2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu
2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu Yeni sezon yeni transferler gelenler gidenler burdan devam edeceğiz.

0 Üye ve 45 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 3530885 defa] 2018/19 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı mylife1903

Mukiele > lepzig 16 m
Bu devirde ismi değişik olanlar çok iş yapıyor
Mukile iyiymis gelsin baslasin

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

https://www.transfermarkt.com.tr/andreas-cornelius/profil/spieler/203412
ltalyaya gitmiş orada olmaz ama bizde iş yapardı.yada sen ortası ismi geçen slimani.tam şenol hocanın tarzı.ayakları yok.
Kostas Mitrouglu gelsin :)
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı kyiv

Muhtemelen kimse cevap veremeyecek ama ben yine de belki bilen vardır diye sorayım.

Fulya projesinden kira almaya ne zaman başlayacağız?Başladık mı?Çok da konuya hakim değilim yıllar yıllar önce sanki 2018 de almaya başlayağız diye hatırlıyorum. 2018in yarısını bulduk para geliyor mu acep?

2. sorumda yine yıllar önce, hazırlık maçları için dsmartla 5 yıllık bir anlaşma imzalanmıştı. Son durum nedir?Bitti mi?Başka bir kanal ile mi anlaşıldı?

Çevrimiçi underworld

Muhtemelen kimse cevap veremeyecek ama ben yine de belki bilen vardır diye sorayım.

Fulya projesinden kira almaya ne zaman başlayacağız?Başladık mı?Çok da konuya hakim değilim yıllar yıllar önce sanki 2018 de almaya başlayağız diye hatırlıyorum. 2018in yarısını bulduk para geliyor mu acep?

2. sorumda yine yıllar önce, hazırlık maçları için dsmartla 5 yıllık bir anlaşma imzalanmıştı. Son durum nedir?Bitti mi?Başka bir kanal ile mi anlaşıldı?
Dsmsrt 2021 e kadar diye hatırlıyorum

Çevrimiçi underworld

Ronaldo nun 28 m öro vergi borcu varmış.
14 olsun demiş kabul etmemişler.
Portekizli değil mi aman Allah korusun

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

hayirli  olsun ...
Yorgo

Çevrimiçi Özgür Gültekin

hayirli  olsun ...

hayırlı olsun.
bu durumda çok bahsettiği alttaki oyuncuya gideriz.

https://www.transfermarkt.com.tr/roger-assale/profil/spieler/263183

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

hayırlı olsun.

aynen, muhtemeldir... TRTSpor daki  programlarda ozellikle Besiktasa onermisligi vardi ...
Yorgo

Çevrimdışı worns

Muhtemeln Onyekuru, Nana, olaluwa aina gibi haberler yeni scouting sorumlusu kaynaklı gündeme geliyor. Çok fazla genç siyahi anlatan bi adamdı.

Hayırlısı olsun. Umarım transferin şekillenmesinde pozitif katkısı olur.

Çevrimdışı worns

Ya hep diyom su taktigi

Pepe atiba vida
Gg medel oguzhan tore adri
             Larin lens
Boyle bile oynanir

Adri yerine Caner'i koyup Adiriyi iç sahada Vidanın yerine koysak. Gg yerine sağlam bi full kanat bulsak mesela Rangers'lı Tavernier. Töre yerine bence Tolgay. Lens yerinede Babıl. bu iş huzur içinde çözülür. Pektemekten bile verim alınabilir bu şablonda.

Şaka maka Babel-Larin'den fena hücum ikilisi olur. Güzel tamamlarlar birbirlerini. Yorke-Cole ikilisi geldi aklıma.
[ Son Düzenleme: 31 Mayıs 2018, 02:04:10 worns ]

Çevrimdışı f_madida

Ya hep diyom su taktigi

Pepe atiba vida
Gg medel oguzhan tore adri
             Larin lens
Boyle bile oynanir

Seneye Lens varsa ben simdiden yokum..Hic kendimi strese sokamam vallahi, Lens'le baslanan yolun sonu ancak Mahmut hocaya cikar.

The world is better in black and white, and red.

Çevrimdışı BesiktasTaraftari2017

"Geçtiğimiz aylar iyi geçmedi çünkü iki sakatlık geçirdim. Acı içinde idmanlara çıktım. Bir sakatlığım geçti, öbürü başladı. Hoca da benim oynatmak istemedi. Alanyaspor'da elde ettiğim şansı, Beşiktaş'ta bulamadım."

"İşleri doğal akışına bıraktım, zorlamıyorum. Eğer Brezilya'ya dönmem gerekirse, döneceğim. Beşiktaş harika bir kulüp. Harika tesisler var, hep dolu bir stadı var, mutluyum. Ancak dediğim gibi, eğer geri dönmem gerekiyorsa dönerim."

―🗣Vagner Love

Çevrimiçi underworld

Seni tff başkanı yapıcaz Erol Bedir başkanım.

Çevrimiçi underworld

Beşiktaş'ta istenileni bir türlü veremeyen Alvaro Negredo'ya sürpriz talip çıktı. Meksika'nın Toluca takımı, İspanyol yıldız için 2.5 milyon euro önerdi. Ancak Beşiktaş'tan yılda 4 milyon 350 bin euro kazanan Negredo, Meksikalıların yaptığı 1.5 milyon euro teklifi reddetti. Negredo bu sezon cebine girecek olan 4 milyon 350 bin euro'nun garanti edilmesini istedi.

Kaynak: A Spor

Çevrimdışı worns

Beşiktaş'ta istenileni bir türlü veremeyen Alvaro Negredo'ya sürpriz talip çıktı. Meksika'nın Toluca takımı, İspanyol yıldız için 2.5 milyon euro önerdi. Ancak Beşiktaş'tan yılda 4 milyon 350 bin euro kazanan Negredo, Meksikalıların yaptığı 1.5 milyon euro teklifi reddetti. Negredo bu sezon cebine girecek olan 4 milyon 350 bin euro'nun garanti edilmesini istedi.

Herhangi bir Çin kulübüne kakalayamazsak zor Negredo'nun gitmesi. 4.35 kim verir. Bu adama Gomez kontratı bağlamak cidden yönetimin en büyük bi kaç hatasından biriydi.

Muhtemelen 2 milyonu bizden çıkacak şekilde bi yerlere kiralayacağız. Öyle tahmin ediyorum.

Bu heriften kurtulmamiz zor artik. Ulan Pepe Madrid'den gelip bundan az aliyor. Niye ustune bir de bonservis verip buna 4.35 maas verirsin. Ustelik kariyeri boyunca oyle bitirici bir adam olamamis. Soyleyecek bir sey yok. Bedava gonderebilsek kar artik bu saatten sonra.

Herhangi bir Çin kulübüne kakalayamazsak zor Negredo'nun gitmesi. 4.35 kim verir. Bu adama Gomez kontratı bağlamak cidden yönetimin en büyük bi kaç hatasından biriydi.

Muhtemelen 2 milyonu bizden çıkacak şekilde bi yerlere kiralayacağız. Öyle tahmin ediyorum.

Hata ustune hatalari da tam denk getirdiler. Lens, Love, Negredo hepsi mi elinde patlar bu kadar para harcayip. Bir de Pektemek var daha, 28 Subat magduru mudur nedir herife kontrat ustune kontrat verildi. Tarihimizde bu kadar ise yaramaz olup da bu kadar uzun sure takimda boyle ucretlere oynayan baska oyuncu yoktur. Daha hala arada goruyorum tek-tuk Mustafa yedekte is yapiyor diyenleri. Allah Allah, acaba oruc baslarina mi vuruyor diyorum. En azindan 11 olamayacagini 7-8 senede anladilar diye teselli buluyorum.

Çevrimdışı Ersoy

Fırat Günayer'den Negredo hakkında:

"1 yıl sözleşmesi var..4,5m euro alacak..
Ama yıllık 3m’dan 3 yıl ya da 2 yıl teklif gelse, oyuncu toplam rakam anlamında daha fazla kazanacağından, gitme tercihini kullanacağını ifade etmiş durumda."

(Twitter)

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı savaş altay

Bu heriften kurtulmamiz zor artik. Ulan Pepe Madrid'den gelip bundan az aliyor. Niye ustune bir de bonservis verip buna 4.35 maas verirsin. Ustelik kariyeri boyunca oyle bitirici bir adam olamamis. Soyleyecek bir sey yok. Bedava gonderebilsek kar artik bu saatten sonra.
Yüzde 70'lerden başlayıp pazarlığa 50-50 maaşını karşılayan ile kiraya vereceksin, 2 ml civarı bütçeye eklersin.
İlk sezonunda çok zor satmamız. kontrat sonuna kadar kira mesela. Kendisini önemli hissetir adama, ProjeVb :evillol:
Vizyon reis bir klüp ile anlaşacaksın. iki fw'den vazgeçmeyen tiplerden. Negredo orada ilgi de görürse bu iş tamamdır..
İstanbul ile bağını bile koparmasınlar, gelir, gider çok sevdiyse. Yazlık misali. Yeterki tmm desin. Tek fw olacağı durumlarda
riskli, o yüzden yanaşmayabilirler.

Çevrimdışı savaş altay

Fırat Günayer'den Negredo hakkında:

"1 yıl sözleşmesi var..4,5m euro alacak..
Ama yıllık 3m’dan 3 yıl ya da 2 yıl teklif gelse, oyuncu toplam rakam anlamında daha fazla kazanacağından, gitme tercihini kullanacağını ifade etmiş durumda."

(Twitter)

E6633 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

''Gelse''  :yerlerde:

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı mylife1903

hayırlı olsun.

Bu ne ya bunu futbolcu diye mi izliyorlar boyu 1.25 adamin. Soyle adamlari turkiye ligine oneren adam en iyi ihtimalle futboldan anlamiyordur.
Arkadasim ronaldo olsa boyu 1.6m adam santrafor falan gec forvet hattinda zor oynar bizim ulkede, deplasmanda top diye oynarlar onunla.

Guclu kuvvetli hazir ve nazir istekli boylu poslu ve teknik olacaksin bizim ligde. Ayrica bir tane de mega ozelligin olacak mesela sutun iyi olacak, iyi orta yapacaksin ya da iyi kafaya cikacaksin vs.
Hepsinden azicik turk mantigi islemiyor turkiyede o sebeple kaos var zaten. Hepsinden azicik bilecegine bi seyi iyi bileceksin yahu

Etiketler: