2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 91 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3579247 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı ekrembaser

En son ayhani boyle gonderdik sonra kendimizi atiyorduk balkonlsrda

Abi Ayhan gitti ahmet Yıldırım’ı alıp şampiyon olduk 100.yılda sonrası malum benim love u görmeye tahammülüm kalmamıştı

Çevrimdışı Sercan62

Vagner Love eğer gitmiyorsa direkt paf takıma yollayalım antremanlarına orada devam etsin. Edeceğimiz zararı zaten ettik. Kendisini bonservis ile satma ihtimalimiz de yok. Adamı Beşiktaş forması altında görünce sinirlerimiz zıplıyor. Madem öyle gitsin paf takıma en azından yüzünü görmeyiz. İdmanlara çıkıp milyon euro para almak zoruna gitmeyecekse yapacak bir şey yok zaten.

Bu adama bel bağlayıp kurtarıcı olarak getirildiği gün ben bize hiçbir katkısı olmayacağını görebiliyordum. Alanya'nın forveti olmak ile Beşiktaş'ın forveti olmak aynı şey değildi. Bu adam da eskisi gibi değil tüm gücünü kaybetmiş bir adam zaten. Anadolu kulüpleri ne yazık ki Alanya'ya oynadığı gibi Beşiktaş'a karşı oynamıyordu. Yönetim bunu göremedi ve ne yazık ki büyük bir hata yaptı.

Yaklaşık 3-4 saat önce böyle bir şey yazdım. Görünüşe göre Vagner Lowe'u gs'ye gönderdik. İnanılmaz mutluyum. İsterse kendisi gs'de 15 gol atsın. Umrumda değil. Adamın bizim formamızı giymesi kanıma dokunuyordu resmen. Biz bu herif için 3 milyon ödedik ama sağlık olsun. Zararın neresinden dönülse kar çünkü 2020'ye kadar sözleşmesi vardı. Şu anki mutluluğumu tarif edemem. İnşallah bir aksilik çıkmaz kendisini gs formasıyla görürüz. :ishock: :ishock: :ishock:

Çevrimdışı cursedofdragon

Abi Ayhan gitti ahmet Yıldırım’ı alıp şampiyon olduk 100.yılda sonrası malum benim love u görmeye tahammülüm kalmamıştı

+1903 :D

Çevrimiçi underworld

Bu saatten sonra hral dan başka golcü gelmez.

Çevrimdışı frantic

şampiyonluk loading...

15-16 : cenk > gs  :D 
16-17: ismael > fb   :D
18-19: love > gs  :tabe: :halay:

Çevrimdışı yoruk

Burak gelecek söylentileri yoğunlaşıyor.İstemem ama hoca istiyorsa yapacak şey yok.Hem rahatlıkla kanat forvet çift forvet oynarız.Hem Negredo hem Larin ile Burak olur.

Çevrimdışı celiker1

Gs taraftarindin genelinde Love transferine tepki var.Su transfer bozulmadan gerceklesse bari
Hayatta Beşiktaş

Çevrimiçi 38life

Burak Yılmaz transferi alevli top resmiyle değil de alevli zar resmiyle açıklanmalı.

[ Son Düzenleme: 31 Ağustos 2018, 16:35:37 38life ]
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi sefaköykartali

Love ın ayakları tutmuyordu artık gitmesi çok iyi oldu. Galatasaraya da 2 sene mali külfetten başka bir şey yapmaz. Ha gelir bizim maçta atar mı atar o da bizi kısmetsizliğimiz  :lol: :lol: Nayir de kiralık gidiyormuş sanırım. Burak Yılmaz gelecek gibi hissediyorum. Hatta Tolga’ yı alan fenerden bi ozan tufan alsak şenol hocam istediği topçularla ne yapar bi görelim bakalım.
[ Son Düzenleme: 31 Ağustos 2018, 16:35:59 sefaköykartali ]

Çevrimiçi 38life

Burak gelecek söylentileri yoğunlaşıyor.İstemem ama hoca istiyorsa yapacak şey yok.Hem rahatlıkla kanat forvet çift forvet oynarız.Hem Negredo hem Larin ile Burak olur.

Ademi aldık çift forvet oynamayız artık. 70'ten sonra olur sadece.

Umut Nayir, 1 seneliğine Bursaspor'a kiralandı. Hayırlı olsun.

Çevrimiçi 38life

Umut Nayir, 1 seneliğine Bursaspor'a kiralandı. Hayırlı olsun.

Bu gerçekten iyi oldu.

Pektemek hadi sıra sende ısrar etme.

Ben bu saatten sonra pektemek takım bulamasa bile son ana kadar bekleyip parasını verip sözleşmesini fesih edeceğimiz düşünüyorum.

Çevrimdışı ALDENYX

imza atana kadar uzuluyomus gibi yapalim  :)
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Mevcut Kadro ;

Kaleciler
;

Karius
Tolga
Utku

Sağ bekler ;

Gökhan
Dorukhan

Stoperler ;

Pepe
Vida
Roco
Fatih

Sol bekler ;

Adriano
Caner

Ön liberolar ;

Medel
Atiba
Dorukhan
Necip

Orta sahalar ;

Tolgay
Oğuzhan

Sağ kanatlar ;

Lens
Quaresma

Sol kanatlar ;

Babel
Töre

10 numara ;

Adem Ljajic

Santraforlar ;

Negredo
Larin
Pektemek
Güven

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Hahaha resmen billur geçmiş.

Kasımpaşa Başkanvekili Hilmi Öksüz, Diagne, Trezeguet ve transferin son gününe dair önemli açıklamalarda bulundu.

Öksüz; "Oyuncularımızı satmak gibi bir düşüncemiz yok. Transferin de son günü. Zaten şu aşamada konuşmayız bile." ifadelerini kullandı.

"GALATASARAY'DA ÖYLE BİR PARA YOK"

Sözlerine Diagne ve Trezeguet konularında devam eden başkanvekili; "Galatasaray'ın Diagne ile alakalı bir girişimi olmadı. Zaten Galatasaray'ın Diagne'yi alacak parası olduğunu zannetmiyorum. Trezeguet için de şu an bir durum söz konusu değil." açıklamalarında bulundu.

.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Gs Love'a mecbur kaldı adamların forveti yoktu.. Keşke Fb'ye kitleseydik ama buna da şükür.. Love bize gelmeden önce de demiştim bu adam Anadolu takımı topçusu bizde iş yapmaz diye.. Gs'de de fazla iş yapacağını sanmam kapalı defansa karşı oynayacak genelde..

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Ljajic transferi ilaç gibi geldi. Lisansı çıksa da Bursa maçında son yarım saat izlesek

Çevrimdışı Sercan62

Gs Love'a mecbur kaldı adamların forveti yoktu.. Keşke Fb'ye kitleseydik ama buna da şükür.. Love bize gelmeden önce de demiştim bu adam Anadolu takımı topçusu bizde iş yapmaz diye.. Gs'de de fazla iş yapacağını sanmam kapalı defansa karşı oynayacak genelde..

şampiyonlar liginde vagner love show :D

veya muğdat show :D

2'sini de dene tarafını seç :D  :evillol: :kop:

Çevrimiçi 38life

Ben sanki Burak ve Love arasında kıyasıya bir gol krallığı yarışı olacak gibi hissediyorum.

Çevrimdışı ALDENYX

Orkan Çınar yıllık 500 bin Euro'luk ücretinin yarısının ödenmesi koşuluyla Adana Demirspor’a kiralandı..
Hayat geç kalanları hiç affetmez.

Orkan Çınar yıllık 500 bin Euro'luk ücretinin yarısının ödenmesi koşuluyla Adana Demirspor’a kiralandı..

bursa'ya kiralamadığımız umut'un bütün maaşını bursa ödeyecekmiş  :iblush:

Çevrimiçi 38life

Umut inşallah Stancudan formayı alır. Hakkında birşey bilmiyoruz ama tek gözlemim Umut'un zeki biri olduğu. Zeki futbolcuyu herzaman severim. Umarım Cenk Tosunun Antepte yaptığı çıkış gibi bir çıkış yapar.

Etiketler: