2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3531530 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi balkan-kartal

burak gelirse gol krali olur ama sakatligi kronik degilse
[ Son Düzenleme: 31 Ağustos 2018, 17:40:33 balkan-kartal ]
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı Erdem Ayaz

Bu mantıkla Volkan Demirel de Emre Belözoğlu da Melo da yaşları ve form durumları uygunsa bize gelebilirdi öyle mi ? Başarı önemli ama ilkeler daha önemli. Hele Beşiktaş isen.
Bahsi geçen futbolcular biri 36 diğeri 38 yaşında olup karaktersizlk bakımından buraktan daha fazla ayıplara imza atmış oyuncular örnek verdiğinizin farkındayım ama burak ile mukayese edilmesi imkansız bir örnek bana göre

Forvet almadan lige başlanıp olası bir ikinci üçüncülükte camiada ki burak gibi bir forvetin olsa şampiypn olurdun söylemleriyle 3 ay boyunca eleştirilmek de yönetimi bunaltır
Beşiktaş işi şansa bırakmaz bırakmamalı
Abartmıyorum burağı yaptıklarını kimse takdir etmiyor ama gol becerisini baz alarak konuşuyorum ne verdiğine bakacaksın.

Çevrimdışı tuncaboylu

bak bak a spora bak adam daha 27 olmadan 27 yaşında yazmış.
Love kaç yaşındaymış, onu da yazdılar mı?

2 gün önce 35 yaşındaydı, gençleştirmenin yolunu bulmuşlardır belki.

https://www.haberler.com/bursaspor-da-harun-gidiyor-vagner-love-geliyor-11186756-haberi/

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı onur_U

burak yılmaz'ın negredo ve larin'den daha fazla katkı sağlayacağını düşünüyorum orası kesin. Ama...
ama başarı için her yol mübah dediğimiz an ilkelerimizden de uzaklaşmış oluyoruz.

çok riskli bir hamle. olası bir başarısızlıkta çok daha kötü günler görürüz ve burak transferine bağlanır. bölünmüşlük artar.
başarılı olması için dua edelim :)

ben gelirse desteklerim ama bir yanda da içime sinmez. öyle nalett  :ebebe:

Bende geçin karakteri karaktersizligi. Takıma faydası varsa gelsin.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

bak bak a spora bak adam daha 27 olmadan 27 yaşında yazmış.
Love ı da bugün 33 yaşına kadar getirdiler

Çevrimdışı Sercan62

Burak transferine her zaman geçmişinden dolayı ön yargılıydım ama bu ülkede bu ligde bu tarz şeylere takılmak açıkçası romantiklikten başka bir şey değil. Rakiplerimiz ne çirkef ne pislik oyuncularla oynadılar bir de üstüne onları baş tacı yaptılar yıllarca. Burak'ın bize geçmişte yanlışları var ama eğer fayda sağlayacaksa her şeyini verecekse ve en önemlisi herhangi bir sakatlığı yoksa buyursun gelsin. Adem Ljajic'in gelmesiyle Burak'ın ligde çok iş yapacağını düşünüyorum. Trabzon gibi bir takımda dahi geçen yıl attığı gol sayısı ortada. Şenol Güneş elinde çok daha fazlasını yapacaktır.

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Burak transferine her zaman geçmişinden dolayı ön yargılıydım ama bu ülkede bu ligde bu tarz şeylere takılmak açıkçası romantiklikten başka bir şey değil. Rakiplerimiz ne çirkef ne pislik oyuncularla oynadılar bir de üstüne onları baş tacı yaptılar yıllarca. Burak'ın bize geçmişte yanlışları var ama eğer fayda sağlayacaksa her şeyini verecekse ve en önemlisi herhangi bir sakatlığı yoksa buyursun gelsin. Adem Ljajic'in gelmesiyle Burak'ın ligde çok iş yapacağını düşünüyorum. Trabzon gibi bir takımda dahi geçen yıl attığı gol sayısı ortada. Şenol Güneş elinde çok daha fazlasını yapacaktır.
valla ben de böyle yazacaktım sen yazmışsın. yemişim karakterini, çirkefliğini. iş yapıyorsa gerisini boşver

Çevrimiçi tolga1903

Burak beşiktaşa o terbiyesizliği yapmasa burda Burak gelmesin diye tepki gösterir olurmuydun ? Demekki bir öfke var burada sonuçta sana böyle bir yanlış yapmamış bir oyuncu için gelmesin diyemezsin farzı mahal konuşuyorum

Terbiyesizlik yapmış işte daha niye soruyorsun millete "niye istemiyorsunuz bu adamla derdiniz ne" diye? Gol atıp Beşiktaş taraftarına sus işareti yapan gs arması öpen trabzon için ölen garip bi herif işte. Alakası yok ayrıca nasıl vagner love gol kralı oldu geldi bizde şimdi göndermek için takla atıyoruz bu da aynı haltın laciverti. Bir maçta 15 kez ofsayta düşen 33 yaşındaki sahtekar. Takımın yaş ortalaması olmuş 30 evet istemiyorum yerine de kimse gelmesin negredo larin ligde idare eder love zaten hiç bir planda yoktu gitse ne olur gitmese ne olur 2 kulvarda yarışacak takım.

Çevrimdışı Erdem Ayaz

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)

Çevrimdışı cursedofdragon

Çevrimiçi Necmi

caner erkin bize gelmeden önce ne düşünüyordunuz ya da ne düşünüyorduk?
gelmesin diyordum ama bunun karakteriyle alakası yok iyi bir sol bek olmadığını savunuyordum
ismail kadar bile sol bekliği yok diyordum.  halada Beşiktaşın sol beki değil ha hoca kanatta oynatıyor buna varım makul
hatta bana göre babelden daha verimli bir kanat oyuncusu skor olarak değil hücuma katkı olarak.
Burak olayı farklı Beşiktaş taraftarının en sevmediği oyuncu tribünde hırsız diye bağrılmış bir oyuncu
Beşiktaşa katkı veremez asla Beşiktaş taraftarıyla bütünleşme olmayacak en ufak hatasında hoş görülü
davranılmayacak birde istenileni veremezse düşün hedef tahtası kimler olacak herkes sanıyorki başka yerde atıyor
Beşiktaşdada atar love da atıyordu alanyanın ts den farkı yok ama Beşiktaşda iş yapmadı risk görmüyor insanlar
ama büyük risk var love gibide değil olmadığında hedef burak olmayacak. Bu riske yönetim girermi
bilmiyorum akşam hoca bu sene burakı istemediğini net açıkladı gazetecilere siz uyduruyorsunuz dedi
ben geçen sene istemişdim dedi o nedenle bırakın hoca istiyor lafını bu sadece birilerini aklama çabası
burakı bu sene kim istiyor gizli gizli arka planda transfer etmek için kim çabalıyor ona bakın önce
bu haberleri kim yayıyor. Ben başkan ve hoca olduğunu sanmıyorum Burakın alınacağınada ihtimal vermiyorum işin doğrusu
alamayacakları bir risk daha geçen hafta ozinin ıslıklandığı stada burak sokmak yürek ister.
neyse 6 saat kaldı bakalım göreceğiz. Burakmı gelecek süpriz bir isimmi gelecek yada kimse gelmeyecekmi

Çevrimdışı s4rc4stic

Çevrimiçi Sinan66

"Şerefinle oyna, Hakkınla kazan"

Bu burak yılmazla pek uyuşmuyor

Yarın bir gün kendini yalandan atıp penaltı aldığında, bunu sindirecek misiniz ?

Çevrimdışı mylife1903

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

gelmesin diyordum ama bunun karakteriyle alakası yok iyi bir sol bek olmadığını savunuyordum
ismail kadar bile sol bekliği yok diyordum.  halada Beşiktaşın sol beki değil ha hoca kanatta oynatıyor buna varım makul
hatta bana göre babelden daha verimli bir kanat oyuncusu skor olarak değil hücuma katkı olarak.
Burak olayı farklı Beşiktaş taraftarının en sevmediği oyuncu tribünde hırsız diye bağrılmış bir oyuncu
Beşiktaşa katkı veremez asla Beşiktaş taraftarıyla bütünleşme olmayacak en ufak hatasında hoş görülü
davranılmayacak birde istenileni veremezse düşün hedef tahtası kimler olacak herkes sanıyorki başka yerde atıyor
Beşiktaşdada atar love da atıyordu alanyanın ts den farkı yok ama Beşiktaşda iş yapmadı risk görmüyor insanlar
ama büyük risk var love gibide değil olmadığında hedef burak olmayacak. Bu riske yönetim girermi
bilmiyorum akşam hoca bu sene burakı istemediğini net açıkladı gazetecilere siz uyduruyorsunuz dedi
ben geçen sene istemişdim dedi o nedenle bırakın hoca istiyor lafını bu sadece birilerini aklama çabası
burakı bu sene kim istiyor gizli gizli arka planda transfer etmek için kim çabalıyor ona bakın önce
bu haberleri kim yayıyor. Ben başkan ve hoca olduğunu sanmıyorum Burakın alınacağınada ihtimal vermiyorum işin doğrusu
alamayacakları bir risk daha geçen hafta ozinin ıslıklandığı stada burak sokmak yürek ister.
neyse 6 saat kaldı bakalım göreceğiz. Burakmı gelecek süpriz bir isimmi gelecek yada kimse gelmeyecekmi
abi bana göre  burak yılmaz, canerden daha masum :D

burak iyi beşiktaşlıdır, katkı sağlar mutlaka

Çevrimdışı Mustafa UZUN

caner erkin bize gelmeden önce ne düşünüyordunuz ya da ne düşünüyorduk?

Vallahi çok samimi söylüyorum Caner bize gelmeden önce de saha içinde hırçın bir oyuncuydu, bizde de öyle ama hiç karaktersizlik boyutuna ulaşan bir hareketini görmedim ve Caner için de Burak, Emre, Volkan ve Melo gibi futbolcular için beslediğim duyguyu beslemedim. Ben Burak ve Burak karakterindeki oyuncuları Beşiktaş forması içerisine yakıştıramıyorum, ister duygusallık deyin ister geri kafalılık. Bir yandan '' Şerefinle oyna Hakkınla kazan'' düsturundan söz edip diğer yandan faydası olacak ise Burak gibi oyuncular gelsin oynasın diyemezsiniz. 

Çevrimdışı kyiv

Hatır için çiğ tavuk bile yenir. Şenol Güneş eğer halen daha Burak Yılmazdan fayda sağlayacağına inanıyorsa Burak Yılmaz için değil ama Şenol Güneş için bu transfere olumlu bakarım. 3 senede Hocanın istediği ve alınan oyuncu yok sanırım. Burak Yılmaz hocaya özel olsun. Burak bu sene gelsin takımı şampiyon yapsın emek hırsızlığı falan unutulur. Ayrıca Burak'ın gelmesi halinde 20 golden az atmayacağını düşüyorum. Daha iyisi olamaz mıydı? Elbette olurdu fakat şu durumda koyunun olmadığı yerde keçiyle idare etmek gibi bir şey. Vagner Lovedan kesinlikle katkısı daha fazla olur. Kimse ona 1. santraforluğu garanti etmemesi kaydıyla.

Çevrimiçi balkan-kartal

Yarın bir gün kendini yalandan atıp penaltı aldığında, bunu sindirecek misiniz ?
bize normal penalti vermiyorlar yalandan hic vermezler
besiktastan baskasini bilmeyiz

Çevrimdışı WOTGATE

Ben Burağın gelmesini istiyorum

kendini atmaz VAR var artık :D

Çevrimiçi Mehmet57

Koskoca transfer sezonunun sonunda yine de gidip Burak Yilmaz’i almak rezillik.

Ama herseye pozitif yonden bakmaya calisan biri olarak, en azindan bu transfer ile su igrenc ortaya dayali oyundan uzaklasiriz.

Çevrimiçi murat baltacı

Yapmayın arkadaşlar Burak gelsin golleri siralasin kral olur alınmayacak kadar ayıp yaptığını düşünmüyorum.

Beşiktaş'ın başarısı herşeyden önce gelir geçen sene Burak gelse bizi şampiyon yapsa şuan gs de batmış rakipsiz sezona basliyorduk daha iyi hamlelerde gelebilirdi elimiz rahatlardi şampiyonluğu vermemiz bizi ne hale getirdi farkında degilmisiniz. Türkiye'de bu kadar engeller varken başarı için kuyruğu dik tutup istemeyiz deme şansımız yok rakibimiz düzenli saray ziyaretleri yaparken bizimde başarı için  sahada ve oyunda güçlü olmamız gerek.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Vallahi çok samimi söylüyorum Caner bize gelmeden önce de saha içinde hırçın bir oyuncuydu, bizde de öyle ama hiç karaktersizlik boyutuna ulaşan bir hareketini görmedim ve Caner için de Burak, Emre, Volkan ve Melo gibi futbolcular için beslediğim duyguyu beslemedim. Ben Burak ve Burak karakterindeki oyuncuları Beşiktaş forması içerisine yakıştıramıyorum, ister duygusallık deyin ister geri kafalılık. Bir yandan '' Şerefinle oyna Hakkınla kazan'' düsturundan söz edip diğer yandan faydası olacak ise Burak gibi oyuncular gelsin oynasın diyemezsiniz.
abi haklısın ama rakiplerimiz düzgün mü sanki de onlara efendilik öğretecegiz.

gs de melo vardı. çirkefti, pislikti daha çok kötü şey yazarım ama adam tek başına bizi yeniyordu. emre belözogluda aynı sekilde.

bende eskiden böyle şeyleri önemserdim ama artık sallamıyorum. katkı sağlasın takıma ki burak çok katkı verir gerisi önemli değil

Etiketler: