2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 123 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3575651 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı tuncaboylu

Beşiktaşın başkanından bahsederken üslubuna dikkat et öyle akılsız gibi kelimeler seni bu forumdan attırır. şurda forumun son günlerinde kimsenin kalbini kırmak istemiyorum.
Forumun son günleri derken?

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı underworld

Demek yeni foruma geçmenin zamanı geliyor

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Hazır kurulmusu varken , tekrar neden bir forum kuralım.  :s20:
Necmi abi devreder birine, forumun gideri neyse yardımcı oluruz hepimiz.
Yeter ki böylesi güzel-düzeyli bir forum KAPATILMASIN !!!

Çevrimiçi Ahmet Kömürcüler

Sturridge babeli takibe almis..
2015-2016 ve 2016- 2017 sezonları Şampiyonu BEŞİKTAŞ!

Eğer bir gün benim sözlerim bilimle ters düşerse bilimi seçin..

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Beşiktaş, Ausburg ile sözleşmesi sona eren eski futbolcusu Daniel Opare ile yıllık 750 bin Euro karşılığında anlaşmaya vardı. Şenol Güneş onay verdiği takdirde Opare takıma katılacak. (Habertürk)

Çevrimdışı f_madida

Beşiktaş, Ausburg ile sözleşmesi sona eren eski futbolcusu Daniel Opare ile yıllık 750 bin Euro karşılığında anlaşmaya vardı. Şenol Güneş onay verdiği takdirde Opare takıma katılacak. (Habertürk)

tovbe tovbe... illa kufur mu gerek.
The world is better in black and white, and red.

Dorukhani aldiysak eger bu adam gem sag bek hem orta saha oynayabiliyor. Zaten bek oynadigi maclarda da bindirmeleri ve hizi yerinde.

Bence atiba giderse yabanci bir sag bekte alinmasin. Dorukhan ile 2 bolgeyede alternatif yaratabiliriz. Hem maas olarak hem de yabanci kontenjani olarak avantaj saglamis oluruz.

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı f_madida

Sturridge babeli takibe almis..

Sturridge gelsin, Jack Wilshere gelsin, bize boyle adamlarla gelin.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Yeni sözleşme için geçen sezon aldığı maaşın yarısı teklif edilmesi sebebiyle masadan kalkmaya hazırlanan Atiba’ya Şenol Güneş’ten destek geldi. Tecrübeli teknik adamın isteği sonrasında yönetim, 750 bin Euro’luk teklifini 1 milyon Euro’ya yükseltti.(Fanatik)

Çevrimiçi levitate

+1903
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

+olarak oos pozisyonu icinde emre akbaba tr icin yeterli olacaktir. Yabanci ve maasi yuksek bir oyuncuyu onumuzdeki sene icin gereksiz goruyorum. Orkan emreyi yedekleyecektir. En olmadi tolgay ya da ozzy orayi yedekler. Yine yabanci kontenjani ve maas yuku olarak artiya cikabilecegimiz bir durum.

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimiçi balkan-kartal

+olarak oos pozisyonu icinde emre akbaba tr icin yeterli olacaktir. Yabanci ve maasi yuksek bir oyuncuyu onumuzdeki sene icin gereksiz goruyorum. Orkan emreyi yedekleyecektir. En olmadi tolgay ya da ozzy orayi yedekler. Yine yabanci kontenjani ve maas yuku olarak artiya cikabilecegimiz bir durum.
emre neden yeterli ?
besiktastan baskasini bilmeyiz

Senol hocaninda kisitli rotasyon ile oynadigini dusunursek şoyle bir liste yapabilirim;

Kale
Fabri
Tolga
Utku

Defans
Pepe vida mitro fatih
Adri caner
GG dorukhan(hem orta saha hem sag bek)

Orta saha
Medel necip
Tolgay ozzy
Emre A.

Kanat
Babel karijma
Tore orkan(hem kanat hem oos)

Forvet
Sturridge
Larin
Pektemek(imkan varsa ginderilip daha dusuk maliyetli genc turk oyuncuda olabilir)

23 kisilik cok tatli bir kadro.
Toplam 10 yabanci.
Gerekirse ozzy ya da tolgaydan biride satilabilir.
Bu kadro hem maas yukunu azaltir hem de kupa maclari olmayacagi icin gayet yeterli bir rotasyon.

-Mustafa Kemal Atatürk

Çevrimdışı f_madida

Ondan sonra niye 4. olduk? emre-orkan-dorukhan vs bunlar Konyaspor icin, Alanya icin, Bursa icin iyi oyuncular olabilir, Besiktas'in ilk 11'ine dusunulecek oyuncular degil en fazla rotasyona girerler o da formda olurlarsa. 

Çevrimdışı mylife1903

Deyvid pilat vardi yurtdisinda biraz basarili oldu
Zamanin ikonik oyuncularindan deyvid bekim vardi
Azicik sureklilik saglayabilenler
Bizde bi ferdinand denemesi olmustu cok gencti superstarmis zaten adam onu degerlendirmeye almiyorum
Oven ve makmenemen cikti diye hatirliyom ingiltere disina bi de lazkoyin cikmisti

Ispanyol olmaz sol ayakli olmaz diyoruz. Bisi biliyoz da soyluyoz ingilizden de hayir gelmez arkadas. Onlar kendi adalarinda biseye merhem olmaya calisirlar karaya ayak basinca bisi bekleme

Çevrimdışı Neo Nesil

Dh beşiktaş dururken ne yeni forumu  :lol:

Çevrimdışı underworld

Matias vargas, arjantinli olması ve bonservis konusu dışında uygun gözüküyor.

Çevrimdışı mylife1903

Matias vargas, arjantinli olması ve bonservis konusu dışında uygun gözüküyor.
Boyu kac bunun

Çevrimdışı underworld

Çevrimdışı mylife1903

Culi kıvamında 168 miş ama dolgun
Az kesme kalmis. Senin topuklu kiramponlardan giydirmek lazim

Çevrimdışı underworld

Bu kardeşi gözden kaçırmışım ama piyasada başka oos pek gözükmüyor reyis.
Şayet tutarsa pasaportu iyi para eder.
Az kesme kalmis. Senin topuklu kiramponlardan giydirmek lazim

Çevrimdışı underworld

Büruj hani mitrovic in opsiyonunu kullanıyordu?

Çevrimdışı kyiv

Konu dışı olacak ama az önce spor programlarında güzel kuşum kanaryamın seçimiyle ilgili oy verenlerin konuşmaları vardı. Celal Doğan da oy kullanmaya gelmiş. Hani 3-0 önde oldukları maçı 4 gol yiyerek satan Gaziantep başkanı. Bu zihniyetteki adam yıllarca büyük bir şehrin belediye başkanlığını yaptı. Kim bilir neler döndü belediye başkanlığı sırasında.

Çevrimdışı f_madida

Konu dışı olacak ama az önce spor programlarında güzel kuşum kanaryamın seçimiyle ilgili oy verenlerin konuşmaları vardı. Celal Doğan da oy kullanmaya gelmiş. Hani 3-0 önde oldukları maçı 4 gol yiyerek satan Gaziantep başkanı. Bu zihniyetteki adam yıllarca büyük bir şehrin belediye başkanlığını yaptı. Kim bilir neler döndü belediye başkanlığı sırasında.

Ali Koc gelirse fbnin cirkeflik yapmayacagini dusunenler yaniliyor. bu adamlarin genetiginde var, camia cirkef oldukca basina kimi getirsen farketmez.

Etiketler: