2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 46 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3581713 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cursedofdragon

anlamadığım nokta roma neden bu oyuncuyu kiralasın  :alala:

Çevrimiçi Gökhan Kurt

ola ki pepe satılırsa vida-juan jesus tandemi hoşuma gitmez.

Vida'nın ayağı bozuk.

Bu yıl gördüğümüz üzere Atanımız cok cok iyi olması lazım.
Defans bir sekilde idare ederiz . O paraya iyi bir golcü+ 10 numara yeter. :ok:

Vida ile defansımızda bozuluyor.

UEL kupasını almaktan bahsediyoruz iyi bir tandem kurmak lazım.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Vida ile defansımızda bozuluyor.

UEL kupasını almaktan bahsediyoruz iyi bir tandem kurmak lazım.

Tüm dünyanın gıpta ile baktıgı Vida- Mitro var Gülhan cok sıkma canını  :D

Tüm dünyanın gıpta ile baktıgı Vida- Mitro varGülhan cok sıkma canını  :D

:ebebe:

Çevrimdışı tuncaboylu

anlamadığım nokta roma neden bu oyuncuyu kiralasın  :alala:
O yüzden uyduruk haber diyorum ben de.

Beşiktaş Roma'dan savunma diye bir şey duyuyorlar, Roma'nın savunmasında yer alan herkesi yazıyorlar.

Beşiktaş Chelsea sağ bek diye bir şey duyuyorlar, sağ açık Moses'i yazıyorlar. Herif Wikipedia'da Moses'in yanında DF gördü diye, Beşiktaş ilgileniyor diye haber yapıyor.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
[ Son Düzenleme: 07 Haziran 2018, 17:59:27 tuncaboylu ]

Çevrimdışı Ergin1903

Jesus'u alirsak mitro , vida veya Pepe'den birini yolcu ederiz. 3'üne de teklif olduğu söyleniyor. Vida bizim oyunumuza uyum sağlamakta güçlük çekti, bu sene kalırsa daha iyi bir vida bekliyorum.Pepe'nin arap ülkelerine gidecegini sanmıyorum. Bana göre Mitro'yu  yollariz gibi geliyor.

Çevrimdışı tuncaboylu

Gunun iki gelismesi olmus onemli
Erdal torunoglunun aciklamalari
Burda fazla konusulmamis
Okudum ama fazla bisi anlamadim olaydan fazla net degil
Ikincisi ise caner erkinin yargilanmasi burda hic gormedim
Arkadas besiktasin futbolculari adliye koridorlarinda geziyor
Once taliska sonra caner
Bunlarin yaninda yonetici var mi? Bu cocuklar yalniz mi birakildi?
Fbli gsli topcular boyle adliyeye dusuyor mu?
Hukumete yakin oldugunu iddia eden yoneticilerimiz armut mu topluyor?
Baskanin haberi var mi?
Bu Erdal Bey iyi niyetli bir adamdır mutlaka da, neden iş bitirici bir ikon haline getirildi anlamadım.

Fındık fıstıkla Konoplyanka peşinde koşmuyor muydu ilk senesinde?

Gomez'i bedava kiralayan kendisi, teşekkürler. Kiralık olarak, bedava olmasa, en fazla 1 milyona alınırdı zaten.

Öve öve bitirilemeyen o 1000 Euro'ya satın alma ve bir dahaki satıştan %50 pay maddelerinde de açık kapı bırakan kendisi. Gomez'in bir sonraki sözleşmesini de opsiyon altına aldırmayı düşünseydi, bunların hiç biri yaşanmazdı.

Öte yandan Ahmet Bulut bize bedava Gökhan Gönül'ü, 600 bine Adriano'yu getiren ve Demba'yı 13'e Çin'e götüren adam.

Bu ikiliden birini tercih edecek olsam, Ahmet Bulut'la çalışmayı tercih ederim. Görülen o ki, başkan da öyle yapmış.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Çevrimdışı mylife1903

Senin de bir dediğin bir dediğini tutmuyor. :alala:

Kaç gol yedik bu sene? 30.
Pepe Marcelo olsaydı kaç yerdik? 28. (Pepe-Ramos olsa 28 yerdik demiştin ya)

O zaman Marcelo'yu ne yapacaktık?

Hadi Lens'le Negredo'yu boşver, Medel olmasa en az 6-7 puan az alırdık.

Yoooo uc senedir kimseyi alma eldeki verimsizleri gonder kadroyu koru yaziyoz
Medel sayesinde 6-7 puan fazla aliyorsak tukani kapatalim zaten.
Hadi onerme dogru olsun medel sayesinde 6-7 puan fazla almis olak, negredo sayesinde 16-17 puan az aldik. Topla cikar ustune koy

Mitrovic vida falan alinmayacakti marselo kalsa. Marselodan 7.5 geldi vida ile mitronin imza ile bonservisine anca yeter daha bir gonderip 3 aliyorsun maaslari dusurecem diyorsun sonra.

Çevrimdışı f_madida

Defansi idare etmek yetmiyor. Hucum icin bile oyunun ilk asamasi defanstan basliyor, topu oyuna iyi sokamiyorsak, ozellikle rakipten pres yedigimiz anlarda, ilerideki oyunculardan performans almamiz da zor. Cok buyuk bir yanilgi var, nasil olsa defans bir sekilde yapilir yeter ki hucumcular iyi olsun gibi dusunuyor insanlar ama ozellikle kritik maclarda butun takimin iyi oynamasi lazim, defans zayifsa 1 tane bile basit gol yedigimizde oyunun dinamigi degisiyor.

Minimum defans kalitemiz Marcelo-Tosic tandemi seviyesinde olmali, bu da oyle cok basit elde edilelecek bir seviye degil.
The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı f_madida

4 milyon Euro bonservis verdigimiz adami niye Rize'ye kiralayalim. Versinler 4 milyon Euro alsinlar alabiliyorlarsa, gerci Lens gitmez orasi ayri. Tamamen balon bir haber.

Milliyet de Vida icin 4 milyon Euro veriyorlar diye yazmis, Vida'nin saclarini satsak 8 milyon eder yahu. Sanki Ingiltere ekonomisi coktu, PL sponsorlari iflas etti de 4 milyon Euro diyor. Lig sonuncusunun neredeyse 100 milyon Euro gelir ettigi yerde 4 milyon Euro'ya Hirvat takiminin as oyuncusunu almak da iyiymis.

Çevrimdışı underworld

Ooo gene iyi satış yapmışız

Çevrimiçi Necmi

Bu Erdal Bey iyi niyetli bir adamdır mutlaka da, neden iş bitirici bir ikon haline getirildi anlamadım.

Fındık fıstıkla Konoplyanka peşinde koşmuyor muydu ilk senesinde?

Gomez'i bedava kiralayan kendisi, teşekkürler. Kiralık olarak, bedava olmasa, en fazla 1 milyona alınırdı zaten.

Öve öve bitirilemeyen o 1000 Euro'ya satın alma ve bir dahaki satıştan %50 pay maddelerinde de açık kapı bırakan kendisi. Gomez'in bir sonraki sözleşmesini de opsiyon altına aldırmayı düşünseydi, bunların hiç biri yaşanmazdı.

Öte yandan Ahmet Bulut bize bedava Gökhan Gönül'ü, 600 bine Adriano'yu getiren ve Demba'yı 13'e Çin'e götüren adam.

Bu ikiliden birini tercih edecek olsam, Ahmet Bulut'la çalışmayı tercih ederim. Görülen o ki, başkan da öyle yapmış.

Beşiktaş taraftarı için her zaman giden değerlidir elde olan değil bu hiç değişmiyor.
ne zaman birini eldeyken değerli kılacağız ondan sonra birşeyler değişir belki.

Çevrimdışı f_madida

Guti Real Madrid'in yardimci tdsi oluyormus. Ileride bize gelebilecek bir td adayi daha cikti.

Everton Clyne Larin için
Beşiktaştan rakam istedi

Böyle bir haber var.

Çevrimiçi tolga1903

O yüzden uyduruk haber diyorum ben de.

Beşiktaş Roma'dan savunma diye bir şey duyuyorlar, Roma'nın savunmasında yer alan herkesi yazıyorlar.

Beşiktaş Chelsea sağ bek diye bir şey duyuyorlar, sağ açık Moses'i yazıyorlar. Herif Wikipedia'da Moses'in yanında DF gördü diye, Beşiktaş ilgileniyor diye haber yapıyor.

Abi Şafak Malatya'da yazmış oyuncuyla prensip anlaşmasına varıldı diye. Herkes stoper gidecek diye bakıyor jesus sol bekte de oynayabiliyor acaba adriano mu satılacak bilmiyoruz ama gelirse hem bek hem stoper rotasyonu için iyi oyuncu ha roma neden bırakıyor 30 maç oynattığı adamı bu da enteresan.

Çevrimdışı underworld

Vida - jesus

Mu olacak şimdi?

Vida - jesus

Mu olacak şimdi?

yok mitrovic-medel.

fatih'de olcak.

Jesus,vida-pepe hep gereksiz.

Orta saha da tolgay,necip,oğuzhan.
[ Son Düzenleme: 07 Haziran 2018, 20:38:30 cursedofdragon ]

Çevrimdışı tangaz

kale arkasındaki gol olunca patlayan basınclı duman/soğuk buhar çıkaran techizatı transfer edelim çok güzelmiş
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

erdal torunoğullarının cenaze namazını kıldın mı @underworld
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

erdal torunoğullarının cenaze namazını kıldın mı @underworld
Gomecez mi adami abi

Çevrimdışı mylife1903

Stoper stoper gina geldi aaa
Birak dokunma oraya yeter vallahi billahi
Santrafor alin su takima

📌Beşiktaş'ta golcü transferi konusunda İsviçre Ligi ekiplerinden Young-Boys’ta oynayan Roger Assale ismi gündeme geldi. 24 yaşındaki Assale’yi Beşiktaş’ta altyapı ve oyuncu izleme bölümünün başına getirilen Serkan Reçber’in önerdiği belirtildi.(TRT Spor)

Etiketler: