2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 74 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3539191 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

turklerin bedavaya aldigi 29 yasindaki stopere turkiyeden cikis parasi olarak epl takimlari anca 10-12 falan verir.
simdi belese degil 15 veril alaydik 25 falan geif gelirdi
mantiken bence boyle ama dunya kupalarindan sinra ilginc seyler olabiliyor. cikip yari finalde bir gol daha atar falan bi takimkn stoperk sakatlanir o ara acil adam lazim olir haasirt diye 30a da satilabilir.
Esasında biz bedava almadık.

Yani şöyle biliyorum ben: Biz adamla ön sözleşme imzaladık ve 7 milyon Euro tazminat vardı. O dönem de Premier League'de ilgilenenler oldu ama hem 7 milyon tazminat hem adamı ikna edecek imza parası vermediler. Yani o dönemde 10 milyon Euro gibi bir maliyetle alabilirlerdi, almadılar.

6 ay önce 10'a almadıkları adamı şimdi Dünya kupasından sonra 25'e alabilirler, Cenk'te de oldu aynı şey. Ki Cenk Şampiyonlar ligi gruplarında parlamıştı, bu adam Dünya kupası'nda parladı.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı tuncaboylu

bizdede bunu söyleyen ersan var ama hala Taraftarın hakaretine uğruyor.
bu arada velide var. oda haketmediğim parayı istemiyorum dedi başkan kabul etmedi.
bunlar unutuluyor.
Gyan'ın maaşının üçte biri bile Kayserispor'un tavanının üstündedir, onu da belirtmek lazım.

Çevrimdışı tangaz

bu arada velide var. oda haketmediğim parayı istemiyorum dedi başkan kabul etmedi.
bunlar unutuluyor.

bu mesajın sahibi olarak yanıt vereyim ersana tek laf etmemişimdir en son geldi yarım sezon 400 bin aldı helali hoş olsun mesajarım arşivde duruyor.

veli konusunu görmedik basında öyle bişeyler çıktı ama tekrarlayayım futbol sonuç odaklı bir oyun ve karşımızdaki sonuç veli maaşını tam alıyor. başkanın öyle bir açıklamasını ben görmedim şayet teklif varsa kabul etmeyerek hata etmiş en azından şu yapılabilirdi kontrat dondurulur iyileşince restart yapılır aynı maaşla...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

bunlar unutuluyor.
Baskan kabul etmediyse, cebinden vereydi veliye farkini. Veli sozlesmeyi uzatti yatisa gecti gibi bir goruntu var, veli beni rahatsiz etmedi ve etmiyor ama yeter yani kac sene oldu adami unuttuk yahu o da futbolu unutmustur hala para aliyor.

Sozlesme yenileyen futbolculara da saglik kontrolu yapiyorlar mi?
Velinin sakatligi biliniyor muydu?
Kulup doktoru ne dedi?
Olumlu rapor veren kulup doktorunu kim nereden nasil getirip bu kulube soktu?
Olumsuz rapan veren kulup doktorunu kim neden ne vasifla dinlemedi?

Bir suru olay var bu veli konusunda. Veli kardesimiz diskoda yatakta amerigada sakatlanmadi, bi vefa olayi vardir katiliyorum ama yeter la yeter. Yeminle yeter kac sene oldu yani. Futbol hayati mi bitti bunun nedir?

Simdi veliye vefa gosteren atibaya gostermiyor, hafif tabirle ayiptir, atiba 5 senedir bu camianin en cok calisip en az kazanani en cok oynayani, veliye bos bos verilecegine paralar atibaya verilsin 40 yasina kadsr kulubede otursun

Çevrimdışı tangaz

Gyan'ın maaşının üçte biri bile Kayserispor'un tavanının üstündedir, onu da belirtmek lazım.

gyanın maaşı indirimden önce 550bin yuro garanti+15binyuro aylık şeklindeymiş. 1/3ünün kayseri tavanı olduğunda hala eminmiyiz.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimiçi Samet Demir

Onyekuru'yu kim istiyordu burada. Renklilere gidecek sanırım..

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi underworld

Bobo da > Fc Alanya

Çevrimiçi Necmi

bu mesajın sahibi olarak yanıt vereyim ersana tek laf etmemişimdir en son geldi yarım sezon 400 bin aldı helali hoş olsun mesajarım arşivde duruyor.

veli konusunu görmedik basında öyle bişeyler çıktı ama tekrarlayayım futbol sonuç odaklı bir oyun ve karşımızdaki sonuç veli maaşını tam alıyor. başkanın öyle bir açıklamasını ben görmedim şayet teklif varsa kabul etmeyerek hata etmiş en azından şu yapılabilirdi kontrat dondurulur iyileşince restart yapılır aynı maaşla...
sen dedin demedim taraftar dedi diye belirttim  veli olayını veliden değil başkan söylemişdi ondan duydum diye hatırlıyorum

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Epey süredir sakat diyolar. Gs de bikaç senedir zenci, atletik, çalımcı kanat transferi yapıyor, tutturuyor da. Umarım bu tutmaz.

Çevrimdışı mylife1903

Bobo da > Fc Alanya
Ooo tak devre arasi almalik

Bibo pirlanta gibi cocuktur, iyi besiktaslidir, gozlerinde pirilti gordum, uzun bir askerlik doneminden sonra yurtdisinda atese, konsolos, buyukelci givi gorevlerde bulundu ve baskadigi yere dondu, hosgelmisen babom

Çevrimiçi levitate

atalay abi 2 yıldır söylüyordu sanırım
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Eray_Steiermark

Epey süredir sakat diyolar. Gs de bikaç senedir zenci, atletik, çalımcı kanat transferi yapıyor, tutturuyor da. Umarım bu tutmaz.
Bize de lazim bunlardan. Atletik zenci iyidir.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk

Çevrimiçi Necmi

Baskan kabul etmediyse, cebinden vereydi veliye farkini. Veli sozlesmeyi uzatti yatisa gecti gibi bir goruntu var, veli beni rahatsiz etmedi ve etmiyor ama yeter yani kac sene oldu adami unuttuk yahu o da futbolu unutmustur hala para aliyor.

Sozlesme yenileyen futbolculara da saglik kontrolu yapiyorlar mi?
Velinin sakatligi biliniyor muydu?
Kulup doktoru ne dedi?
Olumlu rapor veren kulup doktorunu kim nereden nasil getirip bu kulube soktu?
Olumsuz rapan veren kulup doktorunu kim neden ne vasifla dinlemedi?

Bir suru olay var bu veli konusunda. Veli kardesimiz diskoda yatakta amerigada sakatlanmadi, bi vefa olayi vardir katiliyorum ama yeter la yeter. Yeminle yeter kac sene oldu yani. Futbol hayati mi bitti bunun nedir?

Simdi veliye vefa gosteren atibaya gostermiyor, hafif tabirle ayiptir, atiba 5 senedir bu camianin en cok calisip en az kazanani en cok oynayani, veliye bos bos verilecegine paralar atibaya verilsin 40 yasina kadsr kulubede otursun
veli sözleşme yaptı sonra sakatlandı sakatlığı sahada oldu sportif kaynaklı ve ciddi bir sakatlık bu kadar
uzama nedenide bir sene kontratının dondurulması nedeniyle bir dahada dondurmadılar sözleşmeyi bitiriyorlar.
ahde vefa var bir pektemek değil sakatlanana kadar beşiktaşın direk oyuncusuydu o oynasa belki atibayla çok önce veda edecektik
nihayetinde kendini diskoda sakatlamadı. kontratını bitirtmek elbette Beşiktaşın büyüklüğüdür kimlere neler veriliyor
büyük ihtimal futbol hayatı bitti. bu sene son senesi dondurdukları sene dahilmi değilmi bilmiyorum ama büyük ihtimal
sezon sonu vedalaşılır. veliye bir şey verildiği yok sözleşmesi var ve devam ediyor kimse sözleşme yaparken sakatlanacak dememişdir
atibanında sözleşmesi olsaydı devam ederdi, 36 yaşına girecek zaten bu güne kadar vefa gösterildi 36 yaşına dayanmış bir oyuncuya
kontrat veriyorlar buda vefadır 800 bin euro ve maç başı teklif edilmiş bence oldukça vefalı bir rakam iki senedir sezonu tamamlayamıyor
bu sene dahada düşebilir. atiba kabul etmiyorda o para gayet iyi bir para atiba için nereye giderse gitsin bu paranın yarısını alamaz.

Çevrimdışı mylife1903

Bize de lazim bunlardan. Atletik zenci iyidir.

Gesendet von meinem LG-H815 mit Tapatalk
Blacks on white

Yahu sarkisi bilem vardi fazla takiliyonuz bu renk konusuna.

Çevrimdışı tangaz

bende geçenler de yazmıştım iyi oyuncu

Çevrimdışı tangaz

umarım tutmaz :D

sağlıklıyken fena değil bu çocuk, epl yaptı ama milli olma kriteri nedeniyle çalışma izni alamadı.

Çevrimdışı tangaz

Blacks on white

aynen öyle hatta overmars gibi kanat gelmedi bir daha da ne zaman gelir bilinmez.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

negredo işi canımızı sıkacak gibi. 1 ay sonra negredo tekrar kampa katıldı diye haberler görmeyiz insallah. pek satıldı gibi durmuyor açıkcası.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Blacks on white

öyle deme abi. :evillol: rakip takımlarda zenci olunca böyle sanki delip geçecekmiş gibi bir his uyandırıyor insanda. :D

Çevrimdışı tuncaboylu

gyanın maaşı indirimden önce 550bin yuro garanti+15binyuro aylık şeklindeymiş. 1/3ünün kayseri tavanı olduğunda hala eminmiyiz.
15 bin Euro aylık ne demek, o garanti değil mi?

İlaveten ben o rakamın da doğru olduğuna inanmıyorum, menajeri üzerinden para verilmiştir. Şimdi 150 bin Euro'ya mı oynayacak yani?

Çevrimdışı tuncaboylu

veli sözleşme yaptı sonra sakatlandı sakatlığı sahada oldu sportif kaynaklı ve ciddi bir sakatlık bu kadar
uzama nedenide bir sene kontratının dondurulması nedeniyle bir dahada dondurmadılar sözleşmeyi bitiriyorlar.
ahde vefa var bir pektemek değil sakatlanana kadar beşiktaşın direk oyuncusuydu o oynasa belki atibayla çok önce veda edecektik
nihayetinde kendini diskoda sakatlamadı. kontratını bitirtmek elbette Beşiktaşın büyüklüğüdür kimlere neler veriliyor
büyük ihtimal futbol hayatı bitti. bu sene son senesi dondurdukları sene dahilmi değilmi bilmiyorum ama büyük ihtimal
sezon sonu vedalaşılır. veliye bir şey verildiği yok sözleşmesi var ve devam ediyor kimse sözleşme yaparken sakatlanacak dememişdir
atibanında sözleşmesi olsaydı devam ederdi, 36 yaşına girecek zaten bu güne kadar vefa gösterildi 36 yaşına dayanmış bir oyuncuya
kontrat veriyorlar buda vefadır 800 bin euro ve maç başı teklif edilmiş bence oldukça vefalı bir rakam iki senedir sezonu tamamlayamıyor
bu sene dahada düşebilir. atiba kabul etmiyorda o para gayet iyi bir para atiba için nereye giderse gitsin bu paranın yarısını alamaz.
Veli'nin sözleşmesi dondurulmadı sanırım, ilk uzatıldığı zaman 2019 sonuna kadar uzatılmıştı.
http://www.fanatik.com.tr/2015/01/29/besiktasta-4-imza-birden-410878

Çevrimdışı tuncaboylu

umarım tutmaz :D

sağlıklıyken fena değil bu çocuk, epl yaptı ama milli olma kriteri nedeniyle çalışma izni alamadı.
Lazar Markovic v2.

Çevrimiçi Necmi

Veli'nin sözleşmesi dondurulmadı sanırım, ilk uzatıldığı zaman 2019 sonuna kadar uzatılmıştı.
http://www.fanatik.com.tr/2015/01/29/besiktasta-4-imza-birden-410878

yok bir sezon dondurdular onu  hatırlıyorum yarım sezonda olabilir o nedenle dedim 2019 da bitiyor ama dondurulduysa o uzar

Çevrimdışı tuncaboylu

yok bir sezon dondurdular onu  hatırlıyorum yarım sezonda olabilir o nedenle dedim 2019 da bitiyor ama dondurulduysa o uzar
Umarım dondurmamışlardır, uzamasın daha fazla. Bitsin gitsin.

Veli bizde oynarken sakatlandı, o konuda anlayış gösteriyorum. Ama kardeşim, takıma giremeyeceğin belliyken neden kiralık gitmiyorsun?

Maaşını yine Beşiktaş versin, kiralık git. Anadolu'ya gitmiyorsan, Avusturya'ya git. Orada kendini bul, bir sonraki sene için hazır ol.

Kızgın olmamın tek sebebi bu.

Çevrimdışı solar

15 bin Euro aylık ne demek, o garanti değil mi?

İlaveten ben o rakamın da doğru olduğuna inanmıyorum, menajeri üzerinden para verilmiştir. Şimdi 150 bin Euro'ya mı oynayacak yani?

Sonu X ile biten sitenin haberine göre kulüpten net bir aciklama yokmus ne kadar aldigi konusunda ama menajerinden alinan bilgiye göre yillik 1 milyon 500 bin Euro'ya imza attigi ögrenilmismis.

Etiketler: