2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 25 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3528234 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Ben ikinci yarı beğendim takımı. İştahlı oynadık en azından.

Bir Kagawa ile değişir herşey. O değil de gelmedi mi hala Kagawa?

SM-A720F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Aboubakar, Kagawa, Updated Ozzy ve Medel müthiş bir omurga olur. Bu omurganın oynayacağı oyuna uyum sağlayabilecek 1 numaralı kanat oyuncumuz da Töre.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı KAP

Özellikle ilk yarıda, ceza sahası dışında üç dört oyuncu kaleden uzak dip dibe durup top çevirdi durdu, sonra hep aynı şekilde canere verip içerde sadece bir adam olduğu halde orta açtırdılar. Oysa orada kümeleneceklerine yayılsalar ceza sahası önüne, tek paslarla girsek içeri?
hala haber bekliyorum senden
yazık bir şey gelmiyor elden

Çevrimdışı 38life

Bu sene çok yazıcam Tolgay seni senden olmaz abi kusura bakma

Yazmana gerek kalmayacak, çünkü pek süre almayacak bu sene.

Çevrimiçi underworld

Aboubakar, Kagawa, Updated Ozzy ve Medel müthiş bir omurga olur. Bu omurganın oynayacağı oyuna uyum sağlayabilecek 1 numaralı kanat oyuncumuz da Töre.
Babıl - Töre mi olur?

Çevrimdışı caner.eryigit

Vida yı satamayacağız diye korkmuyor değilim..çok kritik ondan gelecek bütçe...

Çevrimdışı mellfred

oguzhan sut denedi  :bandit:
Oğuzhan’ın denemesi gereken şutu denedi bugün. Ozzy cepheden sert şut atamıyor ama ceza sahası kenarlarından bu şekilde şutlar çıkarabilecek teknikte. bunları çalışması ve denemesi gerekir
Kutinyo vari epl golleri çıkarabilmeli

Çevrimdışı cursedofdragon

Cyle Larin, Beşiktaş kariyeri
6 maç 7 gol 🔥🔥

Çevrimdışı savaş altay

Ben tam tersi Tolgayda bir düşüş görüyorum.
İçeri koşular yapıyor , şut çekiyor. İlk yarıda tıpkı ozzy gibi bir kafası var. Benzer talimatlar almışlar.

Çevrimdışı 38life

Babıl - Töre mi olur?

Babel de pas oyunu oynayabilen bir kanat ama onun oynadığı pas oyunu pasif. Töre gibi verkaça giren, araya pas atan, çalım atan bir stili yok. Babel de içe kat ediyor ama onun katettiği "iç" ceza sahası önü. Töre ise içeri, dışarı heryeri gezen bir oyuncu, arayan bir oyuncu. Babel daha güvenli oynamayı tercih eden bir oyuncu. E tabi 2 kanat oyuncusunun da aynı tip olması şart değil. Babel - Töre bence olur.

Nedense Kagawa ile Töre'nin müthiş uyumlu olacağını düşünüyorum. Kafamın içinde pozisyonlar dönüyor.

Çevrimdışı savaş altay

Töre bildiğimiz gibi hala yetenekli. Ama son 3 yılda yaşadıklarından ötürü topla arasındaki ilişki soğumuş baya. Bu belli oluyor. Bunu aştığı zaman ilk 11deki yeri almaması için bir sebep yok.
Vucud dili de yeni gelmiş birisi gibi. Bilic dönemindeki rahatlığı yok ama değişecektir.

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimiçi underworld

O zaman verelim kırmızıyı...
Kagawa muhabbeti bana pek inandırıcı gelmiyor ama hadi bir umut inşallah diyelim.

Çevrimdışı 38life

Vucud dili de yeni gelmiş birisi gibi. Bilic dönemindeki rahatlığı yok ama değişecektir.

Çok rahat olmaması gerekli zaten şuan. Çünkü dediğim gibi topla ilişkisi henüz pek sıcak değil. Yavaş yavaş artırması lazım vitesi. Yoksa istediklerini yapamayıp özgüven kaybı yaşar.

Çevrimdışı savaş altay

Oğuzhan’ın denemesi gereken şutu denedi bugün. Ozzy cepheden sert şut atamıyor ama ceza sahası kenarlarından bu şekilde şutlar çıkarabilecek teknikte. bunları çalışması ve denemesi gerekir
Kutinyo vari epl golleri çıkarabilmeli

Reklam çekimi varsa vurur kaptan  :upto:

Çevrimdışı savaş altay

Babıl - Töre mi olur?
Töre net ama diğer kanadı bilemeyiz  :ssss:

Çevrimdışı savaş altay

Larin yeni santrafora ne ihtiyaç var dedirtiyor
Mario Mandzukic gelsin 10 numara oynasın

saygılar
Ben bile koyamadım ne yaptın abi  :D  Gelsin bir fw , Larin de rotasyona girsin.

Negredo konusunda harun kolçak da bir şeyler diyecek;
Giymee sana bonservis ödedim diye ,
sana 4.3 verdim diye..

🔥 Beşiktaşımız, 6-0 galip geldiği B36 Torshavn maçıyla Avrupa kupaları tarihindeki en farklı galibiyetini elde etti.

▪️Önceki rekor: Sarajevo - Beşiktaş: 0-5 (03.10.2002)

Çevrimdışı savaş altay

🔥 Beşiktaşımız, 6-0 galip geldiği B36 Torshavn maçıyla Avrupa kupaları tarihindeki en farklı galibiyetini elde etti.

▪️Önceki rekor: Sarajevo - Beşiktaş: 0-5 (03.10.2002)
:icool:

Çevrimdışı sosyalkartal

negredo gidecek gidecek dedim inanmadınız bak ne oldu şimdi  :lol:
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı savaş altay

Beşiktaş kazanınca kimse yok ortalarda  :bandit:

Çevrimdışı savaş altay

Net değil bro  :ebebe:

Çevrimdışı yaço58

inşallah resmi olarak açıklanırda rahatlarız hakkınıda veririz kagawa için bir duyum yokmu sal gitsin

Etiketler: