19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor
19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor Skor : Beşiktaş - Kasımpaşaspor Tarih : 26.01.2018 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Hüseyin Göçek  (Y) Ali Saygın Öğel

0 Üye ve 13 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 36118 defa] 19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Çevrimdışı yoruk

Geçen senelerde hep böyle oluyordu.Takım kendini tutuyor frenliyordu birden.Farka gidecek maç zor zar aldık.
Hoca Tolgay'ı daha erken alabilirdi bir orada sıkıntı oldu. 2.yarı boyunca Q7-Negredo ve Talisca" çıkana kadar "tempolarını çok düşürmüşlerdi.Ozi de etkisiz kalmaya başlamıştı. Diğer Vida-Lens hamleleri doğru ve zamanında idi.
Babel zaten 2 maçtır performansının tık altında.
Ama her şeye rağmen ben umutluyum.2 maçtır oynamak istediğimiz oyun artık farkediliyor.2 maçtır istekliyiz doğru oynuyoruz.Zaten bu süreklilik sorunumuz yıllardır var yeni değil.
İlk yarı 4 2.yarı 6 olacak maç 2-1 bitti.Olacak iş değil.
Negredo 'nun sezon başından beri 11 başladığı her maçta tempo sorunu oldu.50-60 dk sonra düşüyor adam.Bu maçlara sonradan girmesi ile alakalı değil.Aynı şekilde Lens'in de bu oyunu.Bu maç hem doğru oynadığımızda ne yapacağımızı gösterdik hem Atiba Medel oynadı Ozi oynadı .Vida-Pepe-Medel oynadı.Herkes görmüş oldu birbirini yani.Quaresma için ise yine iyi oynadı diyemeyiz ama doğru oynadı.Yani takım ona bağlı kalmadığında görüyoruz işte farkı.Hep diyordum sorun Quaresma değil sorun oynama planında.
Bu takımda net skor yapacak adam Babel-Talisca hariç yok.Talisca da malum.Bir tek Babel kalıyor.Oğuzhan Negredo falan bu adamların akıllarında ilk opsiyon hep pas hep pas.Ozi mesela 6 yıldır olduğu gibi bugün de 3 kere pozisyon yakaladı seri hızlı ve sert olsa kaleye gitse sonuç alacak ama yok.Pas yapacağım diyor illa ki.

Hiç kaleyi düşünmüyorlar.İşte direk kaleyi düşünen bir adam geldi bize.Love.Bu adam top gelmeden aklı kalede olan adam.

Çevrimdışı EMİR EMRE

kötü babeli çıkarsana kardeşim ne die negredoyu çıkarıp babelden santrafor yapıyorsun hoca, negredoyu eleştiriyor olmamız oyundan çıkmasını haklı kılmıyor hoca

babel-lens yapsa daha iyi olurdu bence de. lens oyuna girdiği ilk 5 dakikada şok etkisi yarattı hakem önünü kesmese gol veya asist yapmaması imkansızdı. quaresma ile güzel sarıldılar sorun yok mesajı paylaştılar ama yine vermedi negredo ya sonlara doğru gözümden kaçmadı.  :biggrinking:

Çevrimdışı yoruk

Hocanın aklında Vida'yı takıma yerleştirmek var olsa gerek ki değişillik olarak böyle yaptı.Atiba Medel ikilisini görmek ve Vida'yı da hazırlamak istiyor.Tabi bu mantık bakarsak hiç de yanlış düşünce diyemeyiz.Ama Talisca Tolgay olsa daha diri olacaktık daha seri olabilecektik belki de.

Yalnız mutlaka Medel-Tolgay'ı denemeye başlaması lazım hocanın.Atiba bugün yine katkı verdi fakat daha diri daha sağlam biri lazım artık.Aksadığı anlar oluyor Atiba'nın.

Hocanın yavaş yavaş Atiba'yı kenara alması ve de Negredo-Love ikilsini oynatabileceği bir sistem denemeleri yapması gerek.Ama özellikle 2.tercihi yapacağını malesef sanmıyorum.Eğer yaparsa biz 2.yarı kalan maçlarda yenilgi falan görmeyiz o kadar net yazıyorum.Ama işte malesef yapmayacak.

Çevrimdışı cursedofdragon

Hocanın aklında Vida'yı takıma yerleştirmek var olsa gerek ki değişillik olarak böyle yaptı.Atiba Medel ikilisini görmek ve Vida'yı da hazırlamak istiyor.Tabi bu mantık bakarsak hiç de yanlış düşünce diyemeyiz.Ama Talisca Tolgay olsa daha diri olacaktık daha seri olabilecektik belki de.

Yalnız mutlaka Medel-Tolgay'ı denemeye başlaması lazım hocanın.Atiba bugün yine katkı verdi fakat daha diri daha sağlam biri lazım artık.Aksadığı anlar oluyor Atiba'nın.

Hocanın yavaş yavaş Atiba'yı kenara alması ve de Negredo-Love ikilsini oynatabileceği bir sistem denemeleri yapması gerek.Ama özellikle 2.tercihi yapacağını malesef sanmıyorum.Eğer yaparsa biz 2.yarı kalan maçlarda yenilgi falan görmeyiz o kadar net yazıyorum.Ama işte malesef yapmayacak.

medel tolgay değil medel oğuzhan.

Çevrimdışı goktasoktay

Kasımpaşanın hocası istifa etmiş bu arada..

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi Nartallo

40 metrede top oynuyoruz, takım yaşlı, dakikalar ilerledikçe rakip elini kolunu sallaya sallaya geçiyor orta sahayı...

Bir de kenardan gelen berbat oyuncu tercihleriyle iyice geri çekiliyoruz.

Ama tüm faturayı da hocaya kesmemek lazım. Tecrübeli bazı adamlar acayip işler yapıyor.

Pepe'nin golde yediği çalımlar nedir abi, Necip misin sen, dönüp dönüp çalım yiyorsun.

Atiba gol öncesi top kaptırdı, nedir abi bu...

Aynı görüntüler, aynı goller yiyoruz uzun süredir. Atiba çaresizce rakibin orta sahasının arkasından koşuyor, faul yapamıyor, arada ayağı kayıyor falan...

Çevrimdışı EMİR EMRE

görev süresince iyi futbol oynattı ve iyi transferler yaptı. daha büyük bir takımda görev yapabilir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı mylife1903

Mac 2-0

Çıkar Atibayi şok Vidayi , at Medeli orta sahaya 70.cı dakika da 5 olur maç bu kadar iddialıyım
Hah bunu yaptigin an takim dagiliyor iste

Çevrimdışı Karabay

bak buna sevindim. Birde o Veysel hırtı futbolu bırakırsa tamamdır.

40 metrede top oynuyoruz, takım yaşlı, dakikalar ilerledikçe rakip elini kolunu sallaya sallaya geçiyor orta sahayı...

Bir de kenardan gelen berbat oyuncu tercihleriyle iyice geri çekiliyoruz.

Ama tüm faturayı da hocaya kesmemek lazım. Tecrübeli bazı adamlar acayip işler yapıyor.

Pepe'nin golde yediği çalımlar nedir abi, Necip misin sen, dönüp dönüp çalım yiyorsun.

Atiba gol öncesi top kaptırdı, nedir abi bu...

Aynı görüntüler, aynı goller yiyoruz uzun süredir. Atiba çaresizce rakibin orta sahasının arkasından koşuyor, faul yapamıyor, arada ayağı kayıyor falan...

atiba gol öncesi top kaptırmadı Quaresma yine kötü bir pas attı rakibe gitti.

Tüm faturayı tabi ki hocaya kesicez oynayan takımı bozdu.

Talisca sakatlanıp çıkıyorsa yerine tolgay girer.

Formsuz olan babel'i forvete koyup kenara lens'i alıyor.

Adam pepe diye hiç çalım yemicek mi ?

Çevrimdışı goktasoktay

Hah bunu yaptigin an takim dagiliyor iste
Çok yaşa abi, sen söyle, maç içinde stoper ikilisi değişir mi? Sakatlık olur anlarım. Değişiklik hakkımız olsa medel maçı santraforda bitirecekti heralde..

Çevrimiçi Nartallo

atiba gol öncesi top kaptırmadı Quaresma yine kötü bir pas attı rakibe gitti.

Tüm faturayı tabi ki hocaya kesicez oynayan takımı bozdu.

Talisca sakatlanıp çıkıyorsa yerine tolgay girer.

Formsuz olan babel'i forvete koyup kenara lens'i alıyor.

Adam pepe diye hiç çalım yemicek mi ?

Arka tarafında Gökhan, Pepe, Adriano, önlerinde Atiba ve Medel'in olduğu takımın savunmasını kaya gibi dirençli olması lazım.

Sahaya bakınca azıcık yetenekli her rakip driplingle geçiyor bu bloğu...

Şu maçta 4-5 tane ceza sahasında vuruş imkanı verdik. Savunma kesinlikle işini yapmıyor.

Çevrimdışı mylife1903

Babel Forvete geçti en sevdiğim sürekli yazmıştım bunu :super:
Yapma bunu yapma
Herkes yerinde oynasin
50 kisinin yeri gecti takim boh gibi oynadi degisikliklerden sonra

Çevrimdışı Berat

Yapma bunu yapma
Herkes yerinde oynasin
50 kisinin yeri gecti takim boh gibi oynadi degisikliklerden sonra

Maalesef, kendi de bugün görmüştür.

Çevrimdışı ozge1903

Kanser dakikaları olmazsa olmaz.  :evillol: Son 20 dakika golü yiyince kanser gibiydi. Orta-kafa-gol olayı azalmış. Daha çok ortadan gelmeye çalışıyor takım ama yeterli seviyede değil. Umarım düzelmeye devam eder. Talisca 2 haftadır iyi gidiyor ama Babel kötü bu sefer de. Toparlar umarım.

Çevrimdışı mylife1903

Çok yaşa abi, sen söyle, maç içinde stoper ikilisi değişir mi? Sakatlık olur anlarım. Değişiklik hakkımız olsa medel maçı santraforda bitirecekti heralde..

Macin icine sicti senol gunes.
Oyle degisiklik mi olur. Takima elin deysik dedik ama derken basimiza gelecegi de biliyordum takima elin deysin ama ustuyle basiyla fazla oynama dedik.

Vida stopere medel ortasahaya oguzhan az ileri sonra hepsi ismaele
Boyke degiiklik mi olur. Ayip 10'yasinda cocuk yap,az su degisikligi

Babel cocuk formsuz belli bir sikintisi var, hemen cozulmeli. Formsuz olabilir ama gucsuz ve isteksizdi ayrica
Devrede cikabilirdi. Kalan oyuncular standart oynadilar. Tali golleri atinca sivrildi tabi
Negredi etkisiz eleman sifir bir santrafor. Onun da standarti bu tabi

Ben hakeme cok takildim yardimcilarina da
3 tane ofsayt cekiyor hic biri ofsayt degil
Rakibe bayrak cekmiyo neredeyse gol yoyecektik ampul gibi ofsayt.

Bu negredo ile falan da lig bitmez daha da zor oynar bu kafayla. Kendini stoperlerin arasindan geri atiyir yersen pasor forvet, biraksin bu ayaklari gucu yok cesareti yok oralara girecek.

Çevrimdışı mylife1903

Maalesef, kendi de bugün görmüştür.
Insallah gormustur
Boyle facia degisiklikler yapilmaz. Yanlis degisiklik olur
Negro cikar atinci santrafora korsun falan deriz bi plani var

Yahu tali cikiyir vida giriyor
Medel ortaya falan

Iyi oynayan takimi bizdu senol hoca bugun

Çevrimdışı Berat

Insallah gormustur
Boyle facia degisiklikler yapilmaz. Yanlis degisiklik olur
Negro cikar atinci santrafora korsun falan deriz bi plani var

Yahu tali cikiyir vida giriyor
Medel ortaya falan

Iyi oynayan takimi bizdu senol hoca bugun

Yunus'u kastettim abi, hocanın değişeceği yok.

Çevrimiçi underworld

Arka tarafında Gökhan, Pepe, Adriano, önlerinde Atiba ve Medel'in olduğu takımın savunmasını kaya gibi dirençli olması lazım.

Sahaya bakınca azıcık yetenekli her rakip driplingle geçiyor bu bloğu...

Şu maçta 4-5 tane ceza sahasında vuruş imkanı verdik. Savunma kesinlikle işini yapmıyor.
Saha  içi yerleşimimiz kötü

Saha  içi yerleşimimiz kötü

sürekli gurcuklanırsa olacağı bu.

Çevrimiçi underworld

Çevrimdışı Factatum

İki haftadır, iyi sinyaller vermiyor takım. Direnç ve kazanma azmi önceki yıllara nazaran çok geride. 

Yine de 6 puan için şükrediyorum.  :D

İnşallah Bursa maçında benzer tabloyla ve dahası kötü bir skorla karşılaşmayız.

Ayrıca şu Lens'e rağmen Orkan'ı göndermek iyi fikir miydi? Emin değilim! 

Çevrimdışı yoruk

Arkadaşlar Medel Vida hamleleri cidden kötü müydü o kadar ? Ben o kadar kötü görmedım doğrusu.Medel zaten oynaması gereken yerıne gectı Vıda da takıma alısması gereken bır donemı daha aşmıs oldu

Asıl sorun 2.yarıdakı takım olarak yaşadığımız düşüş ve bilmem kaç mılyonuncu kez farka gidememıs olmamız “zaten bu bızım gneetık sorunumuz “
2.yarı Negredo Takısca Oğuzhan Quaresma  oyundan düştü alan mesafe yıne açıldı cok genıs alan verdık ve bunların etkisi ile Atıba yıne bocaladı sorun burada sıkıntı burada.Babel de dirençsiz olunca daha beter oldu her şey

Ben ilk 2 maçtakı oynanmak ıstenen oyundan memnunum Love da gelır takıma uyarsa onemlı bır sorunumuz çözülmüş olacak .Ama Love kimin yerıne olacak orası muamma işte
[ Son Düzenleme: 27 Ocak 2018, 00:19:27 yoruk ]

Çevrimdışı mylife1903

Arkadaşlar Medel Vida hamleleri cidden kötü müydü o kadar ? Ben o kadar kötü görmedım doğrusu.Medel zaten oynaması gereken yerıne gectı Vıda da takıma alısması gereken bır donemı daha aşmıs oldu

Asıl sorun 2.yarıdakı takım olarak yaşadığımız düşüş ve bilmem kaç mılyonuncu kez farka gidememıs olmamız “zaten bu bızım gneetık sorunumuz “
2.yarı Negredo Takısca Oğuzhan Quaresma  oyundan düştü alan mesafe yıne açıldı cok genıs alan verdık ve bunların etkisi ile Atıba yıne bocaladı sorun burada sıkıntı burada.Babel de dirençsiz olunca daha beter oldu her şey

Ben ilk 2 maçtakı oynanmak ıstenen oyundan memnunum Love da gelır takıma uyarsa onemlı bır sorunumuz çözülmüş olacak .Ama Love kimin yerıne olacak orası muamma işte
Takim bozuldu degisikliklerlemve her degisiklikle daha da kotuye gitti, boyle degisiklik yapilmaz
Medeli ortasahada da kullanabilirsin ama oynanan oyun da acil bir durum olmadikca boyle degisiklik yapilmaz. Ilk11 baslar istersen forvet oynat.

Senol hocam cok kibar soyleyecem, sen degisiklik yapma lutfen.
Ne bilem atibaya falan sor ne ihtiyaciniz var ona gire futbolcular cozsun.
Atibaya sorsa tali cikiyor al tolgayi hocam topu tutalim falan derdi herhalde, negredo yoruldu hicam hareketli lensi en ileri atalim kontradan sokariz kuskuyu falan derdi
Babel, negredo ve taliska cikacakti iste dun

Ben tercihlerine cok karismam oyuncu degisikliklerini anlamaya calisirim ama gucsuz ve isteksiz oyuncuya tahammulum yok, kotu oynayabilir, formsuz olabilir oyuncu ama gucsuz ve isteksiz olmaya haklari yok. Babelin iki haftadir bi sikintisi vsr, gulmuyor boyle enerjisi yok cocugun, hasta olabilir, karisinin bi sikintisi olabilir, cenkin gidisine uzulmus olabilir neyse ne insan bu duygulari olacak ama cozulebilir bir problemse yonetim hemen cozsun cocuk mutlu olsun.

Çevrimdışı tangaz

Takim bozuldu degisikliklerlemve her degisiklikle daha da kotuye gitti, boyle degisiklik yapilmaz
Medeli ortasahada da kullanabilirsin ama oynanan oyun da acil bir durum olmadikca boyle degisiklik yapilmaz. Ilk11 baslar istersen forvet oynat.

Senol hocam cok kibar soyleyecem, sen degisiklik yapma lutfen.
Ne bilem atibaya falan sor ne ihtiyaciniz var ona gire futbolcular cozsun.
Atibaya sorsa tali cikiyor al tolgayi hocam topu tutalim falan derdi herhalde, negredo yoruldu hicam hareketli lensi en ileri atalim kontradan sokariz kuskuyu falan derdi
Babel, negredo ve taliska cikacakti iste dun

Ben tercihlerine cok karismam oyuncu degisikliklerini anlamaya calisirim ama gucsuz ve isteksiz oyuncuya tahammulum yok, kotu oynayabilir, formsuz olabilir oyuncu ama gucsuz ve isteksiz olmaya haklari yok. Babelin iki haftadir bi sikintisi vsr, gulmuyor boyle enerjisi yok cocugun, hasta olabilir, karisinin bi sikintisi olabilir, cenkin gidisine uzulmus olabilir neyse ne insan bu duygulari olacak ama cozulebilir bir problemse yonetim hemen cozsun cocuk mutlu olsun.

tokuşturdukları birer birer gidiyor o bakımdan reis.

birde negredo fiziksel olarak geriye gitmiş (güç hız çabukluk) bu nedenle kaçak dövüşüyor kimse bana pasör masör demesin santrafor aldımı topu fabrika ayarları ona önce vurmasını kaleyi emreder yemiyorsa pasa yönelir negredo hep pasa yöneliyor niye? çünkü onun devri geçmiş...
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona