2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu
2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Beşiktaş Forum|2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu Beşiktaşın 2017-2018 yılı transferlerini bu başlıkta konuşabiliriz. Beşiktaş için hayırlı bir transfer sezonu geçirme dileğiyle.

0 Üye ve 97 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu  [Okunma sayısı 6308269 defa] 2017/18 Beşiktaş Transfer Sezonu

Çevrimdışı cagdas44

belki de renkli medyanın algı ve korku yaratmak için servis ettiği bir şey de olabilir.
ama yapmadıkları şey değil zagoyu nasıl hedef gösterdikleri dün gibi hatırımızda.
video hakem gelse ve kasım ayına yetişşe onu da yapamazlar...

Video hakemin başında da yine MHK'nın atadığı hakem oturacak

Çevrimdışı mylife1903

belki de renkli medyanın algı ve korku yaratmak için servis ettiği bir şey de olabilir.
ama yapmadıkları şey değil zagoyu nasıl hedef gösterdikleri dün gibi hatırımızda.
video hakem gelse ve kasım ayına yetişşe onu da yapamazlar...
Zagoyu boyle devre arasinda ermanin borozaniylan fislemislerdi. Cok degisik faul yapiyormus bilmemne
Ilk macimizda yetersiz₁ aglak riza ile

Çevrimdışı mylife1903

Video hakemin başında da yine MHK'nın atadığı hakem oturacak
Hep 50liralik benzin alip kirizden etkilenmeyen bir topac olacak orda

Çevrimiçi matias_27

4 yıl üst üste şampiyonluk gelecek

Çevrimiçi matias_27

Kim dedi bunu ?

ben diyorum yeterli değil mi. aldığım bilgi bu yönde 3 transfer ile transferi kapatacağız.
elden çıkarmaya çalıştığımız oyunculara teklifler var ama tatmin edici değil
çakallık yapan kulüpler var çok düşük tekliflerle geliyorlar. başkan geldikleri teklifleri çok sert biçimde red ediyor. en kızdığı şey zekamızla kimse alay etmesin

Çevrimdışı terapati

ben diyorum yeterli değil mi. aldığım bilgi bu yönde 3 transfer ile transferi kapatacağız.
elden çıkarmaya çalıştığımız oyunculara teklifler var ama tatmin edici değil
çakallık yapan kulüpler var çok düşük tekliflerle geliyorlar. başkan geldikleri teklifleri çok sert biçimde red ediyor. en kızdığı şey zekamızla kimse alay etmesin
İpucu var mı  :biggrinking:

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2017, 14:25:04
  • Hz.Mevlana'ya 650 km...
  • Dünyanın merkezi VODAFONE PARK,inanmayan ölçsün!
Fırat Günayer: Fikret Orman ve yöneticiler yarın Negredo ile yüz yüze görüşecekler. Beşiktaş Negredo'yu İspanya kampına yetiştirmek istiyor.
Fırat Günayer: ''Orkan Çınar'dan sonra Beşiktaş çok ciddi bir şekilde Lens ile ilgileniyor. Beşiktaş Lens'i satın almak istiyor.''
Vodafone Park
Nüfus : 41.903
Rakım: -5 metre

* Başkalarının kusurunu örtmede gece gibi ol.
* Hiddet ve asabiyette ölü gibi ol.
* Tevâzu ve alçak gönüllülükte toprak gibi ol.
* Hoşgörülülükte deniz gibi ol.
* Ya olduğun gibi görün, ya göründüğün gibi ol.
                               Hz. Mevlana

Çevrimdışı cursedofdragon

Fırat Günayer: Fikret Orman ve yöneticiler yarın Negredo ile yüz yüze görüşecekler. Beşiktaş Negredo'yu İspanya kampına yetiştirmek istiyor.
Fırat Günayer: ''Orkan Çınar'dan sonra Beşiktaş çok ciddi bir şekilde Lens ile ilgileniyor. Beşiktaş Lens'i satın almak istiyor.''

stoper almıcaz bence.

Çevrimiçi matias_27

İpucu var mı  :biggrinking:

lens le ilgili bir girişim olacak ciddi şekilde..

forvetle ilgili bi kaç yerden teyit etmem gereken bilgiler var. şu kadarını söyleyeyim alacağımız forvet sakatlık vs olmadıkça 25 üstü ligde rahat bırakabilecek biri

Çevrimiçi MUSTAFA_

forvetle ilgili bi kaç yerden teyit etmem gereken bilgiler var. şu kadarını söyleyeyim alacağımız forvet sakatlık vs olmadıkça 25 üstü ligde rahat bırakabilecek biri
Stoper hakkında bir bigin var mı @matias_27 ?

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı terapati

Verdiğiniz bilgilerin doğruluğundan şüphem yok, bizi duyumsuz bırakmayın :) Lens bence çok da önemli değil ama umarım forvet meselesi özellikle dediğiniz gibi olur  :ok:

Çevrimiçi tolga1903

Negredo mu bahsettiğiniz başka bir forvet mı? Negredo açıklanabilir diyorlar zarf mı atıyor yönetim acaba?

Çevrimdışı cagdas44

@matias_27 hocam hücum bölgesi için çalışmalar net gibi ama isimler sağa sola hiç yansıdı mı?

Çevrimdışı terapati

Negredo mu bahsettiğiniz başka bir forvet mı? Negredo açıklanabilir diyorlar zarf mı atıyor yönetim acaba?
Bence forvet Negredo değil, öyle olsaydı çabuk açıklanırdı bu kadar uzamazdı. Yönetim adı sanı duyulmuş birini alacaksa arada başka isimler dolaştırıp, hemen hiç ortada olmayan isimle anlaştığını çok çabuk şekilde duyuruyor. Şimdiye kadar gözlemlediğim taktikleri bu ama gelin görün ki, tamamen kendi düşüncem tabi bu.

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

pek güvenilir birisi değil fırat, lens'in 4 m euro civarında maaş istediği yazılıyordu, max 2 2.2 civarı verilebilir.

Çevrimiçi matias_27

arkadaşlar benim edindiğim bilgi negredo ile kontak kuruldu.yönetim isterse bitirecek ancak yönetim bi hamle peşinde forvette ama bi türlü bilgi akışında ilerleyemiyorum tıkandım.

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2017, 14:44:04
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

http://www.ajansbesiktas.com/ozel-besiktas-orkan-transferi-ile-turkiye-altyapisi-sorununu-cozdu-11554h.htm
orkan yerli oyuncu bildirme sorununu çözmüş...
Gurbetci degil mi bu arkadas nasil olmus o is. 3 senedir antepte oynuyor olsa, bizim oguzhaninda yerli sayilmasi lazim ozaman.

Çevrimdışı cursedofdragon

Beyler bende kesin bi bilgi aldım mutlaka bi forvet alıcakmışız takıma :)

Çevrimdışı Mehmet Ali C.

http://www.ajansbesiktas.com/ozel-besiktas-orkan-transferi-ile-turkiye-altyapisi-sorununu-cozdu-11554h.htm
orkan yerli oyuncu bildirme sorununu çözmüş...
abi Almanya'da yetişen bir oyuncu değil mi,  bana pek mantıklı görünmedi bu haber.

Çevrimdışı abdusta

Bence forvet Negredo değil, öyle olsaydı çabuk açıklanırdı bu kadar uzamazdı. Yönetim adı sanı duyulmuş birini alacaksa arada başka isimler dolaştırıp, hemen hiç ortada olmayan isimle anlaştığını çok çabuk şekilde duyuruyor. Şimdiye kadar gözlemlediğim taktikleri bu ama gelin görün ki, tamamen kendi düşüncem tabi bu.
Yerli basını takip ediyorsanız yazdıklarının çoğu yanıltıcı
Negredo işinde henüz rakamlarda anlaşma yok

saygılar

Çevrimdışı tuncaboylu

Senin duyumların pek güven vermiyor. :tabe:

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimiçi MUSTAFA_

Bu çok gizli bilgiydi. Nereden ulaştın  :D

Beşiktaş Tarihi
Asıl aşık biziz mecnunun sadece adı var...
★★★

Çevrimdışı ahmetemre

• Kara Kartal
  • *
  • 24 Temmuz 2017, 14:54:43
abi Almanya'da yetişen bir oyuncu değil mi,  bana pek mantıklı görünmedi bu haber.
Gurbetci degil mi bu arkadas nasil olmus o is. 3 senedir antepte oynuyor olsa, bizim oguzhaninda yerli sayilmasi lazim ozaman.
ben var bu işlerden anlamamak
bilen birileri gelip bunu cevaplamak
Vodafone Park

Hz. Mevlana

Çevrimdışı mylife1903

Senin duyumların pek güven vermiyor. :tabe:

Lenovo A6020a46 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Hahah
Koku duyusu da bozuldu zaten simdi kulagi da duymuyor

Etiketler: