2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 96 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6269704 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi MUSTAFA_

Beşiktaşımız yeni transferlerimiz Vagner Love ve Cyle Larin'e yarın 14.30'da imza töreni düzenleyecek.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

O kadar detay bilmiyorum. Pektemek gitsin dertler bitsin.

SM-G610F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
sırf gitsin diye maaşının yarısını ödeyip freiburg'a yolladıydım sonraki sezon gs'ye gitti :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

Sol bek icin  gelecek sezona Antalyali Sakib la anlasmisiz  diollar... Fena adam diil .. Canerden ii bile derim hatta..
 (Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış)
Yorgo

Çevrimdışı İhsan

Gelirlerimizin büyük kısmı Cl den gelen para olduğu için dövize bağlı.

Bu biraz üzücü aslinda.
Bize sporun haricinde sürdürülebilir gelir kaynagi lazim:
-CL parasi kadar gelir getiren isletmeler (oteller, benzin istasyonu, restoranlar vs.) kira glirleri vs. gibi gelirlere ihtiyacimiz var. Aslinda Fulya fena fikir degildi ama biz degil insaat firmasi para yapti. F.Orman dönemi olsaydi muhtemelen kendimiz yapar ve satardik oralari.
-Alt yapidan 2 sezonda 1 ilk onbire girebilecek oyuncu lazim.

En önemlisi: bizim en büyük sorunumuz borclardan dolayi faizler. Onlar olmasa bir baska durumda olurduk. :s20:
Come to Beşiktaş

Çevrimdışı İhsan

Come to Beşiktaş

Çevrimdışı Liquidator

Tolga,  Gg, Vida, Medel, Caner, Necip, Tolgay, Babel, Lens, Pektemek, Negredo

Отправлено с моего iPhone используя Tapatalk
Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimiçi levitate

Allah gökhan ve medeli korusun ne diyim sana hocam
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı onurturan

Çevrimdışı underworld

Bu biraz üzücü aslinda.
Bize sporun haricinde sürdürülebilir gelir kaynagi lazim:
-CL parasi kadar gelir getiren isletmeler (oteller, benzin istasyonu, restoranlar vs.) kira glirleri vs. gibi gelirlere ihtiyacimiz var. Aslinda Fulya fena fikir degildi ama biz degil insaat firmasi para yapti. F.Orman dönemi olsaydi muhtemelen kendimiz yapar ve satardik oralari.
-Alt yapidan 2 sezonda 1 ilk onbire girebilecek oyuncu lazim.

En önemlisi: bizim en büyük sorunumuz borclardan dolayi faizler. Onlar olmasa bir baska durumda olurduk. :s20:

bu konu çok önemli bir hal almaya başlıyor.

Çevrimdışı underworld

tosic > ts işi olucak galiba

Çevrimdışı mylife1903

Ayda yilda
Bir boyu ekrandan mac izleyecez, kadroya bah

Ben pektemeki izlemek zorundamiyim diyecem senol hocamdan utaniyom
Adam izlemekle kalmiyor hergun sesini duyuyor muhatap oluyor bununla

Çevrimiçi Necmi

Çevrimiçi Necmi

Ayda yilda
Bir boyu ekrandan mac izleyecez, kadroya bah

Ben pektemeki izlemek zorundamiyim diyecem senol hocamdan utaniyom
Adam izlemekle kalmiyor hergun sesini duyuyor muhatap oluyor bununla
kupada gerek varmı sen izleyeceksin diye oyuncuları yormaya
süt kupası işde bu kadro fazla bile

Çevrimdışı mylife1903

kupada gerek varmı sen izleyeceksin diye oyuncuları yormaya
süt kupası işde bu kadro fazla bile
Genc cocuk oynasin yahu
Pekto ne uzar ne kisalir

Çevrimiçi Necmi

Genc cocuk oynasin yahu
Pekto ne uzar ne kisalir

aynen bir sürü genç var oynat işde onlarda mutlu olsun.

Çevrimdışı goktasoktay

Bi kere daha tosiç zu ts yazan olursa ağzına kürekle vuracam yav yeter. Söyleye söyleye göndercekler. Tosiç bize lazım bu bir, ikincisi ts de para mı var tosiçi alacak. Onlar önce futbolcularının paralarını ödesinler. Tosiç bu kadroda kalıp bir şampiyonluk daha görmeli, sonuna kadar hakediyor...

Tapatalk kullanarak iPad Pro aracılığıyla gönderildi

Çevrimiçi murat

Çevrimdışı underworld

bunu kadrodanmı çıkarttın :alala:

1-2 gündür söylenti vardı bu da üzerine gelince galiba olucak .(medelin  stoper oynatılması)

Çevrimiçi Umutcan Kaya

ts denen kulübe bir daha futbolcu satarsak şüphe duyarım artık adamlara resmen olcay'ı bedavaya verdik
Sadece Beşiktaş

Çevrimdışı underworld

ts denen kulübe bir daha futbolcu satarsak şüphe duyarım artık adamlara resmen olcay'ı bedavaya verdik

biz öyle düşünüyoruz ama :lol: :lol:
adamlarda bize olcayı iteledirler kendileri bedavaya Babel'i aldılar diye sitem ediyorlar.
onlara göre  bizim başkan ,usta'yı fena kandırıyormuş  :lol: :lol:

Çevrimdışı yorgo_d(geodem)

(Tweet silinmiş ya da erişime kapatılmış) Love  ilk yumruk  sovunu yapmis. Hadi  bakalim  son ucluyu de  sampiyonluk gelince  o  cektirsin yine diyelim 
Yorgo

Çevrimdışı 3:10 to Yuma

Necip-Tolgay-Pektemek ortasahasinin pek bir sey uretecegini sanmiyorum. Bireysel yeteneklere kaldik gibi. Umarim yanilirim.
[ Son Düzenleme: 30 Ocak 2018, 22:56:28 3:10 to Yuma ]

Çevrimdışı mylife1903

Sitad neden bos
Ya 1500 sefer dedim yonetim su ise el atsin
Bir suru lise var ilcede
Kabatas
Besiktas anadolu
8-10 tane de imam hatip vardir zaten
Yahu su okullara bedava dagitin biletleri ilkokullara da dagitin semtte oturanlari serviske stada getirin baslarinda bir ogretmen olsun, bir tost bi kola verin falan
Devsirilsin bu gencler
Belki kasadan 3-5 kurus cikar ama gelecege yatirimdir.  O cocuklardan biri belki bi 20 sene sonra paranin dibine vurur kulube de sempatisi olur belki yonetici olur

ABD’nin New York eyaletine bağlı Elmira kentinde yaşayan ‘Türkiye ve Atatürk hayranı’ Curtis La France 28 Ekim 1923 günü bir mektup yazarak Çankaya’ya postaladı. La France mektubunda “Gazi Mustafa Kemal Paşa, Angora, Türkiye… Sayın efendim, ben 10 yaşında Amerikalı bir çocuğum, Türkiye ve yeni hükümetine büyük ilgi duyuyorum. Siz ve bayan Kemal hakkında bir röportaj okudum. Türkiye hakkında bir defterim var. Şimdiden siz ve bayan Kemal hakkında birçok yazı ve resim topladım. Lütfen bir Amerikalı çocuğa küçük bir not ve imzalı fotoğrafınızı gönderin. Bir gün Türkiye'yi görebileceğimi umut ediyorum, saygılarımla, Curtis LaFrance.” diye yazdı.

27 Kasım’da eline ulaşan bu mektuba Atatürk şu cümlelerle yanıt verdi:

““Türkiye Cumhuriyeti Riyaseti, hususi…
Mister Curtis LaFrans'a, Ankara… Mektubunuzu aldım. Türk vatanı hakkındaki alaka ve temenniyatınıza (iyi dileklerinize) teşekkür ederim. Arzunuz vechiyle bir adet fotoğrafımı leffen (ilişikte) gönderiyorum. Amerika'nın zeki ve çalışkan çocuklarına yegane tavsiyem, Türkler hakkında her işittiklerine hakikat nazarıyla bakmayıp, kanaatlarini mutlaka ilm ve esaslı tedkikata (hakkıyla anlayıp, araştırmaya) isnad ettirmeye (dayandırmaya) bilhassa atf-ı ehemmiyet (önem) eylemeleridir. Hayatta nail-i muvaffakiyet ve saadet olmanızı temenni eylerim. Türkiye Reisicumhuru Gazi Mustafa Kemal”

Bu mektuplaşma ise 1998 yılında ortaya çıktı. Mektuplar ise Curtis La France tarafından Anıtkabir müzesine bağışlandı. Türkiye’ye de gelen La France tıpkı Atatürk gibi bir 10 Kasım günü 2012 yılında hayata gözlerini yumdu.

Çevrimdışı tuncaboylu

Sitad neden bos
Ya 1500 sefer dedim yonetim su ise el atsin
Bir suru lise var ilcede
Kabatas
Besiktas anadolu
8-10 tane de imam hatip vardir zaten
Yahu su okullara bedava dagitin biletleri ilkokullara da dagitin semtte oturanlari serviske stada getirin baslarinda bir ogretmen olsun, bir tost bi kola verin falan
Devsirilsin bu gencler
Belki kasadan 3-5 kurus cikar ama gelecege yatirimdir.  O cocuklardan biri belki bi 20 sene sonra paranin dibine vurur kulube de sempatisi olur belki yonetici olur

ABD’nin New York eyaletine bağlı Elmira kentinde yaşayan ‘Türkiye ve Atatürk hayranı’ Curtis La France 28 Ekim 1923 günü bir mektup yazarak Çankaya’ya postaladı. La France mektubunda “Gazi Mustafa Kemal Paşa, Angora, Türkiye… Sayın efendim, ben 10 yaşında Amerikalı bir çocuğum, Türkiye ve yeni hükümetine büyük ilgi duyuyorum. Siz ve bayan Kemal hakkında bir röportaj okudum. Türkiye hakkında bir defterim var. Şimdiden siz ve bayan Kemal hakkında birçok yazı ve resim topladım. Lütfen bir Amerikalı çocuğa küçük bir not ve imzalı fotoğrafınızı gönderin. Bir gün Türkiye'yi görebileceğimi umut ediyorum, saygılarımla, Curtis LaFrance.” diye yazdı.

27 Kasım’da eline ulaşan bu mektuba Atatürk şu cümlelerle yanıt verdi:

““Türkiye Cumhuriyeti Riyaseti, hususi…
Mister Curtis LaFrans'a, Ankara… Mektubunuzu aldım. Türk vatanı hakkındaki alaka ve temenniyatınıza (iyi dileklerinize) teşekkür ederim. Arzunuz vechiyle bir adet fotoğrafımı leffen (ilişikte) gönderiyorum. Amerika'nın zeki ve çalışkan çocuklarına yegane tavsiyem, Türkler hakkında her işittiklerine hakikat nazarıyla bakmayıp, kanaatlarini mutlaka ilm ve esaslı tedkikata (hakkıyla anlayıp, araştırmaya) isnad ettirmeye (dayandırmaya) bilhassa atf-ı ehemmiyet (önem) eylemeleridir. Hayatta nail-i muvaffakiyet ve saadet olmanızı temenni eylerim. Türkiye Reisicumhuru Gazi Mustafa Kemal”

Bu mektuplaşma ise 1998 yılında ortaya çıktı. Mektuplar ise Curtis La France tarafından Anıtkabir müzesine bağışlandı. Türkiye’ye de gelen La France tıpkı Atatürk gibi bir 10 Kasım günü 2012 yılında hayata gözlerini yumdu.
Kimin biletini kime dağıtıyorsun?

Stadın %90'ı zaten kombine satılmış.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mylife1903

Kimin biletini kime dağıtıyorsun?

Stadın %90'ı zaten kombine satılmış.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Kupa macina iptal ederim biletleri
Iki kupa maci kaciranin bileti iptal bir sonraki kupa macina gibi

Hazirlik maclarinda yapsinlar

Yahu cebinde akrep mi var @tuncaboylu fikir tartisiyoz
Bilet parasini dusunuyon ama negredonun opsiyonu kullanilmasin diye 4.35 alan adami oturtalim diyon
Itibas falan onemli degil ama iki bilete dokuncq auuv yarana tuz mu ektik naptik yahu

Etiketler: