2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 266 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6240735 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi sozkul

acil ödemeleri var fellik fellik para arıyolar bi cuma çıkışı mendil açmadıkları kaldı, tüm oyuncuların kazan kaldırmasına ramak kaldı. bir takımı şampiyonluk yarışında tutan en önemli etmen ödemelerin yapılmasıdır. bu para onlara nefes aldırır aksi halde büyük bir krizle karşı karşıyalar.

Bende satamasınlar  daha iyi olur diye düşünüyorum, fakat bu renkliler 9 canlı sanki. Bunlarda bulur bir Mehmet ali Aydınlar.
Adama etmedikleri küfür kalmadı, üç yıllığına 55 miyon dolar vermiş diyorlar. Doğruysa inanılmaz.
Olayı herhangi bir komplo teorisinin içine koyamıyorum arkadaş. Beni aşıyor.

Çevrimdışı sametbagan

Sonunda aşkımıza kavuştuk hayırlı uğurlu olsun

Eksik olan kanat oynayabilen pırpır leblebicimizde geldiğine göre o zaman ilk iki garanti şampiyonluk da başağın performansına bağlı artık.

Renkliler şampiyonlukta gerçekten rakibimiz olamaz.Ah o sivas malubiyeti olmayaydı şimdi başka şeyler konuşuyor olurduk o kadar puan kaybına rağmen

Bursa maçında 68 de negredonun yerine girer kral

Çevrimdışı tangaz

Ben sayısında da değilim bize maçları kazandıracak kritik golleri atsın veya asistleri yapsın. Love'nin gelmesi ile Love'nin atacağı goller dışında çevresindeki oyuncuların etkinliğini artırması ile takım olarak da gol adedimizin artacağını düşünüyorum.

yapma onur yapma, şimdi çevresindekilerin etkinliğini arttırsın deyince hemen alan hesabı duvar hesabı yapan inşaatçı tayfa üşüşecek yine  :D
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

"Ben belli bir takıma karşı değil, yenilgiye karşı oynarım" Eric Cantona

Çevrimdışı tangaz

Bende satamasınlar  daha iyi olur diye düşünüyorum, fakat bu renkliler 9 canlı sanki. Bunlarda bulur bir Mehmet ali Aydınlar.
Adama etmedikleri küfür kalmadı, üç yıllığına 55 miyon dolar vermiş diyorlar. Doğruysa inanılmaz.

komplo teorisi 1: azize veliahtım sensin yandaşlarınla birlikte kongreyi şereflendir demiş olabilir.
Fenerbahçe ve Galatasaray'ı tutanların taraftarlık hikayeleri popülerlik, başarılar, şampiyonluklar ve egemen ideolojileriyle örtüşür. Beşiktaşlılık, anlatılması zor bir damara bağlıdır...

Çevrimdışı Onur Küçük

yapma onur yapma, şimdi çevresindekilerin etkinliğini arttırsın deyince hemen alan hesabı duvar hesabı yapan inşaatçı tayfa üşüşecek yine  :D
Alan, duvar hesabı yapıp senede 4.35 milyon avroya bölerek fayda/maliyet oranını da hesaplamak gerek  :D
Love için 1-2 milyon avronun hesabı yapılıyorsa aynısını Negredo için de bekliyorum

Çevrimdışı mylife1903

Iyi para be

Çevrimdışı mylife1903

Alan, duvar hesabı yapıp senede 4.35 milyon avroya bölerek fayda/maliyet oranını da hesaplamak gerek  :D
Love için 1-2 milyon avronun hesabı yapılıyorsa aynısını Negredo için de bekliyorum
Itibardan tasarruf mu olur bee eyyy @Onur Küçük
Cerez parasi yahu
Cenki daha taze satmisiz 4.35 nedir?

Ula paraya bak 4.35 bmw modeli gibi

Vagner love 2.2x
4x4 model

Çevrimdışı tangaz

yalnız paydaya 4,35 değilde 4,35+1,25+%15 stopaj+(menajer komisyonu/2)= 7 milyon yuro yazmanı rica edeceğim.

Çevrimdışı kyiv

Kabul edelim ne bizim camiadan ne de Galatasaray'dan hiç kimse kulüplerine bu denli karşılıksız para akıtmaz. Belki Galatasarayda Abdulrahim Albayrak olabilir. O da bu meblağlarda değil.

Çevrimdışı tangaz

Kabul edelim ne bizim camiadan ne de Galatasaray'dan hiç kimse kulüplerine bu denli karşılıksız para akıtmaz. Belki Galatasarayda Abdulrahim Albayrak olabilir. O da bu meblağlarda değil.

albayrak olsa olsa göz yaşı akıtır bir de saraya otobüs tutar hemşerim

Çevrimdışı kyiv

albayrak olsa olsa göz yaşı akıtır bir de saraya otobüs tutar hemşerim

:D

Biz de çok nankörüz Yıldırım Başkan 100 milyon verdi kulübümüze geri de almıyor.  :akuma:  şimdilik...

Çevrimiçi Liquidator

Порой, даже о самом тёмном, остаются светлые воспоминания...

Çevrimdışı tangaz

:D

Biz de çok nankörüz Yıldırım Başkan 100 milyon verdi kulübümüze geri de almıyor.  :akuma:  şimdilik...

yoo hiç deeliz dolar sağolsun verdiğinde 50 milyon dolardı şimdi yarıya düştü Allah demiröreni federasyon başkanlığından indirmesin ölene dek mokoko

Çevrimdışı mylife1903

Beyler ve bayan lutfen sinerji aksama
Iki tane corap aliyoruz bunu hayalimizdeki volkan babacan figurine sokuyoruz
Sonra besiktasimizin sampiyonluk kutlamalarini dusunuyoruz
En sevdigimiz golu dusunuyoruz bu golu tekrar tekrar yasiyoruz
Bu dusunce yogunlugunda butun enerjimizi diger elimizdeki igneye aktariyoruz ve volkana sokuyoruz igneyi

Biz igneyi soktukca karabuk golleri sokuyor
Zinerji arkadaslar

Soundtrack da verem
Magic people, voodoo people.
The voodoo, who do, what you don't dare do people.
Voodoo!
The voodoo!
Magic people, magic people, voodoo people, magic people.
Magic people, magic people, voodoo people, voodoo!

Çevrimdışı Librarius

Fenerbahce yönetiminin isi gucu sahtekarlık. Acibademle yaptıkları sponsorluk isinde de sahtekarlık var.

Fenerbahceli birinin su paylasimini okuyun lütfen. Anladıgim kadarıyla FFP'den kurtulmak icin Aziz baskan bir isler çeviriyor.

Beşiktaş Senol Gunesle güzel...

Çevrimdışı Librarius

Mitrovic transferi icin yönetimi yerden yere vuran çakallarin ellerindeki emzik alinmis oldu. Umarım Brugge'dan büyük paralara EPL'ye transfer olur da o cok bilmiş tiplerin hevesleri bir yerlerine girer.

Çevrimdışı Librarius

Doğru degil abi. Yukarida paylaştım linkini. Sahtekarlık var o iste.

Çevrimdışı sametbagan

//twitter.com/hanoglu_hakan
Twitter de gezinirken gördüm bu arkadaş acı badem ile fb anlaşmasının içeriğini yazmış
Yine aziz acı acı bademleri itelemiş  bu zavallı fb  taraftarlarına

Çevrimiçi sozkul

Mitrovic transferi icin yönetimi yerden yere vuran çakallarin ellerindeki emzik alinmis oldu. Umarım Brugge'dan büyük paralara EPL'ye transfer olur da o cok bilmiş tiplerin hevesleri bir yerlerine girer.

Ne böyle çakal makal lafları yahu, ağır konuşup çuvaldız batırmaya çalışmak bu forumun geleneği haline gelmeye başladı, anlamıyorum artık.

Çevrimiçi sozkul

Doğru degil abi. Yukarida paylaştım linkini. Sahtekarlık var o iste.

Evet linke göre öyle görünüyor sağol..

Çevrimiçi underworld

Şenol hoca bir adamı tekte yakaladı yakaldı , yakalayamazsa bir daha ittirmenin hiç bir faydası yok.
mitrovic için ağır diyor ve tutmuyor ...
bu saaten sonra stoperler takımı  olacak halimiz de yok.
belki kapanan takımda daha iyi uyum gösterip yukarılara çıkabilir ama bizde olmadı.
inş opsiyonu kullanırlar  :bandit:

Çevrimiçi underworld

Gözlerimin içine bak ve faksın geldğini söyle !

Çevrimiçi murat

Bence o şeref Inna yengeye ait.

bu olur mu? :icool: juan magan eşliğinde.

Çevrimiçi Necmi

Burayı oku :D

Çevrimdışı Serhat Akkaya

Burayı oku :D

Bu iyiymiş abi :)
Korku akıl katilidir.

Etiketler: