2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 127 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575556 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Beşiktaş oyuncusunu aşağılıyormuşuz diyerek yine algı yapıyorsun. 7 senede pozisyon almasını dahi öğrenmemiş yan gelip yatmış bir oyuncu demişim İsmail hakkında. Madem yalan söylüyormuşum ispatlayacaksın bana pozisyon almasını öğrendiğini kendini geliştirdiğini. Benim ispatım adamın oynadığı maçlar ve istatistikleri. Hepsine ulaşabilirsin. İsmail'in sorunu yetersiz olup olmaması da değil, Talisca gibi cahil kendini kurnaz sanan bir futbolcu sanıp menajerinin aklıyla hareket etmesi.

Çebi niye Beşiktaş'ın futbolcusunun menajerini kovmuş kulüpten. Beşiktaş'ın değerine yapılır mı böyle bir şey? Yapmış işte Çebi bir yanlış senin kafa yapına göre. Seninle devam etmeyeceğiz diyeceğin adamın menajerini kulübe çağırıp kovar mısın direk? O zamanları hatırlamayanlarınız için söyleyim İsmail'in menajeri fener ile bizim aramızda mekik dokuyor İsmail'in alacağı ücreti artırmaya çalışıyordu. Başta İsmail'in alacağı ücret üzerinde 2 taraf anlaşmışken  fb araya girince sonunda Çebi bu ahlaksızlığa dayanamayıp bir Beşiktaşlı yönetici ne yapması gerekiyorsa onu yapmıştı. O sıralar Beşiktaş'ın futbolcusu dolayısıyla değeri olan İsmail menajeri aracılığıyla böyle işlere de girişmişti.

Tosic, Fabri, Atiba gibi futbolcular üzerinden İsmail'i koruyamazsın. Hepsi ayrı bir karakter ve çok daha da düzgün karakterler.
Bu ismael olayina cok fena gundeme getirmistim zamaninda adimiz gomucuye cikmisti.
Ismael baska seviyedir elestiride
Besiktasin oyuncusu olmus hasbel kader bir yonetim hatasi olarak. Futbolcu olmasi bile tartismali zaten

Kabul edilemez performans gosteren oyuncular deger olarak kabul edilmemelidir. Besiktasin yani bizim paramizi alan oyuncu bu parayi istemeye yuz buluyorsa sahada karsiligini da vermeye guc bulmalidir.

Uslup konusunda belki necmi abi haklidir ama besiktasa suluk gibi yapismis parazitler koruma kalkani altina alinmayo haketmezler.

Atiba gitti yahu uj kuruj para icin bu kulupten. Besiktas degeri atibadir

Simdi lense bakalim.
Adam sozlesmeyi koymus evinde kasaya mis gibi yatiyor 29kg fazlasi var adamin kampa dolma gibi gelmis bu futbolcu silkinip kendine gelmelidir mesela.
Yapildi bir hata ve alindi ama boyle de vurdumduymaz olunmaz.

Umut cocuga kufur edenler gidip lense falan tek kelime etmiyor ben onu anlamiyorum azicik tutarli olsunlar.

Forumda da uslup konusunda gelisim olabilir.  Cop denmemeli ama burda cop denilmemesi futbolcuyu da o mevkiden kurtarmuyir.
Analatamadim kufursuz ismaeli

Çevrimiçi Necmi

O da hemen hemen aynı yaşlarda geldi fakat süperlig tecrübesi vardı. Şifo Mehmette bir alt ligden gelmişti örneği verilmiş doğrudur ancak şifo da geldiğinde 20 yaşındaydı. Umutun yaşı genç olsaydı eleştiriler bu kadar olmazdı.
ilhan hangi yaşta geldi peki tümer. tümer gelmeden önce kimin dikkatini çekmişdi.

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Medel 6 numarali formayi almis sanirim. Besiktas hesabinda formalar paylasilinca gordum..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Necmi

Roco transferinin en güzel tarafı da, adam imza atana kadar sosyal medyada kimsenin bizim ilgilendiğimizi yazmamış olması.

Umut Güner'i sevmiyorum, ama en azından gevşek ağızlı değil. (Gerçi konuşabiliyor mu, onu da bilmiyorum. Hiç sesini duymadım)

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
kötü oyuncu oldumu umut aldı getirdi oluyor ama kimsenin ağzından vidayı umut aldı lafını duymadım
vida alınırken umut tatildemiydi. Bildiğim kadarıyla vidayı ikna eden sürekli bağlantıda kalan umuttu.
kötü olunca tukaka ama iyi olunca kafayı toprağa gömmemek lazım.

Çevrimiçi Necmi

Atanımız karizma tutanımız utkuda olsa itiraz etmeyecegim genc oyuncumuz bu sene oynayarak gereken tecrubeyi kazanır.benim itirazım oguzhan ve tolgayın gecen seneki formsuzlugunun bu senede devam edecek endişesi orta sahaya çözüm ..

Saygılar
atanımız karizma atabilse zaten kimse itiraz etmeyecekte adamda boş kaleye bile atamama huyu var :D
bu sene orta saha beni çok korkutuyor. yatıp kalkıp dua ediyorum kagawa işi inşallah doğrudur diye
arkada medel önde kagawa olursa ortada tolgay yada ozi idare eder

Çevrimdışı kyiv

ilhan hangi yaşta geldi peki tümer. tümer gelmeden önce kimin dikkatini çekmişdi.

Yaşları hemen hemen aynıydı dedim zaten. Tecrübe farkı var. Hem Tümer hem de İlhanın Samsunspor ile birlikte süperlig tecrübesi vardı.

Çevrimiçi Necmi

Beşiktaş'lı birileri geçen sene k.paşa'ya önerilmişti ve k.paşa ile anlaşma sağlanamadı diyor. Bir de neden acaba diye ''bize'' soruyor  :kop:

Şu klübün anahtarlarını nereye koymuştum ?
ne yapacaksın anahtarı kulübümü kitleyeceksin :o_o:

Çevrimdışı mylife1903

Yaşları hemen hemen aynıydı dedim zaten. Tecrübe farkı var. Hem Tümer hem de İlhanın Samsunspor ile birlikte süperlig tecrübesi vardı.
Tumer adamdir adam ama hangi harfidir o tartismali

Çevrimdışı kyiv

her aldığımızdan para kazanıyoruz bonservissiz geliyor maliyet sıfır giderken birşeyler bırakıyor
hazır çark dönerken kovaları doldurmak varken yeni değirmen yapmaya neden uğraşalım :D

:olmaz Herşey para mı yani?

Enzoyu kaça satarız sence? :D

Çevrimiçi Necmi

Karakteri birak, besiktasa yakisan tipte bir insan. Turkce cumle kurabiliyor, yakisikli ustelik fizigi yerinde
Oynasin cok seyler degisecek
Ceza sahasinda iyi takip yapiyor iyi pozisyon aliyor cocuk
Birinci lig tecrubeli pektoyu aldik da ne oldu?
Universite okumus futbolcu iste hic olmadi ileride hukuk bolumunde kullanilir
Boyle transferler yapacaksin, futbolcularin hepsinin ekssigi var en azindan eli yuzu duzgun  olsun

Bu cocuga tepki verenler tolgaya tepki koysun once besiktasta ortasaha oynayan adamin 4 gol hedefi minolur ya ben delirdim babelin vidyosu izlerken aypeti firlattim ekrani kirildi
dert değil sahaya ilk adımını attığı anda tribün taraftarı onu bağrına basar.
herşey unutulur sosyal medyadaki gevşeklerin Beşiktaş taraftarı olmadığını farkeder.

Çevrimiçi Necmi

Abi turkler gec bitiriyir ergenligi gayet normal yasi cocugun
Ilhan mesela kesik kesik baslamisti futbola
Universite okumustu hatta marmarissporda falandi galiba futbolu birakip tekrar okula baslamisti
Bizim kuntz da gec baslamisti futbola 65 yasina kadar oynamisti sonra
Bu cocuk cok seyi degistirebilir
kuntz deme bana ya alman milli takımına verdik biz onu
oda oynarken değeri bilinmeyenlerdendi. alman milli takımına gidince birden değerli olduydu.

Çevrimiçi celiker1

Umut Nayir'e sosyal medyadan küfür edenlerin çoğu Ankaragücü'lü
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Onların zamanında yabancı sınırlaması vardı. Şimdi olsa, onlar da üst ligde forma şansı bulmakta zorlanırdı

Çevrimiçi celiker1

Vida transferinde tırmaya başladım zaman geçtikçe.Kazasız bekasız 20+ milyon eurolara gerçekleşse şu transferde rahatlasak iyice
Hayatta Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

:olmaz Herşey para mı yani?

Enzoyu kaça satarız sence? :D
Fizik yapısı tam Premier League stoperine uygun, 2 seneye parlatıp satarız onu da oraya.

Çevrimdışı kyiv

Onların zamanında yabancı sınırlaması vardı. Şimdi olsa, onlar da üst ligde forma şansı bulmakta zorlanırdı

Katılmıyorum. Şu anda İlhan ve Tümer kalitesinde Türk futbolcu var mı? Hadi Tümer = Emre Akbaba olabilir.Süperligde İlhan Mansız ayarında Türk santrafor yok.

Çevrimdışı kyiv

Fizik yapısı tam Premier League stoperine uygun, 2 seneye parlatıp satarız onu da oraya.

Artık EPL öncesi staj yeri gibi olduk. :bandit: Yavaş yavaş Belçika ve Hollanda kulüplerinin EPLye satış rakamlarına çıkarız. Şilideki gençler Beşiktaşı ezberler bu saatten sonra.

Çevrimdışı yaço58

kötü oyuncu oldumu umut aldı getirdi oluyor ama kimsenin ağzından vidayı umut aldı lafını duymadım
vida alınırken umut tatildemiydi. Bildiğim kadarıyla vidayı ikna eden sürekli bağlantıda kalan umuttu.
kötü olunca tukaka ama iyi olunca kafayı toprağa gömmemek lazım.
  haklısın abi eğer dk olmasa vidada çöp boşa transfer dencekti ve yönetime umut günere sallancaktı nitekim geldiğinde eleştirenlerde vardı

Çevrimdışı Karabay

O değilde @sosyalkartal yine patladı. Dün, bilemedin bugün ospina açıklanacak diyordu.

Çevrimdışı Onur Küçük

Bu ismael olayina cok fena gundeme getirmistim zamaninda adimiz gomucuye cikmisti.
Ismael baska seviyedir elestiride
Besiktasin oyuncusu olmus hasbel kader bir yonetim hatasi olarak. Futbolcu olmasi bile tartismali zaten

Kabul edilemez performans gosteren oyuncular deger olarak kabul edilmemelidir. Besiktasin yani bizim paramizi alan oyuncu bu parayi istemeye yuz buluyorsa sahada karsiligini da vermeye guc bulmalidir.

Uslup konusunda belki necmi abi haklidir ama besiktasa suluk gibi yapismis parazitler koruma kalkani altina alinmayo haketmezler.

Atiba gitti yahu uj kuruj para icin bu kulupten. Besiktas degeri atibadir

Simdi lense bakalim.
Adam sozlesmeyi koymus evinde kasaya mis gibi yatiyor 29kg fazlasi var adamin kampa dolma gibi gelmis bu futbolcu silkinip kendine gelmelidir mesela.
Yapildi bir hata ve alindi ama boyle de vurdumduymaz olunmaz.

Umut cocuga kufur edenler gidip lense falan tek kelime etmiyor ben onu anlamiyorum azicik tutarli olsunlar.

Forumda da uslup konusunda gelisim olabilir.  Cop denmemeli ama burda cop denilmemesi futbolcuyu da o mevkiden kurtarmuyir.
Analatamadim kufursuz ismaeli
Vur deyince bunu öldürmek olarak algılayan bir kitle var. Bu bakımdan forum yönetimini anlıyorum , oyuncuyu linç etme noktasına kadar getirmek isteyen kötü niyetli insanlar da var. Böylelerine müsamaha gösterilmemeli bu konuda forum yönetimi sonuna kadar haklı. Benim itirazım her futbolcuya dokunulmaz, kutsal muamelesi yapılmaması gerektiği. Futbolculara verilen değer o kadar abartılıyor ki bazen bir futbolcu kulübün bile önüne geçebiliyor. Orta noktayı bulmak lazım.

Çevrimdışı kyiv

O değilde @sosyalkartal yine patladı. Dün, bilemedin bugün ospina açıklanacak diyordu.

dokunmayın sosyalime o bu forumun gülü  :D sosyalkartalı uykudan önce tok karnına rahatlama amaçlı 1 adet alacaksın. fazla birşey beklemeyeceksin. İyileştirmez rahatlatır  :D

Çevrimdışı yaço58

dokunmayın sosyalime o bu forumun gülü  :D sosyalkartalı uykudan önce tok karnına rahatlama amaçlı 1 adet alacaksın. fazla birşey beklemeyeceksin. İyileştirmez rahatlatır  :D
merak ettiğim duyumda hiç doğru çıktığı olduğumu verdiği isimlerin içinden

Çevrimdışı ekrembaser

Yahu o bu değilde İsmail hakkaten neydi öyle evlerden ırak😂😂😂

Çevrimdışı mylife1903

Artık EPL öncesi staj yeri gibi olduk. :bandit: Yavaş yavaş Belçika ve Hollanda kulüplerinin EPLye satış rakamlarına çıkarız. Şilideki gençler Beşiktaşı ezberler bu saatten sonra.
Illa guney amerika olacaksa uruguay arjantin sili olsun
Berazilya falan lutfen ama lutfen olmasin yeter. Portekizce konusup anlayan ispanyolca konusabilen olmasin mumkunse. Illa illa alacaklarsa da bunlardan mizaci daha sert olan uruguay arjantin oncelikli olsun.
Dogrusu hic girmemek o pazara ya neyse

Çevrimdışı mylife1903

merak ettiğim duyumda hiç doğru çıktığı olduğumu verdiği isimlerin içinden
Yoh, sifir. Ailemizin duyumcusu o ara ara ozelikle kendi kendini linc ettirir. Transfer aylarinin guludur

Etiketler: