2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 32 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3548815 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Yasaklı özel haber girmiş opareyi. Bonservisi de elindeymiş, bu sene sanırım yine ffp varmış gibi davranacağız.
Transermarkt'a göre düzenli oynarken, Şubat başında bir anda özel izinli durumuna düşmüş.

Nedenini bilen var mı?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi murat

Transermarkt'a göre düzenli oynarken, Şubat başında bir anda özel izinli durumuna düşmüş.

Nedenini bilen var mı?

sakatlık yoksa bu özel izin  ailevi ,doping,narkotik,takım içi huzursuzluk vs vs şeyleri akıllara getiriyor.

fanatik haberi
Opare'nin yalanı ortaya çıktı!

Opare'nin yalanı ortaya çıktı!
Beşiktaş formasıyla bir dönem kiralık olarak görev yapan Daniel Opare’nin başı yeni kulübü Augsburg’la derde girdi. Ganalı sağ bek, ara transfer döneminde gizlice Schalke 04’le görüştüğünün ortaya çıkması sonrasında kadro dışı bırakıldı

Siyah-Beyazlı formayı 2014- 15 sezonlarında kiralık olarak giyen Daniel Opare, 11 maçta forma giyip kısa sürede Beşiktaş taraftarlarına kendisini sevdirmişti. Yarım dönemlik performansı sonrasında önceki kulübü Porto’ya oradan da Almanya ekibi Augsburg’a transfer olan Ganalı sağ bekin başı dertte! 27 yaşındaki futbolcu, kulübü Augsburg’tan habersiz Schalke 04 ile transfer görüşmesinde bulunduğu için kadro dışı bırakıldı.

‘Opare yalan hikayeler uydurdu’

Augsburg menajeri Stefan Reuter, Alman basınına olayı doğrulayarak, “Opare ve kardeşi yalan hikayeler uydurdu. Antrenman sahasında da bazı olaylar yaşandı. Bir kulüp bulursa görüşmeye hazırız. Bize birkaç kez yalan söyledi. Augsburg’da çok açık değerlerimiz var ve o bunlara uymayacaksa kendine yeni bir kulüp bulmak zorunda” ifadelerini kullandı. Öte yandan Augsburg Teknik Direktörü Manuel Baum, Opare’nin antrenmanlarını kendi başına sürdürebileceğini açıkladı.
[ Son Düzenleme: 29 Mayıs 2018, 16:28:00 MURAT ]

Çevrimdışı mylife1903

Nedenini bilen var mı?

Birazirzda oynamis ona mahsuben

Amma buyuttunuz sagbeki yahu
Dani alvez gelmeyecekse turk biri gelsin kapansin bu hikaye

Çevrimdışı tuncaboylu

sakatlık yoksa bu özel izin  ailevi ,doping,narkotik,takım içi huzursuzluk vs vs şeyleri akıllara getiriyor.
http://www.fanatik.com.tr/2018/02/06/opare-nin-yalani-ortaya-cikti-1348144
Buldum abi:

http://www.dw.com/en/augsburg-tell-daniel-opare-to-seek-a-new-club-after-repeated-lies/a-42443837

Yalan söylemiş, gönderilmiş.

Kulüp kezban gibi davranmış sanki, ne yalan söyler ki bir oyuncu kulübe.

Çevrimiçi murat

Buldum abi:

http://www.dw.com/en/augsburg-tell-daniel-opare-to-seek-a-new-club-after-repeated-lies/a-42443837

Yalan söylemiş, gönderilmiş.

Kulüp kezban gibi davranmış sanki, ne yalan söyler ki bir oyuncu kulübe.

duygularıyla onamıştır :D

Çevrimdışı tangaz

beckle 2 şampiyonluk yaşadık abartılacak bir mevkii değil yeter ki adam gibi santrafor olsun
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı cursedofdragon

Yav bırak güzellemeyi allasen Opare'den bahsediyoruz :lol:

1 sene şampiyon olamadık diye bu kadar vizyonsuzluk olur mu? Yönetim 3. sene de şampiyon olma garantisi mi aldı bir yerden ki yine bu kadar plansız ve programsızlığın içine düştük ona anlam veremiyorum ben.

Cenk'i sat, ŞL gelirlerini al sonra para kalmadı. Kur farkı hikayesi de zerre kadar tatmin etmiyor beni. Basbaya sürekli karambole hareket ettikleri ifşa oldu bilmemkaçıncı kez.

Şuna bak. Çin'e gitmekten dünyaya açılmaktan ŞL takımı olmaktan bahsederken 1 sene şampiyon olamadık diye Oparelerden bahsediyoruz güzelliyoruz falan :D

Şenol hocanın yaptığı da mantıksızlığın akıl tutulmasının daniskasıdır. Beck'in durduk yere gitmesine neden engel olmadı? Neden lig dururken ŞL kasmaya çabaladı?

Ha bir de şu fb polemiği olmasaydı şuan görev başında olucak mıydı merak ediyorum.

Bindik bi alamete..

kime göre neye göre vizyonsuzluk :)

Öyle bi konuşuyon ki sanki santrafora almeida'yı edu'yu geri alıyoruz :)

Alt tarafı bi sağ bek bölgesine adam alıcaz daha önce oynayan adamlar da serdar,beck işte.

Beck mi opare mi desen opare derim beck'in defansı daha iyi fakat hücumu berbat olduğu için aldığı her topu defansa döndüğü için gönderildi opare daha hücumcu.

Ben yine de kaderabek'i isterim ha olmadı opare bonservisi elinde o da kötü değildir.

Türkiye liginde ismail gibi serdar gibi adamlar iş yapıyor.

Çevrimdışı kyiv

beckle 2 şampiyonluk yaşadık abartılacak bir mevkii değil yeter ki adam gibi santrafor olsun

Bu Origi nedir? Et midir balık mıdır? Sanki Balotelli kadar " herif " değil Balotelliden daha hareketli bir o kadar da gol istatistiği düşük.

37 maç 7 gol 3 asist.

Yok ya illaki  Balotelli  :bandit:

Çevrimdışı yoruk

Garip garip isimler ortaya atılıyor..Yerli oyuncular bol bol ..

Harun Tekin Tolga yerine düşünülüyormuş..

*Harun yedek kalacak takıma gitmez artık.Bursa da kolay vermez zaten
*Tolga indirim yapılsın kalsın.Ya da yapılmasa da olur adam tek maçta çıkarttı parasını.
*Tolga para kazandırıp gidecekse gitsin.Utku yedek olsun da görelim neymiş ne değilmiş.Pek beklentim yok gerçi ..

Çevrimdışı tangaz

santraforun negredo ise cafu gelse nafile
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

kime göre neye göre vizyonsuzluk :)

Öyle bi konuşuyon ki sanki santrafora almeida'yı edu'yu geri alıyoruz :)

Alt tarafı bi sağ bek bölgesine adam alıcaz daha önce oynayan adamlar da serdar,beck işte.

Beck mi opare mi desen opare derim beck'in defansı daha iyi fakat hücumu berbat olduğu için aldığı her topu defansa döndüğü için gönderildi opare daha hücumcu.

Ben yine de kaderabek'i isterim ha olmadı opare bonservisi elinde o da kötü değildir.

Almeida-Edu = Negredo-Love :lol: Oraya eşittir yerine büyüktür de koyardım da neyse :evillol:
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

Bu Origi nedir? Et midir balık mıdır? Sanki Balotelli kadar " herif " değil Balotelliden daha hareketli bir o kadar da gol istatistiği düşük.

37 maç 7 gol 3 asist.

Yok ya illaki  Balotelli  :bandit:

hiç izlemedim origiyi bi 10 dk izlesek verirdik notunu da ne ayaktır bilemedim görünen o ki ne ingiltere de ne almanya da olmamış bu çocuk ama balojanın kramponu etmeyeceği kesin

Almeida-Edu = Negredo-Love :lol: Oraya eşittir yerine büyüktür de koyardım da neyse :evillol:

almeida-edu daha iyi :)

Çevrimdışı kyiv

Garip garip isimler ortaya atılıyor..Yerli oyuncular bol bol ..

Harun Tekin Tolga yerine düşünülüyormuş..

*Harun yedek kalacak takıma gitmez artık.Bursa da kolay vermez zaten
*Tolga indirim yapılsın kalsın.Ya da yapılmasa da olur adam tek maçta çıkarttı parasını.
*Tolga para kazandırıp gidecekse gitsin.Utku yedek olsun da görelim neymiş ne değilmiş.Pek beklentim yok gerçi ..

Tolga futbolu Beşiktaşta bırakır. Şu anda takımın birleştiricilerinden Necip gibi yedek kalmayı proıblem etmiyor çıktığında da elinden geleni yapıyor. Şenol Güneş başka kaleci falan aramaz. Biraz Utku kaynıyor arada o da şans bulduğunda gol yemeyecek arkadaş. Kolay kolay fırsat bulamaz bulursa da çok çok iyi değerlendirmeli.

Fabri
                                         (Tolga)

Opare                       Pepe             (Vida)               (Adriano)
(Gokhan G)             (Mitrovic)        (Fatih)              (Caner)

Çevrimdışı tangaz

almeyda edu ikilisi kaleye şut çekiyordu en azından ikisinin toplam maaşı da negredo etmiyordu, love desen hep vuruyor ama geberik geberik vuruyor

Çevrimdışı kyiv

Edu ceza sahasının dışından jeneriklik bir gol atmıştı kime hatırlamıyorum Avrupa maçıydı galiba 3. gol müydü galibiyet golümüydü...Oruçtan kafa gitti :alala:

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Edu ceza sahasının dışından jeneriklik bir gol atmıştı kime hatırlamıyorum Avrupa maçıydı galiba 3. gol müydü galibiyet golümüydü...Oruçtan kafa gitti :alala:

3-1'lik Stoke maçıydı sanırsam
Vakit varken tomurcukları topla. Zaman hala uçup gidiyor. Ve bugün gülümseyen bu çiçek, yarın ölüyor olabilir.

"I don't know if we each have a destiny, or if we're all just floatin' around accidental-like on a breeze. But I, I think maybe it's both."

Çevrimdışı tangaz

soluyla bazuka gibi şut çıkarıyordu ama negredodan bile ağırdı, negredo demişken tek şut çekmedi koca sezon, tek şut...

Çevrimdışı yoruk

Aynen doğrudur.
Ayrıca lig maçında da benzer bir gol atmıştı aklımda kaldığı kadarı ile ? Love bence şu Edu kadar bile olamadı ya  :evillol:

Çevrimdışı tuncaboylu

Opare'nin kadro dışı kalma sebebi, Schalke ile transfer görüşmesi yapmasıymış.

Schalke'nin radarına girecek kadar iyi oynadıysa Bundesliga'da, transferine performans anlamında çok karşı çıkacak bir durum olmaz.

Öte yandan yabancı kontenjanında yer kaplayacak olması biraz sıkıntı olabilir, onu da planlamışlardır diye umuyorum.

Çevrimdışı tangaz

opare devre arası epl.ye transfer oluyor haberleri çıkmıştı sonra menajerin yalanları yeni kontrat için film çeviriyorlar die kovmuşlardı die haberler çıkmıştı

Çevrimdışı Yusuf Tekeli

Aynen doğrudur.
Ayrıca lig maçında da benzer bir gol atmıştı aklımda kaldığı kadarı ile ? Love bence şu Edu kadar bile olamadı ya  :evillol:

Orduspor.

Çevrimiçi murat

[/quot
soluyla bazuka gibi şut çıkarıyordu ama negredodan bile ağırdı, negredo demişken tek şut çekmedi koca sezon, tek şut...

keşke negredoda almeidanın yarısı kadar özgüven olsaydı.

Etiketler: