2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 99 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6271997 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı 38life

Lens ve Talisca için lisans çıkması şu an için imkansız mı?

Nihai kadro 8 Eylülde veriliyormuş. O tarihe kadar 14'ten fazla yabancı için lisans çıkartılabiliyormuş. Ama 8 Eylülde bildireceğin nihai kadroda 14'ten fazla bulunduracağın her yabancı için 1 milyon TL ödüyorsun.
Gençliği yetiştiriniz. Geleceğin aydınlığına onlarla kavuşacaksınız.

Çevrimiçi Necmi

neden imkansız olsun yarın taliscanın lisansını çıkarırlar
lensin evrakları geldimi bilmiyorum ama kiralık olduğuna göre sıkıntı olmaz.

Çevrimiçi Necmi

Çevrimdışı Şükrü Yılmaz

Lens in lisansı neden çıkmasın ki?   :by2: taliscanın sorunuda çözüldü zaten

Çevrimdışı murat baltacı

Bu sene de şampiyon olursak Gs-Fb diye bir şey kalmayacak farkındasınız değil mi?
Şenol Güneş'i vermedik vatan haini olduk,Konya maçından sonra terorist algısı oluşturuluyor üstümüzde.Bunlar çoook devam edecek.İş çok değişik yerlere varıyor.Bu sene her maçımızdan sonra TV'lerde negatif algıya başlayacaklar.Bu sene gelecek 5-10 sene için final niteliği taşıyor ipi göğüslersek her seneye %80 favori başlarız.Beşiktaş'ı Beşiktaşlılar dışında seven kalmadı eskiden sempatik gelirdi başkalarına bu klüp, demek ki doğru yoldayız.
Taraftarımızın büyük bölümünün özellikle stadyuma giden bölümünün bunun bilincinde olması gerekir bizi dağıtmak için pusuda bekleyen çakallara sırtlanlara kendimizi siyasete alet edersek fırsat vermiş oluruz. Her maçımızda izmir marşının söylenmesi gezi olayları falan bizleri zamanla antipatik hale getirdi üzerine başarılı olmamızla tepkiler oluşmaya başladı Başkan diyorya bize tüm takımlar sempati duyuyordu şimdi bizi aşağı çekmeye çalışıyolar diye bence bunun sebebi bizim siyasete bulaşmamız ve stadımızda sürekli siyasi sloganlar atıp biyerlere mesaj göndermemiz.

Biz siyasetten uzak durur sadece Beşiktaşımızı desteklersek bizi dağıtma bozma şansları yok ellerindeki tek koz bu bizi siyasete çekip iç karışıklı huzursuzluk yaratacaklar.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Taraftarımızın büyük bölümünün özellikle stadyuma giden bölümünün bunun bilincinde olması gerekir bizi dağıtmak için pusuda bekleyen çakallara sırtlanlara kendimizi siyasete alet edersek fırsat vermiş oluruz. Her maçımızda izmir marşının söylenmesi gezi olayları falan bizleri zamanla antipatik hale getirdi üzerine başarılı olmamızla tepkiler oluşmaya başladı Başkan diyorya bize tüm takımlar sempati duyuyordu şimdi bizi aşağı çekmeye çalışıyolar diye bence bunun sebebi bizim siyasete bulaşmamız ve stadımızda sürekli siyasi sloganlar atıp biyerlere mesaj göndermemiz.

Biz siyasetten uzak durur sadece Beşiktaşımızı desteklersek bizi dağıtma bozma şansları yok ellerindeki tek koz bu bizi siyasete çekip iç karışıklı huzursuzluk yaratacaklar.
hadi canım sende birincisi her maç izmir marşı söylenmiyor ikincisi izmir marşı söylemek siyasi değildir
Beşiktaş taraftarıda ne zaman canı isterse söyler rahatsız olan olmaya devam etsin.
Beşiktaşın artık sempatik gelmeme nedeni mağdur olmaması ve ligi domine etmeye doğru gitmesi
genel Türk mantelitesi başarılı olanı yakalayacağına onu aşağıya çek
şu yaptığın şey siyaset yapmayalım derken buram buram siyaset yapmak
bu ülkenin kahramanlık marşından rahatsız olan bir zahmet stadımıza gelmesin o kadarda değil şampiyonluk için
vatan satma moduna girmedik henüz çok şükür.
Mustafa Kemalin adıda marşıda bu forumdada stadımızdada siyaset değildir. Atamızın marşından rahatsız olan zihniyet beni
tiksindiriyor.

Çevrimiçi Gökhan Kurt

Bu korku size 20 yıl yeter (silindi) .
Hakettiğiniz yerde olacaksınız artık.

[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 02:21:09 Necmi ]

Çevrimdışı murat baltacı

hadi canım sende birincisi her maç izmir marşı söylenmiyor ikincisi izmir marşı söylemek siyasi değildir
Beşiktaş taraftarıda ne zaman canı isterse söyler rahatsız olan olmaya devam etsin.
Beşiktaşın artık sempatik gelmeme nedeni mağdur olmaması ve ligi domine etmeye doğru gitmesi
bu ülkenin kahramanlık marşından rahatsız olan bir zahmet stadımıza gelmesin o kadarda değil şampiyonluk için
Mustafa Kemalin adıda marşıda bu forumdada stadımızdada siyaset değildir. Atamızın marşından rahatsız olan zihniyet beni
tiksindiriyor.
Gayette siyasettir siyaset olmasa eskidende söylenirdi son bir iki senedir gündeme gelmezdi hükümete iktidara mesaj vermek için söyleniyor. Beşiktaş siyaset üzeri bir kulüptür atamızın marşı elbette söylenirde ortada savaş yok düşman yok oynananda milli maç değil lig maçı ligdeki takımlarda bizim gibi türk takımı kime neye mesaj veriyoruz neden siyasete bulaşıyoruz anlam veremiyorum.
BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Ayberk

tiksindiriyor.
:claps:
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimiçi Gökhan Kurt

İnşallah o laf için mod almamışımdır @Necmi abi

Çevrimdışı Ayberk

Gayette siyasettir siyaset olmasa eskidende söylenirdi son bir iki senedir gündeme gelmezdi hükümete iktidara mesaj vermek için söyleniyor. Beşiktaş siyaset üzeri bir kulüptür atamızın marşı elbette söylenirde ortada savaş yok düşman yok oynananda milli maç değil lig maçı ligdeki takımlarda bizim gibi türk takımı kime neye mesaj veriyoruz neden siyasete bulaşıyoruz anlam veremiyorum.
Bayrağa sahip çıkmak siyaset değilse, vatanı kurtarıp ülkeyi kuranlara sahip çıkmak da siyaset değildir.
yarın öbür gün "ayyaş" gibi aşağılıyıcı sözler başka milli değerlerimiz için de dile getirilirse, onlar için de
marş söylenir. mesela şehitlere kelle denildi, şehitlerimize sahip çıkıldı, andımızı yazana kafatasçı dendi
yine sahip çıkıldı. bu zaten görevdir, ne siyaseti 
Beşiktaş tek, siz hepiniz

Çevrimdışı Yado

İzmir marşının tamamı ! Bundan rahatsız olan vatan hainidir TÜRK düşmanıdır. Başka da bir açıklaması olamaz.

İzmir Marşı

İzmir’in dağlarında çiçekler açar
Altın güneş orda sırmalar saçar
Bozulmuş düşmanlar yel gibi kaçar
Yaşa Mustafa Kemal Paşa yaşa
Adın yazılacak mücevher taşa

İzmir’in dağlarına bomba koydular
Türk’ün sancağını öne koydular
Şanlı zaferlerle düşmanı boğdular
Kader böyle imiş ey garip ana
Kanım feda olsun güzel vatana

İzmir’in dağlarında oturdum kaldım
Şehit olanları deftere yazdım
Öksüz yavruları bağrıma bastım
Kader böyle imiş ey garip ana
Kanım feda olsun güzel vatana

Peygamber kucağı şehitler yeri
Çalındı borular haydi ileri
Bozuldu çadırlar kalmayın geri

Türk oğluyum ben ölmek isterim
Toprak diken olsa yatağım yerim
Allah’ından utansın dönenler geri
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı murat baltacı

Bayrağa sahip çıkmak siyaset değilse, vatanı kurtarıp ülkeyi kuranlara sahip çıkmak da siyaset değildir.
yarın öbür gün "ayyaş" gibi aşağılıyıcı sözler başka milli değerlerimiz için de dile getirilirse, onlar için de
marş söylenir. mesela şehitlere kelle denildi, şehitlerimize sahip çıkıldı, andımızı yazana kafatasçı dendi
yine sahip çıkıldı. bu zaten görevdir, ne siyaseti
Sahip çıkmayla ilgili bir mesele yok sonuna kadarda sahip çıkılmalıdır ben hükümetle sürtüşmek için bu marşın söylenmesinden bahsediyorum Rahmetli onursal başkanımızın dediği gibi Beşiktaş siyaset üzeri bir kulüptür.

BeŞiKtAşK

Çevrimdışı Yado

Sahip çıkmayla ilgili bir mesele yok sonuna kadarda sahip çıkılmalıdır ben hükümetle sürtüşmek için bu marşın söylenmesinden bahsediyorum Rahmetli onursal başkanımızın dediği gibi Beşiktaş siyaset üzeri bir kulüptür.

Birileri rahatsız olacak diye vazgeçerek sonuna kadar nasıl savunacaksın çok merak ediyorum.

Bence uzatılacak bir konu değil kardeşim bu kapatmakta fayda var.

İzmir marşı söylenmesinden rahatsız olanlar olmaya devam edebilir , biz söylemeye onlar dinlemeye devam edecek.

Not: Harbiye Marşını dinlemeni tavsiye ederim. İzmir marşından rahatsız olanlar onu söylemeye başlarsak kurşun sıkabilirler :)
İnsanlarla yaşadım, insanı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım, insanlığı öğrendim,
İnsanlarla yaşadım,
İnsanlardan nankörlüğü gördüm,
Dostlarım, dostlarım…
Ama ben dostlarımdan çok korkarım

Çevrimdışı murat baltacı

sevgili yado seninle aynı düşüncedeyim bende buraya sayfalarca milli marşlarımızı yazarım tamda bahsetmek istediğim bu ortada savaş yok düşman işgali yok sen benim düşüncelerimi görüşlerimi bilmeden neden izmir marşını yazma gereği duydun ya ben anlatmak istediğimi antamıyorum yada siz istediğiniz gibi anlıyorsunuz ben siyasete bulaşmayalım diyorum sen izmir marşını yazıyosun.

BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Rahatsız oluyorsan olmaya devam edeceksin bu ülkede siyaset üstü şeyler var
Atatürkte bunların başında gelir. Bu ülkede her zaman izmir marşı söylenir. mesela Erkan Yolaçın bir
yarışması vardı yıllar önce mehter marşıyla gelir izmir marşıyla giderdi. Bu marş bu ülkenin düşman işgalinden kurtuluş marşıdır
o zaman yarışmada ne alakası vardı söyleniyordu kimsede çıkıp siyasi demiyordu Bu marşdan
rahatsız rahatsız olan istediği yere gider bu marş bu ülkenin her karış toprağında
söylenir söylenmeyede devam edecek  bunun aksini savunacak kişinin bu forumdada işi olamaz
iş ülke değerlerine geldiğinde o kadar demokrat değiliz burda tartışmaya açık bir konu bile değil
izmir marşından korkan varsa bu onun sorunu, yarın sırada ne olacak istiklal marşımı.
ben mehter marşınıda dinlerim ve siyasi olduğunu düşünmem yakında ne rahatsız edecek
gündoğdu marşımı o marşın orjinalini biliyormusun bir kere taviz verdiğinde olacağın şey birilerinin kuklası olmaktır
hangi bakış açısıyla bakarsan bak kimin yönüne kayarsan kay sağ sol dinci ayırmıyorum
hiç bir düşünceyi rahatsız ediyor diye değerlerinden taviz veremezsin stadın dinle ne işi var Dembaba ile bütün stad
allahuekber çekiyor hiç rahatsız oldunmu ben olmadım

Çevrimdışı murat baltacı

Ben hiçbir siyasi içerikli marşa eşilik etmiyorum kardeşim Beşiktaş marşlarını gırtlağım yırtılırcasına bağırıyorum benim partimde rengimde tarafımda Beşiktaş.

Gerektiğinde milli marşlarımızıda söylerim cephede en önde safda tutarım hepimiz bu vatanın askerleriyiz.
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

iyide banane hükümetten ya eğer konu bu ülkenin değerlerinin kaybıysa herkesle sonuna kadar kavgamı veririm
Beşiktaş değerli hepimiz için elbette ama unutmayalım bu ülke daha değerli.
Ülkenin değerleri Beşiktaşın değerleriyle çakışırsaki böyle bir şey mümkün değil
ama her zaman ülke değerleri ön plandadır.
ülkeni kaybedersin değerlerini tavizler vererek kaybedersen gün gelir elinde savunacak hiç bir değer kalmaz.
Savunacak bir ülkede kalmaz bugün marşı tartışmaya açan yarın bayrağı açar bugün bunda geri adım atarsan
yarın bayrağın rengindede taviz verirsin. Ben atalarımın akıttığı kan üzerinden pazarlık yapmam. Milliyetçi biri
değilim. hatta bayağıda karşı biriyim. Unutma bu tip değerleri yok etme emperyalizmin taktiğidir. Ülkelerin
bu şekilde ulus devlet özelliğini kaybettirip bölüp parçalayabilirler.
Bu ülkedeki farklı kesimlerdeki insanları bir arada tutabilen çok az şeylerden biridir ülke değerlerinin ön planda
olması işte bu bütünlüğü kırabilmek ülkeyi gerçekten parçalayabilmek için bu değerlere saldırılıyor.
Bırakın artık bu hükümet politikası değildi fetö politikasıydı ve fetö ile birlikte gömüldü. Halada bunu savunan
gizliden gizliye işleyen fetö artıkları var. Bu ülkeyi eline geçirmek isteyen yobaz fetö zihniyetinin önündeki
en büyük engeldi Mustafa Kemalin adı. Bir anda Türk halkını birleştiriyordu. şu anda hükümet rahatsız falan değil
rahatsız olan hala içlerinde olan fetö artıkları. Fetö darbesinde bayrağı eline alıp rahatsız olduğunuz değerlere
sarılan kimdi.

Çevrimiçi Necmi

sevgili yado seninle aynı düşüncedeyim bende buraya sayfalarca milli marşlarımızı yazarım tamda bahsetmek istediğim bu ortada savaş yok düşman işgali yok sen benim düşüncelerimi görüşlerimi bilmeden neden izmir marşını yazma gereği duydun ya ben anlatmak istediğimi antamıyorum yada siz istediğiniz gibi anlıyorsunuz ben siyasete bulaşmayalım diyorum sen izmir marşını yazıyosun.

işte sorun bu ben izmir marşını konuşurken siyasetin s sini yapmıyorum
şu anda siyasetin tillahını yapan sensin resmen izmir marşını siyasileştirmeye uğraşıyorsun.
sonrada siyaset yapmayalım diyorsun

Çevrimdışı murat baltacı

Rahatsız oluyorsan olmaya devam edeceksin bu ülkede siyaset üstü şeyler var
Atatürkte bunların başında gelir. Bu ülkede her zaman izmir marşı söylenir. mesela Erkan Yolaçın bir
yarışması vardı yıllar önce mehter marşıyla gelir izmir marşıyla giderdi. Bu marş bu ülkenin düşman işgalinden kurtuluş marşıdır
o zaman yarışmada ne alakası vardı söyleniyordu kimsede çıkıp siyasi demiyordu Bu marşdan
rahatsız rahatsız olan istediği yere gider bu marş bu ülkenin her karış toprağında
söylenir söylenmeyede devam edecek  bunun aksini savunacak kişinin bu forumdada işi olamaz
iş ülke değerlerine geldiğinde o kadar demokrat değiliz burda tartışmaya açık bir konu bile değil
izmir marşından korkan varsa bu onun sorunu, yarın sırada ne olacak istiklal marşımı.
ben mehter marşınıda dinlerim ve siyasi olduğunu düşünmem yakında ne rahatsız edecek
gündoğdu marşımı o marşın orjinalini biliyormusun bir kere taviz verdiğinde olacağın şey birilerinin kuklası olmaktır
hangi bakış açısıyla bakarsan bak kimin yönüne kayarsan kay sağ sol dinci ayırmıyorum
hiç bir düşünceyi rahatsız ediyor diye değerlerinden taviz veremezsin stadın dinle ne işi var Dembaba ile bütün stad
allahuekber çekiyor hiç rahatsız oldunmu ben olmadım
Benim rahatsız olduğum falan yok. Gündoğdu marşının aslını gayet iyi bilirim şanlı ordumuzun en güzel marşlarından biridir. Yarışmada sorulmasıyla stadyumda söylenmesi aynı şey değil ki biz müslüman bir ülkeyiz dembaba geldi diye Allahuekber demiyor insanlar.

Abi mehter marşının siyasi olmadığını düşünmen gayet normal bende izmir marşının siyasi olmadığını düşünüyorum sadece stadımızda sürekli söylenmesini siyasi ve maksadından uzak buluyorum ortada savaş yok düşman yok kime neyin mesajını veriyoruz diyorum.

Peki her maç öncesi mehter marşı çalınsa düşüncen ne olur taraftarımız bunu ne şekilde karşılar?
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

İnşallah o laf için mod almamışımdır @Necmi abi

almış gibimi duruyorsun :bandit:
o lafı hakediyor bile olsalar burda dile getirmek bize yakışmaz kardeşim

Çevrimdışı murat baltacı

işte sorun bu ben izmir marşını konuşurken siyasetin s sini yapmıyorum
şu anda siyasetin tillahını yapan sensin resmen izmir marşını siyasileştirmeye uğraşıyorsun.
sonrada siyaset yapmayalım diyorsun
Sorun senin yanlış anlaman ben izmir marşını siyasi bulmuyorum stadımızda kasıtlı maksatlı söylenmesini siyasi buluyorum. Benim için önce Ülkem sonra Beşiktaş gelir siyasi meselelerle uğraşmam iktidarmış hükümetmiş beni bağlamaz Beşiktaşımızın başarısının devamı için siyasete bulaşmayalım Beşiktaş siyaset üzeri kulüptür dedim siz konuyu nerelere getirdiniz.
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 03:29:23 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Çevrimiçi Necmi

Benim rahatsız olduğum falan yok. Gündoğdu marşının aslını gayet iyi bilirim şanlı ordumuzun en güzel marşlarından biridir. Yarışmada sorulmasıyla stadyumda söylenmesi aynı şey değil ki biz müslüman bir ülkeyiz dembaba geldi diye Allahuekber demiyor insanlar.

Abi mehter marşının siyasi olmadığını düşünmen gayet normal bende izmir marşının siyasi olmadığını düşünüyorum sadece stadımızda sürekli söylenmesini siyasi ve maksadından uzak buluyorum ortada savaş yok düşman yok kime neyin mesajını veriyoruz diyorum.

Peki her maç öncesi mehter marşı çalınsa düşüncen ne olur taraftarımız bunu ne şekilde karşılar?
Bak kardeşim bu ülkenin hükümetinede mesaj verebilirsin bu mesajı verdiğin için siyaset
yapmış olmazsın. Burda konu ülke değerleri söz konusuysa herkesin kendine gelmesi için
müdahale edilir stadda edilir sokakta edilir sinemada tiyatroda edilir ülke bütünlüğünün korunmasının
yeri zamanı yoktur. Hükümete verilen her tepki siyaset değildir. Bizzat o siyasi partinin üyeside
verebilir bu tepkiyi.bu toplumsal eleştiridir. Hükümeti devirmeye uğraşmıyorsun ülke değerlerine
sahip çık diyorsun bu ülkenin vatandaşı olarak en doğal hakkın bu.
Ülkene sahip çıktığın için halkına sahip çıktığın için Atana sahip çıktığın için dinine sahip çıktığın için verilen tepkinin adı
siyaset değildir.
Bu kadar eleştiriye kapalı olarak bu ülke yönetilmez. bunun adı diktatörlüktür. Türk halkı özgürdür
özgürce heryerde kendini düşüncelerini ifade eder etmelidir. bu ülkeyi kurmak için ölmüş şehitlere
adanmış bir marştan rahatsız olunmaz. nasıl bir zihniyet bunu kendisine saldırı olarak görür ben
söyleyeyim bu ülkeyi yıkmak isteyen bir zihniyet ancak tehdit olarak görür. Peki hükümet bu ülkeyi yıkmakmı istiyor
neden tehdit olarak algılasın. bunu tehdit olarak algılayan bu ülkeyi yıkmak isteyen Fetö zihniyetiydi
alet olmayın. Bu zihniyet hala var yok olmadı. Verilen tepkiye bakılırsa hala bazı kişilerin beyinlerinin bir tarafındada duruyor demekki

Çevrimdışı murat baltacı

Bak kardeşim bu ülkenin hükümetinede mesaj verebilirsin bu mesajı verdiğin için siyaset
yapmış olmazsın. Burda konu ülke değerleri söz konusuysa herkesin kendine gelmesi için
müdahale edilir stadda edilir sokakta edilir sinemada tiyatroda edilir ülke bütünlüğünün korunmasının
yeri zamanı yoktur. Hükümete verilen her tepki siyaset değildir. Bizzat o siyasi partinin üyeside
verebilir bu tepkiyi.bu toplumsal eleştiridir. Hükümeti devirmeye uğraşmıyorsun ülke değerlerine
sahip çık diyorsun bu ülkenin vatandaşı olarak en doğal hakkın bu.
Ülkene sahip çıktığın için halkına sahip çıktığın için Atana sahip çıktığın için dinine sahip çıktığın için verilen tepkinin adı
siyaset değildir.
Bu kadar eleştiriye kapalı olarak bu ülke yönetilmez. bunun adı diktatörlüktür. Türk halkı özgürdür
özgürce heryerde kendini düşüncelerini ifade eder etmelidir. bu ülkeyi kurmak için ölmüş şehitlere
adanmış bir marştan rahatsız olunmaz. nasıl bir zihniyet bunu kendisine saldırı olarak görür ben
söyleyeyim bu ülkeyi yıkmak isteyen bir zihniyet ancak tehdit olarak görür. Peki hükümet bu ülkeyi yıkmakmı istiyor
neden tehdit olarak algılasın. bunu tehdit olarak algılayan bu ülkeyi yıkmak isteyen Fetö zihniyetiydi
alet olmayın. Bu zihniyet hala var yok olmadı. Verilen tepkiye bakılırsa hala bazı kişilerin beyinlerinin bir tarafındada duruyor demekki
Eyvallah abim yazının çoğu bölümüne katılıyorum benim tepki verme eleştirme sesimi duyurma tarzım stadyumda izmir marşı söylemek değil. Sen ve senin gibi düşünen arkadaşlar abiler olabilir saygı duyarım benim için hiçbir mahsuru yok olamazda.
Bu eylemi siyasi bulmam konusunda haklı olabilirsin zaman doğrusunu gösterir ama alet olma konusunda süphen olmasın. Saygılar
[ Son Düzenleme: 10 Ağustos 2017, 03:49:47 murat baltacı ]
BeŞiKtAşK

Etiketler: