2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 20 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3526488 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Şimdi ben twitteerde şöyle bir kadro gördüm.

Ospina
Rafael pepe jesus adriano
Ozi medel
Töre kagawa babel
Abuş

@Necmi abi nedir bunun olma ihtimali.
Bu olursa gelene geçene vururuz kırbacı  :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi levitate

konu dışı olacak ama dayanamadım yazasım geldi

roberto firmino'nun eşinin instagram hesabı rizesporlu biri tarafından hacklenmiş neymar'ı fenere çağırıyor :kop: :kop:
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimiçi underworld

Twitter'dan:

Yahu Alphonso Davies bundan önce kac paraya oynuyordu bu kadar maas ve 12 milyon bonservis teklif ediyorsunuz diyen Bayern taraftarlarini Almanca bilen arkadaşlar bi zahmet bana bi iletsin!

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bayern gibi mali tablon olsun coman deyvise 120 feda olsun

Çevrimdışı mylife1903

böyle düşünmende normal çünkü beklenen oldu kendi çelişkilerinin üstünü kapatmak için benim
adrianoyu eleştirdiğimi sunmaya çalıştılar. aslında anlatmak istediğim netti anlayanda anladı :D
bir anda oynanan süreleri konuştuğumuz unutuldu adrianonun nasıl katkı verdiği üzerine gidilmeye başlandı.
sanki vermedi diyen varmış gibi. Bir şey demedim 25 maç oynayabilmiş dediler gömerken bende
adrianoda 25 maç oynamış dedim 18 maç 90 dakika oynayabilmiş dediler bende adrianoda 18 maç oynamış dedim
7 maç oyundan çıkarılarak vs oyuncu değiştirmemize sebep olmuş dediler be adrianoda 7 maç dedim
bunlar eleştiriyse yanlış görünüyorsa neden eleştirinin içinde adriano yok dedim kimse oyun içinde katkısı demediki
bu göreceli bir durum GG katkı vermiyor diyen olur veriyor diyende olur tartışılır ama tartışma konusu bu değildi
taki ben buna parmak basana kadar. insanlar eleştiri yaparken eleştirdikleri kişinin Beşiktaş oyuncusu olduğunu unutmamalı
Beşiktaş oyuncusunu eleştirirken adil olmak zorundayız. eleştirilsin ama haklı yere olsun konunun ne kadar mantıksız olduğunu
göstermek için adriano örneğini verdim. hoca böyle dedi diye bir mantıkmı olur. Hocaya sorulmuş cevap veriyor
neden adriano  konuşsunki onu sorsalar belki onun içinde aynı şeyleri söyleyecek bilemeyiz. bu kendini haklı çıkarma
ergümanı değil. madem hocanın sözleri kanun o zaman neden love eleştiriliyor hoca memnun beğeniyor.
konu Beşiktaş olunca işimize geldiği gibi yorumlamayalım bu yanlış yada burda tartışırken haklı çıkmak için
Beşiktaşı yada oyuncularını alet etmeyelim. Beşiktaşın menfaati için konuşulur birilerine laf yetiştirmek için değil
Beşiktaş oyuncusunu savunan birine saldırmak nedir ya.
Arkadaşlar buranın Beşiktaş forumu olduğunu hatırlamalı burda her Beşiktaş oyuncusu ölümüne savunulur. Bu yanlışda
değil suçta değil ve Beşiktaş oyuncusu savundu diye birine saldırılırsa göreceği muamele nettir.
transfer sezonundayız elbet eleştiri olacak oyuncu performansı konuşulacak yerine adam ihtiyacı varsa konuşulacak
bunlar bambaşka konular. Daha iyi oyuncu Beşiktaşı daha iyi yerlere götürmek için istenir bu elindeki oyuncuya
çöp muamelesi yapma hakkı vermez kimseye a oyuncusu iyidir ama ben Beşiktaşın daha iyi olmasını isterim
her oyuncunun yerine daha iyisinin gelmesine hayır demem bu Beşiktaşı ileri götürür ama kendi oyuncumuda
değerini kaybettirecek bir açıklama yapmaktan kaçınırım
quaresmayı çok eleştirdim ama ağzımdan kötü oyuncu olduğunu söyleyen bir kelime geçmedi daha iyisini verebileceğini
ama vermediğini biliyorum eleştirimde kızgınlığımda buna. Adam marka ben kötü desem ne olacak. çok iyi
oyuncu olması Beşiktaşın oyununa zarar verdiği gerçeğini değiştirmiyor. bu benim görüşüm başkasıda tersini savunur.
Iyi guzel hos ama abi bazilari sana diyorki
Adriyanonun gg kadar oynamasinin sebebi arkasinda caneri beklemesi

Sen genelde cimbizla bi kelimeye yapisiyorsun ayni seyi yaziyorsun sonra.

Adriyano caner olmasa ggden daha fazla oynardi onermesi var mesela

Simdi acip tek tek maclari bakmadim
Internet cok yavas

Konya macinda adriyano cikti mesela benim hatirladigim sagbek olarak oynuyordu o mac. Bakmam lazim

Cogu maca caner baslamistir ben sadece lig maclarini onemsedigim icin kolay bakmasi aksam bakarim

Gg ise cogu mac orasini burasini tutul yuzunu eksiltiyirdu

Ggnin adriyano kadar oynamis olmasi dogru olabilir ama tercih edilmelerinde etkenler baska

Bilmiyorum anlatabildim mi

Çevrimdışı mylife1903

Bayern gibi mali tablon olsun coman deyvise 120 feda olsun
Cerez parasi bayern icin

O parayi bile verirken 509 sefer pazarlik yapilmistir 1599 sefer de dusunup cocuga makat kontrolu bile yapmislardir

Çevrimiçi underworld

Yav nerde kaldı bu Nana Opoku Ampomah?

Daha ezequiel Palacios, eder militao,  timothy weah gelecek

Çevrimdışı sozkul

Geçen sene devre arasında demba riskine girseydik, şu anda ne konuşuyor olurduk çok merak ediyorum..
Adam 2.5 dan üç yıllık kontrat istemişti. Ben biraz @underworld den korkup alalım riske girelim diyememiştim. Ama için için istiyordum.

Şampiyon olur muyduk, yine de önümüzü kesebilirler miydi, cevabını hiç öğrenemeyeceğimiz sorular bunlar..

Çevrimdışı mylife1903

Geçen sene devre arasında demba riskine girseydik, şu anda ne konuşuyor olurduk çok merak ediyorum..
Adam 2.5 dan üç yıllık kontrat istemişti. Ben biraz @underworld den korkup alalım riske girelim diyememiştim. Ama için için istiyordum.

Şampiyon olur muyduk, yine de önümüzü kesebilirler miydi, cevabını hiç öğrenemeyeceğimiz sorular bunlar..
Ronaldo ile levayi getirip sagtaraftada neymari oynatsan gene iki haftaya lens negredo falan izlerdin abi bunlara 5er mac cakarlardi, kulupten de tissssss diye bir ses cikardi

Çevrimdışı tangaz

böyle düşünmende normal çünkü beklenen oldu kendi çelişkilerinin üstünü kapatmak için benim
adrianoyu eleştirdiğimi sunmaya çalıştılar. aslında anlatmak istediğim netti anlayanda anladı :D
bir anda oynanan süreleri konuştuğumuz unutuldu adrianonun nasıl katkı verdiği üzerine gidilmeye başlandı.
sanki vermedi diyen varmış gibi. Bir şey demedim 25 maç oynayabilmiş dediler gömerken bende
adrianoda 25 maç oynamış dedim 18 maç 90 dakika oynayabilmiş dediler bende adrianoda 18 maç oynamış dedim
7 maç oyundan çıkarılarak vs oyuncu değiştirmemize sebep olmuş dediler be adrianoda 7 maç dedim
bunlar eleştiriyse yanlış görünüyorsa neden eleştirinin içinde adriano yok dedim kimse oyun içinde katkısı demediki
bu göreceli bir durum GG katkı vermiyor diyen olur veriyor diyende olur tartışılır ama tartışma konusu bu değildi
taki ben buna parmak basana kadar. insanlar eleştiri yaparken eleştirdikleri kişinin Beşiktaş oyuncusu olduğunu unutmamalı
Beşiktaş oyuncusunu eleştirirken adil olmak zorundayız. eleştirilsin ama haklı yere olsun konunun ne kadar mantıksız olduğunu
göstermek için adriano örneğini verdim. hoca böyle dedi diye bir mantıkmı olur. Hocaya sorulmuş cevap veriyor
neden adriano  konuşsunki onu sorsalar belki onun içinde aynı şeyleri söyleyecek bilemeyiz. bu kendini haklı çıkarma
ergümanı değil. madem hocanın sözleri kanun o zaman neden love eleştiriliyor hoca memnun beğeniyor.
konu Beşiktaş olunca işimize geldiği gibi yorumlamayalım bu yanlış yada burda tartışırken haklı çıkmak için
Beşiktaşı yada oyuncularını alet etmeyelim. Beşiktaşın menfaati için konuşulur birilerine laf yetiştirmek için değil
Beşiktaş oyuncusunu savunan birine saldırmak nedir ya.
Arkadaşlar buranın Beşiktaş forumu olduğunu hatırlamalı burda her Beşiktaş oyuncusu ölümüne savunulur. Bu yanlışda
değil suçta değil ve Beşiktaş oyuncusu savundu diye birine saldırılırsa göreceği muamele nettir.
transfer sezonundayız elbet eleştiri olacak oyuncu performansı konuşulacak yerine adam ihtiyacı varsa konuşulacak
bunlar bambaşka konular. Daha iyi oyuncu Beşiktaşı daha iyi yerlere götürmek için istenir bu elindeki oyuncuya
çöp muamelesi yapma hakkı vermez kimseye a oyuncusu iyidir ama ben Beşiktaşın daha iyi olmasını isterim
her oyuncunun yerine daha iyisinin gelmesine hayır demem bu Beşiktaşı ileri götürür ama kendi oyuncumuda
değerini kaybettirecek bir açıklama yapmaktan kaçınırım
quaresmayı çok eleştirdim ama ağzımdan kötü oyuncu olduğunu söyleyen bir kelime geçmedi daha iyisini verebileceğini
ama vermediğini biliyorum eleştirimde kızgınlığımda buna. Adam marka ben kötü desem ne olacak. çok iyi
oyuncu olması Beşiktaşın oyununa zarar verdiği gerçeğini değiştirmiyor. bu benim görüşüm başkasıda tersini savunur.

yazılanı okumuyormusun @Necmi

adriyanonun 7 defa oyundan sakatlanarak çıkmadığını sadece 1 defa bunun oldugunu yazdık ama nedense bu yazılar bilgiler yokmuş gibi davranıyorsun? hatta o maçın konya maçı oldugunu o maçta da gg yerine sağ bek oynandıgını da belirttik.

benzer davranışları okuduğunu görmezden gelip karşındaki kişiyi itibarsızlaştırmaya çalıştıgını daha önce de belirtnce moderasyon verdin quaresma kaç asisti gomeze yaptı konusunda da yapmıştın bunu şimdi de bu konuda yapıyorsun. yazılanı okumuyorsun yada bilerek yapıyorsun.

bir üyeyi sevmeyip yazıldıgını iddaa ediyorsun ama bunu ısrarla sen yapıyorsun şu anda oldugu gibi adriyano sadece 1 defa sakatlanıp çıkmış denmesine rağmen gene 7 die yazıyorsun. dervişin fikri ne ise zikride o dur misali oluyor bu da. sevmediği üyeyi itibarsızlaştırma çalışması...

olay sürelerdi ve halen arkasındayız. sezon boyu hoca gg sakat değilken dahi 11e almadı arada kulübede oturttu o maçlarda da adriyano sağbek oynadı çünkü biliyordu ki o maçlarda da gg.yi kullansa gg belki sezonu kapatacaktı ve elinde başka sağ bek yoktu.

adriyanonun sakatlıklarına bakarsan transfermarkete göre bilinmeyen sakatlık yazıyor sezonu hepimiz takip ettik oyuncunun öyle bilinmeyen sakatlıkları yoktu hoca şl.yi de düşünerek elinde canerin varlıgı rahatlıgı ile 2 kişiyi rotasyonlu kullanmanın tercihini yaptı. hatta sezon içi adriyanonun hafif sakatlıgı var denmesine rağmen haftasonu Sağbek oynadıgını da gördük. hoca gg.yi dinlendirdi orda da buna mecburdu çünkü. elinde 1i sağlam olmayan 3 bek vardı ve rotasyonlu kullandı bunun nedeni de gg.nin sağlıksız oluşu idi. gg sezona operasyonla başladı ve tüm sezon ağrıları sürdü bu da sağlıksız performanslar ortaya çıkardı.

gg.nin maç sayısını eleştirirken adriyanoyu referans almak bu bilgilerden de görüleceği üzere sağlıklı olmayacaktır.

gg.nin aldıgı süreler olsun oyundan çıkışlar olsun sağlık ve fiziksel noksanlıkları sonucuydu adrianonunkiler ise hoca tercihiydi ve bir nevi zorunlu rotasyon olarak yaptı bunu.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı 'TaNeR'

Fırtına öncesi sessizliği hissediyorum  :upto:
Biz cahil dediğimiz zaman, mektepte okumamış olanları kastetmiyoruz. Kastettiğimiz ilim, hakikati bilmektir.
Yoksa okumuş olanlardan en büyük cahiller çıktığı gibi, hiç okumak bilmeyenlerden de hakikati gören gerçek alimler çıkabilir.
Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı mylife1903

Yav nerde kaldı bu Nana Opoku Ampomah?

Daha ezequiel Palacios, eder militao,  timothy weah gelecek
Gelmez onlar
Robben ile riberiyi izliyoruz suan

Bubarada duyumculuga basladim, arsenal ile temasa gecilmis, ospinanin menejeri cagrilmis gorusme odasina

Çevrimiçi underworld

Geçen sene devre arası negro > çin yapıp ba yı alalım diye çok çatışma çıkarttım.
Para konusunda ba nın o kadar talebi olmazdı.

Çevrimiçi Necmi

Internet cok yavas

Konya macinda adriyano cikti mesela benim hatirladigim sagbek olarak oynuyordu o mac. Bakmam lazim

Cogu maca caner baslamistir ben sadece lig maclarini onemsedigim icin kolay bakmasi aksam bakarim

Ggnin adriyano kadar oynamis olmasi dogru olabilir ama tercih edilmelerinde etkenler baska

adrianonun oynamadığı 6 maçın 5 i sakatlık biride sarı kart cezası
arkasında caner olduğu için değil sakatlandığı için oynamadı bazı şeyleri bilemeyiz
sakatlıkta kart cezalarıda futbolun içinde olan şeyler. 3 kezde kadroda olup oynamamış
adrianoyu falanda gömdüğüm yok sadece benzerliği gösterdim.  İhtimallerle konuşmadım
varsayım üzerine durum değerlendirmesimi yapalım şimdi reel üzerinden örnek verdim sadece.

Çevrimiçi underworld

Belçika da hazard diye bir oyuncu vardı, umarım şef sukat takip ediyordur.

Çevrimdışı tangaz

Internet cok yavas

canerin cezalı oldugu tonla hafta var şayet o haftalar olmasa hoca emin olun adriyanoyu daha çok sağbeke koyar ve gg.yi daha çok dinlendirirdi.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı İhsan

Pektoya kufur etmiyorlar mi abi

Durumukarıştırıyorsun
 200 bin bize, Pektemek'e yılık 2 mio Euro teklif gelsin gider...

Küfürler olmasaydı TS den daha fazla alırdık! Eğer hakkım varsa küfür edenlere hakkımı helal etmiyorum

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Durumukarıştırıyorsun

Küfürler olmasaydı TS den daha fazla alırdık! Eğer hakkım varsa küfür edenlere hakkımı helal etmiyorum

ben salt küfre bağlamam olcayın gidişini futbolda sıksık olan şeyler bunlar, banko oynarken sıksık yedeğe düşmek de bir etkendi akabinde iyi bir teklif gelmesi de ikna edici oldu.

Çevrimdışı sametbagan

Normalde ikisinin de top tutabiliyor olmalari lazim. Fabrika ayarlArina baksak tutarlar topu
Love beton gibiydi sebebini cozemedigim bir haldeydi gelen top 5m sekiyirdu, kazma oyuncu da degil
Adam topla kavga etti bizde. Top istopunda caner ve lensle yarisir hale geldi
Negredo ise 3ton vucudunu kullanmaya da calissa eski alman tanki agiiginda olunca tutmaya calistigini kaptirdi.

Ileride top tutabilen iki oyuncu var biri babel biri quaresma zaten. Quaresma babelden farkli faul de alabiliyor, o mevkide oynayacak yeni oyuncunun da topu iyi kontrol edip iyi saklamasi ve iyi kotu ataklari bitirirken gerekirse faul de alabilebilmesi sart.

Emre Mor

Çevrimdışı mylife1903

Durumukarıştırıyorsun

abi kufure karsiyiz zaten

Ozellikle deplasman mac oldugunu ogrenip arabaya atlayip binlerce km yol yapip sitatta gavura turkce kufur ogretip bazi milli takim futbolcularina organze kufur ettiren hayvanlar varmis, ben karsiyim boyle okuzluklere

Çevrimdışı sametbagan

Çevrimdışı İhsan

ben salt küfre bağlamam olcayın gidişini futbolda sıksık olan şeyler bunlar, banko oynarken sıksık yedeğe düşmek de bir etkendi akabinde iyi bir teklif gelmesi de ikna edici oldu.

Valla ben alakasız bir dostluk maçında izledim. küfür edildi. 'Maalesef' stadın akustiği çok iyi. herşey iyi duyulor.
artık verim alamayız dedim. kısa zaman sonra zaten komik bir rakama gitti.
Olcayın moralini ve değerini yerle bir etmeseydik, biz sittin sene o paraya bırakmazdık. Hele hele o an sol açık oynayan başka oyuncumuz yoktu. Babel ile yeni anlaşılmıştı.
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı tangaz

Valla ben alakasız bir dostluk maçında izledim. küfür edildi. 'Maalesef' stadın akustiği çok iyi. herşey iyi duyulor.
artık verim alamayız dedim. kısa zaman sonra zaten komik bir rakama gitti.
Olcayın moralini ve değerini yerle bir etmeseydik, biz sittin sene o paraya bırakmazdık. Hele hele o an sol açık oynayan başka oyuncumuz yoktu. Babel ile yeni anlaşılmıştı.

küfür elbet kötü ama ben olcayın küfürden gittiğini sanmıyorum
performans olarakda küçük maçlarda sadece performans verirken zorluk seviyesi yüksek maçlarda yetersiz kalıyordu

aslında biraz seviyenin altında kalmıştı.

almanların olcay için bir sözü vardı. "bundesliga1 için düşük 2.lig için yüksek" şeklinde...

Çevrimiçi underworld

Fb şampi olmuş diyorlar...
Bizde dahala dransfer yok

Çevrimdışı AigleBordeaux

Fb şampi olmuş diyorlar...
Bizde dahala dransfer yok
Iyi  ve coskulu oynuyorlar.
Ama onlarinda eksigi var Forvet'te ve kanatta bakalim ne olacak.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Etiketler: