2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 298 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6243744 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimiçi 38life

Bu pozisyonda kırmızı gördü. Arjantin ile oynadıkları yarı final maçı. Arjantin'in o kadrosunda Aguero, Di Maria, Piatti, Zarate, Banega filan var. Kanada'daki turnuvadan önce Şili'de bar kavgasına karıştı. Maçtan sonra ise Kanada polisi ile tartıştılar. Medel, vücudundaki muhtemelen bardan kalan izleri gazetecilere gösterip, polisi şikayet etti. Kanada ve Şili arasında ufak çapta bir krize sebep oldu. Bu kadroda Sanchez, Isla ve Vidal de var. Sonra turnuvayı üçüncü bitirdiler. @38life @MUSTAFA_

Tekmelediği futbolcu da şuan Sevillada oynayan Mercado :) Medel'in vukuatları bir hayli fazlaymış eskiden. Kendi takım arkadaşından kafa yemişliği falan varmış.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı abdusta

Vida hayırlı olsun!!

iş bitmiş!!

saygılar

Çevrimiçi MUSTAFA_

Vida hayırlı olsun!!

iş bitmiş!!

saygılar
Hayırlı olsun. Başkan basın yoplantısında güldüğünden beri bittiğini düşünüyorum zaten. İnşallah maaşı ve bonservisi yüksek olmaz.

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Vida hayırlı olsun!!

iş bitmiş!!

saygılar
Volkan şen ne durumda ? Saygılar

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı atalay

En büyük aksiyonu bu. Boca taraftarı sırf bu aksiyon için sever.

Ki bu maçtaki iki golü de Medel atmıştı.

Çevrimiçi Kartal Ç

vida geldiyse sosa demba ba başka bahara artık. zaten yabancı kontenjanı dolup taştı bile.

Çevrimdışı atalay

Çevrimiçi MUSTAFA_

Zaman çabuk geçiyor...

Güzel maçtı

Negredo 4 gol   
Medel 1 asist
Saldado 2 gol

Özellikle Ever Benega'nın golü çok iyiydi.
[ Son Düzenleme: 12 Ağustos 2017, 18:32:40 MUSTAFA_ ]

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimiçi levitate

En büyük aksiyonu bu. Boca taraftarı sırf bu aksiyon için sever.

Ki bu maçtaki iki golü de Medel atmıştı.

Latin spikerler çok iyi ya saatlerce dinleyebilirim şunları :D
Morty, Morty! Hey morty!!! Morty garaj garaja gel Morty
Tezgahın üzerindeyim morty Turşuyu ters çevir Hadi turşuyu çevir morty pişman olmayacaksın çok faydasını göreceksin

Kendimi turşuya dönüştürdüm Morty, bum! Büyük sürpriz! Bir turşu oldum, buna ne diyorsun bakalım? Kendimi turşuya dönüştürdüm!

Çevrimdışı Gökhan_Çelik

Bu arada forma satisinda rekor kirildi ama burda cok konusulmadi

SM-G920F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı mrred

The great gig in the sky

Çevrimdışı atalay

Özverisi ve acı eşiği yüksek demiştim. 2014 WC'da Brezilya maçının ilk uzatma sonrası...

Bu da maç sonu. Karakter. Pinilla'nın kulakları çınlasın...
[ Son Düzenleme: 23 Ağustos 2017, 13:29:20 atalay ]

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

Soru: Yere düşen rakibini tekmeleyen tek futbolcumuz Pepe midir?
Medel - Quaresma
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Bu pozisyonda kırmızı gördü. Arjantin ile oynadıkları yarı final maçı. Arjantin'in o kadrosunda Aguero, Di Maria, Piatti, Zarate, Banega filan var. Kanada'daki turnuvadan önce Şili'de bar kavgasına karıştı. Maçtan sonra ise Kanada polisi ile tartıştılar. Medel, vücudundaki muhtemelen bardan kalan izleri gazetecilere gösterip, polisi şikayet etti. Kanada ve Şili arasında ufak çapta bir krize sebep oldu. Bu kadroda Sanchez, Isla ve Vidal de var. Sonra turnuvayı üçüncü bitirdiler. @38life @MUSTAFA_
Evet eskiden cok daha sinirli ve agresifti bir sezonda 8 kirmizi kart görmüşlüğü varmis sanirim

Ama tipki o da Pepe gibi durulmuş , Son 2-3 sezonda hic kirmizi kart görmemiş sanirim @atalay

Çevrimiçi 38life

Özverisi ve acı eşiği yüksek demiştim. 2014 WC'de Brezilya maçının ilk uzatma sonrası...

Bu da maç sonu. Karakter. Pinilla'nın kulakları çınlasın...

Buyüzden adı anıldığı günden beri söyledim "eğer gelirse Beşiktaşın simge futbolcularından biri olur. Efsane futbolcular arasına girer." diye... 3 senelik sözleşme bence az. Neden 3+1 yapmadılar anlamadım.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimdışı Ensar

çok güzel olmus
Aslolan hayattır , hayat da Beşiktaş !

Çevrimdışı atalay

Bu maçtaki oyuncuların yarısı İnter, Barça ya da City yaptı. @MUSTAFA_ | Doğru. @Yunus Emre Dökmeci | İdeal. Fizik kalitesi düştükçe çabukluğunu ve temposunu kaybedecek. Anatomisi buna müsait. Süreç içinde duruma göre bakılır. @38life | İspanyolca güzel dildir, aurası başkadır. @levitate

Çevrimdışı mrred

gezebilir bu anlaştıkları anlamına gelmez basit örnek görüşme başladı diye kap bildirisi yaptılarmı ben duymadım
adamı sağlık kontrolüne çıkarıp kap yapmamak nasıl bir şey burdanda ceza alacaklar dün arka kapıdan ezik gibi soktular bahane ne
Beşiktaş medeli getiriyormuş sence bu nedenle fener böyle ezikçe davranırmı.
Bence şu anda zenitle durumu kurtarmaya uğraşıyorlar ts nin gerçekten 10 M teklifi varsa bu iş zor olur
çok ağır travma olur bu
dediğin gibi adam stadda tvde gezip duruyor ama kap yok :evillol:
Önce kiralık gelecekmiş daha sonra trabzon araya girince bonservisi ile almak zorunda kalmışlar söylentilere göre 7 milyon bayılmışlar bu durumda 2 milyon açıkları var ...
The great gig in the sky

Çevrimiçi Necmi

Önce kiralık gelecekmiş daha sonra trabzon araya girince bonservisi ile almak zorunda kalmışlar söylentilere göre 7 milyon bayılmışlar bu durumda 2 milyon açıkları var ...
ts fena geçirdi bunlara

Fener Gulianoyla kiralık olarak anlasmis fakat Ts devreye girince Bonservisi ile almislar

Bu nasil bir korkudur Yarabbiii :D

Gene girdi bunlara yüklü bir bonservis :ishock: :ishock:

Çevrimdışı abdusta

Sarışın kızlar kiralık alacaklardı,şimdi bonservise yüksek bedel odeyince Aboubakar transfer hamleleride suya düştü,
gerçi porto bunlara 18 çekip sonra 14e bırakacaktı sözde..

saygılar

Çevrimdışı cursedofdragon

çok güzel olmus

hepsinin cometobesiktas'ı bilmesi ne kadar güzel birşey :D  :evillol:

Çevrimdışı mrred

Sarışın kızlar kiralık alacaklardı,şimdi bonservise yüksek bedel odeyince Aboubakar transfer hamleleride suya düştü,
gerçi porto bunlara 18 çekip sonra 14e bırakacaktı sözde..

saygılar
Bu çok iyi oldu abi sarıdağ ile dalga geçiyordur domino etkisi diye gerçekten domino etkisi oldu :lol: abu sözleşme imzalamazsa onu devre arası alırız. Cenki o zaman elden çıkarma şansımız olabilir çünkü cenk negredo birbirine yakın tiplemeler.
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

hepsinin cometobesiktas'ı bilmesi ne kadar güzel birşey :D  :evillol:
yavaştan yürüyelim onlara :lol:
The great gig in the sky

Çevrimdışı mrred

ts fena geçirdi bunlara
Kesinlikle trabzona olcayı 5 milyona satsak bu kadar sevinmezdim adamlar transferde resmen kitlendi . Sol bek ve forvet eksikleri var bu durumda alamıcaklar :evillol:
The great gig in the sky

Etiketler: