2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 38 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3552590 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ekrembaser

e tamam da 16/17 sezonunda beraber oynamadılar mı hiç? ben hatırlıyorum yahu napoli maçını.. bi de trabzon maçı vardı.. bilgisayar başındaki arkadaşlar bakıp kontrol edebilir  :)

Trabzon maçında körkütük haldeydim olabilir sadece abounun 2-0 da karşı karşıya kaçırdığını hatırlıyorum o maçta rhodolfo atmıştı golü haklısın

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Çevrimiçi underworld

Bunların yanına yacine adli ve roger assale ekliyelim
Şef sukat Serkan Reçber in onayı var mı?

Çevrimdışı tuncaboylu

bu btd güvenilirmi
Cok güvenilir.

Pepe'yi 8'e Wolves'a
Quaresma'yı 10'a Çin'e
Negredo'yu 7'ye Katar'a
Adirano'yu da 7'ye West Ham'a sattık.
Vida 25'e Liverpool'a gitti.

Kadroda epey bir eksik var.

Millet sağda solda bu haberleri o kadar çok okudu ki, kadroyu epey eksik zannetmeye başladı. Oysa rotasyondan giden oyuncu sayısı 3.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi underworld

Bu istediğin adamları ne kadar izledin ?

Maliyetleri ne kadar ?

Tutma ihtimalleri ne ?

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Özetlerden ve " vs" lerden takip etmeye çalışıyorum.

Maliyetleri çok tutmaz şimdilik en azından.

Tutma ihtimali bir çok parametreye dayanıyor bu konuda büyük konuşmak zor.

Çevrimdışı Karabay

bu btd güvenilirmi
şu anlamda güvenilir. Kesinlikle olmuyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Özetlerden ve " vs" lerden takip etmeye çalışıyorum.

Maliyetleri çok tutmaz şimdilik en azından.

Tutma ihtimali bir çok parametreye dayanıyor bu konuda büyük konuşmak zor.
"Maliyeti çok tutmaz" dediğin listende Coman Davies vardi, 15 milyona Bayern'e gitti.

Önce bir piyasa araştırmaları yap bence.

Çevrimiçi underworld

"Maliyeti çok tutmaz" dediğin listende Coman Davies vardi, 15 milyona Bayern'e gitti.

Önce bir piyasa araştırmaları yap bence.

10 milyona gitti bir...
Bir malı alıcısı Bayern se fiyat otamatikman katlanır bu iki...

Bayern pazarlığa bile girmez, kaç para ulan hepinizi alıp üst üste koyuyorum der.

Çevrimdışı tuncaboylu

10 milyona gitti bir...

Bayern pazarlığa bile girmez, kaç para ulan hepinizi alıp üst üste koyuyorum der.
Öyle bir dünya yok, Bayern gayet tutumlu bir kulüptür. Ederini düşündüklerinden 1 kuruş fazla vermez Almanlar.

Weah'ı yazıp duruyorsun, adam PSG altyapısında. Nereye alıyorsun?

Ezequiel yeni geldi listeye sanırım, River Plate'in 10 numarası. Almaya kalksan, en az 10 çekerler.

Yazdığın 2 tane çocuk, 1.75'lik kesme santraforlar. Bu ligde ne verim alabilirsin öyle adamlardan?

Laf olsun diye spam yapıyorsun bence.

Bence bu tarz mesajların yerine fikirlerini yaz, onları okuyunca bir şeyler öğreniyoruz.

Çevrimiçi tolga1903

Son doviz hareketinden sonra transferde hicbir beklentim yok artik.

Tolga'yla devam ederiz. Zaten Negredo-Veli-Aras-Love gibi oyuncular dogustan Besiktas'li olduklarini, kovsak gitmeyeceklerini belirttiler, bunlardan da para kaybedecegimiz kesin gibi. Ingiliz kodamanlar da kendi liglerindeki top toplayiciya 20 milyon Euro verirken bize gelince para yok ayagindalar. Tam insani sinir etmelik bir transfer sezonu.

bele vaziyetin içine...

Kulüp 14 milyon euro kadar oyuncu satışı yaptı. Belli ki daha da gidecekler var bu oyuncuları tl ile satmadigimiza göre elbet paranın bir kısmı bütçeye eklenmiştir en az 2 transfer bekliyorum hala ben. Ama asıl sorun maliyeti 4m euro ve üzeri olan iki futbolcumuz ne olacak? Ayrıca görüldü ki vidaya kimse konuşulan rakamları vermiyor biraz dağ fare doğurduya doğru gidiyor bu olay satamazsak stoper rotasyonumuz yeterli ucuz sağ bek ve ofansif orta saha alıp kapatabiliriz ben başkanın konuşmalarından bunu anladım git diyoruz gitmiyor adam elimizde 6 forvet var göndermeden nasıl alalım diyor, kimse de demiyor ki uzaydan falan mı geldi 6 forvet başkan sen ve ekibinin planlaması kime sitem ediyorsun? Mustafa güzel çocuk iyi çocuk diye olmayacak duaya amin deyip sozlesmesini niye uzatıyorsun denmiyor işte.

Çevrimdışı onurturan

Sadece 4 gunde 5 gunde vorçlarımız +100-200 artış gösterdi
Bu durumda kalecı falan gelmezse hıc kızmam.Nasıl bu durumdan kurtulacagız  acaba ? Daha kötü olacak cunku durumlar TL ıyıce dibe vuracak
Klüp bi şekilde toparlar da biz naapacaz.. buzdolabı bozuldu yenisini aldık bir yıl içinde borcu bitmeden çamaşır makinesi bozulursa amatör branşları kapatmam gerekecek çok büyük stres ülkecek feda dönemindeyiz

Çevrimdışı savaş altay

Çevrimdışı onurturan

Başkan geçen senelerde böyle açıklamalar yapmıştı ,doğal..
Hem koşullar malum..

Bakarsın Utku çalışır da kalecı kazanırıx
Günay geldi aklıma..

Çevrimiçi underworld

Bak Kabaca öğrenmiş oldun ama daha eksiksin.
2-3 ders daha çalışırsan o zaman kafanda her şey oturacak.
Öyle bir dünya yok, Bayern gayet tutumlu bir kulüptür. Ederini düşündüklerinden 1 kuruş fazla vermez Almanlar.

Ezequiel yeni geldi listeye sanırım, River Plate'in 10 numarası. Almaya kalksan, en az 10 çekerler.

Yazdığın 2 tane çocuk, 1.75'lik kesme santraforlar. Bu ligde ne verim alabilirsin öyle adamlardan?

Bence bu tarz mesajların yerine fikirlerini yaz, onları okuyunca bir şeyler öğreniyoruz.

Çevrimdışı mylife1903

10 milyona gitti bir...

Hic alman tanidigin yok galiba
Herifler sigaradan nefes sayar ya
Benzini bile mesela 1.25 olan yerden degil 1.2497 yazili yerden alirlar 4 rakam gormeden benzin almaz ama haklinoldugun konu da var
Herif benzini boyle koyarken otobana cikip 299 basiyir sonra ee be heyven 100git az yaksin iste

Çevrimdışı mylife1903

Veah belasina ben bulastirdim onu cocugun kabahati yok
Su hazirlik kampinfa oynamasaydi iyiydi de oynattilar elemani
Gidip
Kiralamaya calissinlar iste
Barselona rafinyayo kiraliyor mesela

Çevrimdışı tuncaboylu

Kulüp 14 milyon euro kadar oyuncu satışı yaptı. Belli ki daha da gidecekler var bu oyuncuları tl ile satmadigimiza göre elbet paranın bir kısmı bütçeye eklenmiştir en az 2 transfer bekliyorum hala ben. Ama asıl sorun maliyeti 4m euro ve üzeri olan iki futbolcumuz ne olacak? Ayrıca görüldü ki vidaya kimse konuşulan rakamları vermiyor biraz dağ fare doğurduya doğru gidiyor bu olay satamazsak stoper rotasyonumuz yeterli ucuz sağ bek ve ofansif orta saha alıp kapatabiliriz ben başkanın konuşmalarından bunu anladım git diyoruz gitmiyor adam elimizde 6 forvet var göndermeden nasıl alalım diyor, kimse de demiyor ki uzaydan falan mı geldi 6 forvet başkan sen ve ekibinin planlaması kime sitem ediyorsun? Mustafa güzel çocuk iyi çocuk diye olmayacak duaya amin deyip sozlesmesini niye uzatıyorsun denmiyor işte.
Katılıyorum, bu ekonomik ortamda ben de çok kimseyi alacağımızı sanmıyorum.

Eldeki kadronun geçen sene bu zamana gore maliyeti %50 arttı. Geçen sene 3.5 olan dolar şimdi 5.1.

En fazla Kagawa'yı kiralarız, bir de denk gelirse kaleci alınır.
Vida giderse de yerli bir stoper. Bence Vida'nın mutlaka satılması lazım, paraya ihtiyaç var.
Negredo ve Love ikilisi (ikisi birden) gitmeden, santrafor alınmaz diye düşünüyorum.

Yalnız bir nokta var: Devamlı Mustafa'nın sözleşmesi her sene yenileniyormuş gibi bir muhabbet dönüyor.

Oysa o Biliç 4 sene önce düzenli olarak ilk 11 oynatırken yapılmış bir sözleşme. Parayı alıp yatmak ya da daha az para alıp oynayacağı bir takıma gitmemek, Mustafa'nın düşük iş ahlakını gösteriyor.

Çevrimiçi underworld

Bayern pektoya bu parayı vermiyor elbette.
Değer gördüğüne parayı basar.
Sançez 35 + 20 bonusla gitti
Coman deyvis de 10 milyon normal
Hic alman tanidigin yok galiba
Herifler sigaradan nefes sayar ya
Benzini bile mesela 1.25 olan yerden degil 1.2497 yazili yerden alirlar 4 rakam gormeden benzin almaz ama haklinoldugun konu da var
Herif benzini boyle koyarken otobana cikip 299 basiyir sonra ee be heyven 100git az yaksin iste

Çevrimdışı tuncaboylu

Bak Kabaca öğrenmiş oldun ama daha eksiksin.
2-3 ders daha çalışırsan o zaman kafanda her şey oturacak.
Hayat bana hiç ummadığın kişilerden bile bir şeyler öğrenebileceğimi gösterdi.

Önyargılarımı yıktım o yüzden.

Çevrimdışı tuncaboylu

Veah belasina ben bulastirdim onu cocugun kabahati yok
Su hazirlik kampinfa oynamasaydi iyiydi de oynattilar elemani
Gidip
Kiralamaya calissinlar iste
Barselona rafinyayo kiraliyor mesela

Çocuğun soyadı belli abi, herif PSG/Milan efsanesi.
Sana kiralayana kadar, Milan'a kiralarlar.

Çevrimdışı mylife1903

Klüp bi şekilde toparlar da biz naapacaz.. buzdolabı bozuldu yenisini aldık bir yıl içinde borcu bitmeden çamaşır makinesi bozulursa amatör branşları kapatmam gerekecek çok büyük stres ülkecek feda dönemindeyiz
Sen lukus yasiyon haa
Ispanya falan sonra buzdolabi camasir makinesi falan sende bulasik makinesi de vardir
Tamir et abijim motor bozulmiustur gazi bitmistir
Yutup denen bi mekanizma var
Senin yerinde olsam belarusyadan buzdolabina yedek parca getirir takardim
Benim dolap bozuldu mesela 100$a aldim belarus motor mis gibin

Hemen atip yenisini aliyonuz
Tamir edin yahu tamir
Yutuptan bakip motor topladim ustalarin dokunmaya korktugu

Ama en temizi 3 kari daha al sen koca sistemini kur

Koca ortada sana bagli 4 kari
1 kari camasira 1 kari bulasiga 1 kari yemege 1 kari temizlige baksin
Mis gibi sistem hatta bunlarin birini temizlige birini tekstike birini fabrikaya oburunu de tarlaya ver sen de git calisacagina kiraathanede keklen caylan mis gibi hayat

Ama dikkat haa bu kari milleti zoru gorunce hemen hamile kaliyo isten yirtmak icin, gozun acik olsun

Çevrimdışı tuncaboylu

Sen lukus yasiyon haa
Ispanya falan sonra buzdolabi camasir makinesi falan sende bulasik makinesi de vardir
Tamir et abijim motor bozulmiustur gazi bitmistir
Yutup denen bi mekanizma var
Senin yerinde olsam belarusyadan buzdolabina yedek parca getirir takardim
Benim dolap bozuldu mesela 100$a aldim belarus motor mis gibin

Hemen atip yenisini aliyonuz
Tamir edin yahu tamir
Yutuptan bakip motor topladim ustalarin dokunmaya korktugu

Ama en temizi 3 kari daha al sen koca sistemini kur

Koca ortada sana bagli 4 kari
1 kari camasira 1 kari bulasiga 1 kari yemege 1 kari temizlige baksin
Mis gibi sistem hatta bunlarin birini temizlige birini tekstike birini fabrikaya oburunu de tarlaya ver sen de git calisacagina kiraathanede keklen caylan mis gibi hayat

Ama dikkat haa bu kari milleti zoru gorunce hemen hamile kaliyo isten yirtmak icin, gozun acik olsun
Dolar o kadar arttı ki burada 100 dolara buzdolabı alabiliyorsun. Dandik mandik, işini görür.

Motora 100 dolar verene kadar yenisini al, 2 sene idare eder seni.

Çevrimdışı mylife1903

Çocuğun soyadı belli abi, herif PSG/Milan efsanesi.
Sana kiralayana kadar, Milan'a kiralarlar.

O yasta milana vermek cocugu oldurur yahu yazih

Çevrimiçi tolga1903

Katılıyorum, bu ekonomik ortamda ben de çok kimseyi alacağımızı sanmıyorum.

Eldeki kadronun geçen sene bu zamana gore maliyeti %50 arttı. Geçen sene 3.5 olan dolar şimdi 5.1.

En fazla Kagawa'yı kiralarız, bir de denk gelirse kaleci alınır.
Vida giderse de yerli bir stoper. Bence Vida'nın mutlaka satılması lazım, paraya ihtiyaç var.
Negredo ve Love ikilisi (ikisi birden) gitmeden, santrafor alınmaz diye düşünüyorum.

Yalnız bir nokta var: Devamlı Mustafa'nın sözleşmesi her sene yenileniyormuş gibi bir muhabbet dönüyor.

Oysa o Biliç 4 sene önce düzenli olarak ilk 11 oynatırken yapılmış bir sözleşme. Parayı alıp yatmak ya da daha az para alıp oynayacağı bir takıma gitmemek, Mustafa'nın düşük iş ahlakını gösteriyor.

Tamam da abi bir oyuncunun bir takimda kaç kere sözleşmesi uzatılabilir? Geldi faydalı olamadı ve herkeste olması gerektiği gibi gitmesi gerekiyordu. Bilic döneminde düzenli oynadığı sezonun bilançosu ekte abi. Sadece mustafa özelinde de söylemiyorum 6 forvet oyuncusu varsa ve tamamı aynı ekip tarafından istihdam edilmişse üzerine hala takımın en önemli problemlerinden birisi gol yükünü çekecek bir forvet oyuncusuysa sorumlu taraftar değildir heralde?

Etiketler: