2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 142 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6260871 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı Yunus Emre Dökmeci

adam çizgi kalecisi muslerada bekliyor ama hayran oluyorsunuz
bir metre önüne düşen ortaya bile çıkamıyor muslera zaten çıkamayan kaleciye çık diye
baskı yaparsan çuvallar muslerada çıktığında ya yer ya penaltı yaptırır yada kafası kesik tavuk gibi
dolanır. ileri çıkamaz yan top yok renkliler yıllarca bize büyük kaleci diye yedirdi
çizgide refleksleri iyiydi artık onuda kaybetmeye başladı çok fazla hatalı gol yiyor.
fabri her yönü mükemmel değil ama herşeyden biraz ortalamayı tutuyor buda onu iyi
kaleci yapıyor. mükemmel değil ama işimizi görüyor. şlde bile gördü. Tek kusuru kendine fazla güvenmesi
o sorunu çözerse bayağı iyi bir kalecimiz olacak kalede lyon içerdeki maçta çıkardığı iki top var
ben kaleciyim diyen kolay çıkaramaz o topları
Fabri konusunda hemfikiriz

Tolga kaleden biraz Açıldığı zamanda çizgileri unutup topu sürekli ceza sahasi dışında eline alıyor onu yazmayi unutmuşum :D
Kopar Kıyamet Çöker Karanlık
Allah Bizi Affetmez Çok Günah Aldık
Sevenler Ayrılmaz Biz Bir Plan Yaptık
Tüm çArşı Cehenneme Kombine Aldık

Çevrimdışı cursedofdragon

ne zlatanı ya nerden uyduruyorsunuz böyle şeyleri sonra kendi uydurduğunuz şeye inanıyorsunuz.
adam altı ay sakat yok dönebilirmi o bile belli değil 10 M net maaşı var verecekte bir dünya takım var
hayal kurmanında ötesi bu nirvanaya varıyorsunuz resmen alacak durumumuz olsa bile alınmaz
adam sakat tedavi masraflarını ödemek içinmi alacaksınız

kim bu ya cıldırcam :D

azcık ipucu versene bulamıyoruz cıldırcaz.

Çevrimiçi Necmi

Burak ve sosa konusunda tutarli olmak lazim. Biri icin hirsiz bizde isi yok diyebilip, digeri icin hemen gelsin baslasin demek hic tutarli degil. Bana kalsa q7 dahil hicbiri geri gelmemeliydi. Gecen burada buraka yapilan haksizlik dedim. Cifte standart var dedim ve hakli oldugum cikmistir herhalde sosa olayiyla. Kurumların kararları kişiye göre değişmemelidir. Q7 onca yaptıgından sonra gelmiş ise, buragin gelmesi beni cok etkilemez. Alistik zaten. Ffp fakirlik derken herseye alistik :)

Sahsi fikrim ise "Boşadığın kadının topuğuna bile bakmayacaksın."

katılıyorum kesinlikle ama giden oyuncunun gidişine bakmak lazım
marcelo döndüğünde olmaz diyemezsin. Ba içinde aynı ama genede giden oyuncu döndüğünde
aynı katkıyı vermiyor genelde.

Çevrimdışı atalay

🤙🏿 Bu arkadaşı ben de kadroda görmek isterim. Fakat güçlü bir ihtimal kalmamış gibi gözüküyor.

Çevrimdışı Neo Nesil

kim bu ya cıldırcam :D

azcık ipucu versene bulamıyoruz cıldırcaz.

başkan negredo sorusuna ömer güvenç'e "ülkeye turistler daha fazla gelecek" demişti.

e akla ibradan başkası gelmiyor, bonservisi elinde üstelik.

aguerosu, benzeması, lewandowskisi, higuaini falan var. onlar zaten imkansız.

herhalde costa olmalı.

[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2017, 03:25:24 Neo Nesil III ]

Çevrimdışı cursedofdragon

başkan negredo sorusuna ömer güvenç'e "ülkeye turistler daha fazla gelecek" demişti.

e akla ibradan başkası gelmiyor, bonservisi elinde üstelik.

Sakat diyor o değil diyor.

Bu forumda bazı isimler yazıldı benzama,costa filan.

Bu forumda ismide yazılmadı dedi.

Kim bu cıldırcam transfermarkt'ta bütün iyi forvetlere bakıyorum hepside takımında oynuyor.

Çevrimiçi Necmi

sadece o değil

"topu içeri alma"
"kale vuruşu kullanma"
"hatalı çıkış yapma"

neuer için böyle bir video yap yaparsın burda kendi oyuncularını küçük düşürmek hoşunamı gidiyor
ben bir sürüde hayati kurtarış yaptığını biliyorum. geçen sene unuttunuz quaresmanın asist yaptığı topu kurtarışını
ikinci kaleci olarak gayet ideal bir kaleci yerli daha iyisini ikinci kaleci olarak tutamazsın elinde tolganın yerine kulübede
tutabileceğin bir tane yerli kaleci adı söyle kulübende bu seviyede bir yerli olmak zorunda bul bir isim
sonra bu videoları atıp dalga geçme hakkına sahip olursun anlamıyorum sizi Beşiktaş oyuncularını
aşağılamaktan özel bir zevkmi alıyorsunuz. dünya üzerinde böyle bir videosu olmayan kaleci yoktur
daha yeni neuer alman milli takımının elenmesine neden oldu yaptığı hatalarla
bak dünyanın en iyi kalecisi ararsan bir sürü bulursun

Çevrimiçi Necmi

Kim bu cıldırcam transfermarkt'ta bütün iyi forvetlere bakıyorum hepside takımında oynuyor.

kim dedi :alala:
forumda ismi yazılmayan oyuncu kaldımı :D
ben isim bilmiyorum bana diyorsan eğer
sadece dedikodular işte ismi yazılmamış biri dediğim stoper yalnız
hiç ismi duyulmamış biri kovalanıyormuş dedim forvetle ilgili yorumum yok benim

Çevrimdışı atalay

Buna da "en iyi sinematografi" ödülü verilir. 360 oyun görüşü olan iyi bir görüntü yönetmeni.

Çevrimiçi tolga1903

Buna da "en iyi sinematografi" ödülü verilir. 360 oyun görüşü olan iyi bir görüntü yönetmeni.

Ben de şunu bırakayım. Bu gözlerin gördüğü en büyük forvet.

Çevrimdışı mylife1903

Daha önce de yazdık, 18'de iki yabancı kaleci olamıyor.

Nedir bu İtandje aşkı, onu da çözemedim. Adamın geçen sene kadrosunda olduğu 3 takım da küme düştü.

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Triple double yapmis herif, ilgileniyor gibi yapip fbye cakalim

Çevrimdışı mylife1903

Şenol Güneş kim? :alala:

Teknik direktörümüzün adı soyadı çok çok mu uzun da, üç paragraf yazıda kısaltma kullanıyorsun?

Bah gene sert cikmis, fazka detayci oldun sen son zamanlarda @tuncaboylu osuruhtan nem kapiyon derler, az tatilin gelmis, hafta sonu kacamagi falan yapiver. Hanimlan yani kacamak yani

Çevrimdışı atalay

Onun için 'yaşam boyu onur ödülü' ile 'en iyi drama ödülü' arasında kaldım. @tolga1903 Fakat dünya futbolu için avant-garde bir forvet oyuncusuydu. TR'deki İnter sempatisini başlatan isim. En azından ben öyle gördüm ve büyüdüm.
[ Son Düzenleme: 31 Temmuz 2017, 04:57:15 atalay ]

Çevrimiçi Necmi

Bah gene sert cikmis, fazka detayci oldun sen son zamanlarda @tuncaboylu osuruhtan nem kapiyon derler, az tatilin gelmis, hafta sonu kacamagi falan yapiver. Hanimlan yani kacamak yani
haklı bu forumda öyle kısaltmalar yasak heleki orda amaç
aşağılama herkesin adını düzgün yazarken bir tek hocaya o şekilde davranıyor
birde hocaya karşı hemşericilik iması çok çirkin

Çevrimiçi tolga1903

Onun için 'yaşam boyu onur ödülü' ile 'en iyi drama ödülü' arasında kaldım. @tolga1903 Fakat dünya futbolu için avant-garde bir forvet oyuncusuydu. TR'deki İnter sempatisini başlatan isim. En azından ben öyle gördüm ve büyüdüm.

Ben 'en iyi drama' için bu adamdan daha büyük aday düşünemiyorum. Şanslıyız onu canlı izleyebilen nesildeniz. Aynı zamanda şanssızız da dizi yüzünden tam randımanlı olamadı sonraki kariyerinde.

Çevrimdışı Hasan Tahsin

Mourinho'ya fellaini nin gs ye transferini sormuşlar. Beni almaları daha kolay demiş 😁
Aynı şeyi bize söylese başkan tutar kolundan alır getirirdi.
Bizim yönetimin bilgi sızdırmaması bu bakımdan da çok yerinde
Tek Büyük Beşiktaş

Çevrimdışı tuncaboylu

Kaçamak dediğin hanımla olur mu abi?

Çevrimdışı onurturan

eski aşçılar rahmetli oldu ıslama köftenin sırlarıyla beraber gittiler... çırakların oğulların yaptığı ıslamayı sevmedim. tavsiyem kazımpaşa köftesi olur ama yerinde yemelisin.
Şu mesajı okuyunca ne kadar üzüldüğümü anlatamam..

Çevrimdışı onurturan

:kop:  kimler gelecek hiç bukadar merak etmemiştim

Çevrimdışı onurturan

Screenshot nasıl yapılıyodu yaw

Çevrimiçi Koa_lAA

dünkü maçta betis kalecisi acaipti... tam düşünmeye başladım bukadar ayağı falan düzgün adam hala niye burda kalmış diye... sonra işte gol yedi ve dünya normale döndü... :ok:

Çevrimdışı Orhan_

Günaydın..

Lens artık Beşiktaşlı... Fanatik'e göre tabi :D.

Çevrimiçi Koa_lAA

Günaydın..

Lens artık Beşiktaşlı... Fanatik'e göre tabi :D.

ben ona bonservis vereceğimizi hiç sanmıyorum... adamlarda bonservissiz bırakmak istemiyo, kiralamakda istemiyolarmış sanırım... pek ihtimal vermiyorum o yüzden ama hayırlısı..

abuş u alabilseydik ilerde çok para kazandırabilirdi bize... yine kaymağını porto yiyecek adamın   :s20:

Çevrimdışı Osvaldonun Saçı

kardeşim seneye ffp'den çıkıyoruz diye başlayan cümleler kuruyorsunuz ama seneye çıktığımızı kim söylüyor?? bu sene değil seneye ffp son.. o da uzatmazlarsa..

Çevrimiçi MUSTAFA_

ben ona bonservis vereceğimizi hiç sanmıyorum... adamlarda bonservissiz bırakmak istemiyo, kiralamakda istemiyolarmış sanırım... pek ihtimal vermiyorum o yüzden ama hayırlısı..

abuş u alabilseydik ilerde çok para kazandırabilirdi bize... yine kaymağını porto yiyecek adamın   :s20:
Lens'i alırsak satın alma opsiyonlu kiralık alırız. Bence şu an yapılan pazarlık opsiyon üstüne  :tabe:

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Etiketler: