19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor
19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Beşiktaş Forum|19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor Skor : Beşiktaş - Kasımpaşaspor Tarih : 26.01.2018 Saat : 20:00 Stadyum : Vodafone Park Hakem : Hüseyin Göçek  (Y) Ali Saygın Öğel

0 Üye ve 3 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor  [Okunma sayısı 38082 defa] 19. Hafta Beşiktaş 2-1 Kasımpaşaspor

Çevrimiçi Sinan66

Çevrimdışı Kutay

ıkına ıkına kazandık bu böyle gitmez
15 SÜPER LİG
 9 TÜRKİYE KUPASI
 8 SÜPER KUPA
 6 BAŞBAKANLIK KUPASI
 1 ATATÜRK KUPASI
 3 MİLLİ KÜME
 2 TÜRKİYE FUTBOL ŞAMPİYONASI
 2 İSTANBUL PROFESYONEL LİGİ
 11 İSTANBUL LİGİ
 2 İSTANBUL TÜRK İDMAN BİRLİĞİ LİGİ
 1 PAZAR LİGİ
 4 SPOR TOTO KUPASI
 2 TÜRKİYE AMATÖR FUTBOL ŞAMPİYONASI

Çevrimdışı tangaz

saçma sapan şeyler yapmakta üstümüze yok
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimiçi underworld

Soyunma  odasından duş alıp kulaklıkları  takıp  ayrılmazlar  inş

Çevrimdışı Kuntz

Negredo çıkınca stoperlere yapılan baskı ortadan kalktı Kasımpaşa yaldır yaldır geldi. Allahtan Medel gibi topçumuz var. 5-6 olacak maçı kurtardı adam.

Çevrimdışı ProjectOrigin

Negredo çıkınca stoperlere yapılan baskı ortadan kalktı Kasımpaşa yaldır yaldır geldi. Allahtan Medel gibi topçumuz var. 5-6 olacak maçı kurtardı adam.

Kesinlikle

Çevrimdışı cursedofdragon

bizde bunu diyoruz millet negredo ne iş yapar diyorda bakın bu işi yapıyor işte.

Ayrıca talisca'nın çıkması da kötü oldu hiçbir şut tehdidi kalmayınca adamlar full bızım bolgeye yerleşti

2.ci yarıyı seyretmeyeydim iyiydi.

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

VAGNER LOVE İLAÇ OLACAK

TAKIM GOL ATAMIYOR GOL !!!!
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı EMİR EMRE

Negredo çıktıktan sonraki oyunu hiç bir futbol yorumcusu büyük takım oyunu diye anlatamaz.

Love geldiyse oynasın şut atacak adam lazım bu takıma iki tane orta iki tane kafa golüyle maç kazandık. atak sonlandıracak oyuncu resmen yok.

babel, quaresma, negredo, atiba, oğuzhan bunlardan 1 tanesi bile şut atmıyor. yahu negredo seni pasör ol asist kralı ol diye bi transfer etti bu takım? gol lazım gol forvet dediğin azıcık bencil oynar pata küte şut çeker kaleye. quaresma ya bile kızamadım içlerinde bir tek kaleyi deneyen oydu.

hocam acil çözüm, falakaya mı yatırırsın tatlı dille mi anlatırsın ama benden bir tane daha yok 20 senemi verdim son 20 dakikada.

Şu kacirdiklarimizin alayını sokardı Vagner Love

Verilen 3 milyon Helali hoş olacak kesinlikle.

Vagner Love Kadroya girsin bu takım takır takır Gol atar özellikle iç sahada.

Çevrimiçi Zafer55

Negredo sakatlanıp mı çıktı?
65 dk falan bi beş dakka çocuğa süt almaya gittim.Geldim negredo yok sahanın en kötüsü ilerde(babel) , 28 kişilk kadronun en fuzulisi (lens) sahada

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Bundan sonra demezsiniz artık Medel defans oynasın diye Medelin yeri ön libero münih macında atiba-medel olmalı kesinlikle
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı goktasoktay

Negredoya kaleyi düşünmediği için kızıyorum AMA eh be şenol hoca, tek santraforumuzu niye çıkarırsın. Hem de 3. kez top kaptırıp gol yememize sebep olan q7 yi oyunda tutup? Birinin (ki o şenol hoca oluyor) geçen maçta da yaptı, q7 ye sorması lazım, neden negredoya pas vermiyorsun? O gol atıca sayılmıyor mu? Çıldıracağım arkadaş bu kadar olmaz. Çıkar şu laubali herifi, al lensi. Bu kadar mı zor. Her maç her maç yeter yahu!!!

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

65 dk falan bi beş dakka çocuğa süt almaya gittim.Geldim negredo yok sahanın en kötüsü ilerde(babel) , 28 kişilk kadronun en fuzulisi (lens) sahada

şenol hoca çıkardı skatlığı yoktu.

Negredoyu çıkartıp yerine bugün daha kötü oynayan babel'i forvete koydu.

Çevrimdışı EMİR EMRE

lensi hakem psikolojik olarak bitirdi. çakı gibi girdi geleni geçeni ezdi kaç kere depar attı rakibe dokunmadığı 5 pozisyonda faul çaldı. sabır taşı olsan çatlarsın.

Çevrimdışı Berat

Quaresmada asist kasıyor Talisca sayesinde :D

Aynen 3 haftadır güzel kasıyor, rakibe ama.

Çevrimdışı Ersoy

Çok rahat alabileceğimiz maçı zorla aldık... Neyse oyun umut vadediyor en azından.Medel takımı kurtardı desek yeridir.
Bundan sonra her sene!

Çevrimdışı AigleBordeaux

Forvet dediğin biraz bencil olacak fileyi sarsmak için parçalanacak ama Negredo bu mantaliteyle oynamıyor.
Durursa burada dursun kalbim Beşiktaş!

Çevrimdışı Umutcan Kaya

Oynadıgı maclarda vidayı beğenen var mı?
Sadece Beşiktaş

Bu arada bu Orman Çocucuğunun da ta .........

Çevrimdışı tangaz

şut çekmeyen santrafor yapmışlar  :s20:
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı goktasoktay

Bu arada bu Orman Çocucuğunun da ta .........

Lensi yıldırdı oyuna girer girmez .............

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı tangaz

kötü babeli çıkarsana kardeşim ne die negredoyu çıkarıp babelden santrafor yapıyorsun hoca, negredoyu eleştiriyor olmamız oyundan çıkmasını haklı kılmıyor hoca

Çevrimdışı kyiv

Şenol Güneş'in bazen beyni kitleniyor sanırım. Yahu takımın 1 tane gol atamayan ama bir şekilde takımı ilerde tutan santraforu var ne diye çıkarıyorsun adamı? Kasımpaşa da mal değil psikolojik olarak santrafor çıktığında Beşiktaşın geri çekileceğini hissetliler. Sonuç? Az daha maçı veriyorduk ama değişen bir şey yok çekirge 1,2 kere daha sıçrar ama zorlu maçlar başladığında şubat ve mart aylarında bütün kulvarlardan havlu atmış çıkarsak hiç şaşırmayacağım. Bu tablo ne hocanın ne de futbolcuların düzeleceğe benzemitor. Bir Love belki....belki?