozan kazmasını 11-e satıp pat diye Diagneye 13 milyonu saydılar. En eksik bölgeleri forvetdi ve ligin gol kralını aldılar.

Şimdi gelelim bize, geçen sezon Cenki 22 milyona satıp gidib 1ci dünya savaşı veteranı ( @mylife1903 abi Türkceye çevirir veteran kelmesini ) vagner love aldık. yahu 22 milyona adam satıp yerine kazma bir adama 3 milyon vermek neyin nesi? 22 milyonun 10 milyonuna genc, dinamik, ve gol ata bilen bir adam ala bilirmiydik? alırdık. Misal Aboubakar. yazılası çizilesi o kadar şey var ki.  :akuma: :akuma: :akuma:
Veteran veterAn galiba turkce
Satsatsat derken hizimizi alamayip kulubu de satacaZ

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Dostum geçmişi eleştirmek kolay olan. Biz alırken Love da gol kralıydı, 100 taraftarın 95'i istiyordu. Hele bu forumda benim dışımda bu adam Anadolu topçusu bize yaramaz diyen başka adam da görmedim. Ama eleştirilerinin çoğuna katılıyorum. Başkan transfer sihirbazı olarak görülürken gelinen şu hale bakınca iki şey görüyorum.
+Yönetimin içinin boşalması ve menajerlere teslim olunması
+Kimi alırsam alayım Şenol Hoca onu adam ediyor bakış açısı

Çevrimiçi Liquidator

Dostum geçmişi eleştirmek kolay olan. Biz alırken Love da gol kralıydı, 100 taraftarın 95'i istiyordu. Hele bu forumda benim dışımda bu adam Anadolu topçusu bize yaramaz diyen başka adam da görmedim. Ama eleştirilerinin çoğuna katılıyorum. Başkan transfer sihirbazı olarak görülürken gelinen şu hale bakınca iki şey görüyorum.
+Yönetimin içinin boşalması ve menajerlere teslim olunması
+Kimi alırsam alayım Şenol Hoca onu adam ediyor bakış açısı

Dostum love gol kralı olsa ne olur olmasa ne olur? biz genc golcümüzü satıp yerine 33-34 lük adam aldık. elde 22 milyon var ve paraya kıymadık. geldiyimiz noktada bedavaya bırkatık. amma genc ve yetenekli birini alsaydık en azından satdığımızda güzel paraya satardık. kabul edelim ki plansız proqramsız yaöıldı transferler

Dostum love gol kralı olsa ne olur olmasa ne olur? biz genc golcümüzü satıp yerine 33-34 lük adam aldık. elde 22 milyon var ve paraya kıymadık. geldiyimiz noktada bedavaya bırkatık. amma genc ve yetenekli birini alsaydık en azından satdığımızda güzel paraya satardık. kabul edelim ki plansız proqramsız yaöıldı transferler

Genç yetenekli kavramı çok değişken mesela genç yetenekli Kanada Milli oyuncusu Larin'i aldık ne oldu? Güzel paraya mı satıcaz? Genç yetenekli oyuncunu 20 milyona sattıysan aynı kalitede hazır oyuncuyu 30'dan aşağı bırakmazlar.

Çevrimiçi Liquidator

Genç yetenekli kavramı çok değişken mesela genç yetenekli Kanada Milli oyuncusu Larin'i aldık ne oldu? Güzel paraya mı satıcaz? Genç yetenekli oyuncunu 20 milyona sattıysan aynı kalitede hazır oyuncuyu 30'dan aşağı bırakmazlar.
Aboubakar 10 million

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk

Çevrimdışı mylife1903

Ikinci sampiyonluk sonrasi yazdik
Kimseyi alma kadroyu koru
Copleri gonder

Bu mitrovic olayi ile safti kaydi yonetimin nasil bir yola girdilerse nasi bi belaya soktularsakendilerini kurtulamadilar ordan.

Senin alttan gelen adamin yok
Netvorkin yok
Sattiginin yerine adam koyacak bilgin de yok
Dikkatli satacaksin

Tuccar gibi dusun 1 kasa domates aliyon 100liraya 130a satiyon vergisini masrafini dusuyon 105lira kaliyor elinde aksam diskoya gidip parayi ezersen ertesi gun bir kasa domates alacak paran olmaz, dukkan bos kalir, kira baslar napacaksin, mecbur birinden harcadigin kadar birc alacaksin bir kasa daha alip satacaksin 105 lira gene kalacak ama aldiginin faizine gidecek 5 lira bu sefer, sonunda ac kalip domates de alamayacan kira da bi meye baslayacak

Çevrimdışı Egos

Aboubakar 10 million

aslında cenk 22 milyon ettiğinde aboubakar'ın sözleşme fesih bedeli 50 milyon avroydu.

Çevrimdışı mylife1903

Larin super de hoca faydalanamiyor

Çevrimdışı mylife1903

Aboubakar 10 million

10milyon opsiyondu
Pazarliklarda 6-7ye kadar inildigi haberleri vardi
Abu da abduraman celebidir kimse 10 verip almadi adami hem ariza hem sakatmis ama bunu 10 bile verip alsan hem sureklilik saglar hem de 4-5 bisi alirdin islak islak

aslında cenk 22 milyon ettiğinde aboubakar'ın sözleşme fesih bedeli 50 milyon avroydu.

aynı şeyi yazacaktım Aboubakar bize opsiyonluyken 10 milyondu sonra alayım desen 30 dan aşağı alamazdın.

Çevrimdışı ekrembaser

Senol gunes elestiriliyor adamin hocaligini sorgulayanlar falAn var da
Her 6ayda bir adam kadro kuruyor
Buyuk takimsan boyle sirkulasyon olmaz lige yeni cikmis yonetimi ac anadolu takimi gibi saldiriyoz tiransfere
Ilk sampiyon olan kadrodan atiba haric kim kaldi bi de ozzi galiba kac ay gecti mesela sampiyon oldugumuz osmanli macinin ustunden

Abi iyide geçen sene şampiyon kadrodan aboubakar Marcello gitti negredo geldi bu takım 4.oldu afedersin ama 1.5 yıldır kötü hocalık yapıyor

Çevrimdışı mylife1903

Iste porto gibi senin oyuncu satmisligin kadar
Menejer silkmisligi olan takimla yataga girersen
Boyle meydanda kalirsin

Abuyu almadilar ama neden almadilar
Portoyu saf gibi silkelemeye calistilar

Baskan konusuyordu sozlesmesi bitiyor bi biz istiyoz neden 10milyon neden 100bin kim belirliyor diye konusuyordu
Pektoya nasi kim belirlediyse 1.7 tolgaya kim verdiyse 2.5 adam da belirliyor iste
Sen negro zombisine 4.3 maas vermissin adam ister tabi 7-8-9-10
Aha vidyosu var
Bu kafa yapisi bitirdi kulubu iste

Basin yok muhalefet yok normal
Simdi ibizida falan gorursem soracam fikret ormana
Baskan neden lens 5.5 neden 50bin yuro degil de 5.5 neden yani cok mu super cok mu talibi var

Çevrimiçi Savaş

Iste porto gibi senin oyuncu satmisligin kadar
Menejer silkmisligi olan takimla yataga girersen
Boyle meydanda kalirsin

Abuyu almadilar ama neden almadilar
Portoyu saf gibi silkelemeye calistilar

Baskan konusuyordu sozlesmesi bitiyor bi biz istiyoz neden 10milyon neden 100bin kim belirliyor diye konusuyordu
Pektoya nasi kim belirlediyse 1.7 tolgaya kim verdiyse 2.5 adam da belirliyor iste
Sen negro zombisine 4.3 maas vermissin adam ister tabi 7-8-9-10
Aha vidyosu var
Bu kafa yapisi bitirdi kulubu iste

Basin yok muhalefet yok normal
Simdi ibizida falan gorursem soracam fikret ormana
Baskan neden lens 5.5 neden 50bin yuro degil de 5.5 neden yani cok mu super cok mu talibi var

Ibiza'da göremezsin abi. Mykonos'a bakman lazım.

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Abi iyide geçen sene şampiyon kadrodan aboubakar Marcello gitti negredo geldi bu takım 4.oldu afedersin ama 1.5 yıldır kötü hocalık yapıyor
Abu beck marselo sayilabilir daha rodolfo ersan falan da vardi mesela ersani tutup hoc pepe vida macerasina da girmeyebilirdin
Ya da mitrovici tutardin
Parasini odeyebildigin mitro arpasini vermedigin pepe kadar katki verir
4. Olduk ama nasi olduk sen abuyu alamayacagini anladigin anda yahut abuyu almayacagina karar verdigin anda yahut abu olmazsa ne boh yoyecez dedigin anda tiransfer calismasina baslasan 100tane adam bulup kurayla ceksen negro zombisinden daha iyi oyuncu bulursun. O negro mali yerine duzgun adam alsalardi 4. Olmazdin ama sampiyon yapmayacaklari belli gibiydi zaten. Operasyon yapilirken yonetim yattan foto oaylasiyordu
Senin topcularin aiye koridorlarinda surunduruldu caner taliska tosic hocanin kafasini yardilar
Yonetim bisi yapabildi mi?
Ha tiransferleri duzgun zamaninda getirselerdi ilk yari boyle puan kaybetmezdin ikinci olurdun sampiyonluk icin mevzuda gs dahilse sana iyi kadro yetmez bah bu sene ibbyi de gorecez kesip bicmeye baslarlar yakinda gs yaklastikca.

Etiketler: