2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 26 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3543303 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi underworld

Rafinya demisler, kiralik demisler
Cocugun hastasi oldum acayip top istip ediyi
Ispanyolca konusan anlayan pirensipike bir istisna olabilir
Babasi da iyiydi bunun

Veahin paleyi de kirala kapat transferi
Hangi rafinya reyis?

Çevrimiçi underworld

Kaç para ulan alcantara? (tiago olanı)

Çevrimdışı tuncaboylu

Sevilla bu Ganso'yu neden iki senedir oynatmıyor?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Soru zor yerden geldi.

Çevrimiçi underworld

Bir cacık yokta ondan

Çevrimdışı kyiv

Adamların tandemi Dany - Mustafa Yumlu.

Onlar iyi değil, Galatasaray çok kötü. Ligde Geçen seneki motivasyon ve hırs da olmayacaktır, takımın kilit adamlarının tamamına yakını iş ahlakı düşük ve çabuk doyan tiplerden oluşuyor.

Ben Galatasaray'ın bu sene ciddi bir çöküş yaşayacağını öngörüyorum.

Sürünsünler...Akhisar dün akşam en az 2,3 pozisyonda son pasta başarılı olabilseydi maç uzatmalara kalmadan bitebilirdi. Ankaragücünün daha istekli daha iyi oynayacağını umuyorum cuma akşamı.

Çevrimdışı mylife1903

Bu Barcadakini diyosan iyi hoş ama sakatlık geçmişi felaket gözüküyor be abi.
Sakatlik gecmisi olmasa dembele membele ugrasmazdi adamlar bence
Gelsin baslasin arizasi sakatligi olsun 25 mac oynatsak yeter
Ama ayagini eline verirler gibi ilk deplasmanda

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Nihat Kahveci de iyice sapıtmış.. Başkanı tehdit ediyormuş gibi imalar yapmış ama nedir değildir detay bilen var mı?

Çevrimdışı kyiv

Larinin Vodafone Parkta son 2 maçta 3 er gol atması acaba hayrımıza olmadı mı diye düşünüyorum. Her nekadar özgüven kazanması açısından Larin için iyi olsada Larin ile idare ederiz düşüncesi belirmemiştir inşallah. Avrupa Ligine kalma son tur maçındaki muhtemel rakipler çok da çantada keklik rakipler değil Larin ile kafamda soru işareti yokta diyemem.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Aras hollandaya transfer oldu.

Via btd.
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı mylife1903

Hadi inş sıra diğerlerinde
Pekto zu konyaspor olsa super olur
Zu iran da olumlu, kaleciyle pektoyu takas edek

Çevrimdışı abdusta

Son durum!!

Vida için Liverpooldan gelen en yüksek sözlü teklif 18 milyon euro,Arsenal elindeki oyuncuları yollamadığı için teklif yapamadıgını söylüyor
Başkanda en az 25i bulmadan satmayacak,bu durumda devre arası beklenebilir kozuyla son dakikada ingilizlerin pazarlık direnci kırılacakmı göreceğiz

Negredoda Beşiktaş üzerine ödeme yapmadıkça ücretinin yüksekliğinden dolayı başka takıma yollanamıyor,1 yıl daha bizimle,
sözleşmesinin eger belli sayıda oyunda kalırsa (20 veya 25 olmalı)1 yıl daha uzaması sözkonusu,bu nedenle Şenol Güneşe demeç verdirerek
yönetim bu sezon başında Negrodoyu kadroda istemediğini söyletmişti,yoksa hedef oyuncuyu degersizleştirmek degil gitmeye teşvik etmekti.
bu durumda forvet transferi şimdilik askıda

Ospina konusunda medya Arsenal ile anlaşıldı oyuncunun yıllık maliyeti nedeniyle şimdilik askıda deniliyor diye yazmakta ,işin aslı Arsenal 5milyon euro bonservis istiyor
oyuncu ise 2 milyon eur ile 3 yıllık anlaşma istiyor.işin tıkanması Arsenalin istediği bonservis miktarının 1.5-2 milyon euro seviyelerine düşmemesi,düşerse bu transfer olabilir.

şu durumda en önemli ve üzerinde çok gizli çalışılan transfer 10 numara ve işin bilinmeyen yönü,ama transferi kesin olacak mevkii de burası.

saygılar

Son durum!!

Vida için Liverpooldan gelen en yüksek sözlü teklif 18 milyon euro,Arsenal elindeki oyuncuları yollamadığı için teklif yapamadıgını söylüyor
Başkanda en az 25i bulmadan satmayacak,bu durumda devre arası beklenebilir kozuyla son dakikada ingilizlerin pazarlık direnci kırılacakmı göreceğiz

Negredoda Beşiktaş üzerine ödeme yapmadıkça ücretinin yüksekliğinden dolayı başka takıma yollanamıyor,1 yıl daha bizimle,
sözleşmesinin eger belli sayıda oyunda kalırsa (20 veya 25 olmalı)1 yıl daha uzaması sözkonusu,bu nedenle Şenol Güneşe demeç verdirerek
yönetim bu sezon başında Negrodoyu kadroda istemediğini söyletmişti,yoksa hedef oyuncuyu degersizleştirmek degil gitmeye teşvik etmekti.

Ospina konusunda medya Arsenal ile anlaşıldı oyuncunun yıllık maliyeti nedeniyle şimdilik askıda deniliyor diye yazmakta ,işin aslı Arsenal 5milyon euro bonservis istiyor
oyuncu ise 2 milyon eur ile 3 yıllık anlaşma istiyor.işin tıkanması Arsenalin istediği bonservis miktarının 1.5-2 milyon euro seviyelerine düşmemesi,düşerse bu transfer olabilir.

şu durumda en önemli ve üzerinde çok gizli çalışılan transfer 10 numara ve işin bilinmeyen yönü,ama transferi kesin olacak mevkii de burası.

saygılar

Yahu Arsenal de versin Xhaka + Ospina'yı Vida'yla takas edelim  :lol: :lol: :lol:

Yahu Arsenal de versin Xhaka + Ospina'yı Vida'yla takas edelim  :lol: :lol: :lol:

Xhaka yerine Mesut da olabilir hem vatanına da dönmüş olur hem de 10 numara ihtiyacımız karşılanır.  :D

Çevrimiçi underworld

Vida 18 milyon hayırlı olsun derim

Çevrimdışı f_madida

Soru zor yerden geldi.

Vallahi zor yerden sordu. 1980lerin temposuyla futbol oynadigi icin olabilir mi acaba?
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı tuncaboylu

Aras'tan da bir seneliğine kurtulduk.

Muhtemelen maaşının büyük bir kısmını biz vermeye devam edeceğiz, ama en azından yabancı kontenjanı açıldı.

Çevrimdışı f_madida

Son durum!!

saygılar

Negredoda biz bir kismini verecegiz o 4 milyonun, kacis yok gibi.

Çevrimdışı f_madida

Ingiltere'de transferin kapanmasina 79 saat kaldi. Hadi arkasim yahu, biraz hizli teklif verin bak sonra belge yetismedi bilmem ne diyeceksiniz.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Ospina konusunda boşuna ümitlenmesin kimse bu adam gelmeyecek Chadliyi de kulübü bırakmıyor Kaldı 25 gün
Nasıl olsa 25 gün daha süremiz var transferde aceleye gerek yok.

Çevrimdışı mylife1903

Ospina konusunda boşuna ümitlenmesin kimse bu adam gelmeyecek Chadliyi de kulübü bırakmıyor Kaldı 25 gün
Nasıl olsa 25 gün daha süremiz var transferde aceleye gerek yok.
Cok telasli gordum seni, haftaya netlesir

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Haber Kartalı

@HaberKartali
ÖZEL: Kulübümüz, 25 yaşındaki Brezilyalı orta saha Rafinha Alcantara'yı kiralamak istiyor. Barcelona'dan fiyat talep edildi.

Çevrimdışı f_madida

Bir kasik suda Babel'i linc eden Besiktas taraftari Nihat-Oktay ikilisinin sistematik olarak Baskan Fikret Orman icin attigi mesajlar konusunda sessiz kalmis.  :alala: :alala:

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Cok telasli gordum seni, haftaya netlesir
Oyuncunun adapte olması uyum sağlaması derken devre arasını buluyor ondan biraz stresliyim aslında

Etiketler: