2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 111 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575067 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tangaz

Büruj hani mitrovic in opsiyonunu kullanıyordu?

o parayı vermeyecekleri en başından belliydi en fazla 2 verirler en fazla

biz yererken ezbere şakşaklayanlar bravo yönetime diyordu noldi?

övmeyi de yermeyi de beceremiyoruz...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı kyiv

Ali Koc gelirse fbnin cirkeflik yapmayacagini dusunenler yaniliyor. bu adamlarin genetiginde var, camia cirkef oldukca basina kimi getirsen farketmez.

Kim gelirse gelsin önümüzdeki sene it gibi saldıracaklar. Şampiyon olmak için masabaşı işleri de dahil herşey köklenecek. Herşeye karışan adam da dahil bütün saha dışı etkenlerini devreye sokacaklardır. Önümüzdeki yıl hem saha içi hem saha dışı Fikret Ormanın çok uyanık olması lazım. Reaksiyonu anında vermeliyiz. Bize birşey olmadı tff ile hakemlerle kötü olmayalım diye yaklaşmamak lazım.

Çevrimdışı kyiv

o parayı vermeyecekleri en başından belliydi en fazla 2 verirler en fazla

biz yererken ezbere şakşaklayanlar bravo yönetime diyordu noldi?

övmeyi de yermeyi de beceremiyoruz...

Dua edelim dünya kupasında Vida iyi iş çıkarsın. Vidayı satalım Mitroviç geri dönsün. Mitroviç iyi olduğu için değil zarar etmemek için. Önümüzdeki yılın takım savunması vasat olsun yeter ki hücum httı iş ypsın. Santrafor...Santrafor...Santrafor

Çevrimdışı mylife1903

Büruj hani mitrovic in opsiyonunu kullanıyordu?
Opsiyonu kullanip eplye satar belki

Çevrimiçi Özgür Gültekin

bunun peşindeymişiz.

Matias Vargas, iyi bir oyuncu gibi gözüküyor ama sezon devamlılığı hakkında takip edenler varsa birşeyler söyleyebilir.
Yalnız bahsi geçen 10 m euro çok fazla.

Çevrimdışı Onur Küçük

O işe kalkışmaya kalkışanların durumu ortada  :D
Menajerlik oyunlarıyla karıştırıyorlar, basit sanıyorlar milyarlarca avroluk bir sektör olan gerçek hayattaki futbolu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Bitti opsiyonu.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Onur Küçük

Para ve iktidar insanı değiştirir onur, yaşam standartın ona göre yükselir ve düşürmekde çok zorlanırsın.
Para ve iktidar herkesi değil erdemli olmayan cahil bir insanı değiştirir. Asıl mesele şu Süleyman Abi. Arz talep meselesi diye savunması yapılacaktır elbet ama kişi başına gelirin 9.000 dolar olduğu bir ülkede futbolcuların önüne milyon avroluk sözleşme koyup sonra milyon avro kazanan adamların maaşlarının az olduğundan, zam yapmaktan bahsediyor önlerindeki 50 yılı nasıl geçireceklerinin hesabını yapıyoruz. Bir insan yoktan büyük bir servet yapabileceği gibi servetini 1 günde de kaybedebilir. Veli gibi profesyonel futbolcuların kazandıkları paralar doğru yönetmesini bilirlerse ömürleri boyunca yüksek standartlarda yaşamalarına engel teşkil etmez.

Şimdi şu Opare'nin geri dönüşü konuşuluyor. Kişi başına düşen Milli gelirin 40 bin doların üzerinde olduğu bir ülkede muhtemelen 300.000 avro civarında maaş alan adama kişi başına düşen Milli gelirin 9.000 dolar olduğu bir ülkede  700.000-1.200.000  avro civarlarında maaş vereceğimiz konuşuluyor. Değil bunları sorgulamak 3-5 maç iyi oynasın ne kadar az maaş aldığından bahsedip maaşına da zam isteriz taraftar olarak.

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Brezilya- Hırvatistan maçı ülke tv de.

Vida 11 de

Çevrimiçi Samet Demir

Brezilya- Hırvatistan maçı ülke tv de.

Vida 11 de
Sol bek. . .

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Beşiktaş'lı olmak yolda Beşiktaş formalı birini görünce kardeşinmiş gibi gülümsemektir...

Çevrimiçi ferdi1903

Ali koc önde görünüyor. Secileccek galiba insallah fenevin demirören vakasi olur

Çevrimiçi Necmi

Boyle bakinca dogru da bunun bedeli 5x2 + 5.5 olmali miydi?
Gg gibi alsan hadi neyse.
Fbye kapak takmanin cok agir bir maliyet oldugunu soyleyelim
Evet oldu ama beni mutlu etti. Birçok kişiyide mutlu etti
zamanında bu paralar bizi mutlu etmedikleri yerlerede gitmişti.

Çevrimiçi Necmi

Bugun fikret ormana guveniyoruz, iyi niyetinden suphemiz yok yarin baskasi gelip ayni gizli sakli isleri yapinca ona nasil guvenecegiz?
Bu islerin bir proseduru olmalidir, divan kurulunun haberi olmalidir. Kisisel hirslar icin kullanilacak mekan degildir besiktas kulubu baskanlik koltugu.
Belki vardır divan yönetiminin bilemeyiz kafasına göre yapmıyordur.
Gizli kapaklı işleri geçmişde herkes yapıyordu ilerdede yapacak sen Başkan olsan sende yapacaksın.
Yönetmenin bir kuralı bu.

Çevrimdışı AvrupaKartalı

Ali koc önde görünüyor. Secileccek galiba insallah fenevin demirören vakasi olur
demirören gibi bir mal kimse olamaz.
Hiç biri yokken BİZ vardık ! ! !

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

En azindan bizimle durduk yere kavga edip sirazemizi bozmaz dengesizler Ali Koc secilirse. Parasal olarak da yapabilecegi bir sey yok Ali Koc'un. UEFA cezalari devam ediyor.

Çevrimdışı kyiv

Santrafor hemen alınmayacak gibi. Şenol Güneş önce Larine bir yoklama çekecek eğer sezonu kapattığı gibi giriş yaparsa Larin yanına genç 2. sınıf bir santrafor alırlar. Yok eğer Larin pek bir varlık göstermeden başlarsa Transfer sezonun son günlerine yine bir kiralık vakası ile karşılaşırız. Takımın gücüne güç katmayacak sadece kalabalık yaratacak boşa adam almasınlarda buna da razıyız.

Çevrimdışı yaço58

arkadaşlar bizim kadromuz iyi forvete bence bonservissiz bir gignac ve 10 numarayada evertonlu klasseni alırsak mükemmel bir takım oluruz birde bizim unuttuğumuz şeyler var  geldiğinden beri performansı çok iyi olan ryan babeli net bir 10 numara ve net bir santraforla izlemedik bence böyle daha da performansı yükselecektir ve medel atiba konusuna gelelim tarz olarak farklı oyuncular eğer medeli 6 yapcaksak o zaman ilerde basan stoperleri orta sahaya kadar çıkarmış bir beşiktaş medelle iş yapar ama medelden atiba gibi alan savunması beklenemez bence bu sene ilerde presle topu alıp hızlı oynmak üzerine kurmalıyız takımı ve buna uygun oyuncular almalıyız ancak bu iki transfer olursa sağ beke opare bile olur çünkü asıl iş hücümü sorunsuz halletmekde zaten pepe-vida tandemi uyuşursa mükemmel bir tandem izleriz sol bek adriano düşünün sadece forvet ve 10 numara kritik nokta mesela gignaca 3m verip de  küçülebiliriz birçok işe yaramayan oyuncuyu göndererk bu transfer dönemi adeta bir satranç oyunu gibi olcak inşallah yapılacak hamlelerle kazanan beşiktaşımız olur

Çevrimdışı tangaz

En azindan bizimle durduk yere kavga edip sirazemizi bozmaz dengesizler Ali Koc secilirse. Parasal olarak da yapabilecegi bir sey yok Ali Koc'un. UEFA cezalari devam ediyor.

yanıldıgını kısa vadede görürsün alii koçun ne pislik oldugunu 2007 yılı vidyolu paylaşımımla göstermiştim. dün göz ucuyla kongredeki üslubunu da görünce azizin 10 katı bi pislik geldiğini idrak ettim. azizin ilk geldiği dönemi çoğu forum üyesi bilmez son derece beyfendi sessiz sakin sünepe biri oldugunu yaşlı üyeler bilirler aziz yıldırımı zıvanadan çıkaran fetöcü cinconun itnelikleri olmuştur baktı bu itnelerle baş edemiyor o da itneleşti.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı caner.eryigit

Afedersiniz ama aynı .okun laciverti seçildi değişen hiçbirşey olmaz.top class bir forvete fitim başka da birşey istemiyorum

Çevrimdışı mylife1903

yanıldıgını kısa vadede görürsün alii koçun ne pislik oldugunu 2007 yılı vidyolu paylaşımımla göstermiştim. dün göz ucuyla kongredeki üslubunu da görünce azizin 10 katı bi pislik geldiğini idrak ettim. azizin ilk geldiği dönemi çoğu forum üyesi bilmez son derece beyfendi sessiz sakin sünepe biri oldugunu yaşlı üyeler bilirler aziz yıldırımı zıvanadan çıkaran fetöcü cinconun itnelikleri olmuştur baktı bu itnelerle baş edemiyor o da itneleşti.
2000 yilinda futbolun sahada oynanmadigini ogrendim dedikten sonra dagildi aziz yildirim
Adam zaten is hayatindan rusvet nasil verilir, ek isler nasil alinir falan biliyordu adam bilgisini futbola uyarladi
Takir takir yazar satin aldi
Hakem satin aldi satin alamadigini baskiyla devsirdi
Federasyonu kuklask sekip vasitasiyla yillarca yonetti

Simdi bu ekguclerini bilakops mi ne diyorlar onlari ali kocun uzerine salacaktir

Babasi hayatteyken ali koc bize fazla saramaz ama gsliler vaziyet alsin

Çevrimdışı tangaz

vida en son playoflarda hırvatistanda sağ bek oynamıştı bugün sol bek oynatmalarına şaşırdım şayet sol bekte kullanılmazsa turnuvada  yedek kalabilir. matej turnuvada muhtemelen süre almayacak şu görüntüye göre stoper rotasyonu 2 formanın ilk 3 adayı lovren (banko) corluka yada vida şeklinde vida sol bek oynar corlukada cezalı vb olursa küçük bir ihtimal matej forma görür ama %1 ihtimal gibi duruyor.
[ Son Düzenleme: 03 Haziran 2018, 19:13:12 tangaz ]

Çevrimdışı tangaz

2000 yilinda futbolun sahada oynanmadigini ogrendim dedikten sonra dagildi aziz yildirim
Adam zaten is hayatindan rusvet nasil verilir, ek isler nasil alinir falan biliyordu adam bilgisini futbola uyarladi
Takir takir yazar satin aldi
Hakem satin aldi satin alamadigini baskiyla devsirdi
Federasyonu kuklask sekip vasitasiyla yillarca yonetti

Simdi bu ekguclerini bilakops mi ne diyorlar onlari ali kocun uzerine salacaktir

Babasi hayatteyken ali koc bize fazla saramaz ama gsliler vaziyet alsin

bakma iş hayatında da aslında işi bitiren bu değil dayısıydı bu onun izinden gitti orda ustası sağlamdı zaten

Çevrimdışı mylife1903

vida en son playoflarda hırvatindanda sağ bek oynamıştı bugün sol bek oynatmalarına şaşırdım şayet sol bekte kullanılmazsa turnuvada  yedek kalabilir. matej turnuvada muhtemelen süre almayacak şu görüntüye göre stoper rotasyonu 2 formanın ilk 3 adayı lovren (banko) corluka yada vida şeklinde vida sol bek oynar corlukada cezalı vb olursa küçük bir ihtimal matej forma görür ama %1 ihtimal gibi duruyor.
Transfer gerceklesene kadar oynasin sonrasina bakariz, nasil?
Lovren bir sure milli olamadi o ara abdurrahman celebi oldular
Lovren zaten banko abi yaninda da vida korluka kim iyiyse o oynar

Çevrimdışı Kursad_Duran

Bencede bir iki yıl sonra Aziz gibi mafyalaşır. Ne yazıkkı Türkiye’de beyefendilik bir işe yaramıyor.

Çevrimdışı mylife1903

bakma iş hayatında da aslında işi bitiren bu değil dayısıydı bu onun izinden gitti orda ustası sağlamdı zaten
Abi bunun reklamini iyi yapti fb
Yoksa bu fb baskani olani kadar fazla zenginligi de yoktu
Dayisinin yaninda kopekbaliginin yaninda yuzen etcil hayvanlar gibi mutual bir yasami vardi
Sonra sonra palazlandi tabi
Aziz ydirim olarak acilmayan kapilari fb baskani olarak acti

Simdi bizim baskanin da aziz yildirima bakarak hem ornek almasi hem ders almasi lazim

Fbye yakisan bir baskandi aziz yildirim

Simdi o aynin birlestiridigi gucsuzlestiridigi derneklerin tekrar aktif olmasi lazim

Etiketler: