2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 130 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3578433 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Oktay

hello everybady.. good to see you @Necmi abi  :D :D

Çevrimdışı sosyalkartal

negredo satıldı arkadaşlar
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Oktay

Çevrimdışı tangaz

güzel haber
kime satıldı
bonservis alabildik mi?
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı sosyalkartal

Şenol güneş basın toplantısı yapmadan önce negredo satılmıştı şu an forvet transferi kesinşleşir kesinleşmez açıklanacak
Bizler Tanrının kullarıyız, bize kim kafa tutabilir ki Çelik gibi bir azimle ve korkusuzca adımlarla binlerce umut altında güneşlenen kullarız. Bugün kaderimizi yazmak üzere ileri çıkıyoruz..

Çevrimdışı Oktay

@Necmi abi benim nicim ne güzel maviydi şimdi siyah olmuş  :bandit:

Çevrimdışı ALDENYX

h.olsun  alacazmı birşeyler...? yoksa boyko gibimi gidecek...? :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Çevrimdışı Oktay

muhtemelen kol saati alırız gibime geliyor

Çevrimdışı sosyalkartal

7 mil euroya yakın bir rakam tek sorun negredo gelecek sene alacağı paranın yarısını istiyor bu rakam kendisine ödenecek bonservisten verilmesini istiyor takımın kim olduğu ile ilgili aldığım duyum DC united

Çevrimiçi Necmi

@Necmi abi benim nicim ne güzel maviydi şimdi siyah olmuş  :bandit:
yenimi farkettin. :bandit: geçen ay whatsapp dan açıklamışdım. Burdan açıklayamıyorum tabiki
girmediğiniz için. :bandit:

Çevrimiçi Necmi

7 mil euroya yakın bir rakam tek sorun negredo gelecek sene alacağı paranın yarısını istiyor bu rakam kendisine ödenecek bonservisten verilmesini istiyor takımın kim olduğu ile ilgili aldığım duyum DC united
7 M aldılarsa versinler anasının ak sütü kadarda helal olsun.

Çevrimdışı Oktay

hemen haşırt diye geçirmişsin abi sende  :D :D

Çevrimdışı yaço58

Çevrimiçi tolga1903

Bu serin bilgiler için teşekkürler abi çok olumlu duyumlar:)

Çevrimdışı Oktay

7 M aldılarsa versinler anasının ak sütü kadarda helal olsun.
imkanı yok alacaklarına karşılık bonservisini verdilerse elini öp başına koy yoksa bizden aldığı maaşı zor verirler ona

Çevrimdışı Oktay

adamı istemiyen biziz yani biz yol veriyoruz

Çevrimdışı sosyalkartal

Şenol güneş gibi bir kurt negredo aramızda olmayacak dediğinde Fikret ormanın ağzından haber yapılıp oyuncumuzun değerini düşürdü gibi haberler yapılmıştı bu haberlere itibar etmeyiniz artık çok ufak pürüzler kaldı çinden de biri 2.lig 2 kulüp istiyor ama negredo gitmek istemiyor

Çevrimdışı tangaz

dc united en son rekor bedelle rooney almıştı üstüne birde negredo mu alacaklarmış bu rakamlara :alala:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı sosyalkartal

toparlayıp aboubakar konusuna açıklama getireceğim

Çevrimdışı sosyalkartal

İlk etapta beşiktaş kiralamak istemiş ve porto reddetmişti Basında söylenilen aboubakar olayı buraya kadar doğru

Çevrimdışı Oktay

abubakar taliskadan  10 gömlek karekterli oyuncu...

Çevrimdışı sosyalkartal

Fakat Beşiktaş farklı bir kiralama önerisi getirdi lenside 1 yıl kiralamış sonra bir nevi zorunlu olarak tapusunu almıştık Portoya yapılan teklf ise 4 mil euroya kiralayalım daha sonra ki sezonda 8 mil euro daha verip bonservisini alalım porto ise 4+12 istiyor yani bu bir nevi kiralama değil satın alma olayı olacak umarım anlatabilmişimdir

Çevrimdışı sosyalkartal

tabi beşiktaşın oyuncu parlatmasında ki hünerinden dolayı bir sonraki satışından yüzde 35 pay

Çevrimdışı sosyalkartal

Son olarak ben 2 gün önce neye dayanarak aboubakar kiralandı dedim (belkide heyecanıma yenik düşüp geçmişte ki gibi aptallık ettim  :lol: :lol: :lol:) Çünkü aboubakar beşiktaş haricinde hiç bir kulupte oynamayacağını bildirdi biz de bunu koz alarak istediğimiz rakamlara gelince bu olayı bitireceğiz

Etiketler: