2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 15 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3526077 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

gs gomise ne verdi? muhim olan ne aldi?

negredo cikip 30 tane gol atsa kimse burda tek kelime etmezdi aldigi paraya, babel falan da ziplayazdi zam istiyom diye quaresma falan dizini kirar otururdu

daha adriyano meselesi patlayacak yakinda
kariyerine oyunculuguna gore en dusuk kontrat adriyanoda

Galatasaray Gomis'e hem bonservis, hem imza parası verdi. Tarihte nadir görülen bir olay bu, Ronaldo bile almamıştır tahminimce.

Yetmedi, sezon bittiğinden beri menajeri burada ve zam istiyor.

Adriano'da Patlayacak bir şey yok, Adriano 34 yaşında, sol bek ve 2 milyon Euro para alıyor. Ülkeme gidiyorum dese alacağı para 500 bin Euro bile olmaz.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

adriyano yazdim aklima geldi
negredo kariyerli falan deniyor da bizim adriyano koyyara ne
negredonun ispanya ligi kariyerinde oynadigi mac kadar
barselonada falan oynamistir adriyano.
realle bir maca cikmisligi var mi merak edoyom, real siti gormusmus, kelimin kenari gozluk basamigin ezdigi yer.

gozluk eziyor dedim bu goz ameliyati olmak lazim yandan gafayi sikistiriyor gozluk, iz kaliuor valla

Çevrimdışı mylife1903

Negredo konusunda başkan ve hoca iyi polis - kötü polisi oynuyor.

Hoca Negredo'ya mesajı verdi, kalırsan 25 maç oynamayacaksın ve sözleşmen uzamayacak.

Negredo şu anda 2 senelik sözleşmesi olmadığına kafasına yerleştirdi. 1 sene oynamadan geçireceği 4.3'ü mü alacak, yoksa kendisine daha az para veren bir takıma mı gidecek. Ona karar vermek zorunda.

iyi polis kotu polis sen de bunu yedin

Çevrimdışı mylife1903

Galatasaray Gomis'e hem bonservis, hem imza parası verdi. Tarihte nadir görülen bir olay bu, Ronaldo bile almamıştır tahminimce.

Adriano'da Patlayacak bir şey yok, Adriano 34 yaşında, sol bek ve 2 milyon Euro para alıyor. Ülkeme gidiyorum dese alacağı para 500 bin Euro bile olmaz.

1.850.000 aliyor adriyano
o kariyere o futbolcuya az o para
pepe de 35 yasinda 4.5 aliyir
3 sene fazla real gormus adriyanonun barselona gordugunden kupalari saysan yakindir

Çevrimiçi underworld

Timothy Weah
Nana Opoku Ampomah

Geldi mi?

Çevrimdışı mylife1903

Timothy Weah
Nana Opoku Ampomah

Geldi mi?
yoh negredo geldi kullerinden dogacakmis

Çevrimdışı f_madida

1.850.000 aliyor adriyano
o kariyere o futbolcuya az o para
pepe de 35 yasinda 4.5 aliyir
3 sene fazla real gormus adriyanonun barselona gordugunden kupalari saysan yakindir

Adriano Cin'e gitse minimum 4'ten sozlesme imzalar.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı mylife1903

+1903

bugün formundasın üstad
moddan ciktik cok sukur uzun oldu bu sefer dabil cizburger gibi
mod yiyene kadar boyle

Çevrimdışı mylife1903

4 milyonu cinden degil yuventustan da alir
yakinda kokusu cikar

Çevrimdışı f_madida

yav attığı 15 golden 4 tanesi manisaspora. hani şu 9 attığımız maç.
gs ye attığı gol son dakikada. yani maç zaten bitmiş ve gs dağılmış.
osmanlısporu 5-1 yendigimiz maçta 4. golü atmış. yani rakip kafasında maçı bitirdikten sonra atmış.
leipzig maçında penaltıdan atmış.
kupada g.birliğine penaltıdan atmış.

attıgı 15 golün 8 tanesi öylesine goller kısaca.. kritik goller attı eyvallah ama  negredonun faydasından çok zararı oldu.

ise yarayan 2 tane golu vardi, bir bursa deplasmani son dk bir de alanya deplasmani yine sonda attigi gol, ha bir de kupada fenere attigi duzgun bir gol vardi digerlerinde ya mac bitmis ya zaten onemi kalmamis bir kulvarda vs.

Çevrimdışı tuncaboylu

Neden teklif gelmiyor o zaman?

Adriano'nun çok büyük bir kariyeri yok, hele Pepe ile karşılaştırmak yersiz.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

İlhan Mansız havaalanında foto paylaşmış.. On my way yazmış.. Sanırım kampa uçuyor  :tabe:

[ Son Düzenleme: 11 Temmuz 2018, 14:25:47 Osvaldonun Saçı ]

Çevrimdışı mylife1903

yoh artik

Çevrimdışı tuncaboylu

yoh artik
Barcelona'da düzenli ilk 11 oynadığı sezon sayısı 3, sonuncusi 2013-14 sezonu.

Pepe'yle nasıl karşılaştırabilirsin?

Çevrimdışı f_madida

Cidden çok ilginç, birbirinizi gazlayıp duruyorsunuz.

Negredo için ödenen bonservis bedeli 2.5 milyon Euro, Fenerbahçe Janssen'i 2 milyon Euro'ya kiraladı. Biz Aboubakar'ı 2 milyona kiraladık.

Sanki çok abartı bir bonservis ödenmiş, bonservisi elinde olsa imza parası olarak ödenecek bir tutar o zaten.

Biz de kiralasaydik keske ama Valencia yer mi kiralama numarasini? Yemez. Bir sene kiralasaydi bize, biz Negredo'nun ne oldugunu gorecektik bunlar da tekrar kiraci arayacaklardi. Sembolik bir bonservis versek bile, oh kurtulduk bundan diye vereceklerdi aslinda adamdan kurtulmaya calisiyorlardi zaten. Sonucta 2+1 sozlesmeyi mecburen yaptik, bonservis verdigin vakit haliyle nispeten uzun sozlesme yapiliyor. O yuzden artik ilk gelecek oyuncularin hepsi kiralik opsiyonlu olmali.

Çevrimdışı f_madida

Tosic'in muthis kariyerine binaen aldigi 3 milyon Euroyu baz almistim oysa ki.

Çevrimdışı tuncaboylu

Tosic'in muthis kariyerine binaen aldigi 3 milyon Euroyu baz almistim oysa ki.
Baz alma o zaman.

Çin her boşa çıkan oyuncuya teklif yapmıyor, Tosic'in istenme sebebi de takımının teknik direktörünün Sırp olması.

Çevrimiçi Necmi

Mehmet Ali Aydınlar?Ferit Şahenk?Murat Ülker? Ego sahibi değiller mi? Elbette egoları tavan ama konu Fenerbahçe olunca AZİZ YILDIRIMA RAĞMEN Fenerbahçe için birşeyler yaptılar. Nankör olmak istemiyorum ama bizim Beşiktaşlı zenginlerimiz pinti. Beşiktaşı seven adam karşılıksız gösterir sevgisini. Turgay Ciner hadi diyelim Sebaya kızdı e arkasından Serdar Bilgili dönemi var? Yıldırım Demirören dönemi var? Hepsini geçtim şu anda herhangi bir zengin Fikret Ormana gitse bir şubeyi yönetmek istediğini söylese eminim geri çevrilmez.Niyet var mı niyet?

bak bakalım o saydığın kişilerin ortak özelliği ne bizde takımın ve taraftarın yapısı nedeniyle pekde cesaret
edemiyorlar yanaşmaya Beşiktaş taraftarı şahenk gibi birini kaldıramaz canına okur sponsor olduğunada pişman eder.
kalkavanın da kaçış nedeni taraftardı. taraftarın sevmediği benimsemediği birinin Beşiktaşda sponsor olarak barınması
bile zor. vodafone ilk sponsor olduğunda işi gücü bıraktı kendini taraftara sevdirmeye benimsetmeye uğraştı.
aktif bank tribün sponsoru oldu adını bile yazamadı tribüne aslında en iyi parayı veren tribün sponsoruda o
ülkeri fener taraftarı kabul ederde ülker ürünü almayan Beşiktaş taraftarına nasıl kabul ettireceksin benim
gardrobumda cola turke ülker sponsorlu forma yok asla almadım bugün koysunlar o formayı gene almam
bu gün 500 bin satıyorsan forma o sponsoru getirdiğinde 100 binin altına düşersin.

Çevrimdışı kyiv

Şenol Güneş'in istifa etmesine az kaldı yok yardımcı antrenör yok transfer yok negredo yok metin albayrak yok fikret orman derken hadi bana eyvallah derse şaşırmayın. Futbolun teknik taktiği dışında her türlü problemle karşılaşıyor maşallah.

Maşallah demişken Adnan Oktar Hocama da geçmiş olsun bu arada...

Çevrimdışı mylife1903

Biz de kiralasaydik keske ama Valencia yer mi kiralama numarasini? Yemez. Bir sene kiralasaydi bize, biz Negredo'nun ne oldugunu gorecektik bunlar da tekrar kiraci arayacaklardi. Sembolik bir bonservis versek bile, oh kurtulduk bundan diye vereceklerdi aslinda adamdan kurtulmaya calisiyorlardi zaten. Sonucta 2+1 sozlesmeyi mecburen yaptik, bonservis verdigin vakit haliyle nispeten uzun sozlesme yapiliyor. O yuzden artik ilk gelecek oyuncularin hepsi kiralik opsiyonlu olmali.
senol gunes de belki boyle dusundu
bunu oynatsak kimseye satamayiz oynatmadan birine iteleyelim

Çevrimdışı mylife1903

bak bakalım o saydığın kişilerin ortak özelliği ne bizde takımın ve taraftarın yapısı nedeniyle pekde cesaret
edemiyorlar yanaşmaya Beşiktaş taraftarı şahenk gibi birini kaldıramaz canına okur sponsor olduğunada pişman eder.
kalkavanın da kaçış nedeni taraftardı. taraftarın sevmediği benimsemediği birinin Beşiktaşda sponsor olarak barınması
bile zor. vodafone ilk sponsor olduğunda işi gücü bıraktı kendini taraftara sevdirmeye benimsetmeye uğraştı.
aktif bank tribün sponsoru oldu adını bile yazamadı tribüne aslında en iyi parayı veren tribün sponsoruda o
ülkeri fener taraftarı kabul ederde ülker ürünü almayan Beşiktaş taraftarına nasıl kabul ettireceksin benim
gardrobumda cola turke ülker sponsorlu forma yok asla almadım bugün koysunlar o formayı gene almam
bu gün 500 bin satıyorsan forma o sponsoru getirdiğinde 100 binin altına düşersin.
dogru diyo
ulker fbye sponsor oluyirsa bizim eti ile gorusmemiz lazim

Çevrimdışı kyiv

Necmi abi herkesi de zıt bellemez taraftar yahu. Sompo Japona laf eden var mı? Ya da RMK ya? Kırmızı çizgimiz vardır eyvallah da şimdi hep cinerden örnek veriyoruz voleybol takımı Kazan Soda Beşiktaş olsa kim ne tepki gösterir? Geçmişte bir takım yanlışlar olmuş olabilir ama o yanlışlar var diye kimsenin niyetlenmemesi garip. En basitinden Vodafoneun bizden önceki karı ile bizden sonraki karı nasıl? Bunu bilen bir iş adamı geniş düşüp sevgisini de katıp Beşiktaşa yaklaşmalı diye düşünüyorum.Ticari açıdan da karlı bir yatırım Beşiktaşın yanında olmak.Al işte en basiti kalde.Bildiğim kadarıyla sahibi Fenrbahçeli ama yine de yaklaşmış Beşiktaşa. Bu arada forma demişken  Cola Turcalı formayı aldığımda ilk iş cola turca yazısını sökmek olmuştu ki halen daha evde arada giyerim siyah reklamsız formayı :D

Çevrimdışı tangaz

Cidden çok ilginç, birbirinizi gazlayıp duruyorsunuz.

Negredo için ödenen bonservis bedeli 2.5 milyon Euro, Fenerbahçe Janssen'i 2 milyon Euro'ya kiraladı. Biz Aboubakar'ı 2.5 milyona kiraladık.

Sanki çok abartı bir bonservis ödenmiş, bonservisi elinde olsa imza parası olarak ödenecek bir tutar o zaten.

bence de ilginç olan senin negredo transferini savunman zamanında tıpkı ismaili pektemeği savunduğun gibi.

biz kiralık olsaydı en azından bu sene göndermekle uğraşmazdık diyoruz zararımız 4,5 daha az olurdu diyoruz, bunun anlaşılmayan ve birbirini gazlayan yeri nerese?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

gomisin bonservis+imza parası+maaşı toplamı negredo kadar değil en fazla eşdeğerdir ama az bişey altında kalıyor.

verdiği katkı ise şampiyonluk ve paralelinde gelecek 35-50 milyon yuro aralıgındaki para girdisi.

Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tuncaboylu

bence de ilginç olan senin negredo transferini savunman zamanında tıpkı ismaili pektemeği savunduğun gibi.

biz kiralık olsaydı en azından bu sene göndermekle uğraşmazdık diyoruz zararımız 4,5 daha az olurdu diyoruz, bunun anlaşılmayan ve birbirini gazlayan yeri nerese?

Daha iyi olurdu, o ayrı mesele.

2 senedir hepimiz, "Elimizde Şenol Hoca var, hgelen santrafor piyasa yapıyor ama kiralık olduğu için elden kaçırıyoruz" yazmadık mı?

O yüzden o paraya Negredo'yu satın almak çok mantıksız değildi.

Gerçi boşuna konuşuyoruz, belki Valencia kiralamak istemedi ya da kiralık fiyatı 1.5 milyon Euro dedi.

Etiketler: