2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 113 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3578699 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı kyiv

Bina 2009 yılında açıldı.. 9 yıllık diyebiliriz. Tadilat, eskilikten değil işlev değişikliğinden ve kiralama potansiyelinden dolayı gerekli. Örneğin Real Hipermarket olan kısmın yaklaşık 8bin metrekare müşteri alanı var ancak içeride müşterinin giremediği 3bin metrekarelik depolama ve yardımcı alanlar var. Mesela fırın var, sebze meyve soğuk odası var, balık hazırlık odası var bulaşıkhane var vs vs.. Burayı böyle kiralamaya çalışırsan başka bir hipermarket gelebilir ancak. Decathlon'a nasıl kiralayacaksın peynir hazırlık odası, süt ürünleri soğuk odası gibi özelleşmiş teknik mekanlara sahip bir yeri? Hepsinin yıkılması lazım. E zaten orada bi sürü rakip hipermarket var tutmuyor başka bir şeyler yapmak lazım. O yüzden tadilat şart. Tadilat projesi hakkında çok detaylı bilgim yok ama yeni alanlar kazanıldığını duydum. Burada asıl önemli olan doğru proje ile potansiyel müşterilere ulaşabilmek. Onu başarabilirler mi bilmiyorum.

Beşiktaş gibi merkezi bir yer için talebin çok olması lazım. Civarda ihtiyacı karşılayacak çok yer var mı ki?Bizim onların peşinden değil onların bizim peşimizden koşması lazım.

Çevrimdışı Ersoy

Zidane istifa etti.10 numaraya düşünebiliriz. :evillol:
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı caner.eryigit

Tosic dahil.şöyle birşey gördüm

Çevrimdışı kyiv

Peki madem konu gayrimenkullerden açıldı. Eski kulüp binası kiraya verildi mi? Kulüp merkezi Vodafone Parka taşındıktan sonra kiraya verilecek diye dinlemiştim. Sonrası ben de kopuk... Gelir var mı oradan?

Çevrimiçi underworld

Gs floryadan 250 m TL kazanacakmış.
Yeni tesis maliyet 40 m TL
= 210 m TL net

Şunları şampi yaptık ya yatacak yerimiz yok.

Çevrimiçi underworld

100 m dolar getirecek satış lazım.
Fulya, akaretler falan ne varsa yüksek değerde satılsın

Çevrimiçi Özgür Gültekin

Neden :alala: :alala:

Japonya ligi tek takımlı mi :D

Torres'in isteyeceği parayı verebilecek herhalde 1-2 tanedir.
Yoksa Japonya' nın akhisarsporu Negredoyu nasıl alsın?  :lol:

Çevrimiçi murat

100 m dolar getirecek satış lazım.
Fulya, akaretler falan ne varsa yüksek değerde satılsın
sadece akaretler 100 milyon eder ama  değermi?

Çevrimdışı f_madida

Dönüp dolaşıp yine aynı şeyleri yazacağız ama maçsız geçen şu günlerde insanın aklına başarısızlığın sebepleri geliyor ki geçen yıl için en büyük sorun goldü. Şimdi Negredonun transferinde sormak lazım hiçbir zaman 20li golleri geçememiş bir futbolcu neden transfer edilir? Önceki yıllardaki santraforlarımız şu ya da bu şekilde 20 golün üzerindeydi. Negredo neden transfer edildi? Ha Cenki fazla zorlamasın bizim 1. santraforumuz cenk olacakdıysa cenki neden sattık? Yanlış anlaşılmasın cenkin satılmasına karşı değilim ama Negredonun alınmasına babalar gibi karşıydım. Bu adamla yapılan sözleşme üstüne üstlük bir sonraki yılı da ipotek altına aldı. Şimdi işin içinden çıkamıyoruz.

Negredo ismi ilk gundeme geldiginde iki tane spor yazari pompaladi bunu, Besiktas taraftari da yedi bir guzel, yoksa her isim gibi Negredo da bayagi bir tartisiliyordu artisiyla eksisiyle. Ama taraftar bir kere yonetime baski yapmaya baslayinca yonetim de o yone kaydi biraz.

Ilk pompalayan ve bence Negredo kazigini Besiktas'a attiran adam Ali Ece'dir, defalarca programlarda yok Guiza olmaz yok Mario Gomez'i aratmaz muthis oyuncu soyle super boyle hiper diye diye Besiktas taraftarlarinin gardini dusurdu. Ali Ece iyi niyetli olabilir, fanatik Besiktas'li da olabilir ama kesinlikle futbolcu sarrafi degildir.

Ikinci pompalayan da sinsi oglu sinsi fener fanatigi M.Demirkol. Demirkol bu adamdan hicbir sey olmayacagini sezdigi ve Besiktas'in daha iyi bir alternatif bularak ligi domine etmesini istemedigi icin Negredo super adam burada cok is yapar diye defalarca programlarda pompaladi.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı Koa_lAA

bu düzen üç cl peşpeşe alan hocayı yemekte... bize neler yapmazki..

Çevrimdışı mylife1903

Demba Ba bize gelmeden önce hayatında kaç kere 20 golü geçmişti?

Transfer biraz da şans işi.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Bizde de gecemedi ve sampiyon olamadik iste

Çevrimdışı tuncaboylu

Ben şöyle bir senaryo çizmiştim kafamda. Bizim stad inşaatındaki taşeronlardan biri işçilerine parasını vermemiş, Taşeron Beşiktaş parayı ödemedi  o nedenle ödeyemiyorum demiş. Onlarda bizi sıkıştırmak için böyle birşey yapmış.  (hepsi benim uydurmam)

Senin senaryon nedir? Eski fotoyu mu koymuşlar diyorsun?

Benim de aklıma o geldi.

Bir ihtimal de geçici sözleşmeli çalışan ve alacakları davalık olan 3-5 işçinin dolduruşa getirilip eylem yapması olabilir.

[ Son Düzenleme: 31 Mayıs 2018, 14:36:34 tuncaboylu ]

Çevrimdışı tuncaboylu

Bizde de gecemedi ve sampiyon olamadik iste
15'e sattın ama.

Çevrimiçi underworld

İkisi 200 milyon dolar ederse
200 × 4,48 = 886 m TL

Kur, faiz sarmalından bir an önce çıkmalıyız.

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

Beşiktaş gibi merkezi bir yer için talebin çok olması lazım. Civarda ihtiyacı karşılayacak çok yer var mı ki?Bizim onların peşinden değil onların bizim peşimizden koşması lazım.

Beşiktaş'ın merkezi bir yerinde değil.. Ulaşımı kağıt üzerinde kolay olsa da ters kalıyor. Beşiktaş çarşıdan yürüyerek 20-25 dakika mesafede.. Önünden toplu ulaşım geçmiyor, etrafında çok alternatif var.. Örneğin Cevahir AVM kuş uçuşu 1 kilometre uzaklıkta. Devasa bir AVM ve içinde yok yok. Metro ulaşımı, metrobüs ulaşımı, otobüs ulaşımı var.. Neden bir insan Cevahir varken Fulya'ya insin ki? Örneğin eskiden içinde Real Hipermarket vardı. Zaten o civarda hipermarketten bol birşey yok. Çok daha iyi konumda Migros ve Carrefour var.. Real ilk açıldığında 50'den fazla kasası vardı.. Son gördüğümde müşteri azlığından 8 kasaya kadar düşmüşlerdi.
İnsanları oraya çekecek bişey olması lazım dediğim şey de o. Umarım bunun için çalışıyorlardır. Geçen mesajımda IKEA ya da Decathlon derken onu kastetmiştim. Etrafta olmayan ve çok popüler bir mağaza getirmek lazım. Farklı birşeyler yapılmazsa tutmaz. Ayrıca buradaki çarşı alanının büyük kısmının bodrum katta yer aldığını da unutmamak lazım..

Çevrimdışı tuncaboylu

Gs floryadan 250 m TL kazanacakmış.
Yeni tesis maliyet 40 m TL
= 210 m TL net

Şunları şampi yaptık ya yatacak yerimiz yok.
Çok para değil.

TL cinsinden olması fecaat zaten, bir senelik zararlarını karşılamaz.

Kendi arsalarını satıp, Kemerburgaz'a sığıntı gidecekler.

Çevrimiçi underworld

Çok para değil ama para paradır.
Floryadaki yerleri küçüktü zaten...
Kemerburgaz tapulu olması lazım.

Çok para değil.

TL cinsinden olması fecaat zaten, bir senelik zararlarını karşılamaz.

Kendi arsalarını satıp, Kemerburgaz'a sığıntı gidecekler.

Çevrimdışı tuncaboylu

Çok para değil ama para paradır.
Floryadaki yerleri küçüktü zaten...
Kemerburgaz tapulu olması lazım.
Tapulu falan olmayacak, bilmem kaç yıl kullanma hakkına sahip olacaktır.

Devlet salak değil, hem ihaleden 250 milyon verip hem de tapulu arsa versin.

Çevrimiçi sozkul

Beşiktaş çarşının dibi, yok yok herşey var çarşıda, orada süpermarket kolay değil. Mobilyacı filan süper olur eğer park yeri varsa..

Çevrimdışı kyiv

Tapulu falan olmayacak, bilmem kaç yıl kullanma hakkına sahip olacaktır.

Devlet salak değil, hem ihaleden 250 milyon verip hem de tapulu arsa versin.

Tapu olmasa da kullanım hakkı çok da kötü olmasa gerek. Sonuçta süre sonunda devlet asırlık bir kulübe çık buradan demez.Senelerce oradan bir yere gitmezler artık.

Çevrimiçi sozkul

100 M dolar eder  diyorsun?

Çevrimdışı tuncaboylu

Tapu olmasa da kullanım hakkı çok da kötü olmasa gerek. Sonuçta süre sonunda devlet asırlık bir kulübe çık buradan demez.Senelerce oradan bir yere gitmezler artık.
Normal bir devlet demez, ama burası Türkiye.

Malum şahıs Galatasaray orada işgalcidir dese, ertesi gün kapının önüne koyarlar.

Çevrimdışı kyiv

Normal bir devlet demez, ama burası Türkiye.

Malum şahıs Galatasaray orada işgalcidir dese, ertesi gün kapının önüne koyarlar.

Sıkıntı olmazzzz...Abdülrahimciğimi yok mu sayıyorsun? Halleder o tip basit işleri. 

Çevrimiçi underworld

Çevrimiçi murat

Beşiktaş'ın merkezi bir yerinde değil.. Ulaşımı kağıt üzerinde kolay olsa da ters kalıyor. Beşiktaş çarşıdan yürüyerek 20-25 dakika mesafede.. Önünden toplu ulaşım geçmiyor, etrafında çok alternatif var.. Örneğin Cevahir AVM kuş uçuşu 1 kilometre uzaklıkta. Devasa bir AVM ve içinde yok yok. Metro ulaşımı, metrobüs ulaşımı, otobüs ulaşımı var.. Neden bir insan Cevahir varken Fulya'ya insin ki? Örneğin eskiden içinde Real Hipermarket vardı. Zaten o civarda hipermarketten bol birşey yok. Çok daha iyi konumda Migros ve Carrefour var.. Real ilk açıldığında 50'den fazla kasası vardı.. Son gördüğümde müşteri azlığından 8 kasaya kadar düşmüşlerdi.
İnsanları oraya çekecek bişey olması lazım dediğim şey de o. Umarım bunun için çalışıyorlardır. Geçen mesajımda IKEA ya da Decathlon derken onu kastetmiştim. Etrafta olmayan ve çok popüler bir mağaza getirmek lazım. Farklı birşeyler yapılmazsa tutmaz. Ayrıca buradaki çarşı alanının büyük kısmının bodrum katta yer aldığını da unutmamak lazım..
dezavantajları kadar avantajıda var.otopark sorunu yok.mağazları otoparkıyla birlikte kiraya verirsin.dediğin gibi ikea decatlon tarzı bir yer iş yapar.

Etiketler: