2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 124 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575809 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Negredo ile ilgili çıkan haberleri okuyorum. Türk halkının zeka seviyesi ortaya çıkıyor. Neymiş Negredo'da en büyük problem aldığı yıllık ücretmiş... Allah Allah :alala: Bugüne kadar hiç farkına varılmamış. Benim gerizekalı evladım elbette sorun yıllık aldığı ücret yoksa anında gönderilecek.Bunu defalarca yeni birşeymiş gibi haber yapıyorlar. Anladık...Anladıkkk!!! Mal mıyız ulan biz?

Çevrimdışı tangaz

fb kongresi süresince burda borçları konuşurken 500-550 milyon yuro gibi bir rakam söylemiştim herkes fazla demişti son yapılan açıklamalar borcun 550 milyon yuro güncel kurla 3 milyar tl civarı olması beklenirken yapılan incelemelerde 5 milyara yakın olduğu görülmüş gibi haberler geçiyor
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı mylife1903

Porto'dan almak isteyeceğim adam Marega olur, Abou değil.
Tikinyo var ilginc bi oyuncu
Kepce kulakli sergen gibi

Çevrimdışı mylife1903

fb kongresi süresince burda borçları konuşurken 500-550 milyon yuro gibi bir rakam söylemiştim herkes fazla demişti son yapılan açıklamalar borcun 550 milyon yuro güncel kurla 3 milyar tl civarı olması beklenirken yapılan incelemelerde 5 milyara yakın olduğu görülmüş gibi haberler geçiyor
Aziz icin 80 demistim galiba 100milyonluk senet biraktiysa
Verin adamin parasini el kadar bebesi var
Parasini verin parasini ayiptir
Koy cebinden ali koc 150milyon yuro aziz basganin parasini ode
Abi 20 senede 2-3 milyon fatura ittirse o insaat bu insaat bu futbolcu falan derken 100milyonu gecer

Çevrimdışı tangaz

Aziz icin 80 demistim galiba 100milyonluk senet biraktiysa
Verin adamin parasini el kadar bebesi var
Parasini verin parasini ayiptir
Koy cebinden ali koc 150milyon yuro aziz basganin parasini ode
Abi 20 senede 2-3 milyon fatura ittirse o insaat bu insaat bu futbolcu falan derken 100milyonu gecer

reis o alacak 100 milyondur ama yurodur hatta daha fazla olabilir 20 sene evvel en pahalı oyuncu elın şirırdı 20 milyon siterlindi şimdi 200 milyon oldu o klasta adamlar bu güncellemeyi de göz ardı etmemek gerek. azizin kızı çok tatlı maşallah güzel de vakit geçiriyorlar da merak ettiğim şu çocuk baba mı diyor dede mi diyor merak içindeyim. bunu öle dalgasına filan söylemiyorum adam ciddi ciddi dedesi gibi duruyor ya o bakımdan.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı mylife1903

reis o alacak 100 milyondur ama yurodur hatta daha fazla olabilir 20 sene evvel en pahalı oyuncu elın şirırdı 20 milyon siterlindi şimdi 200 milyon oldu o klasta adamlar bu güncellemeyi de göz ardı etmemek gerek. azizin kızı çok tatlı maşallah güzel de vakit geçiriyorlar da merak ettiğim şu çocuk baba mı diyor dede mi diyor merak içindeyim. bunu öle dalgasına filan söylemiyorum adam ciddi ciddi dedesi gibi duruyor ya o bakımdan.
Abi benim kilasik bedduam vardir
Insallah baskalarinin cocuklarini yetistirir kendi cocugun sanarsin diye
Genis bir beddua
Hem aldatiliyin hem kandiriliyin hem de aldaniyon
Ucu bi arada tirisam

Çevrimdışı tangaz

Genis bir beddua
Ucu bi arada tirisam

ooo oooo ooooo

ağırmış

Çevrimdışı kyiv

1 milyar euro borçları olsa bile sıkıntı olmaz. Borçlar affolur tff uefa ile arayı yapar. Bu tip finansal fair play tantanalarına bir tek biz dikkat ederiz onda da mutlaka bir yerinde bir açığımız oluşur. Galatasaray ne yaptırım gördü ki 2. ye anlaşma yapmak zorunda kalmalarına rağmen doğru dürüst ceza vermeden harcamaya, borca devam.

Çevrimdışı tangaz

1 milyar euro borçları olsa bile sıkıntı olmaz. Borçlar affolur tff uefa ile arayı yapar. Bu tip finansal fair play tantanalarına bir tek biz dikkat ederiz onda da mutlaka bir yerinde bir açığımız oluşur. Galatasaray ne yaptırım gördü ki 2. ye anlaşma yapmak zorunda kalmalarına rağmen doğru dürüst ceza vermeden harcamaya, borca devam.

bugünlerde fenerin sattıgın kadar alabilirsin kuralı esnetilecek haberleri çıkıyor  kesin demirören ceferine rica etmiştir fenerbahçemi kurtar gibisinden

Çevrimiçi sozkul

Free ba çine gitmediyse (1+1 1,75 ten) + larin

Lig maçlarında Ba
UEFA maçlarında larin oynasın

Ba 2.25i kabul etmemiş diyorlar?

Çevrimdışı tangaz

Ba 2.25i kabul etmemiş diyorlar?

hocanın kafasında ilk sırada değilmiş (muhtemelen burak ilktir  :D ) ona üzülmüş ve para ilk sırada değil beklediğim saygıyı görmedim diyormuşmuş

Çevrimdışı tuncaboylu

Vallahi abi durum gerçekten böyle.normalde alabilirmişiz ama bu sakatlık çekincesi yüzünden almamışız.sarper de heran patlayabilir ben olsam bu riske girmem demiş.zaten 2. Yarı dikkat ettiyseniz uzun süre piyasada yoktu.nasıl götürüyor derseniz çok kuvvetliymiş tamamen öyle idare ediyormuş.en ufak kuvvetsizlikte bam.çok yazılmaya başlandı paylaşmayacaktım da ne bilim yazayım dedim

Bunca zamandır neden yazmıyorsun dostum, Aboubakar neden alınmadı diyenlere söylerdik.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı kyiv

bugünlerde fenerin sattıgın kadar alabilirsin kuralı esnetilecek haberleri çıkıyor  kesin demirören ceferine rica etmiştir fenerbahçemi kurtar gibisinden

UEFA'nın ciddiyetine baksana daha Galatasaray'ın cezasını açıklamaktan aciz. Bir dizi spekülasyon oldu şimdilik sonuç ZERO. Hoş ceza verse de

kontrol edecekler mi? Diğelim tutturamadılar ne olacak? İkaz, bir daha yapmayın hıııı. Hepsi bu. Bir de Galatasaray şu anda transfer yapsa engel

var mı? Açıklanan bir şey var mı? Transfer sezonu başlamış. İşte UEFA bu kadar ciddi.Fazla önem veriyoruz şu UEFA' ya.Haddinden fazla. Bu

sene Avrupa maçlarına seyirci götürsünler. Maçaları yemez ceza vermeye.

Çevrimdışı tangaz

UEFA'nın ciddiyetine baksana daha Galatasaray'ın cezasını açıklamaktan aciz. Bir dizi spekülasyon oldu şimdilik sonuç ZERO. Hoş ceza verse de

kontrol edecekler mi? Diğelim tutturamadılar ne olacak? İkaz, bir daha yapmayın hıııı. Hepsi bu. Bir de Galatasaray şu anda transfer yapsa engel

var mı? Açıklanan bir şey var mı? Transfer sezonu başlamış. İşte UEFA bu kadar ciddi.Fazla önem veriyoruz şu UEFA' ya.Haddinden fazla. Bu

sene Avrupa maçlarına seyirci götürsünler. Maçaları yemez ceza vermeye.

aynen öyle şimdi gese alsa 3 adam sonra ceza açıklansa ben aldıktan sonra açıkladın yallah derler ve haklı olurlar uefayı bi biz ipledik onlarda vurdukça vurdu enseyi uzattık bizde bir daha vurun die

Çevrimiçi sozkul

O da olur.Hatta daha rahat olur.Fakat 3.forvet de lazım.Altyapıdan da yok.Pektemek masraflı.

Neyse ,daha Negredo gidecek mi belli değil "Love kesin gidici hoca istemem dedi" dahası Larin nedir ne değildir onu da bilmiyoruz.2 maçla olmaz bu işler.1-2 ay içinde Larin fikir verir .Zaten 1 ay sonra UEFA maçlarına Larin-Negredo ile çıkacağız gibi.

Benim düşüncem halen eğer zarar edilecekse mal olduğu fiyata satamayacaksak Negredo kalsın yönünde.Pektemek-Love-Lens gitsin maliyet olarak Negredo o kadar koymaz bize.Katkı yapar bu adam bir şekilde.

Bu işten edeceğimiz zararı azaltmanın tek yolu şu.
Negredo'ya kontrat modifikasyonu önermek,  seneyede 4.35 alsın ama 25 maç oynadığında otomatik uzatma maddesi  kaldırılsın.
Biz tepe tepe kullanalım onunda bir sonraki transfer için kendini gösterme fırsatı olsun. 
oynatmayıp kontratın uzamasını engellememiz, iki tarafada zarar..

Çevrimdışı tangaz

Bu işten edeceğimiz zararı azaltmanın tek yolu şu.
Negredo'ya kontrat modifikasyonu önermek,  seneyede 4.35 alsın ama 25 maç oynadığında otomatik uzatma maddesi  kaldırılsın.
Biz tepe tepe kullanalım onunda bir sonraki transfer için kendini gösterme fırsatı olsun. 
oynatmayıp kontratın uzamasını engellememiz, iki tarafada zarar..

en makulu verecen 2 milyon anlaşıp feshedecen

bakın boykoyuda almadı kiev, herifler akıllı nasılsa bunu kimse almaz bjk bize bir daha kiralar hatta maaşının da yarısını ödetiriz diyorlardır şimdi.

Çevrimiçi sozkul

Nasıl yapmışlar bu borcu, son 15 senenin en çok kazanan kulübüdür, tribün geliri, fenerium satışları filan, içerden yemişler kulübü..

Çevrimdışı tuncaboylu

Ali Koç nasıl bir işe girdiğinin farkına vardı sonunda.

Demirören 6 sene daha başımızda kalsaydı, biz de onların durumunda olurduk.

Çevrimdışı tuncaboylu

Karısı baba mı diyor, kocacım mı; onu da sorgulamak lazım.

Çevrimdışı tuncaboylu

Genis bir beddua
Ucu bi arada tirisam
Öğrenmezsen sorun değil, cehalet mutluluktur.

Çevrimiçi sozkul

@tuncaboylu  saygın iş adamlarının yöneticilik yaptığı bütün süper lig kulüpleri pfdk ya sevkedilmiş. temel sebepler;

- lisansı olmayan yetkisiz menajerlerle çalışmak

- menajerlere ödenen ücretlere ilişkin bilgi vermemek

Bizim sevk maddelerimiz Fener ve GS den bir fazla. Daha fazla bişeyler yapmışız.

Çevrimdışı tuncaboylu

Kim neyi affediyor, borcun tamamına yakını bankalara ve 3. şirketlere.

Devletin üstlenecek hali de yok, Fenerbahçe'nin borcunu üstlenip payeyi Koç grubunun almasına izin mi verecek?

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Aha BAS DOST

Çök çök çök

Geçen sezon Sporting Lizbon'da taraftarların antrenman tesislerini basarak, oyunculara saldırmaları sonrası Rui Patricio ve Daniel Podence'dan sonra William Carvalho, Gelson Martins, Bruno Ferdandes ve Bas Dost da sözleşmelerini tek taraflı feshetti. (Bein Sports)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimiçi sozkul

en makulu verecen 2 milyon anlaşıp feshedecen

bakın boykoyuda almadı kiev, herifler akıllı nasılsa bunu kimse almaz bjk bize bir daha kiralar hatta maaşının da yarısını ödetiriz diyorlardır şimdi.

buda olur.

Çevrimdışı tangaz

Nasıl yapmışlar bu borcu, son 15 senenin en çok kazanan kulübüdür, tribün geliri, fenerium satışları filan, içerden yemişler kulübü..

hortumlamışlar düpedüz abi o stad inşaatının faturaları duruyordur hala devrolmuştur yrlerine yeni faturalar girmiştir filan bir de o tarla sürme işleri bedava değildir bir dünya ırgat çalıştırıyorsun hepsinin ödemesini kılıfına uydurmak için ne evraklar sokmuşlardır muhasebeye bir de iş hayatında şunu gördüm birisi biryerlere bağış yapıyorsa mutlaka cebine de atıyordur 100 bağış yap 150lik evrak ayarla 150ye zor ikna ettim de  :D

Etiketler: